פירוט תוצאות
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון | |||
מפגש 4 מתוך 11 | תאריך: 07-09-19 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 30.70 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
תוצאות המושב
קבוצה | VP | תוצאה | VP | נגד | |
---|---|---|---|---|---|
בירמן אלון | 11.87 | 21 | 15 | 8.13 | מרק סוניה |
עמית מיכה | 6.52 | 21 | 33 | 13.48 | ארבל דייויד |
לזר אלון | 13.72 | 30 | 17 | 6.28 | עציון אמיר |
בנין בר רוני | 6.77 | 25 | 36 | 13.23 | ברקת אילן |
זק שחר | 9.67 | 34 | 35 | 10.33 | אופק טל |
מינזלי אאידה | 10.66 | 26 | 24 | 9.34 | גרינבאום ליאוניד |
פירוט לפי לוחות
17 | ♠ Q643 ♥ K962 ♦ 74 ♣ A63 |
|
♠ 95 ♥ A4 ♦ QJ962 ♣ KQ95 |
♠ T ♥ QJT873 ♦ A3 ♣ J872 | |
♠ AKJ872 ♥ 5 ♦ KT85 ♣ T4 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 8 | 10 | 4 | 5 | 4 |
S | 8 | 10 | 4 | 5 | 4 |
E | 5 | 2 | 9 | 7 | 9 |
W | 5 | 2 | 9 | 7 | 9 |
Par: 300 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 200 | ♥A | 3♠+2 [S] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
חכימי אהרן - לירן ינון | 450 | ♥A | 4♠+1 [S] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | |||
6 | חץ נתן - מינץ יעקב | 200 | ♦Q | 3♠+2 [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 450 | ♥A | 4♠+1 [S] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
6 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 450 | ♣K | 4♠+1 [S] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 690 | ♦Q | 4♠X+1 [S] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
פכטמן רון - בנין בר רוני | 450 | ♥A | 4♠+1 [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | |||
זק יניב - בראל מיכאל | 450 | ♥A | 4♠+1 [S] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
טל נגה - טל דנה | 450 | ♥K | 4♠+1 [S] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
ינר יובל - צדיק ארז | 450 | ♦Q | 4♠+1 [S] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
6 | ידלין דורון - אסרף ערן | 450 | ♥A | 4♠+1 [S] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 200 | ♥A | 3♠+2 [S] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) |
18 | ♠ QJ73 ♥ 2 ♦ A95 ♣ KJ962 |
|
♠ AT82 ♥ AK ♦ J2 ♣ QT873 |
♠ 9654 ♥ Q97543 ♦ K73 ♣ | |
♠ K ♥ JT86 ♦ QT864 ♣ A54 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 8 | 5 | 5 | 8 | 9 |
S | 8 | 5 | 5 | 8 | 9 |
E | 4 | 7 | 8 | 4 | 4 |
W | 4 | 7 | 8 | 4 | 4 |
Par: 100 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 100 | ♥2 | 4♠-2 [W] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
חכימי אהרן - לירן ינון | 140 | ♠Q | 3♥= [W] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | |||
חץ נתן - מינץ יעקב | 140 | ♠Q | 2♥+1 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 140 | ♥2 | 3♠= [W] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
3 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 630 | ♥A | 3N+1 [S] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 750 | ♥A | 3NX= [S] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
8 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 200 | ♥2 | 4♠-4 [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 140 | ♠Q | 3♥= [W] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
6 | טל נגה - טל דנה | 130 | ♥K | 3♦+1 [S] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 110 | ♥2 | 2♠= [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
4 | ידלין דורון - אסרף ערן | 50 | ♠Q | 4♥-1 [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 110 | ♦6 | 2♥= [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) |
19 | ♠ AKJ4 ♥ 63 ♦ 9865 ♣ T53 |
|
♠ Q ♥ AJ87 ♦ QT73 ♣ 8642 |
♠ T762 ♥ T95 ♦ 42 ♣ AK97 | |
♠ 9853 ♥ KQ42 ♦ AKJ ♣ QJ |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 7 | 9 | 6 | 7 | 5 |
S | 7 | 9 | 7 | 8 | 5 |
E | 6 | 4 | 6 | 5 | 7 |
W | 6 | 4 | 6 | 5 | 7 |
Par: 140 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 120 | ♦7 | 1N+1 [S] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
חכימי אהרן - לירן ינון | 140 | ♣A | 3♠= [N] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | |||
חץ נתן - מינץ יעקב | 50 | ♣K | 4♠-1 [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 50 | ♦7 | 4♠-1 [S] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
5 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 140 | ♣3 | 3♠= [S] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 50 | ♣A | 3♠-1 [N] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
1 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 140 | ♦2 | 3♠= [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 120 | ♦3 | 1N+1 [S] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
6 | טל נגה - טל דנה | 120 | ♦3 | 2N= [S] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 100 | ♥T | 4♠-2 [N] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
5 | ידלין דורון - אסרף ערן | 50 | ♣A | 4♠-1 [N] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 140 | ♣A | 2♠+1 [N] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) |
