פירוט תוצאות
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון | |||
מפגש 10 מתוך 11 | תאריך: 22-11-19 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 30.70 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
תוצאות המושב
קבוצה | VP | תוצאה | VP | נגד | |
---|---|---|---|---|---|
גרינבאום ליאוניד | 11.87 | 27 | 21 | 8.13 | מרק סוניה |
אופק טל | 8.42 | 22 | 27 | 11.58 | מינזלי אאידה |
ברקת אילן | 17.77 | 46 | 11 | 2.23 | זק שחר |
עציון אמיר | 10.33 | 18 | 17 | 9.67 | בנין בר רוני |
ארבל דייויד | 7.03 | 10 | 20 | 12.97 | לזר אלון |
בירמן אלון | 12.97 | 27 | 17 | 7.03 | עמית מיכה |
פירוט לפי לוחות
1 | ♠ 9862 ♥ A54 ♦ T75 ♣ T73 |
|
♠ AQT3 ♥ K8 ♦ K8 ♣ A9542 |
♠ J5 ♥ Q972 ♦ AQ962 ♣ KJ | |
♠ K74 ♥ JT63 ♦ J43 ♣ Q86 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 |
S | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 |
E | 11 | 11 | 11 | 12 | 11 |
W | 11 | 11 | 11 | 12 | 11 |
Par: -920 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 490 | ♥3 | 3N+3 [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | |||
לוי הילה - חכימי אהרן | 490 | ♠4 | 3N+3 [E] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
גולן אודי - דב אלכס | 460 | ♥3 | 3N+2 [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 460 | ♥J | 3N+2 [E] | צדיק ארז - ינר יובל | (11) | |||
11 | לנגי אסף - ברקת אילן | 990 | ♥A | 6N= [W] | טל נגה - טל דנה | (8) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 460 | ♥3 | 3N+2 [E] | רול יוסף - לוין אמיר | (1) | |||
1 | זמיר עמי - טולדנו אורן | 460 | ♠8 | 3N+2 [W] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | ||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 490 | ♥3 | 3N+3 [E] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 490 | ♥3 | 3N+3 [E] | פיטרס דירק - לידור אורן | (6) | |||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 490 | ♣6 | 3N+3 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 460 | ♥3 | 3N+2 [E] | לוינגר אסא - חץ נתן | (5) | |||
גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 460 | ♥J | 3N+2 [E] | בירמן אלון - טרנובסקי בר | (4) |
2 | ♠ AKQ87 ♥ T87 ♦ 74 ♣ KJ3 |
|
♠ 9432 ♥ KJ42 ♦ A6 ♣ AQ2 |
♠ J65 ♥ AQ3 ♦ J985 ♣ T94 | |
♠ T ♥ 965 ♦ KQT32 ♣ 8765 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 |
S | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 |
E | 7 | 6 | 7 | 5 | 5 |
W | 7 | 7 | 7 | 5 | 5 |
Par: -90 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 90 | ♠K | 1N= [W] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - חכימי אהרן | 50 | ♦K | 1N-1 [E] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
5 | גולן אודי - דב אלכס | 90 | ♦K | 1N= [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 80 | ♣T | 1♠= [N] | צדיק ארז - ינר יובל | (11) | |||
3 | לנגי אסף - ברקת אילן | 200 | ♠2 | 2♠-2 [S] | טל נגה - טל דנה | (8) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 90 | ♦Q | 1N= [E] | רול יוסף - לוין אמיר | (1) | |||
5 | זמיר עמי - טולדנו אורן | 90 | ♠Q | 1N= [W] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | ||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 80 | ♣T | 1♠= [N] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
5 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 80 | ♣T | 1♠= [N] | פיטרס דירק - לידור אורן | (6) | ||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 100 | ♣T | 2♠-1 [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
2 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 100 | ♠K | 3♥-2 [W] | לוינגר אסא - חץ נתן | (5) | ||
גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 50 | ♠A | 2♥-1 [W] | בירמן אלון - טרנובסקי בר | (4) |
