Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

פירוט תוצאות
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 22-11-19 סניף: ארצי - התאגדות מקדם: 30.70
מנהל תחרות: שזיפי אילן

תוצאות המושב
קבוצה VP תוצאה VP נגד
אופק טל 15.4641 20 4.54מרק סוניה
ברקת אילן 14.4243 27 5.58גרינבאום ליאוניד
עציון אמיר 13.9632 18 6.04מינזלי אאידה
ארבל דייויד 5.5823 39 14.42זק שחר
בירמן אלון 10.6638 36 9.34בנין בר רוני
עמית מיכה 2.5112 45 17.49לזר אלון
פירוט לפי לוחות

17 KQJ73
6
985
AT94
 
T
KQ9
AJT764
Q52
42
T8732
K3
KJ73
  A9865
AJ54
Q2
86
 
 NT
N 7 10 5 3 5
S 7 10 5 3 5
E 6 3 8 8 7
W 6 3 8 8 7
Par: 420
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
    דב אלכס - גולן אודי  420 8 4 [N] גרסטנר גל - מרק סוניה (12)
לוי הילה - חכימי אהרן  420 2 4 [S] צדיק ארז - ינר יובל (11)
  6 לנגי אסף - ברקת אילן  420 K 4 [N] לובינסקי יובל - מרק מיכה (10)
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו  170 K 3+1 [N] רול יוסף - לוין אמיר (1)
    טולדנו אורן - זמיר עמי  420 K 4 [N] מיוחס מושיקו - אופיר גלעד (9)
ליבסטר בני - ידלין דורון  420 K 4 [N] אורמן ליאור - עציון אמיר (2)
    בנירי עילי - יקותיאלי אסף  420 7 4 [N] זק שחר - בראונשטיין אריאל (8)
טל נגה - טל דנה  420 K 4 [N] חוטורסקי ניר - זייטק אביב (3)
    אלטשולר גלעד - כהן דני  420 A 4 [S] פכטמן רון - רשף אופיר (7)
הרבסט אופיר - הרבסט אילן  420 K 4 [S] בירמן אלון - טרנובסקי בר (4)
    לוינגר אסא - חץ נתן  420 K 4 [N] לזר אלון - בר יוסף יותם (6)
ורשבסקי ארן - ישראלי דן  420 K 4 [S] גלברד מרדכי - מינץ יעקב (5)

18 A3
KJ42
KQ762
98
 
Q87
8
AT95
AT652
K96542
T9
J84
QJ
  JT
AQ7653
3
K743
 
 NT
N 7 2 9 6 6
S 7 3 9 6 6
E 5 9 3 6 7
W 5 9 3 6 7
Par: -140
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
    דב אלכס - גולן אודי 100  7 5-1 [S] גרסטנר גל - מרק סוניה (12)
לוי הילה - חכימי אהרן 100  7 5-1 [S] צדיק ארז - ינר יובל (11)
9   לנגי אסף - ברקת אילן 500  7 5X-2 [S] לובינסקי יובל - מרק מיכה (10)
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו 100  7 4-1 [S] רול יוסף - לוין אמיר (1)
5   טולדנו אורן - זמיר עמי  100 3 4-2 [E] מיוחס מושיקו - אופיר גלעד (9)
ליבסטר בני - ידלין דורון  300 3 4X-2 [E] אורמן ליאור - עציון אמיר (2)
  4 בנירי עילי - יקותיאלי אסף  50 3 4-1 [E] זק שחר - בראונשטיין אריאל (8)
טל נגה - טל דנה 100  7 4-1 [S] חוטורסקי ניר - זייטק אביב (3)
  14 אלטשולר גלעד - כהן דני  850 A 5X [S] פכטמן רון - רשף אופיר (7)
הרבסט אופיר - הרבסט אילן 200  7 5-2 [S] בירמן אלון - טרנובסקי בר (4)
  13 לוינגר אסא - חץ נתן  680 A 5+1 [S] לזר אלון - בר יוסף יותם (6)
ורשבסקי ארן - ישראלי דן 100  A 5-1 [S] גלברד מרדכי - מינץ יעקב (5)

