פירוט תוצאות
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון | |||
מפגש 1 מתוך 11 | תאריך: 06-09-19 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 30.70 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
תוצאות המושב
קבוצה | VP | תוצאה | VP | נגד | |
---|---|---|---|---|---|
ברקת אילן | 11.58 | 26 | 21 | 8.42 | מרק סוניה |
עציון אמיר | 18.04 | 63 | 26 | 1.96 | אופק טל |
ארבל דייויד | 14.42 | 41 | 25 | 5.58 | גרינבאום ליאוניד |
בירמן אלון | 7.56 | 32 | 40 | 12.44 | מינזלי אאידה |
עמית מיכה | 5.58 | 14 | 30 | 14.42 | זק שחר |
לזר אלון | 4.15 | 21 | 44 | 15.85 | בנין בר רוני |
פירוט לפי לוחות
1 | ♠ K752 ♥ 53 ♦ AK984 ♣ 85 |
|
♠ AJ96 ♥ AKQ4 ♦ J52 ♣ T4 |
♠ T4 ♥ T987 ♦ T73 ♣ AJ93 | |
♠ Q83 ♥ J62 ♦ Q6 ♣ KQ762 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 6 | 5 | 7 | 7 |
S | 7 | 7 | 5 | 7 | 7 |
E | 6 | 6 | 8 | 6 | 6 |
W | 6 | 6 | 8 | 6 | 5 |
Par: -100 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
זק יניב - בראל מיכאל | 110 | ♣K | 2♥= [E] | חכימי אהרן - לירן ינון | (12) | |||
מורג שי - לוי הילה | 110 | ♥J | 2♥= [E] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | |||
3 | זמיר עמי - אלספל חנן | 50 | ♦8 | 1N-1 [W] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 50 | ♥K | 2N-1 [S] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
2 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 90 | ♦8 | 1N= [W] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | ||
מרק מיכה - לובינסקי יובל | 140 | ♣K | 3♥= [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
1 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 90 | ♥K | 1N= [S] | מיוחס מושיקו - אסרף ערן | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 50 | ♦Q | 3♥-1 [E] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
5 | חץ נתן - לוינגר אסא | 100 | ♦Q | 4♥-2 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל נגה - טל דנה | 110 | ♣K | 2♥= [E] | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | (5) | |||
4 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 90 | ♥T | 2♦= [N] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | ||
בנין בר רוני - הרבסט אילן | 50 | ♣A | 2♠-1 [N] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) |
2 | ♠ AQT63 ♥ KT74 ♦ 9 ♣ AK6 |
|
♠ 842 ♥ AQJ8 ♦ KQJ2 ♣ Q5 |
♠ 9 ♥ 632 ♦ T643 ♣ T9742 | |
♠ KJ75 ♥ 95 ♦ A875 ♣ J83 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 9 | 12 | 8 | 7 | 8 |
S | 9 | 12 | 8 | 7 | 8 |
E | 3 | 1 | 5 | 6 | 5 |
W | 3 | 1 | 5 | 6 | 5 |
Par: 1430 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | זק יניב - בראל מיכאל | AP/AM | חכימי אהרן - לירן ינון | (12) | ||||
מורג שי - לוי הילה | 680 | ♠2 | 4♠+2 [S] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | |||
1 | זמיר עמי - אלספל חנן | 650 | ♥3 | 4♠+1 [N] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 680 | ♣T | 4♠+2 [N] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 680 | ♣T | 4♠+2 [N] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
מרק מיכה - לובינסקי יובל | 680 | ♦K | 4♠+2 [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 680 | ♠2 | 4♠+2 [S] | מיוחס מושיקו - אסרף ערן | (9) | |||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 680 | ♦6 | 4♠+2 [N] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
חץ נתן - לוינגר אסא | 650 | ♣9 | 4♠+1 [N] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
טל נגה - טל דנה | 650 | ♠4 | 4♠+1 [S] | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | (5) | |||
לזר אלון - בר יוסף יותם | 680 | ♦K | 4♠+2 [S] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | |||
בנין בר רוני - הרבסט אילן | 680 | ♠2 | 4♠+2 [S] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) |
3 | ♠ KT82 ♥ 74 ♦ A54 ♣ J765 |
|
♠ J94 ♥ JT6 ♦ T9862 ♣ 93 |
♠ 7653 ♥ AKQ532 ♦ 3 ♣ AT | |