3 | ♠ 8 ♥ AK653 ♦ KJ875 ♣ 52 |
|
♠ KT962 ♥ J ♦ Q4 ♣ AT743 |
♠ AQJ43 ♥ Q974 ♦ A ♣ J96 | |
♠ 75 ♥ T82 ♦ T9632 ♣ KQ8 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 3 | 2 | 8 | 9 | 2 |
S | 3 | 2 | 8 | 9 | 2 |
E | 7 | 11 | 5 | 4 | 11 |
W | 7 | 11 | 5 | 4 | 11 |
Par: -500 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 650 | ♣K | 4♠+1 [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | |||
לוי הילה - חכימי אהרן | 650 | ♥A | 4♠+1 [W] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
8 | גולן אודי - דב אלכס | 650 | ♠Q | 4♠+1 [W] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 300 | ♠A | 5♦X-2 [N] | צדיק ארז - ינר יובל | (11) | |||
לנגי אסף - ברקת אילן | 650 | ♥K | 4♠+1 [W] | טל נגה - טל דנה | (8) | |||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 650 | ♥A | 4♠+1 [W] | רול יוסף - לוין אמיר | (1) | |||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 650 | ♥2 | 5♠= [E] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | |||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 650 | ♥K | 4♠+1 [W] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
4 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 800 | ♠A | 5♥X-4 [N] | פיטרס דירק - לידור אורן | (6) | ||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 650 | ♥A | 4♠+1 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 650 | ♥K | 4♠+1 [W] | לוינגר אסא - חץ נתן | (5) | |||
גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 650 | ♥A | 4♠+1 [W] | בירמן אלון - טרנובסקי בר | (4) |
4 | ♠ QJ43 ♥ 9762 ♦ J6 ♣ Q52 |
|
♠ KT952 ♥ J4 ♦ T95 ♣ J93 |
♠ 876 ♥ AK83 ♦ Q874 ♣ K8 | |
♠ A ♥ QT5 ♦ AK32 ♣ AT764 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 8 | 7 | 8 | 6 | 9 |
S | 7 | 7 | 8 | 6 | 9 |
E | 5 | 6 | 5 | 6 | 4 |
W | 5 | 6 | 5 | 6 | 4 |
Par: 120 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 100 | ♠5 | 1N-1 [S] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - חכימי אהרן | 130 | ♣3 | 3♣+1 [S] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
3 | גולן אודי - דב אלכס | 180 | ♠5 | 1N+3 [S] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 90 | ♦5 | 2♣= [S] | צדיק ארז - ינר יובל | (11) | |||
1 | לנגי אסף - ברקת אילן | 120 | ♠T | 1N+1 [S] | טל נגה - טל דנה | (8) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 90 | ♦5 | 2♣= [S] | רול יוסף - לוין אמיר | (1) | |||
5 | זמיר עמי - טולדנו אורן | 110 | ♥J | 2♣+1 [S] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | ||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 100 | ♠T | 1N-1 [S] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
1 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 90 | ♠T | 1N= [S] | פיטרס דירק - לידור אורן | (6) | ||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 110 | ♥J | 3♣= [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
1 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 120 | ♠3 | 1N+1 [S] | לוינגר אסא - חץ נתן | (5) | ||
גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 90 | ♦T | 2♣= [S] | בירמן אלון - טרנובסקי בר | (4) |
5 | ♠ 87 ♥ J5 ♦ KQ87 ♣ AQ953 |
|
♠ A52 ♥ QT863 ♦ A4 ♣ JT2 |
♠ J963 ♥ K742 ♦ J92 ♣ K8 | |
♠ KQT4 ♥ A9 ♦ T653 ♣ 764 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 7 | 5 | 9 | 9 |
S | 6 | 7 | 5 | 9 | 9 |
E | 6 | 6 | 8 | 4 | 4 |
W | 6 | 6 | 8 | 4 | 4 |
Par: 100 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 90 | ♦2 | 2♦= [N] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - חכימי אהרן | 200 | ♥4 | 4♦-2 [N] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