19 AJ9853
Q6
4
A842
 
QT74
AK8
AQ987
K
K6
JT72
J6
QJ976
  2
9543
KT532
T53
 
 NT
N 2 5 3 4 4
S 2 5 3 4 4
E 10 8 10 8 9
W 10 8 10 8 9
Par: -630
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
14   דב אלכס - גולן אודי 600  8 3N [W] גרסטנר גל - מרק סוניה (12)
לוי הילה - חכימי אהרן  300 9 3N-3 [W] צדיק ארז - ינר יובל (11)
10   לנגי אסף - ברקת אילן 250  J 4-5 [N] לובינסקי יובל - מרק מיכה (10)
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו  200 8 3N-2 [W] רול יוסף - לוין אמיר (1)
14   טולדנו אורן - זמיר עמי 800  A 3X-4 [N] מיוחס מושיקו - אופיר גלעד (9)
ליבסטר בני - ידלין דורון  100 8 3N-1 [W] אורמן ליאור - עציון אמיר (2)
  13 בנירי עילי - יקותיאלי אסף  200 9 3N-2 [W] זק שחר - בראונשטיין אריאל (8)
טל נגה - טל דנה 600  8 3N [W] חוטורסקי ניר - זייטק אביב (3)
1   אלטשולר גלעד - כהן דני 660  A 3N+2 [W] פכטמן רון - רשף אופיר (7)
הרבסט אופיר - הרבסט אילן 630  3 3N+1 [W] בירמן אלון - טרנובסקי בר (4)
  10 לוינגר אסא - חץ נתן 150  9 2N+1 [W] לזר אלון - בר יוסף יותם (6)
ורשבסקי ארן - ישראלי דן 600  8 3N [W] גלברד מרדכי - מינץ יעקב (5)

20 K
K986543
4
K976
 
762
Q7
T9873
A42
AQJ95
T
KQJ52
Q5
  T843
AJ2
A6
JT83
 
 NT
N 8 4 10 3 10
S 8 4 10 3 10
E 4 8 3 10 3
W 4 8 3 10 3
Par: 200
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
  11 דב אלכס - גולן אודי  620 K 4 [N] גרסטנר גל - מרק סוניה (12)
לוי הילה - חכימי אהרן  100 A 4-1 [E] צדיק ארז - ינר יובל (11)
    לנגי אסף - ברקת אילן  100 4 4-1 [W] לובינסקי יובל - מרק מיכה (10)
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו  100 A 4-1 [E] רול יוסף - לוין אמיר (1)
  9 טולדנו אורן - זמיר עמי  620 K 4 [N] מיוחס מושיקו - אופיר גלעד (9)
ליבסטר בני - ידלין דורון  200 A 4-2 [E] אורמן ליאור - עציון אמיר (2)
13   בנירי עילי - יקותיאלי אסף 200  2 5X-1 [S] זק שחר - בראונשטיין אריאל (8)
טל נגה - טל דנה  620 K 4 [N] חוטורסקי ניר - זייטק אביב (3)
  15 אלטשולר גלעד - כהן דני  500 A 4X-2 [E] פכטמן רון - רשף אופיר (7)
הרבסט אופיר - הרבסט אילן 650  7 4+1 [W] בירמן אלון - טרנובסקי בר (4)
  9 לוינגר אסא - חץ נתן  620 K 4 [N] לזר אלון - בר יוסף יותם (6)
ורשבסקי ארן - ישראלי דן  200 3 4-2 [W] גלברד מרדכי - מינץ יעקב (5)

