תוצאות מושב (פרונטלי)
מוקדמות אליפות ישראל הפתוחה 2022 - מחוז דרום | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 11/06/22 | סניף: מחוז דרום | מקדם: 17.64 |
מנהל תחרות: עמית אסף | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | אופיר רות - פורמן בארי | 51.500 | 14656 | 21868 | 10 | רחובות |
2 | גולדפרב איליה - ממן גיא | 41.200 | 15362 | 17554 | 8 | מועצת יואב/אשקלון |
3 | וינביץ גריגורי - בליזובסקי אלינה | 32.000 | 16081 | 42885 | 7 | מודיעין |
4 | שעובי אביהוא - הזנפרץ אתי | 25.700 | 21278 | 23333 | 5 | רחובות/ראשל"צ - מרכז ספורט |
5 | טובי יעקב - עוגן תמרה | 21.000 | 964 | 10102 | 4 | ב"ש - חברי הנגב - עומר/סביון - קרית אונו |
6 | צדיק ארז - ינר יובל | 16.600 | 2934 | 10981 | 3 | אילת/פ"ת - אם המושבות |
7 | שאקי דן - ישראלי דן | 15.600 | 2090 | 14669 | 3 | נס ציונה/סביון - קרית אונו |
8 | לירן ינון - רשתי שאול | 14.700 | 11122 | 10470 | 2 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/כפר סבא |
9 | כץ פז - בראל מיכאל | 9.800 | 23715 | 8453 | 2 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/חיפה - ברידג' מחניים |
10 | רטנר אליהו - יסלסון לאוניד | -0.100 | 20496 | 17462 | ירושלים/פולג- ברידג' פוינט | |
11 | בר-און שמעון - פריד פאני | -0.500 | 40594 | 40595 | אשקלון | |
12 | זיידנברג נצר יעקב - מגדל אילן | -5.500 | 13339 | 16128 | נס ציונה | |
13 | קרים מלקולם - רוטבלט מרטין | -5.900 | 12864 | 1845 | אשקלון/מועצת יואב | |
14 | אליהו עדנה - יעקב אברהם | -11.500 | 43095 | 40496 | רחובות | |
15 | וינוגרד עודד - קליינר טניה | -16.900 | 40551 | 40687 | ירושלים | |
16 | גפני מריאנה - גפני סרגו | -19.300 | 42979 | 5278 | רחובות | |
17 | אלנבוגן בני - פרטיג מיכאל | -23.000 | 26 | 2068 | מודיעין | |
18 | בוברוב מתי - קורן ניסים | -23.100 | 19137 | 14994 | אשקלון | |
19 | שומרוני גילה - קרפ דינה | -45.500 | 12077 | 40534 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
20 | ארבל אליאס - שמיון דגן יהודית | -70.900 | 23996 | 15048 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן/ת"א - אביבים |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | כהנא ישראל - בקיש רמי | 60.000 | 3510 | 9897 | 10 | גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
2 | גרינבאום ליאוניד - צורניי מיכאל | 41.800 | 14247 | 15296 | 8 | ירושלים/רמת השרון |
3 | בן-אפרים רן - רוזנטל אבי | 24.000 | 4103 | 17556 | 7 | ירושלים |
4 | כהן אסתר - שלום דניאל | 21.000 | 19184 | 20594 | 5 | אשדוד |
5 | רוזנטל ניר - בסקין בן | 16.900 | 17557 | 18804 | 4 | ירושלים |
6 | סרוסי דוד - שונק שושנה | 16.700 | 5699 | 7923 | 3 | אשקלון |
7 | עוזר יורם - שבירו גדי | 14.500 | 16082 | 11687 | 3 | מודיעין |
8 | סוביק מאיה - סוביק ויקטור | 10.800 | 14915 | 14235 | 2 | ב"ש - בית הברידג' |
9 | פדידה חיים - אורן יוסף | 6.530 | 446 | 3514 | 2 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
10 | מילטיץ מילאן - קוזי מילטיץ אתי | 6.520 | 42363 | 25006 | 1 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
11 | זיידנברג-גת אביב לאו - זיידנברג גת סופי | 2.600 | 42908 | 42484 | 1 | רמת השרון |
12 | לבנה דורון - אלגם יוסף דר | -12.760 | 9605 | 12535 | רחובות | |
13 | דימנט נעם - רחימי רחמים | -12.800 | 2297 | 13241 | רחובות | |
14 | קוסטו דורית - סדיס גובינה | -21.100 | 24143 | 14831 | יבנה/השרון | |
15 | גרינברג שמואל - וינקלר עמית | -29.300 | 2117 | 5148 | ירושלים/מודיעין | |
16 | מיקנברג אירנה - מחלב חנה | -29.900 | 17719 | 21543 | רחובות | |
17 | קורן דיאנה - שדה גילה | -30.600 | 14993 | 11273 | אשקלון/אשדוד | |
18 | זאבי-אלימלך מרים - קרן אריק | -37.000 | 18661 | 8352 | אשקלון | |
19 | גל-אור אלכס - עוזר מיכל | -45.900 | 17575 | 16079 | רחובות/מודיעין |