תוצאות מושב (פרונטלי)
אליפות ישראל לזוגות סניורים 2022 - משולב מחוזי | |||
מושב 1 מתוך 2 | תאריך: 14/05/22 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 20.45 |
מנהל תחרות: עמית אסף | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | לדרמן לאון - רובינשטיין שמיל | 36.700 | 8350 | 4857 | 16 | אשקלון |
2 | ברוידא שרה - אלגם יוסף דר | 32.600 | 16556 | 12535 | 13 | סביון - קרית אונו/רחובות |
3 | מזרחי יפה - קיש תמר | 25.300 | 9032 | 10948 | 10 | רמת השרון/כפר סבא |
4 | צייטין דוד - טרגן אברהם | 24.340 | 939 | 15186 | 8 | ב"ש - חברי הנגב - עומר/כפר סבא |
5 | ידלין דורון - גלברד מרדכי | 24.260 | 4830 | 612 | 7 | פ"ת - אם המושבות/ת"א - אביבים |
6 | יוגב דוד - כהן עדי | 23.300 | 3026 | 498 | 5 | כפר סבא/נס ציונה |
7 | פרטיג מיכאל - אלנבוגן בני | 23.100 | 2068 | 26 | 4 | מודיעין |
8 | אלון יהודה - בירן מיכאל | 19.274 | 1014 | 643 | 3 | כפר סבא |
9 | הרפז דורון - לבנאור אדמונד | 19.269 | 2298 | 275 | 3 | כפר סבא/רחובות |
10 | טובי יעקב - ויכמן קרול | 16.300 | 964 | 4992 | 2 | ב"ש - חברי הנגב - עומר |
11 | קונפינו יוסי - ארנון גדי | 15.400 | 6516 | 4592 | 2 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
12 | גליצנשטין מרדכי - טוביאס חיים | 12.200 | 5712 | 922 | 1 | ב"ש - חברי הנגב - עומר/רחובות |
13 | רקובר איל - לוי איתן | 11.300 | 19950 | 19021 | 1 | ירושלים |
14 | טימיאנקר נח - הורוביץ שמשון | 7.700 | 3292 | 1007 | 1 | רחובות/רעננה - ההגנה |
15 | בלושבסקי מיכאל - קיסרי נסים | 5.800 | 42785 | 12577 | 1 | ב"ש - בית הברידג'/ב"ש - חברי הנגב - עומר |
16 | סולניק אריה - חלמיש משה | 2.200 | 3038 | 2468 | 1 | ת"א - אביבים/כפר סבא |
17 | אגרוניק גריגורי - מנדלבאום יצחק | 1.100 | 13110 | 2054 | 1 | ירושלים |
18 | רסין רותי - פן אסתר | 0.210 | 9040 | 5520 | 1 | רמת השרון |
19 | גרייצר נורית - אברמוב ורדה | 0.160 | 10371 | 22 | 1 | רעננה - ההגנה |
20 | שונק שושנה - קורן ניסים | -0.200 | 7923 | 14994 | אשקלון | |
21 | שמיון דגן יהודית - גולדרינג אהובה | -2.000 | 15048 | 16231 | ת"א - אביבים | |
22 | יערי עוזי - סלונימסקי צבי | -6.800 | 1449 | 4394 | ת"א - אביבים | |
23 | שעובי אביהוא - יעקב אברהם | -9.000 | 21278 | 40496 | רחובות | |
24 | פרנקל גיורא - טל משה | -10.400 | 13119 | 2176 | כפר סבא | |
25 | כהן דני - אנגל יוסי | -10.800 | 3867 | 991 | רמת השרון/ת"א - אביבים | |
26 | לוי יצחק - רוזנטל אבי | -11.000 | 17092 | 17556 | ת"א - אביבים/ירושלים | |
27 | דרזנר תרצה - רוזנבלט פלי | -11.400 | 11054 | 10316 | רמת השרון/ת"א - בית הלוחם אפקה | |
28 | מנחם אבינועם - עזרא משה | -11.600 | 8888 | 7291 | ת"א - אביבים | |
29 | רשינסקי רפאל - גילאון אריה | -13.700 | 24002 | 23769 | ר"ג - מרום נווה | |
30 | חבצלת דורון - כרפס זאב | -13.900 | 3840 | 3848 | ת"א - אביבים/ב"ש - חברי הנגב - עומר | |
31 | גסנר סידני פרופ - כהן מוירה | -14.800 | 1583 | 18110 | כפר סבא | |
