פירוט תוצאות
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון | |||
מפגש 2 מתוך 11 | תאריך: 06-09-19 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 30.70 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
תוצאות המושב
קבוצה | VP | תוצאה | VP | נגד | |
---|---|---|---|---|---|
עציון אמיר | 2.96 | 19 | 49 | 17.04 | מרק סוניה |
ארבל דייויד | 1.83 | 30 | 68 | 18.17 | ברקת אילן |
בירמן אלון | 16.72 | 32 | 4 | 3.28 | אופק טל |
עמית מיכה | 2.23 | 10 | 45 | 17.77 | גרינבאום ליאוניד |
לזר אלון | 17.19 | 48 | 17 | 2.81 | מינזלי אאידה |
בנין בר רוני | 12.44 | 42 | 34 | 7.56 | זק שחר |
פירוט לפי לוחות
17 | ♠ T75 ♥ T7 ♦ T82 ♣ QJ653 |
|
♠ KQJ6 ♥ 63 ♦ A764 ♣ KT2 |
♠ A982 ♥ AJ9842 ♦ QJ ♣ 9 | |
♠ 43 ♥ KQ5 ♦ K953 ♣ A874 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 4 | 2 | 3 | 5 | 6 |
S | 4 | 2 | 3 | 5 | 6 |
E | 8 | 11 | 10 | 8 | 6 |
W | 8 | 11 | 10 | 8 | 6 |
Par: -450 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | זמיר עמי - אלספל חנן | 100 | ♣Q | 4♠-2 [W] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
מורג שי - לוי הילה | 450 | ♣Q | 4♠+1 [W] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
11 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 100 | ♣5 | 3N-2 [W] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 450 | ♣Q | 4♠+1 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 450 | ♠5 | 4♠+1 [W] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | |||
עממי צבי - אופק טל | 450 | ♣Q | 4♠+1 [W] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
1 | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 450 | ♦8 | 4♠+1 [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 420 | ♣Q | 4♠= [W] | חץ נתן - לוינגר אסא | (5) | |||
1 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 420 | ♣Q | 4♠= [W] | מינזלי אאידה - אסרף ערן | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 450 | ♣Q | 4♠+1 [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
פכטמן רון - רשף אופיר | 450 | ♣Q | 4♠+1 [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
טל דנה - טל נגה | 450 | ♣Q | 4♠+1 [W] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (7) |
18 | ♠ K8 ♥ 87653 ♦ 764 ♣ KQ6 |
|
♠ A94 ♥ KT ♦ AQJ5 ♣ 9532 |
♠ QJT763 ♥ Q94 ♦ 9 ♣ AT4 | |
♠ 52 ♥ AJ2 ♦ KT832 ♣ J87 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 4 | 3 | 6 | 6 | 4 |
S | 4 | 3 | 6 | 6 | 4 |
E | 9 | 10 | 7 | 7 | 9 |
W | 9 | 10 | 7 | 7 | 9 |
Par: -420 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
זמיר עמי - אלספל חנן | 420 | ♦3 | 4♠= [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | |||
מורג שי - לוי הילה | 420 | ♦3 | 4♠= [E] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
7 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 140 | ♠5 | 2♠+1 [E] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 420 | ♦2 | 4♠= [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 420 | ♥8 | 4♠= [W] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | |||
עממי צבי - אופק טל | 420 | ♦2 | 4♠= [E] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
10 | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 50 | ♣7 | 4♠-1 [E] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 420 | ♦3 | 4♠= [E] | חץ נתן - לוינגר אסא | (5) | |||
10 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 420 | ♥A | 4♠= [E] | מינזלי אאידה - אסרף ערן | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 50 | ♣Q | 4♠-1 [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
10 | פכטמן רון - רשף אופיר | 420 | ♦3 | 4♠= [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל דנה - טל נגה | 50 | ♣K | 4♠-1 [W] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (7) |
19 | ♠ JT73 ♥ T8 ♦ J932 ♣ 874 |
|
♠ Q965 ♥ QJ54 ♦ A8 ♣ K93 |
♠ 42 ♥ A932 ♦ KQT7 ♣ Q62 | |
♠ AK8 ♥ K76 ♦ 654 ♣ AJT5 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 4 | 5 | 4 | 4 | 5 |
S | 4 | 5 | 4 | 4 | 5 |
E | 9 | 8 | 9 | 9 | 8 |
W | 9 | 8 | 9 | 9 | 7 |
Par: -600 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | זמיר עמי - אלספל חנן | 150 | ♠5 | 1N-3 [S] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
מורג שי - לוי הילה | 110 | ♥6 | 2♥= [E] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 140 | ♥6 | 2♥+1 [E] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | |||
זק יניב - בראל מיכאל | 140 | ♠A | 2♥+1 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 50 | ♥4 | 1N-1 [S] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | |||