21 64
AJ92
T8543
76
 
J532
T
K62
KT983
87
K754
AJ7
AJ54
  AKQT9
Q863
Q9
Q2
 
 NT
N 4 7 8 6 3
S 4 7 8 6 3
E 9 6 5 7 10
W 9 6 5 7 10
Par: -400
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
3   דב אלכס - גולן אודי 200  4 3-2 [N] גרסטנר גל - מרק סוניה (12)
לוי הילה - חכימי אהרן 100  T 3-1 [S] צדיק ארז - ינר יובל (11)
  1 לנגי אסף - ברקת אילן 110  K 3 [E] לובינסקי יובל - מרק מיכה (10)
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו 130  A 3+1 [E] רול יוסף - לוין אמיר (1)
    טולדנו אורן - זמיר עמי 130  A 3+1 [W] מיוחס מושיקו - אופיר גלעד (9)
ליבסטר בני - ידלין דורון 130  A 3+1 [E] אורמן ליאור - עציון אמיר (2)
    בנירי עילי - יקותיאלי אסף 130  A 3+1 [E] זק שחר - בראונשטיין אריאל (8)
טל נגה - טל דנה 130  6 3+1 [W] חוטורסקי ניר - זייטק אביב (3)
5   אלטשולר גלעד - כהן דני 300  5 3-3 [N] פכטמן רון - רשף אופיר (7)
הרבסט אופיר - הרבסט אילן 110  K 3 [E] בירמן אלון - טרנובסקי בר (4)
  5 לוינגר אסא - חץ נתן  100 A 3N-2 [E] לזר אלון - בר יוסף יותם (6)
ורשבסקי ארן - ישראלי דן 100  T 2-1 [S] גלברד מרדכי - מינץ יעקב (5)

22 874
AK872
54
AQ7
 
Q62
QJ4
AQ96
K54
AK3
5
KJT732
J98
  JT95
T963
8
T632
 
 NT
N 3 6 8 3 6
S 3 6 8 3 6
E 9 6 5 10 7
W 10 7 5 10 7
Par: -500
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
12   דב אלכס - גולן אודי 630  A 3N+1 [W] גרסטנר גל - מרק סוניה (12)
לוי הילה - חכימי אהרן  100 J 5-1 [E] צדיק ארז - ינר יובל (11)
    לנגי אסף - ברקת אילן 630  A 3N+1 [W] לובינסקי יובל - מרק מיכה (10)
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו 630  A 3N+1 [W] רול יוסף - לוין אמיר (1)
    טולדנו אורן - זמיר עמי 500  A 4X-3 [N] מיוחס מושיקו - אופיר גלעד (9)
ליבסטר בני - ידלין דורון 500  A 4X-3 [N] אורמן ליאור - עציון אמיר (2)
  12 בנירי עילי - יקותיאלי אסף  100 J 5-1 [E] זק שחר - בראונשטיין אריאל (8)
טל נגה - טל דנה 630  A 3N+1 [W] חוטורסקי ניר - זייטק אביב (3)
12   אלטשולר גלעד - כהן דני 630  A 3N+1 [W] פכטמן רון - רשף אופיר (7)
הרבסט אופיר - הרבסט אילן  100 J 5-1 [E] בירמן אלון - טרנובסקי בר (4)
  1 לוינגר אסא - חץ נתן 600  A 3N [W] לזר אלון - בר יוסף יותם (6)
ורשבסקי ארן - ישראלי דן 630  7 3N+1 [W] גלברד מרדכי - מינץ יעקב (5)

23 T6
KQ2
AQT872
T3
 
AQ832
T7
94
KQ84
J5
8653
KJ65
AJ9
  K974
AJ94
3
7652
 
 NT
N 5 5 7 7 4
S 5 5 7 7 5
E 8 8 6 6 8
W 8 8 6 6 8
Par: -120
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
  8 דב אלכס - גולן אודי  200 7 3N-2 [E] גרסטנר גל - מרק סוניה (12)
לוי הילה - חכימי אהרן 140  T 2+1 [W] צדיק ארז - ינר יובל (11)
7   לנגי אסף - ברקת אילן 100  J 2-1 [N] לובינסקי יובל - מרק מיכה (10)
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו  200 3 3N-2 [E] רול יוסף - לוין אמיר (1)
6   טולדנו אורן - זמיר עמי 140  T 2+1 [W] מיוחס מושיקו - אופיר גלעד (9)
ליבסטר בני - ידלין דורון  100 4 3N-1 [E] אורמן ליאור - עציון אמיר (2)
  3 בנירי עילי - יקותיאלי אסף 110  T 2 [E] זק שחר - בראונשטיין אריאל (8)
טל נגה - טל דנה 200  J 3-2 [N] חוטורסקי ניר - זייטק אביב (3)
12   אלטשולר גלעד - כהן דני 500  J 2X-2 [N] פכטמן רון - רשף אופיר (7)
הרבסט אופיר - הרבסט אילן  200 2 3NX-1 [E] בירמן אלון - טרנובסקי בר (4)
5   לוינגר אסא - חץ נתן 110  K 2 [W] לזר אלון - בר יוסף יותם (6)
ורשבסקי ארן - ישראלי דן  100 K 2-1 [W] גלברד מרדכי - מינץ יעקב (5)