♠ AQ ♥ 98 ♦ KQJ7 ♣ KQ842 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 7 | 5 | 9 | 9 |
S | 6 | 7 | 5 | 9 | 9 |
E | 5 | 4 | 8 | 4 | 3 |
W | 5 | 4 | 8 | 4 | 3 |
Par: 110 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | זק יניב - בראל מיכאל | 140 | ♦K | 3♥= [E] | חכימי אהרן - לירן ינון | (12) | ||
מורג שי - לוי הילה | 50 | ♥J | 5♣-1 [S] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | |||
13 | זמיר עמי - אלספל חנן | 870 | ♦Q | 2♥X+1 [E] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 50 | ♥J | 5♣-1 [S] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 130 | ♥J | 3♣+1 [S] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
מרק מיכה - לובינסקי יובל | 130 | ♥J | 4♣= [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 150 | ♥J | 3N-3 [S] | מיוחס מושיקו - אסרף ערן | (9) | |||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 150 | ♥J | 4♠-3 [S] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
חץ נתן - לוינגר אסא | 50 | ♥J | 5♣-1 [S] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
טל נגה - טל דנה | 50 | ♥J | 5♣-1 [S] | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | (5) | |||
3 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 50 | ♦T | 5♣-1 [S] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | ||
בנין בר רוני - הרבסט אילן | 150 | ♥J | 3N-3 [S] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) |
4 | ♠ 3 ♥ J94 ♦ J9752 ♣ 9632 |
|
♠ AKT74 ♥ K53 ♦ KT3 ♣ J5 |
♠ QJ5 ♥ AQT8 ♦ A864 ♣ K8 | |
♠ 9862 ♥ 762 ♦ Q ♣ AQT74 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 2 | 2 | 1 | 4 | 7 |
S | 2 | 2 | 1 | 4 | 7 |
E | 11 | 11 | 12 | 9 | 6 |
W | 8 | 11 | 11 | 9 | 6 |
Par: -1430 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | זק יניב - בראל מיכאל | 200 | ♥4 | 6♠-2 [W] | חכימי אהרן - לירן ינון | (12) | ||
מורג שי - לוי הילה | 650 | ♣6 | 5♠= [W] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | |||
זמיר עמי - אלספל חנן | 650 | ♥4 | 4♠+1 [W] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
ינר יובל - צדיק ארז | 650 | ♣6 | 4♠+1 [W] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
13 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 650 | ♣6 | 4♠+1 [W] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | ||
מרק מיכה - לובינסקי יובל | 200 | ♣6 | 4N-2 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 650 | ♦5 | 4♠+1 [W] | מיוחס מושיקו - אסרף ערן | (9) | |||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 650 | ♣3 | 4♠+1 [W] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
חץ נתן - לוינגר אסא | 650 | ♣6 | 4♠+1 [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
טל נגה - טל דנה | 650 | ♣3 | 4♠+1 [W] | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | (5) | |||
13 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 100 | ♣6 | 6♠-1 [W] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | ||
בנין בר רוני - הרבסט אילן | 660 | ♦5 | 4N+1 [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) |
5 | ♠ 4 ♥ KQJ5 ♦ KJ43 ♣ AK72 |
|
♠ A763 ♥ 864 ♦ QT97 ♣ JT |
♠ K952 ♥ T97 ♦ A865 ♣ 86 | |
♠ QJT8 ♥ A32 ♦ 2 ♣ Q9543 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 10 | 9 | 11 | 8 | 11 |
S | 10 | 8 | 11 | 8 | 11 |
E | 3 | 4 | 2 | 5 | 2 |
W | 3 | 4 | 2 | 5 | 2 |
Par: 650 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | זק יניב - בראל מיכאל | 630 | ♣J | 3N+1 [S] | חכימי אהרן - לירן ינון | (12) | ||
מורג שי - לוי הילה | 660 | ♥T | 3N+2 [N] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | |||
זמיר עמי - אלספל חנן | 600 | ♥T | 3N= [N] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
ינר יובל - צדיק ארז | 600 | ♣6 | 5♣= [N] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 630 | ♥9 | 3N+1 [N] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
