תוצאות מושב (אונליין)
ירושלים אונליין - שלישי אחר הצהריים - ינואר פברואר 2024 | |||
מושב 2 מתוך 9 | תאריך: 09-01-24 | סניף: ירושלים | מקדם: 9.28 |
מנהל תחרות: ניימן עירית | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | חוזמן אלכסנדר - ליבוביץ גורגי | 70.810 | 42419 | 43001 | 8 | ב"ש - חברי הנגב - עומר/ב"ש - בית הברידג' |
2 | (רובוט) - שרעבי יורם | 69.500 | ROBOT | 18198 | 7 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
3 | (רובוט) - דורי צביה | 63.270 | ROBOT | 4507 | 5 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - בית הלוחם אפקה |
4 | (רובוט) - מנדלבאום יצחק | 61.750 | ROBOT | 2054 | 4 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
5 | (רובוט) - גורן עודד | 61.630 | ROBOT | 16436 | 4 | לא חבר בהתאגדות /גבעתיים - ברידג' 4 פאן |
6 | pat100bb - קליין יעקב | 60.840 | pat100bb | 21311 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות | |
7 | הס רנה - בך ורדה | 58.630 | 2041 | 4529 | 3 | ירושלים |
8 | (רובוט) - גקמן לילית | 57.200 | ROBOT | 11161 | 3 | לא חבר בהתאגדות /מודיעין |
9 | קפלן טלי - קציר שבח | 57.170 | 14642 | 19123 | 2 | ירושלים |
10 | (רובוט) - נתן מיכה | 54.140 | ROBOT | 12111 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו | |
11 | (רובוט) - נאון דניס | 53.150 | ROBOT | 23024 | 2 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
12 | (רובוט) - בן עמי יעקב | 52.920 | ROBOT | 9021 | לא חבר בהתאגדות | |
13 | (רובוט) - רום מיכל | 52.250 | ROBOT | 3406 | 1 | לא חבר בהתאגדות /כפר סבא |
14 | (רובוט) - בן אבו שרה | 51.950 | ROBOT | 16367 | 1 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
15 | (רובוט) - בנציוני יואל | 51.890 | ROBOT | 9222 | לא חבר בהתאגדות /ת"א - אביבים | |
16 | merchev - ירדני יעל | 51.750 | merchev | 15266 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
17 | (רובוט) - מאור מלי | 51.590 | ROBOT | 17366 | לא חבר בהתאגדות | |
18 | רז מזל - לידור דניאלה | 50.750 | 14589 | 2632 | 1 | ירושלים/סביון - קרית אונו |
19 | בנישטי שלמה - בן-אברהם זאב | 50.430 | 18360 | 3122 | 1 | פ"ת - ויצו/ירושלים |
20 | (רובוט) - pmw | 50.410 | ROBOT | pmw | לא חבר בהתאגדות | |
21 | guybrooks - יעקב מלכה | 49.990 | guybrooks | 14220 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
22 | (רובוט) - יחיאלי אורנה | 49.910 | ROBOT | 40763 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
23 | (רובוט) - סלע זהבי | 49.570 | ROBOT | 43868 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
24 | רגב ציון - שידלוב שלמה | 49.210 | 19132 | 18283 | ירושלים | |
25 | גרינברג רבקה - הרדון עפרה | 49.180 | 6452 | 14930 | ירושלים | |
26 | גולדרינג אהובה - בן נון אביבה | 47.680 | 16231 | 19027 | ת"א - אביבים | |
27 | (רובוט) - קידר-ויסמן עפרה | 46.690 | ROBOT | 18272 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
28 | (רובוט) - ליברמן ארנון | 45.680 | ROBOT | 40047 | לא חבר בהתאגדות /סביון - קרית אונו | |
29 | (רובוט) - ספיר עוזי | 45.150 | ROBOT | 42970 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
30 | שיינר אליעזר - בן עמי זאקי | 44.910 | 19131 | 16885 | ירושלים | |
31 | חסין נטשה - אלון יונתן | 44.890 | 19019 | 17150 | ירושלים/ לא חבר בהתאגדות | |
32 | ניב עמיעד-עדי - ניב תורית | 43.070 | 44021 | 18116 | ירושלים | |
33 | (רובוט) - שילה ראובן | 41.480 | ROBOT | 17368 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
34 | (רובוט) - jac11111 | 40.150 | ROBOT | jac11111 | לא חבר בהתאגדות | |
35 | רקם בתיה - מרין רחל | 39.710 | 15883 | 16371 | לא חבר בהתאגדות | |
36 | גרינשפן אורי - רז ניסן | 37.570 | 16335 | 15461 | ירושלים | |
36 | (רובוט) - יעקב אברהם | 37.570 | ROBOT | 40496 | לא חבר בהתאגדות /רחובות | |
38 | (רובוט) - שולץ דורית | 36.540 | ROBOT | 3921 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
39 | נגיד מיכל - לוי דבורה | 36.230 | 6593 | 17620 | חולון - הקנטרי/ לא חבר בהתאגדות | |
40 | פינטו תמר - אלזם מרי | 34.960 | 23661 | 41938 | יבנה/פ"ת - אם המושבות |