1 | גולן אודי - דב אלכס | 90 | ♦9 | 2♣= [N] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 50 | ♠K | 3♥-1 [E] | צדיק ארז - ינר יובל | (11) | |||
2 | לנגי אסף - ברקת אילן | 100 | ♦K | 3♥-2 [W] | טל נגה - טל דנה | (8) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 50 | ♠8 | 3♥-1 [W] | רול יוסף - לוין אמיר | (1) | |||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 50 | ♠8 | 3♥-1 [W] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | |||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 50 | ♠8 | 2♥-1 [W] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 300 | ♥4 | 2N-3 [N] | פיטרס דירק - לידור אורן | (6) | |||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 300 | ♥4 | 1N-3 [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
2 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 100 | ♦K | 3♥-2 [W] | לוינגר אסא - חץ נתן | (5) | ||
גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 50 | ♠8 | 3♥-1 [W] | בירמן אלון - טרנובסקי בר | (4) |
6 | ♠ K94 ♥ K53 ♦ QT952 ♣ 65 |
|
♠ 65 ♥ 72 ♦ A843 ♣ AQJ92 |
♠ 87 ♥ AT9864 ♦ KJ7 ♣ 87 | |
♠ AQJT32 ♥ QJ ♦ 6 ♣ KT43 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 9 | 3 | 5 | 4 |
S | 6 | 9 | 3 | 5 | 5 |
E | 7 | 4 | 9 | 8 | 8 |
W | 7 | 4 | 9 | 8 | 8 |
Par: 140 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 140 | ♥7 | 3♠= [S] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - חכימי אהרן | 170 | ♥7 | 2♠+2 [S] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
6 | גולן אודי - דב אלכס | 170 | ♥7 | 2♠+2 [S] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 50 | ♥7 | 4♠-1 [S] | צדיק ארז - ינר יובל | (11) | |||
6 | לנגי אסף - ברקת אילן | 100 | ♦A | 4♠X-1 [S] | טל נגה - טל דנה | (8) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 140 | ♥7 | 2♠+1 [S] | רול יוסף - לוין אמיר | (1) | |||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 50 | ♥7 | 4♠-1 [S] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | |||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 50 | ♥7 | 4♠-1 [S] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
5 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 50 | ♥7 | 3♠-1 [S] | פיטרס דירק - לידור אורן | (6) | ||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 140 | ♥2 | 3♥= [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 140 | ♥7 | 3♠= [S] | לוינגר אסא - חץ נתן | (5) | |||
גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 140 | ♥7 | 2♠+1 [S] | בירמן אלון - טרנובסקי בר | (4) |
7 | ♠ 53 ♥ AQ2 ♦ A94 ♣ QJ742 |
|
♠ KT74 ♥ 84 ♦ K86 ♣ T985 |
♠ 82 ♥ KT953 ♦ Q73 ♣ A63 | |
♠ AQJ96 ♥ J76 ♦ JT52 ♣ K |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 8 | 9 | 7 | 9 | 8 |
S | 8 | 8 | 7 | 8 | 8 |
E | 4 | 4 | 5 | 4 | 5 |
W | 5 | 4 | 5 | 4 | 5 |
Par: 140 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 200 | ♥T | 3N-2 [N] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - חכימי אהרן | 100 | ♥T | 3N-1 [N] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
3 | גולן אודי - דב אלכס | 100 | ♥T | 3N-1 [S] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 200 | ♥9 | 3N-2 [N] | צדיק ארז - ינר יובל | (11) | |||
3 | לנגי אסף - ברקת אילן | 100 | ♥T | 3N-1 [N] | טל נגה - טל דנה | (8) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 200 | ♥9 | 3N-2 [N] | רול יוסף - לוין אמיר | (1) | |||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 200 | ♥5 | 3N-2 [N] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | |||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 200 | ♥3 | 3N-2 [N] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 200 | ♥T | 3N-2 [N] | פיטרס דירק - לידור אורן | (6) | |||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 200 | ♥9 | 3N-2 [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 200 | ♥T | 3N-2 [N] | לוינגר אסא - חץ נתן | (5) | |||
גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 200 | ♥T | 3N-2 [N] | בירמן אלון - טרנובסקי בר | (4) |
8 | ♠ AQ74 ♥ KT6 ♦ KJ92 ♣ K6 |
|
♠ T6 ♥ J973 ♦ Q74 ♣ QT73 |
♠ J982 ♥ A5 ♦ T85 ♣ A952 | |
♠ K53 ♥ Q842 ♦ A63 ♣ J84 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 9 | 10 | 10 | 10 | 7 |
S | 9 | 10 | 10 | 10 | 7 |
E | 3 | 3 | 3 | 3 | 6 |
W | 3 | 3 | 3 | 3 | 6 |
Par: 420 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 430 | ♣2 | 3N+1 [N] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - חכימי אהרן | 150 | ♠2 | 3N-3 [N] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
1 | גולן אודי - דב אלכס | 430 | ♠2 | 3N+1 [N] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 400 | ♠2 | 3N= [N] | צדיק ארז - ינר יובל | (11) | |||
1 | לנגי אסף - ברקת אילן | 400 | ♠9 | 3N= [N] | טל נגה - טל דנה | (8) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 430 | ♠9 | 3N+1 [N] | רול יוסף - לוין אמיר | (1) | |||
1 | זמיר עמי - טולדנו אורן | 400 | ♠2 | 3N= [N] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | ||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 430 | ♠2 | 3N+1 [N] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 430 | ♠2 | 3N+1 [N] | פיטרס דירק - לידור אורן | (6) | |||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 430 | ♠8 | 3N+1 [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 430 | ♠9 | 3N+1 [N] | לוינגר אסא - חץ נתן | (5) | |||
גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 430 | ♠2 | 3N+1 [N] | בירמן אלון - טרנובסקי בר | (4) |
9 | ♠ Q87542 ♥ 843 ♦ Q ♣ K85 |
|
♠ A93 ♥ Q97 ♦ K8432 ♣ Q3 |
♠ KJ ♥ KJ2 ♦ A765 ♣ JT92 | |
♠ T6 ♥ AT65 ♦ JT9 ♣ A764 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 4 | 7 | 5 | 4 | 4 |
S | 4 | 7 | 5 | 4 | 4 |
E | 9 | 6 | 8 | 9 | 8 |
W | 9 | 6 | 8 | 9 | 8 |
Par: -500 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 50 | ♣9 | 2♠-1 [N] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - חכימי אהרן | 110 | ♠5 | 3♦= [W] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
6 | גולן אודי - דב אלכס | 110 | ♦2 | 2♠= [S] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 110 | ♠2 | 3♦= [W] | צדיק ארז - ינר יובל | (11) | |||
11 | לנגי אסף - ברקת אילן | 600 | ♥8 | 3N= [W] | טל נגה - טל דנה | (8) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 100 | ♣J | 2♠-2 [N] | רול יוסף - לוין אמיר | (1) | |||
11 | זמיר עמי - טולדנו אורן | 600 | ♠5 | 3N= [W] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | ||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 50 | ♣J | 2♠-1 [N] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 600 | ♠5 | 3N= [W] | פיטרס דירק - לידור אורן | (6) | |||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 600 | ♥8 | 3N= [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
12 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 100 | ♠5 | 4♦-1 [W] | לוינגר אסא - חץ נתן | (5) | ||
גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 600 | ♠5 | 3N= [W] | בירמן אלון - טרנובסקי בר | (4) |
10 | ♠ 76 ♥ A86 ♦ K762 ♣ A532 |
|
♠ K98 ♥ J52 ♦ QJ43 ♣ KJ6 |
♠ AJ54 ♥ KQ73 ♦ 985 ♣ QT | |
♠ QT32 ♥ T94 ♦ AT ♣ 9874 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 5 | 6 | 6 | 5 | 7 |
S | 5 | 6 | 6 | 5 | 7 |
E | 8 | 7 | 7 | 8 | 6 |
W | 8 | 7 | 7 | 7 | 6 |
Par: -120 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 120 | ♥7 | 1N+1 [W] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | |||