מרק מיכה - לובינסקי יובל | 630 | ♥8 | 3N+1 [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
1 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 660 | ♠2 | 3N+2 [N] | מיוחס מושיקו - אסרף ערן | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 630 | ♣J | 3N+1 [S] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
חץ נתן - לוינגר אסא | 630 | ♠2 | 3N+1 [N] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
טל נגה - טל דנה | 630 | ♣J | 3N+1 [S] | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | (5) | |||
1 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 630 | ♥6 | 3N+1 [S] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | ||
בנין בר רוני - הרבסט אילן | 600 | ♣6 | 5♣= [N] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) |
6 | ♠ J83 ♥ J9762 ♦ QT5 ♣ A9 |
|
♠ AT654 ♥ AT ♦ 43 ♣ QT74 |
♠ Q9 ♥ K85 ♦ K72 ♣ 86532 | |
♠ K72 ♥ Q43 ♦ AJ986 ♣ KJ |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 7 | 5 | 9 | 8 | 5 |
S | 7 | 5 | 9 | 8 | 5 |
E | 4 | 7 | 4 | 4 | 8 |
W | 4 | 7 | 4 | 4 | 8 |
Par: 140 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
זק יניב - בראל מיכאל | 170 | ♦4 | 3♥+1 [S] | חכימי אהרן - לירן ינון | (12) | |||
מורג שי - לוי הילה | 170 | ♣4 | 2♥+2 [S] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | |||
זמיר עמי - אלספל חנן | 50 | ♠Q | 4♥-1 [N] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
ינר יובל - צדיק ארז | 50 | ♠5 | 4♥-1 [S] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
1 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 130 | ♦4 | 2♦+2 [S] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | ||
מרק מיכה - לובינסקי יובל | 170 | ♣4 | 2♥+2 [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
2 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 120 | ♠5 | 1N+1 [S] | מיוחס מושיקו - אסרף ערן | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 170 | ♣4 | 2♥+2 [S] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
2 | חץ נתן - לוינגר אסא | 90 | ♥A | 2♦= [S] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל נגה - טל דנה | 150 | ♣4 | 1N+2 [S] | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | (5) | |||
לזר אלון - בר יוסף יותם | 120 | ♠5 | 1N+1 [S] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | |||
בנין בר רוני - הרבסט אילן | 130 | ♦3 | 3♦+1 [S] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) |
7 | ♠ J854 ♥ AQ73 ♦ J3 ♣ JT9 |
|
♠ T7 ♥ 4 ♦ KT65 ♣ A87543 |
♠ AK92 ♥ KJ952 ♦ A74 ♣ K | |
♠ Q63 ♥ T86 ♦ Q982 ♣ Q62 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 |
S | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 |
E | 9 | 9 | 10 | 10 | 10 |
W | 9 | 9 | 9 | 10 | 10 |
Par: -620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
זק יניב - בראל מיכאל | 600 | ♠J | 3N= [W] | חכימי אהרן - לירן ינון | (12) | |||
מורג שי - לוי הילה | 600 | ♦J | 3N= [W] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | |||
10 | זמיר עמי - אלספל חנן | 140 | ♦8 | 2♠+1 [E] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 630 | ♦J | 3N+1 [W] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
12 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 600 | ♠4 | 3N= [W] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | ||
מרק מיכה - לובינסקי יובל | 100 | ♠4 | 3N-1 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
13 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 630 | ♣J | 3N+1 [W] | מיוחס מושיקו - אסרף ערן | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 200 | ♣J | 3N-2 [W] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
1 | חץ נתן - לוינגר אסא | 600 | ♣J | 3N= [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל נגה - טל דנה | 630 | ♣J | 3N+1 [W] | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | (5) | |||