24 JT
A7
QJ8543
A54
 
A87
KJ6432
AT
93
Q63
T
K92
QJT872
  K9542
Q985
76
K6
 
 NT
N 7 7 6 8 4
S 7 7 6 8 4
E 5 5 6 5 8
W 5 4 6 4 8
Par: 90
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
2   דב אלכס - גולן אודי 130  7 3+1 [E] גרסטנר גל - מרק סוניה (12)
לוי הילה - חכימי אהרן 50  4 2-1 [S] צדיק ארז - ינר יובל (11)
5   לנגי אסף - ברקת אילן 100  T 3-2 [N] לובינסקי יובל - מרק מיכה (10)
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו  100 J 2-2 [W] רול יוסף - לוין אמיר (1)
  4 טולדנו אורן - זמיר עמי  50 A 3-1 [E] מיוחס מושיקו - אופיר גלעד (9)
ליבסטר בני - ידלין דורון 110  7 3 [E] אורמן ליאור - עציון אמיר (2)
  4 בנירי עילי - יקותיאלי אסף  50 7 3-1 [W] זק שחר - בראונשטיין אריאל (8)
טל נגה - טל דנה 110  7 3 [E] חוטורסקי ניר - זייטק אביב (3)
2   אלטשולר גלעד - כהן דני 110  7 3 [E] פכטמן רון - רשף אופיר (7)
הרבסט אופיר - הרבסט אילן 50  T 2-1 [N] בירמן אלון - טרנובסקי בר (4)
  7 לוינגר אסא - חץ נתן  100 J 2-2 [W] לזר אלון - בר יוסף יותם (6)
ורשבסקי ארן - ישראלי דן 170  Q 3+1 [W] גלברד מרדכי - מינץ יעקב (5)

25 J85
JT93
9842
K6
 
QT7
Q87
KT3
AQ85
A632
K42
Q5
J942
  K94
A65
AJ76
T73
 
 NT
N 5 4 6 7 4
S 5 4 6 7 4
E 8 8 6 6 9
W 8 8 6 6 9
Par: -120
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
    דב אלכס - גולן אודי 120  J 1N+1 [W] גרסטנר גל - מרק סוניה (12)
לוי הילה - חכימי אהרן 110  4 2 [E] צדיק ארז - ינר יובל (11)
  5 לנגי אסף - ברקת אילן  150 2 1N+2 [N] לובינסקי יובל - מרק מיכה (10)
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו 50  5 1N-1 [S] רול יוסף - לוין אמיר (1)
    טולדנו אורן - זמיר עמי 100  7 1N-2 [S] מיוחס מושיקו - אופיר גלעד (9)
ליבסטר בני - ידלין דורון 90  J 1N [W] אורמן ליאור - עציון אמיר (2)
  2 בנירי עילי - יקותיאלי אסף 50  3 2-1 [S] זק שחר - בראונשטיין אריאל (8)
טל נגה - טל דנה 100  Q 1N-2 [S] חוטורסקי ניר - זייטק אביב (3)
2   אלטשולר גלעד - כהן דני 150  5 1N-3 [S] פכטמן רון - רשף אופיר (7)
הרבסט אופיר - הרבסט אילן 100  2 1N-2 [S] בירמן אלון - טרנובסקי בר (4)
1   לוינגר אסא - חץ נתן 140  4 2+1 [E] לזר אלון - בר יוסף יותם (6)
ורשבסקי ארן - ישראלי דן 120  2 1N+1 [W] גלברד מרדכי - מינץ יעקב (5)