עממי צבי - אופק טל | 50 | ♥4 | 1N-1 [S] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 50 | ♥4 | 1N-1 [S] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 50 | ♠5 | 1N-1 [S] | חץ נתן - לוינגר אסא | (5) | |||
2 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 50 | ♥5 | 1N-1 [S] | מינזלי אאידה - אסרף ערן | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 100 | ♥4 | 1N-2 [S] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
1 | פכטמן רון - רשף אופיר | 140 | ♣4 | 3♥= [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל דנה - טל נגה | 100 | ♥4 | 1N-2 [S] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (7) |
20 | ♠ K5 ♥ T65 ♦ T8 ♣ K98752 |
|
♠ 982 ♥ KQ843 ♦ Q52 ♣ A3 |
♠ AJT7 ♥ A97 ♦ KJ63 ♣ T6 | |
♠ Q643 ♥ J2 ♦ A974 ♣ QJ4 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 3 | 3 | 3 | 4 | 8 |
S | 3 | 3 | 3 | 4 | 8 |
E | 7 | 9 | 10 | 9 | 5 |
W | 7 | 9 | 10 | 9 | 5 |
Par: -620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | זמיר עמי - אלספל חנן | 210 | ♠6 | 1N+4 [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
מורג שי - לוי הילה | 650 | ♦T | 4♥+1 [W] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
1 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 620 | ♠K | 4♥= [W] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 650 | ♦T | 4♥+1 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 620 | ♦T | 4♥= [W] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | |||
עממי צבי - אופק טל | 620 | ♦T | 4♥= [W] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 620 | ♦T | 4♥= [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 620 | ♥5 | 4♥= [W] | חץ נתן - לוינגר אסא | (5) | |||
7 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 200 | ♦T | 2♥+3 [W] | מינזלי אאידה - אסרף ערן | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 100 | ♣7 | 3N-1 [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
7 | פכטמן רון - רשף אופיר | 200 | ♣9 | 3N-2 [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל דנה - טל נגה | 100 | ♣6 | 3♣-1 [N] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (7) |
21 | ♠ Q83 ♥ T76 ♦ Q83 ♣ AJ98 |
|
♠ A975 ♥ A9832 ♦ A ♣ Q76 |
♠ K2 ♥ KQJ54 ♦ 952 ♣ T43 | |
♠ JT64 ♥ ♦ KJT764 ♣ K52 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 5 | 6 | 3 | 9 | 7 |
S | 5 | 6 | 3 | 9 | 7 |
E | 8 | 6 | 10 | 4 | 6 |
W | 8 | 6 | 10 | 4 | 5 |
Par: -420 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
זמיר עמי - אלספל חנן | 420 | ♠J | 4♥= [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | |||
מורג שי - לוי הילה | 420 | ♠J | 4♥= [E] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 420 | ♣2 | 4♥= [E] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | |||
זק יניב - בראל מיכאל | 420 | ♦J | 4♥= [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 420 | ♠J | 4♥= [E] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | |||
עממי צבי - אופק טל | 420 | ♥6 | 4♥= [W] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
6 | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 420 | ♠J | 4♥= [E] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 170 | ♦3 | 3♥+1 [W] | חץ נתן - לוינגר אסא | (5) | |||
לזר אלון - בר יוסף יותם | 420 | ♠J | 4♥= [E] | מינזלי אאידה - אסרף ערן | (9) | |||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 420 | ♦3 | 4♥= [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
פכטמן רון - רשף אופיר | 420 | 4♥= [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||||
טל דנה - טל נגה | 420 | ♠J | 4♥= [E] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (7) |
22 | ♠ J32 ♥ 63 ♦ T86 ♣ AT862 |
|
♠ Q864 ♥ J8 ♦ A2 ♣ KQJ93 |
♠ KT ♥ A954 ♦ Q743 ♣ 754 | |
♠ A975 ♥ KQT72 ♦ KJ95 ♣ |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 7 | 7 | 8 | 6 |
S | 6 | 7 | 7 | 8 | 6 |
E | 7 | 5 | 5 | 5 | 7 |
W | 6 | 5 | 5 | 5 | 7 |
Par: 90 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | זמיר עמי - אלספל חנן | 120 | ♥K | 2N= [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
מורג שי - לוי הילה | 200 | ♥6 | 2♣X-1 [W] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
9 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 300 | ♥K | 2♦-3 [E] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 90 | ♥Q | 1N= [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