לוי הילה - חכימי אהרן | 120 | ♥6 | 2N= [W] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
6 | גולן אודי - דב אלכס | 100 | ♥6 | 2N-1 [W] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 120 | ♣2 | 1N+1 [W] | צדיק ארז - ינר יובל | (11) | |||
1 | לנגי אסף - ברקת אילן | 150 | ♦2 | 1N+2 [W] | טל נגה - טל דנה | (8) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 120 | ♣2 | 2N= [W] | רול יוסף - לוין אמיר | (1) | |||
1 | זמיר עמי - טולדנו אורן | 150 | ♠2 | 2N+1 [E] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | ||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 120 | ♣2 | 1N+1 [W] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
10 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 150 | ♠3 | 2N+1 [E] | פיטרס דירק - לידור אורן | (6) | ||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 600 | ♠2 | 3N= [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 150 | ♥2 | 2N+1 [W] | לוינגר אסא - חץ נתן | (5) | |||
גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 150 | ♠7 | 2N+1 [W] | בירמן אלון - טרנובסקי בר | (4) |
11 | ♠ AKQ2 ♥ J3 ♦ 5 ♣ KT9643 |
|
♠ 9 ♥ KT942 ♦ KT9 ♣ Q852 |
♠ JT ♥ Q876 ♦ AQ8743 ♣ 7 | |
♠ 876543 ♥ A5 ♦ J62 ♣ AJ |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 7 | 12 | 3 | 3 | 10 |
S | 7 | 12 | 3 | 3 | 10 |
E | 3 | 1 | 9 | 10 | 2 |
W | 3 | 1 | 9 | 10 | 2 |
Par: 500 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 480 | ♣2 | 4♠+2 [S] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | |||
לוי הילה - חכימי אהרן | 480 | ♣2 | 4♠+2 [S] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
1 | גולן אודי - דב אלכס | 480 | ♦K | 4♠+2 [S] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 450 | ♥6 | 4♠+1 [N] | צדיק ארז - ינר יובל | (11) | |||
1 | לנגי אסף - ברקת אילן | 450 | ♦K | 4♠+1 [S] | טל נגה - טל דנה | (8) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 480 | ♦9 | 4♠+2 [S] | רול יוסף - לוין אמיר | (1) | |||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 480 | ♦T | 4♠+2 [S] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | |||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 480 | ♦T | 5♠+1 [S] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 450 | ♦K | 5♠= [S] | פיטרס דירק - לידור אורן | (6) | |||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 450 | ♥9 | 4♠+1 [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
11 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 480 | ♦2 | 4♠+2 [S] | לוינגר אסא - חץ נתן | (5) | ||
גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 980 | ♦K | 6♠= [S] | בירמן אלון - טרנובסקי בר | (4) |
12 | ♠ KJ865 ♥ T7 ♦ AT92 ♣ 72 |
|
♠ Q3 ♥ A53 ♦ QJ8643 ♣ KQ |
♠ 72 ♥ K862 ♦ 5 ♣ JT9854 | |
♠ AT94 ♥ QJ94 ♦ K7 ♣ A63 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 9 | 10 | 7 | 7 | 6 |
S | 9 | 10 | 7 | 7 | 6 |
E | 3 | 3 | 4 | 5 | 7 |
W | 3 | 3 | 4 | 5 | 7 |
Par: 620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 100 | ♦5 | 4♠-1 [N] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - חכימי אהרן | 650 | ♦5 | 4♠+1 [N] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
4 | גולן אודי - דב אלכס | 100 | ♣J | 4♠-1 [N] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 50 | ♥T | 3♣-1 [W] | צדיק ארז - ינר יובל | (11) | |||
12 | לנגי אסף - ברקת אילן | 100 | ♦5 | 4♠-1 [N] | טל נגה - טל דנה | (8) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 620 | ♦5 | 4♠= [N] | רול יוסף - לוין אמיר | (1) | |||
11 | זמיר עמי - טולדנו אורן | 620 | ♦5 | 4♠= [N] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | ||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 50 | ♥T | 3♣-1 [W] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