26 KT3
AQ73
Q4
AK94
 
AQ6
KJ652
K
JT75
98542
8
98762
Q3
  J7
T94
AJT53
862
 
 NT
N 10 7 9 9 10
S 10 7 9 9 10
E 3 5 3 3 3
W 3 6 4 4 3
Par: 630
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
1   דב אלכס - גולן אודי  150 8 1N+2 [N] גרסטנר גל - מרק סוניה (12)
לוי הילה - חכימי אהרן  180 8 1N+3 [N] צדיק ארז - ינר יובל (11)
1   לנגי אסף - ברקת אילן  180 4 1N+3 [N] לובינסקי יובל - מרק מיכה (10)
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו  210 8 1N+4 [N] רול יוסף - לוין אמיר (1)
    טולדנו אורן - זמיר עמי  150 8 1N+2 [N] מיוחס מושיקו - אופיר גלעד (9)
ליבסטר בני - ידלין דורון  150 8 1N+2 [N] אורמן ליאור - עציון אמיר (2)
10   בנירי עילי - יקותיאלי אסף  180 8 1N+3 [N] זק שחר - בראונשטיין אריאל (8)
טל נגה - טל דנה  630 8 3N+1 [N] חוטורסקי ניר - זייטק אביב (3)
    אלטשולר גלעד - כהן דני  150 8 1N+2 [N] פכטמן רון - רשף אופיר (7)
הרבסט אופיר - הרבסט אילן  150 9 1N+2 [N] בירמן אלון - טרנובסקי בר (4)
    לוינגר אסא - חץ נתן  180 8 1N+3 [N] לזר אלון - בר יוסף יותם (6)
ורשבסקי ארן - ישראלי דן  180 9 1N+3 [N] גלברד מרדכי - מינץ יעקב (5)

27 QT864
76
KQJ8
T3
 
AKJ53
KT
743
K64
9
Q8532
T52
Q875
  72
AJ94
A96
AJ92
 
 NT
N 8 8 7 8 7
S 8 8 7 8 8
E 4 4 6 4 5
W 4 4 6 4 5
Par: 120
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
1   דב אלכס - גולן אודי  120 3 1N+1 [N] גרסטנר גל - מרק סוניה (12)
לוי הילה - חכימי אהרן  150 3 1N+2 [N] צדיק ארז - ינר יובל (11)
  4 לנגי אסף - ברקת אילן  300 K 1NX-2 [W] לובינסקי יובל - מרק מיכה (10)
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו  140 4 2+1 [S] רול יוסף - לוין אמיר (1)
1   טולדנו אורן - זמיר עמי  90 3 1N [N] מיוחס מושיקו - אופיר גלעד (9)
ליבסטר בני - ידלין דורון  120 4 2N [S] אורמן ליאור - עציון אמיר (2)
  1 בנירי עילי - יקותיאלי אסף  120 3 1N+1 [N] זק שחר - בראונשטיין אריאל (8)
טל נגה - טל דנה  90 2 1N [N] חוטורסקי ניר - זייטק אביב (3)
4   אלטשולר גלעד - כהן דני  150 2 1N+2 [N] פכטמן רון - רשף אופיר (7)
הרבסט אופיר - הרבסט אילן  300 K 2X-2 [W] בירמן אלון - טרנובסקי בר (4)
    לוינגר אסא - חץ נתן  120 5 2N [S] לזר אלון - בר יוסף יותם (6)
ורשבסקי ארן - ישראלי דן  120 2 1N+1 [N] גלברד מרדכי - מינץ יעקב (5)

28 A8
Q97643
KQ2
43
 
K97432
T85
A4
K8
QJ5
K2
T983
AJ52
  T6
AJ
J765
QT976
 
 NT
N 5 4 9 8 8
S 5 4 9 8 8
E 4 9 4 4 5
W 4 9 4 4 5
Par: -140
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
7   דב אלכס - גולן אודי 170  A 2+2 [E] גרסטנר גל - מרק סוניה (12)
לוי הילה - חכימי אהרן  100 4 4-2 [W] צדיק ארז - ינר יובל (11)
6   לנגי אסף - ברקת אילן 140  6 3 [W] לובינסקי יובל - מרק מיכה (10)
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו  100 4 4-2 [W] רול יוסף - לוין אמיר (1)
  5 טולדנו אורן - זמיר עמי  50 K 4-1 [W] מיוחס מושיקו - אופיר גלעד (9)
ליבסטר בני - ידלין דורון 140  4 3 [W] אורמן ליאור - עציון אמיר (2)
    בנירי עילי - יקותיאלי אסף  50 4 3-1 [W] זק שחר - בראונשטיין אריאל (8)
טל נגה - טל דנה  50 K 4-1 [E] חוטורסקי ניר - זייטק אביב (3)
    אלטשולר גלעד - כהן דני 140  K 3 [W] פכטמן רון - רשף אופיר (7)
הרבסט אופיר - הרבסט אילן 140  4 3 [W] בירמן אלון - טרנובסקי בר (4)
6   לוינגר אסא - חץ נתן 140  T 3 [E] לזר אלון - בר יוסף יותם (6)
ורשבסקי ארן - ישראלי דן  100 6 4-2 [W] גלברד מרדכי - מינץ יעקב (5)