2 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 200 | ♥6 | 2♠-2 [W] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | ||
עממי צבי - אופק טל | 140 | ♦4 | 2♥+1 [N] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
4 | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 110 | ♣K | 2♦+1 [S] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 50 | ♦A | 2♦-1 [S] | חץ נתן - לוינגר אסא | (5) | |||
11 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 50 | ♣K | 2♦-1 [S] | מינזלי אאידה - אסרף ערן | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 500 | ♥6 | 3♣X-2 [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
5 | פכטמן רון - רשף אופיר | 90 | ♥Q | 1N= [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל דנה - טל נגה | 110 | ♣K | 1♥+1 [S] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (7) |
23 | ♠ QJT ♥ JT7653 ♦ 97 ♣ 32 |
|
♠ A97532 ♥ 82 ♦ ♣ AKJ85 |
♠ 84 ♥ KQ94 ♦ KQJT54 ♣ T | |
♠ K6 ♥ A ♦ A8632 ♣ Q9764 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 4 | 3 | 5 | 4 | 4 |
S | 4 | 3 | 5 | 5 | 4 |
E | 9 | 10 | 8 | 8 | 8 |
W | 9 | 10 | 8 | 8 | 8 |
Par: -620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | זמיר עמי - אלספל חנן | 600 | ♣6 | 3N= [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
מורג שי - לוי הילה | 620 | ♦9 | 4♠= [W] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
8 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 500 | ♠A | 3♦X-2 [S] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 170 | ♦9 | 2♠+2 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
1 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 620 | ♦9 | 4♠= [W] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | ||
עממי צבי - אופק טל | 600 | ♣6 | 3N= [E] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
1 | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 620 | ♦9 | 4♠= [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 600 | ♣6 | 3N= [E] | חץ נתן - לוינגר אסא | (5) | |||
10 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 650 | ♦9 | 5♠= [W] | מינזלי אאידה - אסרף ערן | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 170 | ♠Q | 3♠+1 [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
10 | פכטמן רון - רשף אופיר | 620 | ♣3 | 4♠= [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל דנה - טל נגה | 170 | ♦9 | 3♠+1 [W] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (7) |
24 | ♠ 73 ♥ J753 ♦ AKJ64 ♣ 72 |
|
♠ AT6 ♥ Q4 ♦ 32 ♣ AKJ864 |
♠ J54 ♥ KT982 ♦ T9 ♣ QT3 | |
♠ KQ982 ♥ A6 ♦ Q875 ♣ 95 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 8 | 5 | 9 | 3 |
S | 6 | 8 | 5 | 9 | 3 |
E | 7 | 5 | 8 | 4 | 9 |
W | 7 | 5 | 8 | 4 | 9 |
Par: 100 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | זמיר עמי - אלספל חנן | 110 | ♣3 | 3♦= [N] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
מורג שי - לוי הילה | 50 | ♦A | 3♥-1 [W] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
6 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 110 | ♥T | 3♦= [N] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 110 | ♦A | 3♣= [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
4 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 110 | ♦K | 3♣= [W] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | ||
עממי צבי - אופק טל | 50 | ♦K | 4♣-1 [W] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
5 | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 110 | ♣3 | 3♦= [N] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 100 | ♣A | 3♠-2 [S] | חץ נתן - לוינגר אסא | (5) | |||
לזר אלון - בר יוסף יותם | 110 | ♣A | 2♠= [S] | מינזלי אאידה - אסרף ערן | (9) | |||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 110 | ♣3 | 3♦= [N] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
1 | פכטמן רון - רשף אופיר | 130 | ♦T | 3♦+1 [N] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל דנה - טל נגה | 110 | ♦T | 3♦= [N] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (7) |
25 | ♠ KJT85 ♥ 74 ♦ AQJ76 ♣ J |
|
♠ AQ642 ♥ ♦ KT83 ♣ Q954 |
♠ 93 ♥ KQ92 ♦ 952 ♣ AKT2 | |
♠ 7 ♥ AJT8653 ♦ 4 ♣ 8763 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 5 | 5 | 8 | 6 | 4 |
S | 5 | 6 | 9 | 6 | 4 |
E | 7 | 7 | 4 | 7 | 8 |
W | 8 | 7 | 4 | 7 | 9 |
Par: 140 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | זמיר עמי - אלספל חנן | 50 | ♣4 | 2♥-1 [S] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
