תוצאות מושב (אונליין)
שישי אחהצ ברומטר אוגוסט | |||
מושב 2 מתוך 4 | תאריך: 12/08/22 | סניף: חיפה/כרמל | מקדם: 11.07 |
מנהל תחרות: | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | חיות אבי - בן שמחון אבי | 65.000 | 5366 | 24816 | 16 | רמת השרון/פולג- ברידג' פוינט |
2 | פורת רמי - אברמוביץ ענת | 54.000 | 55 | 16263 | 13 | רמת השרון/כפר סבא |
3 | (רובוט) - לוי אנה | 34.000 | ROBOT | 19412 | 10 | לא חבר בהתאגדות |
4 | כהן אילן - eylon08 | 32.000 | 17258 | eylon08 | רמת השרון/ לא חבר בהתאגדות | |
5 | (רובוט) - אליוביץ עליזה | 31.000 | ROBOT | 16173 | 7 | לא חבר בהתאגדות /ב"ש - בית הברידג' |
6 | גוראל איתן - בן אלי מיכל | 27.000 | 17114 | 24591 | 5 | לא חבר בהתאגדות |
7 | (רובוט) - שטרן טוביה | 25.000 | ROBOT | 40076 | 4 | לא חבר בהתאגדות /רעננה - ההגנה |
8 | שפירא אניטה - ביקוביצקי ורדה | 24.000 | 14693 | 6234 | 3 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
9 | (רובוט) - בנציוני יואל | 20.000 | ROBOT | 9222 | 3 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
10 | (רובוט) - רוזנברג מירי | 19.000 | ROBOT | 7066 | 3 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
11 | (רובוט) - עפרון פרנסין | 15.000 | ROBOT | 14774 | 2 | לא חבר בהתאגדות |
12 | (רובוט) - בנדיקט מימי | 12.000 | ROBOT | 14556 | 2 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים |
12 | חריר אילנה - גזית גלי | 12.000 | 14840 | 40227 | 2 | פולג- ברידג' פוינט/נהריה |
12 | שמיון דגן יהודית - סולניק אריה | 12.000 | 15048 | 3038 | 2 | ת"א - אביבים |
15 | גוליק אורי - לויתן שרה | 11.000 | 1414 | 23836 | 2 | כפר סבא/ לא חבר בהתאגדות |
16 | אנטין דוד - רום מיכל | 10.000 | 3524 | 3406 | 1 | ת"א - בית הלוחם אפקה/כפר סבא |
16 | וקסלבאום חנה - מלאך יעקב | 10.000 | 12405 | 14443 | 1 | ת"א - אביבים/נס ציונה |
18 | (רובוט) - נתן מינה | 8.000 | ROBOT | 15086 | 1 | לא חבר בהתאגדות /רחובות |
18 | גלברד מרדכי - פולק גו | 8.000 | 612 | 23835 | 1 | ת"א - אביבים/ת"א - בית הלוחם אפקה |
18 | (רובוט) - גלט אהרון | 8.000 | ROBOT | 40141 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
21 | (רובוט) - שטרן אריה | 7.000 | ROBOT | 24344 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט |
22 | ברוידא שרה - בן נחום גילי | 4.000 | 16556 | 17526 | 1 | סביון - קרית אונו/חיפה - ברידג' מחניים |
23 | (רובוט) - ברב בנימין | 2.000 | ROBOT | 664 | 1 | לא חבר בהתאגדות /קריות |
23 | (רובוט) - וקסלבאום אבנר | 2.000 | ROBOT | 12406 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים |
25 | (רובוט) - בר-און שמעון | 0.000 | ROBOT | 40594 | 1 | לא חבר בהתאגדות /אשקלון |
25 | (רובוט) - עקריש שרון | 0.000 | ROBOT | 42912 | 1 | לא חבר בהתאגדות |
27 | (רובוט) - מזרחי שמחה | -2.000 | ROBOT | 17615 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים | |
28 | (רובוט) - אלקלעי משה | -3.000 | ROBOT | 21482 | לא חבר בהתאגדות /ר"ג - מרום נווה | |
29 | בן מאיר ישי - סף יעל | -5.000 | 4764 | 16743 | זיכרון יעקב - עמיחי/חדרה - קדימה | |
30 | (רובוט) - אלטש ענת | -8.000 | ROBOT | 42767 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
31 | gal2400 - קופמן שרה | -10.000 | gal2400 | 15635 | לא חבר בהתאגדות /נס ציונה | |
31 | (רובוט) - לביא נירה | -10.000 | ROBOT | 14641 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
31 | (רובוט) - גולדשטיין סולנג | -10.000 | ROBOT | 40695 | לא חבר בהתאגדות /ראשל"צ - מרכז ספורט | |
34 | דילנברגר זיוה - קרידי אילנה | -12.000 | 19775 | 19762 | ת"א - אביבים/רמת השרון | |
34 | (רובוט) - גילרמן ג ניס | -12.000 | ROBOT | 8000 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
34 | (רובוט) - רג'ואן מרגלית | -12.000 | ROBOT | 18685 | לא חבר בהתאגדות | |
37 | רונן אורה - אלקבץ שלי | -13.000 | 3085 | 9510 | ת"א - אביבים | |
37 | (רובוט) - יעקב אברהם | -13.000 | ROBOT | 40496 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
39 | מוסקוביץ הקטור - הכרמלי אמליה | -15.000 | 9130 | 8688 | ת"א - אביבים | |
40 | (רובוט) - dee22 | -16.000 | ROBOT | dee22 | לא חבר בהתאגדות | |
41 | כוגן מיכאל - כוגן רעיה | -17.000 | 40693 | 9385 | רמת השרון | |
41 | פרקש רות - תמרי גדי | -17.000 | 5305 | 1448 | כפר סבא/רמת השרון | |
43 | שיף סמדר - רומן חנה | -19.000 | 41358 | 14655 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
44 | (רובוט) - כץ זאנה | -20.000 | ROBOT | 15094 | לא חבר בהתאגדות | |
45 | שדמון עטרה - מושקוביץ תמר | -22.000 | 2322 | 1368 | לא חבר בהתאגדות | |
45 | ורד רונית - טל משה | -22.000 | 17425 | 2176 | כפר סבא | |
45 | בן סימון שרל - לנדה בנימין | -22.000 | 10829 | 23597 | לא חבר בהתאגדות | |
48 | גרוסו גבריאל - אורון רות | -23.000 | 10315 | 18699 | ת"א - בית הלוחם אפקה/טבעון - רקפת | |
49 | (רובוט) - יקים נוגה | -25.000 | ROBOT | 3475 | לא חבר בהתאגדות /חיפה - ברידג' מחניים | |
50 | פנסו איציק - שנפ מאיה | -27.000 | 24982 | 23993 | נהריה - לב הצפון/רמת השרון | |
51 | בכר יוסי - נחושתן אביבה | -40.000 | 722 | 22528 | נהריה/סביון - קרית אונו | |
52 | זמיר דיצה - RUVENT | -57.000 | 16208 | RUVENT | ת"א - אביבים/ לא חבר בהתאגדות |