2 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 100 | ♣3 | 3♣-2 [E] | פיטרס דירק - לידור אורן | (6) | ||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 50 | ♣2 | 2♣-1 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
12 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 50 | ♣2 | 3♣-1 [W] | לוינגר אסא - חץ נתן | (5) | ||
גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 690 | ♦6 | 3N+3 [S] | בירמן אלון - טרנובסקי בר | (4) |
13 | ♠ A3 ♥ AQ8 ♦ J876 ♣ K965 |
|
♠ 752 ♥ JT9764 ♦ K ♣ QT3 |
♠ KQ4 ♥ K2 ♦ AQT42 ♣ J84 | |
♠ JT986 ♥ 53 ♦ 953 ♣ A72 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 6 | 5 | 5 | 6 |
S | 6 | 6 | 5 | 5 | 6 |
E | 7 | 6 | 8 | 8 | 7 |
W | 7 | 6 | 8 | 8 | 7 |
Par: -110 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 140 | ♠J | 2♥+1 [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | |||
לוי הילה - חכימי אהרן | 140 | ♠J | 3♥= [E] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
3 | גולן אודי - דב אלכס | 200 | ♦A | 2♠-2 [S] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 110 | ♠J | 2♥= [E] | צדיק ארז - ינר יובל | (11) | |||
5 | לנגי אסף - ברקת אילן | 100 | ♠A | 3♥-1 [W] | טל נגה - טל דנה | (8) | ||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 110 | ♦7 | 2♥= [W] | רול יוסף - לוין אמיר | (1) | |||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 100 | ♦K | 2♠-1 [S] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | |||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 110 | ♠J | 2♥= [E] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
3 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 200 | ♦K | 2♠-2 [S] | פיטרס דירק - לידור אורן | (6) | ||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 300 | ♦2 | 1N-3 [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
3 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 200 | ♣2 | 2♣-2 [N] | לוינגר אסא - חץ נתן | (5) | ||
גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 100 | ♦K | 2♠-1 [S] | בירמן אלון - טרנובסקי בר | (4) |
14 | ♠ QT ♥ J9 ♦ K654 ♣ J9654 |
|
♠ J97 ♥ 8543 ♦ 872 ♣ AT8 |
♠ AK643 ♥ KT762 ♦ Q9 ♣ K | |
♠ 852 ♥ AQ ♦ AJT3 ♣ Q732 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 3 | 4 | 9 | 9 |
S | 6 | 3 | 4 | 9 | 9 |
E | 6 | 9 | 9 | 4 | 4 |
W | 6 | 9 | 9 | 4 | 4 |
Par: -100 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 140 | ♣2 | 2♥+1 [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - חכימי אהרן | 170 | ♣2 | 2♥+2 [E] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
2 | גולן אודי - דב אלכס | 170 | ♠2 | 3♠+1 [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 110 | ♣2 | 1♠+1 [E] | צדיק ארז - ינר יובל | (11) | |||
לנגי אסף - ברקת אילן | 170 | ♣3 | 2♥+2 [E] | טל נגה - טל דנה | (8) | |||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 170 | ♠5 | 3♠+1 [E] | רול יוסף - לוין אמיר | (1) | |||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 170 | ♠5 | 3♠+1 [E] | פכטמן רון - רשף אופיר | (7) | |||
הרבסט אופיר - הרבסט אילן | 170 | ♣3 | 1♠+3 [E] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 140 | ♣3 | 2♥+1 [E] | פיטרס דירק - לידור אורן | (6) | |||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 140 | ♣2 | 3♥= [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
1 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 170 | ♣2 | 1♠+3 [E] | לוינגר אסא - חץ נתן | (5) | ||
גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 140 | ♣3 | 2♥+1 [E] | בירמן אלון - טרנובסקי בר | (4) |