מורג שי - לוי הילה | 500 | ♣4 | 4♥X-3 [S] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
15 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 110 | ♣5 | 2♥= [S] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 1100 | ♣A | 5♠X-5 [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
2 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 100 | ♠7 | 4♣-1 [E] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | ||
עממי צבי - אופק טל | 170 | ♣5 | 2♥+2 [S] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
11 | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 300 | ♣Q | 3♥X-2 [S] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 800 | ♣A | 4♠X-4 [N] | חץ נתן - לוינגר אסא | (5) | |||
10 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 500 | ♣5 | 3♥X-3 [S] | מינזלי אאידה - אסרף ערן | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 50 | ♣4 | 2♥-1 [S] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
5 | פכטמן רון - רשף אופיר | 130 | ♥7 | 3♣+1 [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל דנה - טל נגה | 300 | ♣K | 6♠-6 [N] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (7) |
26 | ♠ K3 ♥ 854 ♦ AKJ63 ♣ A72 |
|
♠ A874 ♥ 9 ♦ QT98 ♣ K985 |
♠ QT962 ♥ AQ72 ♦ 52 ♣ T4 | |
♠ J5 ♥ KJT63 ♦ 74 ♣ QJ63 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 8 | 5 | 10 | 9 | 8 |
S | 8 | 5 | 10 | 9 | 8 |
E | 4 | 8 | 3 | 4 | 4 |
W | 4 | 8 | 2 | 4 | 4 |
Par: 500 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | זמיר עמי - אלספל חנן | 140 | ♠T | 3♥= [N] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
מורג שי - לוי הילה | 100 | ♣T | 4♥-1 [N] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
13 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 100 | ♠T | 4♥-1 [N] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 650 | ♠T | 4♥+1 [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
13 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 200 | ♠A | 4♥X-1 [S] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | ||
עממי צבי - אופק טל | 650 | ♦5 | 4♥+1 [N] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 100 | ♠T | 4♥-1 [N] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 100 | ♠T | 4♥-1 [N] | חץ נתן - לוינגר אסא | (5) | |||
9 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 500 | ♦K | 3♠X-2 [W] | מינזלי אאידה - אסרף ערן | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 100 | ♦7 | 3♠-1 [E] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
7 | פכטמן רון - רשף אופיר | 100 | ♠T | 4♥-1 [N] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל דנה - טל נגה | 170 | ♦5 | 3♥+1 [N] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (7) |
27 | ♠ Q72 ♥ QJ6 ♦ JT97 ♣ J73 |
|
♠ A85 ♥ A ♦ KQ53 ♣ QT654 |
♠ J63 ♥ K9832 ♦ 86 ♣ K82 | |
♠ KT94 ♥ T754 ♦ A42 ♣ A9 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 5 | 6 | 6 | 6 | 4 |
S | 5 | 6 | 6 | 7 | 4 |
E | 7 | 7 | 6 | 6 | 8 |
W | 7 | 7 | 6 | 6 | 8 |
Par: -90 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
זמיר עמי - אלספל חנן | 100 | ♦J | 2♦-2 [W] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | |||
מורג שי - לוי הילה | 100 | ♦J | 3N-2 [W] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
6 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 120 | ♥3 | 1N+1 [N] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 100 | ♣5 | 1NX-1 [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
2 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 50 | ♣4 | 1N-1 [S] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | ||
עממי צבי - אופק טל | 130 | ♦J | 2♣+2 [W] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 110 | ♦J | 2♣+1 [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 110 | ♦J | 3♣= [W] | חץ נתן - לוינגר אסא | (5) | |||
4 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 50 | ♦J | 2♥-1 [W] | מינזלי אאידה - אסרף ערן | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 80 | ♦J | 1♠= [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
9 | פכטמן רון - רשף אופיר | 300 | ♥A | 2♥X-2 [S] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל דנה - טל נגה | 100 | ♠2 | 3♣-2 [W] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (7) |
28 | ♠ A6 ♥ J ♦ QT542 ♣ AT985 |
|
♠ QT942 ♥ AT76 ♦ ♣ Q742 |
♠ KJ73 ♥ K4 ♦ AKJ97 ♣ K3 | |
♠ 85 ♥ Q98532 ♦ 863 ♣ J6 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 3 | 2 | 5 | 5 | 5 |
S | 3 | 2 | 5 | 5 | 5 |
