תוצאות מושב (אונליין)
ירושלים אונליין - שלישי אחר הצהריים - ינואר פברואר 2024 | |||
מושב 6 מתוך 9 | תאריך: 06-02-24 | סניף: ירושלים | מקדם: 10.82 |
מנהל תחרות: ניימן יוסף | |||
מי שמספר החבר שלו אינו מופיע, יכול למלא את פרטיו בקישור. קישור לתוצאות מפורטות |
Howell
דרוג | שמות | תוצאה | מספרי חבר | נא'מ | סניף | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ניימן עירית - דורי צביה | 67.090 | 7738 | 4507 | 8 | ירושלים/ת"א - בית הלוחם אפקה |
2 | רז מזל - לידור דניאלה | 59.760 | 14589 | 2632 | 6 | ירושלים/סביון - קרית אונו |
3 | גולדרינג אהובה - בן נון אביבה | 57.220 | 16231 | 19027 | 5 | ת"א - אביבים |
4 | זייטמן מגי - גיא יואל | 56.870 | 2307 | 17603 | 4 | י"ם - מרכז הברידג' /ירושלים |
5 | (רובוט) - אלזם מרי | 56.330 | ROBOT | 41938 | 4 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות |
6 | (רובוט) - שולץ דורית | 56.000 | ROBOT | 3921 | 3 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
7 | הלר לורנס - mario987 | 54.920 | 43398 | mario987 | ירושלים/ לא חבר בהתאגדות | |
8 | (רובוט) - רוטברט רינה | 54.350 | ROBOT | 14190 | 2 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
9 | (רובוט) - קידר-ויסמן עפרה | 53.030 | ROBOT | 18272 | 2 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |
10 | בן-אברהם זאב - מנדלבאום יצחק | 51.660 | 3122 | 2054 | 2 | ירושלים |
11 | גבאי רפי - זנו מרים | 51.640 | 18234 | 18233 | 1 | ירושלים |
12 | ניב עמיעד-עדי - ניב תורית | 51.290 | 44021 | 18116 | 1 | ירושלים |
13 | ברזילי ליאורה - פרי סוזנה | 50.990 | 17093 | 22920 | 1 | ירושלים |
14 | (רובוט) - זוסמן הדסה | 50.810 | ROBOT | 17050 | לא חבר בהתאגדות | |
15 | חוזמן אלכסנדר - ליבוביץ גורגי | 50.660 | 42419 | 43001 | 1 | ב"ש - חברי הנגב - עומר/ב"ש - בית הברידג' |
16 | אופנהיים מרים - חרלפ ברברה | 50.620 | 5981 | 15034 | 1 | ירושלים |
17 | HARVEY308 - mr mathew | 49.900 | HARVEY308 | mr mathew | לא חבר בהתאגדות | |
18 | (רובוט) - בן עמי יעקב | 49.380 | ROBOT | 9021 | לא חבר בהתאגדות | |
19 | (רובוט) - פסרמן רחל | 49.230 | ROBOT | 8580 | לא חבר בהתאגדות | |
20 | לוי עמליה - פרץ שמואל | 48.670 | 13470 | 16618 | כפר סבא | |
21 | גרינברג רבקה - הרדון עפרה | 48.170 | 6452 | 14930 | ירושלים | |
22 | קפלן טלי - קציר שבח | 48.040 | 14642 | 19123 | ירושלים | |
23 | אלעזר הרצל - חיבה ראובן | 47.840 | 10 | 8012 | יבנה/פ"ת - אם המושבות | |
24 | (רובוט) - חסין נטשה | 47.670 | ROBOT | 19019 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
25 | (רובוט) - גרינשפן אורי | 47.650 | ROBOT | 16335 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
26 | merchev - קליין יעקב | 47.450 | merchev | 21311 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - אם המושבות | |
27 | שיינר אליעזר - בן עמי זאקי | 46.170 | 19131 | 16885 | ירושלים | |
28 | guybrooks - יעקב מלכה | 44.890 | guybrooks | 14220 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים | |
29 | (רובוט) - נגיד מיכל | 44.330 | ROBOT | 6593 | לא חבר בהתאגדות /חולון - הקנטרי | |
30 | ספיר עוזי - ספיר קייט | 44.000 | 42970 | 5243 | ירושלים | |
31 | הס רנה - בך ורדה | 43.960 | 2041 | 4529 | ירושלים | |
32 | (רובוט) - נתן מיכה | 43.520 | ROBOT | 12111 | לא חבר בהתאגדות /פ"ת - ויצו | |
33 | רגב ציון - שידלוב שלמה | 43.400 | 19132 | 18283 | ירושלים | |
34 | (רובוט) - רז ניסן | 33.080 | ROBOT | 15461 | לא חבר בהתאגדות /ירושלים |