32 | בלס יהודית - בלס רמי | -15.900 | 1187 | 1188 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
33 | רוסלר אמנון - הרצקה רוני | -17.000 | 4373 | 99 | כפר סבא | |
34 | זאבי-אלימלך מרים - קרן אריק | -21.400 | 18661 | 8352 | אשקלון | |
35 | טיקוצינסקי מלכה - ניצן רינה | -24.400 | 8643 | 20459 | ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה | |
36 | רחימי רחמים - ברקמן מאיר | -28.300 | 13241 | 8312 | רחובות | |
37 | אור מאיר ציפי - דקטר בלהה | -30.300 | 21347 | 17488 | רחובות | |
38 | כהן חיים - כהן עליזה | -30.900 | 4158 | 23550 | אשדוד | |
39 | רשתי שאול - גולדרינג דוד | -47.100 | 10470 | 1416 | כפר סבא | |
40 | כהן אסתר - לוינשטיין מרים | -72.600 | 19184 | 6420 | אשדוד |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | מיוחס יעקב - מילצן דרור | 56.100 | 8871 | 3655 | 16 | נס ציונה |
2 | אבני אבי - ברקן יואל | 33.900 | 20834 | 16613 | 13 | רעננה - ההגנה |
3 | לויט-פורת רות - זינגר מריקה | 31.000 | 3882 | 5765 | 10 | כפר סבא |
4 | גרינברג שוש - קופמן שרה | 28.100 | 9687 | 15635 | 8 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/נס ציונה |
5 | גפנר אברהם - איטח אלברט | 23.200 | 43407 | 974 | 7 | לא חבר בהתאגדות /ב"ש - חברי הנגב - עומר |
5 | אוליאמפרל אשר - ירדן דן | 23.200 | 21821 | 15110 | 7 | מודיעין |
7 | רוטבלט מרטין - קרים מלקולם | 20.300 | 1845 | 12864 | 4 | מועצת יואב/אשקלון |
8 | שחר יובל - טרגן אפרים | 19.500 | 2345 | 3354 | 3 | ב"ש - חברי הנגב - עומר |
9 | שחר נטע - זינגר דן | 19.200 | 9163 | 9168 | 3 | אשדוד/כפר מרדכי |
10 | בנימין סלביה - דוד אליהו | 17.800 | 10037 | 11385 | 2 | רמת השרון |
11 | קרביץ אריה - מאירוביץ מיקי | 15.300 | 4418 | 9413 | 2 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
12 | אנטין דוד - חיות אבי | 15.100 | 3524 | 5366 | 1 | ת"א - בית הלוחם אפקה/רמת השרון |
13 | גוברין אבי-ברטי - אלספל חנן | 13.800 | 42144 | 16044 | 1 | ת"א - אביבים |
14 | יזהר רפי - פרץ פולדי | 13.500 | 15459 | 15460 | 1 | כפר מרדכי |
15 | גוליק איתן - גוליק אורי | 13.200 | 1413 | 1414 | 1 | לא חבר בהתאגדות /כפר סבא |
16 | מרקוס עמירם - סדיס גובינה | 11.700 | 13526 | 14831 | 1 | כפר סבא/השרון |
17 | לידור דניאלה - מירום אהרון | 9.200 | 2632 | 4673 | 1 | סביון - קרית אונו |
18 | רוגרס סטיב - בבלי יורם | 8.000 | 474 | 58 | 1 | נס ציונה/ת"א - אביבים |
19 | לביא משה - גרינברג ניר | 7.100 | 364 | 3321 | 1 | ת"א - אביבים |
20 | גילת רוני - רפפורט דני | 6.300 | 2986 | 3670 | 1 | קיבוצי דרום |
21 | מוסקוביץ הקטור - הכרמלי אמליה | 5.800 | 9130 | 8688 | 1 | ת"א - אביבים |
22 | וילסקר בוריס - שקולניקוב לאוניד | 5.100 | 10360 | 10196 | 1 | כפר סבא |
23 | וייס יוסי - גלעדי יהודה | 1.400 | 2757 | 3525 | 1 | כפר סבא |
24 | לביא משה - הררי עמוס | -0.900 | 24415 | 7750 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן | |
25 | אברון אנית - הובר אלימלך | -2.900 | 14814 | 9668 | מודיעין/מבואות חרמון | |
