תוצאות מושב (פרונטלי)
פסטיבל 54 - זוגות פתוחה - גמר א | |||
מושב 3 מתוך 7 | תאריך: 14/07/22 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 22.53 |
מנהל תחרות: אבנר ברי | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | נא'א | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | בירמן דניאלה - זק יניב | 62.070 | 4335 | 4281 | 8 | 3 | ת"א - אביבים/חיפה - ברידג' מחניים |
2 | רויטמן זיו - פטלקו אדל | 61.830 | 24891 | 24894 | 7 | 2 | לא חבר בהתאגדות |
3 | אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | 61.720 | 801 | 8266 | 6 | 2 | חיפה - ברידג' מחניים/ת"א - אביבים |
4 | מורד אורי - מי-טל כפיר | 60.600 | 4406 | 15700 | 5 | 1 | נס ציונה |
5 | רוזנטל אבי - בן-אפרים רן | 60.170 | 17556 | 4103 | 4 | 1 | ירושלים |
6 | ידלין דורון - ליבסטר בני | 59.830 | 4830 | 3642 | 3 | 1 | פ"ת - אם המושבות/השרון |
7 | שזר עמוס - שזר ארנון | 59.140 | 1709 | 1838 | 2 | לא חבר בהתאגדות /קיבוצי דרום | |
8 | מילצן דרור - מיוחס יעקב | 58.860 | 3655 | 8871 | 2 | נס ציונה | |
9 | לויט ישעיהו - תור רוני | 57.930 | 274 | 2332 | 2 | ת"א - אביבים | |
10 | פלג אסף - פלדמן אברהם | 57.240 | 10461 | 1723 | 2 | כפר תבור/קבוצי צפון | |
11 | פרלשטיין אינגה - ליבוביץ חיים | 56.900 | 19378 | 14691 | 1 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
12 | גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל | 53.970 | 14247 | 15296 | 1 | ירושלים/רמת השרון | |
13 | הרצקה רוני - רוסלר אמנון | 52.590 | 99 | 4373 | 1 | כפר סבא | |
14 | רובין ציקו - זבולון מיקי | 52.410 | 20363 | 18384 | 1 | פולג- ברידג' פוינט | |
15 | שטרית אבי - קריספי ניסים | 50.430 | 7748 | 4534 | 1 | ירושלים | |
16 | אברמוב ורדה - גרייצר נורית | 48.790 | 22 | 10371 | רעננה - ההגנה | ||
17 | טרגן אפרים - גפנר אברהם | 48.450 | 3354 | 2509 | ב"ש - חברי הנגב - עומר/רחובות | ||
18 | לירן ינון - מורג שי | 48.280 | 11122 | 23593 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן | ||
19 | זורנה ברזוביץ אנה - אולגה סימיכ | 47.410 | 43034 | 25063 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | ||
20 | Koivisto Matti - Puumalainen Arto | 46.900 | FIN | FIN | לא חבר בהתאגדות | ||
21 | Wanha Clemens - Knob Markus | 45.690 | AUT | AUT | לא חבר בהתאגדות | ||
22 | לזר נעמי - ערמי רות | 45.170 | 10790 | 4512 | רחובות/רמת השרון | ||
23 | אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק | 43.450 | 13110 | 2054 | ירושלים | ||
24 | Brikmane Liga - Bethers Uldis | 42.760 | LAT | LAT | לא חבר בהתאגדות | ||
25 | מסיקה דניאל - מושקוביץ עידו | 41.900 | 23958 | 25000 | ת"א - אביבים | ||
26 | כהן עדי - לביא משה | 41.120 | 498 | 364 | נס ציונה/ת"א - אביבים | ||
27 | הורוביץ שמשון - טימיאנקר נח | 37.590 | 1007 | 3292 | רעננה - ההגנה/רחובות | ||
28 | Answeaone Ilze - Lavendelis Egons | 37.160 | LAT | LAT | לא חבר בהתאגדות | ||
29 | לוינגר אסא - חץ נתן | 30.170 | 8769 | 10642 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו | ||