29 K942
97
QJ53
J97
 
J75
KQ842
96
K53
A3
A3
AT842
T864
  QT86
JT65
K7
AQ2
 
 NT
N 6 8 5 5 5
S 6 8 5 5 5
E 6 5 8 8 8
W 6 5 8 8 8
Par: 110
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
  1 דב אלכס - גולן אודי 110  J 3 [E] גרסטנר גל - מרק סוניה (12)
לוי הילה - חכימי אהרן 140  2 2+1 [W] צדיק ארז - ינר יובל (11)
5   לנגי אסף - ברקת אילן 90  2 1N [W] לובינסקי יובל - מרק מיכה (10)
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו  80 A 1 [N] רול יוסף - לוין אמיר (1)
    טולדנו אורן - זמיר עמי  100 K 3-1 [E] מיוחס מושיקו - אופיר גלעד (9)
ליבסטר בני - ידלין דורון  110 A 2 [N] אורמן ליאור - עציון אמיר (2)
    בנירי עילי - יקותיאלי אסף  110 A 2 [N] זק שחר - בראונשטיין אריאל (8)
טל נגה - טל דנה  110 A 2 [N] חוטורסקי ניר - זייטק אביב (3)
  5 אלטשולר גלעד - כהן דני  80 A 1 [N] פכטמן רון - רשף אופיר (7)
הרבסט אופיר - הרבסט אילן 90  6 2 [E] בירמן אלון - טרנובסקי בר (4)
    לוינגר אסא - חץ נתן  100 8 3-1 [E] לזר אלון - בר יוסף יותם (6)
ורשבסקי ארן - ישראלי דן  110 8 2 [N] גלברד מרדכי - מינץ יעקב (5)

30 864
42
J7
KJ6542
 
53
97653
K842
T7
KQJ97
KJ8
A653
A
  AT2
AQT
QT9
Q983
 
 NT
N 6 5 5 4 8
S 6 5 5 4 8
E 4 8 8 9 4
W 4 8 8 8 4
Par: -110
IMP מזרח - מערב תוצאה הובלה חוזה צפון - דרום קבוצה
1   דב אלכס - גולן אודי 130  3 4 [E] גרסטנר גל - מרק סוניה (12)
לוי הילה - חכימי אהרן 110  9 1+1 [E] צדיק ארז - ינר יובל (11)
  11 לנגי אסף - ברקת אילן  470 5 3X [S] לובינסקי יובל - מרק מיכה (10)
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו 50  K 3-1 [N] רול יוסף - לוין אמיר (1)
6   טולדנו אורן - זמיר עמי 110  6 2+1 [W] מיוחס מושיקו - אופיר גלעד (9)
ליבסטר בני - ידלין דורון  110 K 3 [N] אורמן ליאור - עציון אמיר (2)
    בנירי עילי - יקותיאלי אסף  110 5 3 [S] זק שחר - בראונשטיין אריאל (8)
טל נגה - טל דנה  100 5 3N-2 [W] חוטורסקי ניר - זייטק אביב (3)
  2 אלטשולר גלעד - כהן דני 50  5 3-1 [S] פכטמן רון - רשף אופיר (7)
הרבסט אופיר - הרבסט אילן 110  4 3 [W] בירמן אלון - טרנובסקי בר (4)
    לוינגר אסא - חץ נתן 100  5 3X-1 [S] לזר אלון - בר יוסף יותם (6)
ורשבסקי ארן - ישראלי דן 100  3 4-2 [S] גלברד מרדכי - מינץ יעקב (5)