E | 10 | 11 | 8 | 8 | 8 |
W | 10 | 11 | 8 | 8 | 8 |
Par: -450 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
זמיר עמי - אלספל חנן | 450 | ♣J | 4♠+1 [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | |||
מורג שי - לוי הילה | 450 | ♥5 | 4♠+1 [E] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
8 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 800 | ♠K | 2♦X-3 [N] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 480 | ♥J | 4♠+2 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
1 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 480 | ♦3 | 4♠+2 [E] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | ||
עממי צבי - אופק טל | 450 | ♣J | 4♠+1 [E] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
1 | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 450 | ♥J | 4♠+1 [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 420 | ♥5 | 4♠= [E] | חץ נתן - לוינגר אסא | (5) | |||
1 | לזר אלון - בר יוסף יותם | 430 | ♥5 | 3N+1 [E] | מינזלי אאידה - אסרף ערן | (9) | ||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 450 | ♦3 | 4♠+1 [E] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
11 | פכטמן רון - רשף אופיר | 50 | ♥5 | 6♠-1 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל דנה - טל נגה | 450 | ♥J | 4♠+1 [W] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (7) |
29 | ♠ AJ754 ♥ A9 ♦ AKJ63 ♣ A |
|
♠ 32 ♥ Q73 ♦ 85 ♣ QT8765 |
♠ QT9 ♥ K865 ♦ QT9 ♣ K43 | |
♠ K86 ♥ JT42 ♦ 742 ♣ J92 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 7 | 10 | 8 | 10 | 6 |
S | 7 | 10 | 8 | 10 | 6 |
E | 5 | 3 | 5 | 3 | 7 |
W | 5 | 3 | 5 | 3 | 7 |
Par: 620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | זמיר עמי - אלספל חנן | 200 | ♦T | 1♠+4 [N] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
מורג שי - לוי הילה | 650 | ♥5 | 4♠+1 [N] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
13 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 650 | ♥6 | 4♠+1 [N] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 200 | ♥5 | 6♠-2 [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
11 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 150 | ♠T | 1♦+4 [N] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | ||
עממי צבי - אופק טל | 650 | ♦9 | 4♠+1 [N] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
1 | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 170 | ♥5 | 1♠+3 [N] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 200 | ♦T | 1♠+4 [N] | חץ נתן - לוינגר אסא | (5) | |||
לזר אלון - בר יוסף יותם | 200 | ♥5 | 1♠+4 [N] | מינזלי אאידה - אסרף ערן | (9) | |||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 200 | ♦9 | 1♠+4 [N] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
9 | פכטמן רון - רשף אופיר | 620 | ♥5 | 4♠= [N] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל דנה - טל נגה | 200 | ♦T | 1♠+4 [N] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (7) |
30 | ♠ K87 ♥ 96542 ♦ K73 ♣ J6 |
|
♠ J92 ♥ AJ ♦ Q9654 ♣ Q94 |
♠ A4 ♥ 7 ♦ AJT82 ♣ KT832 | |
♠ QT653 ♥ KQT83 ♦ ♣ A75 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 2 | 9 | 10 | 1 | 2 |
S | 2 | 8 | 10 | 1 | 2 |
E | 8 | 4 | 3 | 11 | 11 |
W | 8 | 4 | 3 | 11 | 10 |
Par: -100 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | זמיר עמי - אלספל חנן | 450 | ♦A | 5♥= [N] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
מורג שי - לוי הילה | 50 | ♥K | 5♦-1 [E] | אורמן ליאור - טולדנו אורן | (2) | |||
1 | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 420 | ♥K | 5♦+1 [E] | רול יוסף - ברקת אילן | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 400 | ♥K | 5♦= [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
כהן דני - אלטשולר גלעד | 420 | ♥K | 5♦+1 [E] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | |||
עממי צבי - אופק טל | 420 | ♥K | 5♦+1 [E] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
15 | גלברד מרדכי - מינץ יעקב | 100 | ♥K | 5♣X-1 [E] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 1090 | ♥K | 6♦X= [E] | חץ נתן - לוינגר אסא | (5) | |||
לזר אלון - בר יוסף יותם | 420 | ♥K | 5♦+1 [E] | מינזלי אאידה - אסרף ערן | (9) | |||
ליבסטר בני - ידלין דורון | 420 | ♥K | 5♦+1 [E] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
1 | פכטמן רון - רשף אופיר | 400 | ♥K | 5♦= [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | ||
טל דנה - טל נגה | 420 | ♥K | 5♦+1 [E] | בנין בר רוני - הרבסט אילן | (7) |