30 | יוגב דוד - לביא שלומי | 29.480 | 3026 | 15132 | כפר סבא |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | נא'א | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | בר-שוע רן - פישמן אדי | 71.550 | 7811 | 16060 | 8 | 3 | השרון |
2 | צייטין דוד - טרגן אברהם | 67.590 | 939 | 15186 | 7 | 2 | ב"ש - חברי הנגב - עומר/כפר סבא |
3 | בקלצוק ארז - טל יוסף | 64.660 | 7115 | 6585 | 6 | 2 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
4 | גרסטנר גל - מרק סוניה | 63.280 | 17919 | 6937 | 5 | 1 | נס ציונה/כפר סבא |
5 | אקסלרוד אשר - אקסלרוד דרור | 62.410 | 444 | 19020 | 4 | 1 | ירושלים |
6 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 60.690 | 850 | 2218 | 3 | 1 | קריות/כרמיאל |
7 | מרקוס עמירם - פרידלנדר טוביה | 60.340 | 13526 | 142 | 2 | כפר סבא/ת"א - אביבים | |
7 | כץ פז - בראל מיכאל | 60.340 | 23715 | 8453 | 2 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/חיפה - ברידג' מחניים | |
9 | שפי רון - אורי עמי | 57.070 | 11031 | 3135 | 2 | נס ציונה/כפר סבא | |
10 | ממן גיא - גולדפרב איליה | 55.690 | 17554 | 15362 | 2 | אשקלון/מועצת יואב | |
11 | קורצין עודד - פורת רמי | 55.520 | 12400 | 55 | 1 | ת"א - אביבים/רמת השרון | |
12 | פופלילוב מתילדה - חץ קלרה | 54.660 | 10080 | 10643 | 1 | ת"א - אביבים/סביון - קרית אונו | |
13 | מגל אלדד - חביב משה | 52.760 | 8770 | 2308 | 1 | זיכרון יעקב - עמיחי/קיסריה | |
14 | בנירי עילי - בראז ינאי | 49.830 | 21805 | 4438 | פ"ת - אם המושבות | ||
15 | חכימי אהרן - אסולין עדי | 49.140 | 2429 | 16490 | סביון - קרית אונו/נס ציונה | ||
16 | לנגי אסף - ברקת אילן | 47.330 | 12940 | 9312 | ת"א - אביבים | ||
17 | Strafner Michael - Weinberger Simon | 47.070 | AUT | AUT | לא חבר בהתאגדות | ||
18 | גלנטי עמית - בקר ג'ני | 46.980 | 41960 | 41452 | לא חבר בהתאגדות /פולג- ברידג' פוינט | ||
19 | פרי יוסף - הופפלד אריה | 46.550 | 2548 | 2351 | ראשל"צ - מרכז ספורט /רחובות | ||
19 | מיוחס מושיקו - ברט יורם | 46.550 | 14777 | 14358 | ת"א - אביבים | ||
21 | ליפשיץ יותם - פטרושקה רועי | 46.030 | 21121 | 9793 | טבעון | ||
22 | הרמתי עפר - לויט-פורת רות | 44.310 | 1657 | 3882 | ת"א - אביבים/כפר סבא | ||
22 | כרפס זאב - חבצלת דורון | 44.310 | 3848 | 3840 | ב"ש - חברי הנגב - עומר/ת"א - אביבים | ||
24 | ארגלזי אלירן - כהן-פדני ענת | 39.480 | 14773 | 43149 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | ||
25 | גליצנשטין מרדכי - טוביאס חיים | 37.090 | 5712 | 922 | ב"ש - חברי הנגב - עומר/רחובות | ||
26 | זינגר מריקה - פרידלנדר אהוד | 36.790 | 5765 | 4648 | כפר סבא/נהריה - לב הצפון | ||
27 | קונפינו יוסי - ארנון גדי | 36.120 | 6516 | 4592 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן | ||
28 | מרקוס עידו - טרומר נדב | 34.660 | 16571 | 19692 | כפר סבא/ת"א - אביבים | ||
29 | ליפין גנאדי - ברודובסקי רומן | 31.210 | 20896 | 16321 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן | ||
30 | אדטו אבי - אלון אלכס | 30.000 | 18873 | 14907 | כרמיאל |