1 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 600 | ♠4 | 3N= [W] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | ||
בנין בר רוני - הרבסט אילן | 630 | ♠4 | 3N+1 [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) |
8 | ♠ J754 ♥ 762 ♦ AKT8 ♣ KT |
|
♠ 6 ♥ AKQ ♦ 9765432 ♣ J2 |
♠ A82 ♥ J9843 ♦ QJ ♣ A87 | |
♠ KQT93 ♥ T5 ♦ ♣ Q96543 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 9 | 5 | 4 | 8 |
S | 6 | 9 | 5 | 4 | 8 |
E | 7 | 4 | 8 | 9 | 5 |
W | 7 | 2 | 8 | 9 | 3 |
Par: 100 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
זק יניב - בראל מיכאל | 100 | ♠K | 3N-2 [E] | חכימי אהרן - לירן ינון | (12) | |||
מורג שי - לוי הילה | 100 | ♥T | 4♥-2 [E] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | |||
13 | זמיר עמי - אלספל חנן | 100 | ♥A | 4♠X-1 [S] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 690 | ♦Q | 4♠X+1 [N] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
5 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 500 | ♣3 | 5♥X-3 [E] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | ||
מרק מיכה - לובינסקי יובל | 300 | ♠5 | 5♦X-2 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
15 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 690 | ♦Q | 4♠X+1 [N] | מיוחס מושיקו - אסרף ערן | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 470 | ♠7 | 3♦X= [W] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
9 | חץ נתן - לוינגר אסא | 500 | ♠4 | 6♦X-3 [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל נגה - טל דנה | 100 | ♠4 | 4♦X-1 [W] | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | (5) | |||
10 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 420 | ♥K | 4♠= [S] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | ||
בנין בר רוני - הרבסט אילן | 50 | ♥8 | 4♠-1 [N] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) |
9 | ♠ 53 ♥ 97642 ♦ KJ52 ♣ K2 |
|
♠ A96 ♥ T853 ♦ AQ76 ♣ T9 |
♠ Q7 ♥ AKQ ♦ T83 ♣ A8643 | |
♠ KJT842 ♥ J ♦ 94 ♣ QJ75 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 5 | 8 | 5 | 5 | 6 |
S | 5 | 8 | 5 | 5 | 6 |
E | 8 | 5 | 8 | 8 | 7 |
W | 8 | 5 | 8 | 8 | 7 |
Par: -100 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | זק יניב - בראל מיכאל | 600 | ♠J | 3N= [E] | חכימי אהרן - לירן ינון | (12) | ||
מורג שי - לוי הילה | 200 | ♠J | 3N-2 [E] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | |||
13 | זמיר עמי - אלספל חנן | 600 | ♣5 | 3N= [E] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 200 | ♥J | 4♣-2 [E] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
5 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 100 | ♠J | 3N-1 [E] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | ||
מרק מיכה - לובינסקי יובל | 300 | ♣5 | 3N-3 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
12 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 600 | ♠J | 3N= [E] | מיוחס מושיקו - אסרף ערן | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 100 | ♠J | 4♥-1 [E] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
12 | חץ נתן - לוינגר אסא | 600 | ♠T | 3N= [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל נגה - טל דנה | 100 | ♠T | 3N-1 [E] | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | (5) | |||
11 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 600 | ♠J | 3N= [E] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | ||
בנין בר רוני - הרבסט אילן | 100 | ♥A | 2♥-2 [N] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) |
10 | ♠ J76543 ♥ J72 ♦ KQJ5 ♣ |
|
♠ T9 ♥ KT95 ♦ T64 ♣ KT62 |
♠ 82 ♥ 84 ♦ A983 ♣ QJ543 | |
♠ AKQ ♥ AQ63 ♦ 72 ♣ A987 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 8 | 11 | 9 | 7 | 6 |
S | 8 | 11 | 9 | 7 | 6 |
E | 3 | 2 | 3 | 5 | 7 |
W | 3 | 2 | 3 | 5 | 7 |
Par: 650 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | זק יניב - בראל מיכאל | 680 | ♥8 | 4♠+2 [N] | חכימי אהרן - לירן ינון | (12) | ||
