תוצאות מושב (פרונטלי)
גביע יולי שלישי בוקר | |||
מושב 2 מתוך 4 | תאריך: 12/07/22 | סניף: חיפה/כרמל | מקדם: 7.64 |
מנהל תחרות: לביאנו דן | |||
צפון-דרום
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | סמורזיק אביטל - ברויז אברהם | 61.850 | 16725 | 40433 | 7 | חיפה - ברידג' מחניים |
2 | לוי רוני - שרן מיכאל | 58.760 | 12052 | 6694 | 6 | חיפה - ברידג' מחניים |
3 | כהן רבקה - ארי חנה | 55.290 | 11391 | 18011 | 4 | חיפה - ברידג' מחניים |
4 | מנדלבאום יצחק - שקולניק ליאורה | 53.120 | 2054 | 19927 | 4 | ירושלים/חיפה - ברידג' מחניים |
5 | מעוז דפנה - מעוז בני | 52.120 | 19370 | 22572 | 3 | חיפה - ברידג' מחניים/ לא חבר בהתאגדות |
6 | פרלמן אמנון - ספקטור משה | 51.770 | 20980 | 18417 | 2 | חיפה - רמת אלון /חיפה - ברידג' מחניים |
7 | דנסקי ניצה - פזי נחמה | 50.910 | 12350 | 8309 | 2 | חיפה - ברידג' מחניים |
8 | קביליו יצחק - נחמיאס יוסף | 50.540 | 6070 | 40234 | 1 | חיפה - רמת אלון/חיפה - ברידג' מחניים |
9 | לבנון חנה - קורן עינת | 49.610 | 16309 | 20262 | חיפה - ברידג' מחניים | |
10 | קפל אביגיל - סורוגון פנינה | 49.150 | 11707 | 21576 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים | |
11 | גודוביץ צילה - ויסבך ציפי | 46.780 | 15622 | 15824 | חיפה - ברידג' מחניים | |
12 | קמפר ראובן - שפירא בניהו | 46.410 | 17830 | 17828 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים | |
13 | סכנין חוה - שמחון מיכל | 44.920 | 40948 | 19804 | חיפה - ברידג' מחניים | |
14 | צידון רבקה - זלצר אביבה | 41.030 | 19373 | 24170 | חיפה - ברידג' מחניים | |
15 | לירון נולי - ניצן ניצה | 38.500 | 21199 | 19025 | חיפה - ברידג' מחניים |
מזרח-מערב
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | שרון אביגדור - מנור משה | 71.170 | 581 | 852 | 7 | חיפה - ברידג' מחניים |
2 | איסק מנחם - אלעד אלי | 61.010 | 3080 | 5572 | 6 | חיפה - ברידג' מחניים |
3 | גרינמן אהובה - גרינמן שמשון | 60.220 | 23267 | 23268 | 4 | חיפה - ברידג' מחניים |
4 | רטנר פיליס - רטנר דוד | 54.370 | 14530 | 14538 | 4 | לא חבר בהתאגדות |
5 | סידי אראלה - בלום חנה | 53.290 | 40943 | 41055 | 3 | חיפה - ברידג' מחניים |
6 | בוימל זאב - בוימל דבורה | 49.880 | 13905 | 13904 | חיפה - ברידג' מחניים | |
7 | כהן מרגרט - אדלר אילנה | 49.240 | 40941 | 1177 | חיפה - ברידג' מחניים | |
8 | אנגלשטיין ישראל - דוידוביץ דינה | 47.250 | 41602 | 43426 | חיפה - ברידג' מחניים | |
9 | טייג יוסי - גוטליב ליפא | 45.290 | 16088 | 16359 | חיפה - ברידג' מחניים | |
10 | זולקוב גנריאטה - לנקביץ זופיה | 45.110 | 23264 | 23263 | חיפה - ברידג' מחניים | |
11 | בירמן יצחק - פורת דליה | 44.240 | 20587 | 4142 | חיפה - ברידג' מחניים | |
12 | אורון רות - אורטל אילן | 42.990 | 18699 | 2195 | טבעון - רקפת | |
13 | קוטלר מאיה - בוקזדורף נלי | 41.230 | 43207 | 43206 | חיפה - ברידג' מחניים | |
14 | גרינברג ויקטוריה - כץ אירינה | 34.710 | 41317 | 41136 | חיפה - ברידג' מחניים |