פירוט תוצאות
מוקדמות אליפות ישראל הפתוחה - מחוז צפון | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 02/10/21 | סניף: מחוז צפון | מקדם: 19.14 |
מנהל תחרות: עמית אסף |
צפון-דרום: | בילגוראי שרה - אורון דוד |
חוזה: | 5♣X-3 [W] |
הובלה: | ♦T |
תוצאה: | 800 |
ניקוד: | 11.00 |
מזרח-מערב: | אלעד אלי - בוחניק אשר |
6 | ♠ A98654 ♥ AJ5 ♦ T9 ♣ K6 |
|
♠ JT ♥ K9862 ♦ 5 ♣ AQJ53 |
♠ KQ732 ♥ Q3 ♦ K3 ♣ 9874 | |
♠ ♥ T74 ♦ AQJ87642 ♣ T2 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 10 | 7 | 6 | 11 | 4 |
S | 10 | 7 | 6 | 11 | 4 |
E | 2 | 6 | 7 | 2 | 8 |
W | 2 | 6 | 7 | 2 | 8 |
Par: 430 |
מזרח - מערב | ניקוד מ-מ | תוצאה | הובלה | חוזה | ניקוד צ-ד | צפון - דרום | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
אלעד אלי - בוחניק אשר | -11.00 | 800 | ♦T | 5♣X-3 [W] | 11.00 | בילגוראי שרה - אורון דוד | ||
800 | ♦A | 4♠X-3 [E] | ||||||
מאר רוני - מאר ריבי | -11.00 | 800 | ♦T | 4♥X-3 [W] | 11.00 | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | ||
550 | ♣A | 5♦X= [S] | ||||||
550 | ♠J | 5♦X= [S] | ||||||
550 | ♠J | 5♦X= [S] | ||||||
שפירא משה - מהלר אבי | -7.00 | 550 | ♠J | 5♦X= [S] | 7.00 | רזניק פרץ - שור יואב | ||
דנק עומר - אורן יפתח | -6.00 | 500 | ♦A | 4♠X-2 [E] | 6.00 | בדוס ברוך - פלדמן אברהם | ||
460 | ♣Q | 3N+2 [S] | ||||||
400 | ♣A | 5♦= [S] | ||||||
400 | ♥2 | 5♦= [S] | ||||||
400 | ♣A | 5♦= [S] | ||||||
400 | ♠J | 5♦= [S] | ||||||
400 | ♣A | 5♦= [S] | ||||||
400 | ♠J | 5♦= [S] | ||||||
400 | ♠J | 5♦= [S] | ||||||
400 | ♣A | 5♦= [S] | ||||||
400 | ♣A | 5♦= [S] | ||||||
400 | ♦5 | 5♦= [S] | ||||||
ציפין שמואל - טל פטר | -4.00 | 400 | ♦5 | 5♦= [S] | 4.00 | זילברבוש שמואל - ורד נח | ||
400 | ♠J | 5♦= [S] | ||||||
400 | ♠J | 5♦= [S] | ||||||
הנר ארז - גורדון אושרה | -4.00 | 400 | ♦5 | 5♦= [S] | 4.00 | צורניי מיכאל - גרינבאום ליאוניד | ||
300 | ♦T | 4♥-3 [W] | ||||||
300 | ♦T | 4♥-3 [W] | ||||||
300 | ♦T | 4♥-3 [W] | ||||||
300 | ♦T | 4♥-3 [W] | ||||||
200 | ♥7 | 2♠-2 [E] | ||||||
200 | ♦T | 3♥-2 [W] | ||||||
170 | ♥6 | 3♦+3 [S] | ||||||
150 | ♠J | 4♦+1 [S] | ||||||
150 | ♠J | 4♦+1 [S] | ||||||
150 | ♠J | 3♦+2 [S] | ||||||
150 | ♠J | 4♦+1 [S] | ||||||
אשכנזי יוסי - קפלן אהרון | 3.00 | 150 | ♠J | 3♦+2 [S] | -3.00 | מור אהוד - גרוס ריצארד | ||
רטר קורן - פטלקו ליה | 3.00 | 150 | ♣A | 4♦+1 [S] | -3.00 | צינגיסר אריה - צינגיסר אור | ||
ברניר זוהר - ברסלאור מנחם | 3.00 | 150 | ♠J | 4♦+1 [S] | -3.00 | זק שחר - ליבר מוניקה | ||
אדטו אבי - אלון אלכס | 3.00 | 150 | ♥6 | 4♦+1 [S] | -3.00 | לייבו אדי - בן יהודה יהודית | ||
פרידלנדר אהוד - יונקר מיכל | 3.00 | 150 | ♣A | 4♦+1 [S] | -3.00 | שרו חורחה - סף יעל | ||
משכית חניתה - קרמר ליאורה | 3.00 | 150 | ♠J | 4♦+1 [S] | -3.00 | אפשטיין אורי - הראל אמנון | ||
150 | ♠J | 4♦+1 [S] | ||||||
עומר יותם - עומר זך | 3.00 | 150 | ♥6 | 4♦+1 [S] | -3.00 | מחרז רוזי בריזיט - קינן דני | ||
בנירי עילי - חוטורסקי ניר | 3.00 | 150 | ♠J | 4♦+1 [S] | -3.00 | זינגר אברהם - אורן אברהם | ||
150 | ♠J | 3♦+2 [S] | ||||||
150 | ♠J | 4♦+1 [S] | ||||||
הובר אלימלך - אברון אנית | 3.00 | 130 | ♥2 | 3♦+1 [S] | -3.00 | רפפורט לאה - בן דוד רמי | ||
130 | ♥6 | 4♦= [S] | ||||||
130 | ♠J | 4♦= [S] | ||||||
130 | ♠J | 3♦+1 [S] | ||||||
100 | ♦T | 3♥-1 [W] | ||||||
שגיב יהודה - אורנשטיין איתן | 4.00 | 100 | ♦A | 3♥-1 [E] | -4.00 | ברקוביץ אריה - גלסר אנדרי | ||
-50 | ♠J | 5♦-1 [S] | ||||||
-50 | ♠J | 5♦-1 [S] | ||||||
-50 | ♠J | 5♦-1 [S] | ||||||
-50 | ♠J | 5♦-1 [S] | ||||||
-50 | ♠J | 5♦-1 [S] | ||||||
-100 | ♣8 | 3♠-2 [N] | ||||||
-150 | ♠K | 4♥-3 [N] | ||||||
-150 | ♣8 | 4♠-3 [N] | ||||||
-200 | ♥Q | 4♠-4 [N] | ||||||
-500 | ♥Q | 4♠X-3 [N] |