מורג שי - לוי הילה | 650 | ♣Q | 4♠+1 [N] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | |||
13 | זמיר עמי - אלספל חנן | 100 | ♦A | 6♠-1 [N] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 650 | ♥8 | 4♠+1 [N] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 650 | ♣Q | 4♠+1 [N] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
מרק מיכה - לובינסקי יובל | 650 | ♥8 | 4♠+1 [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 650 | ♥8 | 4♠+1 [N] | מיוחס מושיקו - אסרף ערן | (9) | |||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 650 | ♠T | 4♠+1 [S] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
חץ נתן - לוינגר אסא | 650 | ♥8 | 4♠+1 [N] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
טל נגה - טל דנה | 650 | ♥8 | 4♠+1 [N] | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | (5) | |||
1 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 680 | ♥8 | 4♠+2 [N] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | ||
בנין בר רוני - הרבסט אילן | 650 | ♥8 | 4♠+1 [N] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) |
11 | ♠ Q953 ♥ T ♦ QT7 ♣ K7432 |
|
♠ AT7 ♥ KQJ964 ♦ 832 ♣ Q |
♠ 42 ♥ A87532 ♦ K4 ♣ T85 | |
♠ KJ86 ♥ ♦ AJ965 ♣ AJ96 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 12 | 4 | 12 | 12 |
S | 6 | 12 | 4 | 12 | 12 |
E | 3 | 1 | 9 | 1 | 1 |
W | 3 | 1 | 9 | 1 | 1 |
Par: 800 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | זק יניב - בראל מיכאל | 450 | ♣8 | 5♠= [N] | חכימי אהרן - לירן ינון | (12) | ||
מורג שי - לוי הילה | 300 | ♠3 | 5♥X-2 [W] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | |||
10 | זמיר עמי - אלספל חנן | 50 | ♦7 | 4♥-1 [W] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 480 | ♣Q | 4♠+2 [S] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
7 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 480 | ♥A | 5♠+1 [N] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | ||
מרק מיכה - לובינסקי יובל | 790 | ♣Q | 4♠X+2 [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
5 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 300 | ♠5 | 5♥X-2 [W] | מיוחס מושיקו - אסרף ערן | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 480 | ♣Q | 4♠+2 [S] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
חץ נתן - לוינגר אסא | 480 | ♣Q | 4♠+2 [S] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
טל נגה - טל דנה | 480 | ♥K | 4♠+2 [S] | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | (5) | |||
5 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 300 | ♠Q | 5♥X-2 [W] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | ||
בנין בר רוני - הרבסט אילן | 480 | ♣Q | 4♠+2 [S] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) |
12 | ♠ 965 ♥ 9532 ♦ 754 ♣ 854 |
|
♠ A74 ♥ AT8 ♦ QT93 ♣ K96 |
♠ K3 ♥ KJ764 ♦ A86 ♣ QT7 | |
♠ QJT82 ♥ Q ♦ KJ2 ♣ AJ32 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 2 | 5 | 2 | 2 | 3 |
S | 2 | 5 | 2 | 2 | 3 |
E | 10 | 8 | 11 | 11 | 9 |
W | 10 | 7 | 11 | 11 | 9 |
Par: -450 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
זק יניב - בראל מיכאל | 420 | ♠Q | 4♥= [E] | חכימי אהרן - לירן ינון | (12) | |||
מורג שי - לוי הילה | 420 | ♠Q | 4♥= [E] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | |||
זמיר עמי - אלספל חנן | 450 | ♠J | 4♥+1 [E] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
ינר יובל - צדיק ארז | 450 | ♠Q | 4♥+1 [E] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
7 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 140 | ♠Q | 2♥+1 [E] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | ||
מרק מיכה - לובינסקי יובל | 450 | ♠Q | 4♥+1 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 450 | ♠Q | 4♥+1 [E] | מיוחס מושיקו - אסרף ערן | (9) | |||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 450 | ♠Q | 4♥+1 [E] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