26 | סוכמן צבי - שזר ארנון | -5.500 | 1837 | 1838 | קיבוצי דרום | |
27 | סרוסי דוד - וורך יגאל | -5.600 | 5699 | 2177 | אשקלון/קיבוצי דרום | |
28 | אלון הדסה - צווייג יחזקאל | -6.000 | 7835 | 13700 | ת"א - אביבים | |
29 | רוזנטל מרטין - רם משה | -7.500 | 2234 | 8378 | ב"ש - חברי הנגב - עומר/ לא חבר בהתאגדות | |
30 | ירדני יעל - ספיר מרים | -7.700 | 15266 | 16245 | ירושלים | |
31 | עוזר יורם - שבירו גדי | -7.900 | 16082 | 11687 | מודיעין | |
32 | רייכמן יוסי - ספייר אלברט | -9.300 | 746 | 864 | כפר סבא | |
33 | ידלין ישראל - גלבוע אורי | -12.200 | 468 | 5238 | פולג- ברידג' פוינט | |
34 | פרוז משה - אסרף דניאל | -22.600 | 1491 | 7907 | אשדוד | |
35 | גז חנה - שקד נינט | -23.300 | 20071 | 21091 | ראשל"צ - מרכז ספורט | |
36 | גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר | -24.100 | 15388 | 21323 | ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה | |
37 | שטיין נורית - בן יאיר שלומית | -31.500 | 23558 | 40016 | מודיעין | |
38 | שחר אתי - גורן עוזי | -57.700 | 19202 | 21349 | רחובות | |
39 | דסאור יוסף - מוסק אסתר | -77.700 | 42140 | 23914 | חדרה - קדימה |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | זילברבוש שמואל - ורד נח | 35.500 | 837 | 2656 | 16 | חיפה - בית הלוחם |
2 | שגיב יהודה - אורנשטיין איתן | 33.300 | 8266 | 801 | 13 | ת"א - אביבים/חיפה - ברידג' מחניים |
3 | טל פטר - ציפין שמואל | 20.200 | 16356 | 24169 | 10 | טבעון - רקפת /חיפה - ברידג' מחניים |
4 | סגלוב חנה - שני גילה | 19.700 | 15610 | 14956 | 8 | חיפה - ברידג' מחניים |
5 | דב אלכס - ברון יוליאן | 17.400 | 12008 | 9583 | 7 | קריות/חיפה - ברידג' מחניים |
6 | גבע עמיחי - גל טיבור | 14.600 | 1856 | 13841 | 5 | נהריה - לב הצפון/קריות |
7 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | 10.900 | 850 | 2218 | 4 | קריות/כרמיאל |
8 | פלדמן אברהם - ברמן זאב | 6.800 | 1723 | 18160 | 3 | קבוצי צפון/כפר תבור |
9 | רפפורט לאה - בן דוד רמי | 5.400 | 4261 | 16104 | 3 | קריות |
10 | פולק ישי - מורוזנסקי לאוניד | 3.200 | 893 | 24822 | 2 | כרמיאל |
11 | גינזבורג מרים - הילזנרד אנני | -2.200 | 5635 | 5598 | חיפה - ברידג' מחניים | |
12 | ויינשטיין אבישי - שלייפר ישראל | -5.000 | 5419 | 3955 | קריות/טבעון - רקפת | |
13 | בילגוראי שרה - אורון דוד | -6.100 | 12562 | 3379 | ת"א - אביבים/טבעון - רקפת | |
14 | זינגר אברהם - אורן אברהם | -9.200 | 22360 | 42918 | נהריה - לב הצפון | |
15 | אשכנזי יוסי - ברנשטיין גרגורי | -13.700 | 2140 | 13366 | טבעון/קריות | |
16 | דוד אילן - מור אהוד | -16.500 | 23874 | 40709 | חיפה - ברידג' מחניים | |
17 | ברסלאור מנחם - ברניר זוהר | -35.600 | 515 | 2466 | נהריה - לב הצפון/נס ציונה | |
18 | בן נתן גיליאן - בן נתן יואל | -39.000 | 40791 | 40790 | זיכרון יעקב - עמיחי | |
19 | חכמה דוד - רוס רני | -39.600 | 20900 | 7410 | כפר תבור/קבוצי צפון |