תוצאות מושב (אונליין)
יום ג | |||
מושב 2 מתוך 4 | תאריך: 12/04/22 | סניף: ראשון לציון | מקדם: 7.10 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (רובוט) - ספיר עוזי | 65.020 | ROBOT | 42970 | 7 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
2 | גייבסקי נלי - שחר אמיר | 64.740 | 40794 | 40627 | 6 | חיפה - ברידג' מחניים |
3 | בסט יצחק - פדהצור פועה | 64.430 | 6064 | 18142 | 4 | רמת ישי/טבעון - רקפת |
4 | (רובוט) - פוקס אריק | 63.550 | ROBOT | 42907 | 4 | לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת |
5 | (רובוט) - שרון זמירה | 62.360 | ROBOT | 19117 | 3 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות |
6 | (רובוט) - בעל טכסא אילנה | 59.580 | ROBOT | 10141 | לא חבר בהתאגדות | |
7 | (רובוט) - אלקלעי משה | 58.670 | ROBOT | 21482 | 2 | לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה |
7 | (רובוט) - פרנקל גיורא | 58.670 | ROBOT | 13119 | 2 | לא חבר בהתאגדות /כפר סבא |
9 | (רובוט) - חומרי נחמה | 54.620 | ROBOT | 40886 | 2 | לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט |
10 | חן עדינה - גכטמן זקלין | 53.120 | 42551 | 21468 | 1 | מודיעין/ לא חבר בהתאגדות |
11 | (רובוט) - יעקב אברהם | 52.320 | ROBOT | 40496 | 1 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
12 | בלוך גלעד - שמואלי רן | 52.170 | 15199 | 3112 | 1 | רמת השרון |
13 | (רובוט) - אליוביץ עליזה | 51.600 | ROBOT | 16173 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג' |
14 | (רובוט) - גל קידר עדנה | 51.530 | ROBOT | 19100 | 1 | לא חבר בהתאגדות /השרון |
15 | (רובוט) - רגב אלה | 50.140 | ROBOT | 19978 | 1 | לא חבר בהתאגדות /טבעון - רקפת |
16 | (רובוט) - אקרמן ראובן | 49.740 | ROBOT | 3799 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
16 | (רובוט) - מריס אורן | 49.740 | ROBOT | 42925 | לא חבר בהתאגדות /מבואות חרמון | |
18 | (רובוט) - אליהו עדנה | 48.270 | ROBOT | 43095 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
19 | לוי עמליה - פרץ שמואל | 46.370 | 13470 | 16618 | כפר סבא | |
20 | (רובוט) - קופלביץ דולי | 46.290 | ROBOT | 22490 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות | |
21 | (רובוט) - שטרן אריה | 45.100 | ROBOT | 24344 | לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט | |
22 | (רובוט) - גולדשטיין סולנג | 44.700 | ROBOT | 40695 | לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט | |
23 | (רובוט) - ירדני יעל | 43.640 | ROBOT | 15266 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
24 | (רובוט) - עופר מוטי | 43.060 | ROBOT | 40724 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות | |
25 | אלעד רחל - רובין יצחק | 42.460 | 3696 | 3567 | ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות | |
26 | אבישר שוש - אצבעוני זהבה | 41.330 | 18501 | 18879 | סביון - קרית אונו | |
27 | פינטו תמר - צין נאוה | 36.520 | 23661 | 17437 | יבנה/קיסריה | |
28 | (רובוט) - בבס סופיה | 35.060 | ROBOT | 20467 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות | |
29 | גרוסו גבריאל - שרר אתי | 33.390 | 10315 | 16826 | ת"א - בית הלוחם אפקה/נס ציונה | |
30 | רגב נחום - חסין נטשה | 31.800 | 18285 | 19019 | ירושלים |