1 | חץ נתן - לוינגר אסא | 420 | ♠Q | 4♥= [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל נגה - טל דנה | 450 | ♠9 | 4♥+1 [W] | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | (5) | |||
לזר אלון - בר יוסף יותם | 450 | ♠Q | 4♥+1 [E] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | |||
בנין בר רוני - הרבסט אילן | 450 | ♠Q | 4♥+1 [E] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) |
13 | ♠ KQJ2 ♥ JT8 ♦ K72 ♣ Q84 |
|
♠ T94 ♥ AQ53 ♦ Q965 ♣ KT |
♠ A8 ♥ K964 ♦ J84 ♣ AJ76 | |
♠ 7653 ♥ 72 ♦ AT3 ♣ 9532 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 5 | 6 | 3 | 3 | 4 |
S | 5 | 6 | 3 | 3 | 4 |
E | 8 | 7 | 10 | 9 | 9 |
W | 8 | 7 | 10 | 9 | 9 |
Par: -620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | זק יניב - בראל מיכאל | 620 | ♠7 | 4♥= [E] | חכימי אהרן - לירן ינון | (12) | ||
מורג שי - לוי הילה | 200 | ♦5 | 2♠-2 [S] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | |||
3 | זמיר עמי - אלספל חנן | 100 | ♦4 | 2♠-1 [N] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 200 | ♠4 | 2♠-2 [S] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
3 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 200 | ♠A | 2♠-2 [N] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | ||
מרק מיכה - לובינסקי יובל | 100 | ♠T | 2♠-1 [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
12 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 100 | ♠K | 3N-1 [W] | מיוחס מושיקו - אסרף ערן | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 620 | ♠K | 4♥= [W] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
12 | חץ נתן - לוינגר אסא | 100 | ♠6 | 4♥-1 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל נגה - טל דנה | 620 | ♠K | 4♥= [W] | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | (5) | |||
5 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 100 | ♠4 | 2♠-1 [S] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | ||
בנין בר רוני - הרבסט אילן | 100 | ♠K | 3N-1 [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) |
14 | ♠ Q5 ♥ AJT6 ♦ KT86 ♣ A86 |
|
♠ K82 ♥ 85 ♦ J32 ♣ JT542 |
♠ J73 ♥ Q9732 ♦ Q4 ♣ 973 | |
♠ AT964 ♥ K4 ♦ A975 ♣ KQ |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 12 | 12 | 10 | 11 | 10 |
S | 12 | 12 | 10 | 11 | 10 |
E | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 |
W | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 |
Par: 990 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
זק יניב - בראל מיכאל | 460 | ♥3 | 3N+2 [N] | חכימי אהרן - לירן ינון | (12) | |||
מורג שי - לוי הילה | 460 | ♣4 | 3N+2 [S] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | |||
10 | זמיר עמי - אלספל חנן | 400 | ♣J | 5♦= [S] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 50 | ♥8 | 6♦-1 [S] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
11 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 460 | ♥3 | 3N+2 [N] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | ||
מרק מיכה - לובינסקי יובל | 100 | ♣2 | 6♦-2 [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
11 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 490 | ♥2 | 3N+3 [N] | מיוחס מושיקו - אסרף ערן | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 50 | ♥8 | 6♦-1 [S] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
2 | חץ נתן - לוינגר אסא | 490 | ♥3 | 3N+3 [N] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל נגה - טל דנה | 430 | ♥2 | 3N+1 [N] | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | (5) | |||
11 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 460 | ♥Q | 3N+2 [N] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | ||
בנין בר רוני - הרבסט אילן | 100 | ♣7 | 6♦-2 [N] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) |