20 | ♠ J ♥ Q65 ♦ JT85 ♣ QJ985 |
|
♠ Q74 ♥ JT32 ♦ A943 ♣ T7 |
♠ A98532 ♥ K ♦ KQ2 ♣ A43 | |
♠ KT6 ♥ A9874 ♦ 76 ♣ K62 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 4 | 3 | 7 | 5 | 7 |
S | 4 | 3 | 7 | 5 | 7 |
E | 6 | 10 | 6 | 8 | 5 |
W | 6 | 10 | 6 | 8 | 5 |
Par: -620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 620 | ♦7 | 4♠= [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
חכימי אהרן - לירן ינון | 100 | ♦7 | 4♠-1 [E] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | |||
10 | חץ נתן - מינץ יעקב | 140 | ♦7 | 3♠= [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 620 | ♦7 | 4♠= [E] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
12 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 620 | ♦7 | 4♠= [E] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 100 | ♦7 | 4♠-1 [E] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
12 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 620 | ♦7 | 4♠= [E] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 100 | ♦7 | 4♠-1 [E] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
10 | טל נגה - טל דנה | 140 | ♦7 | 2♠+1 [E] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 620 | ♦7 | 4♠= [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
ידלין דורון - אסרף ערן | 620 | ♦7 | 4♠= [E] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 620 | ♦7 | 4♠= [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) |
21 | ♠ QJ94 ♥ J95 ♦ T7 ♣ AKQ7 |
|
♠ T75 ♥ KT73 ♦ KJ53 ♣ J3 |
♠ K63 ♥ AQ842 ♦ AQ98 ♣ 4 | |
♠ A82 ♥ 6 ♦ 642 ♣ T98652 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 4 | 7 | 4 | 3 | 9 |
S | 4 | 7 | 4 | 3 | 9 |
E | 5 | 4 | 9 | 10 | 4 |
W | 5 | 5 | 9 | 10 | 4 |
Par: -140 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
כהן דני - אלטשולר גלעד | 50 | ♣8 | 4♥-1 [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | |||
חכימי אהרן - לירן ינון | 50 | ♣T | 4♥-1 [E] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | |||
חץ נתן - מינץ יעקב | 50 | ♣T | 4♥-1 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 50 | ♣T | 4♥-1 [E] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 50 | ♦2 | 4♥-1 [E] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 50 | ♣T | 4♥-1 [E] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
פכטמן רון - בנין בר רוני | 50 | ♣T | 4♥-1 [E] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | |||
זק יניב - בראל מיכאל | 50 | ♣T | 4♥-1 [E] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
טל נגה - טל דנה | 50 | ♣5 | 4♥-1 [E] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
ינר יובל - צדיק ארז | 50 | ♣T | 4♥-1 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
ידלין דורון - אסרף ערן | 50 | ♣6 | 4♥-1 [E] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 50 | ♣T | 4♥-1 [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) |
22 | ♠ J6 ♥ KJ8 ♦ A965 ♣ A942 |
|
♠ AKQT4 ♥ 94 ♦ Q8742 ♣ K |
♠ 82 ♥ QT762 ♦ J ♣ 87653 | |
♠ 9753 ♥ A53 ♦ KT3 ♣ QJT |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 8 | 7 | 7 | 7 | 8 |
S | 8 | 7 | 7 | 7 | 8 |
E | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 |
W | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Par: 120 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 80 | ♥8 | 1♠= [W] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
חכימי אהרן - לירן ינון | 100 | ♦J | 3♣-2 [N] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | |||
1 | חץ נתן - מינץ יעקב | 50 | ♠K | 3N-1 [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 80 | ♦5 | 1♠= [W] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
3 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 100 | ♥8 | 2♠-1 [W] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 200 | ♠J | 2♠-2 [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
1 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 120 | ♠A | 1N+1 [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 100 | ♥K | 2♠-1 [W] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
7 | טל נגה - טל דנה | 80 | ♦A | 1♠= [W] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 200 | ♣A | 2♠-2 [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
8 | ידלין דורון - אסרף ערן | 50 | ♠K | 3N-1 [S] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 300 | ♠6 | 2♠-3 [W] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) |
23 | ♠ A975 ♥ AQT ♦ 8 ♣ 97432 |
|
♠ KQ3 ♥ K9754 ♦ 5 ♣ AJ65 |
♠ JT42 ♥ 863 ♦ KQ976 ♣ K | |
♠ 86 ♥ J2 ♦ AJT432 ♣ QT8 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 6 | 5 | 8 | 9 |
S | 6 | 6 | 5 | 8 | 9 |
E | 7 | 7 | 7 | 5 | 4 |
W | 7 | 7 | 7 | 5 | 4 |
Par: 110 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
כהן דני - אלטשולר גלעד | 100 | ♦8 | 3♥-1 [W] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | |||
חכימי אהרן - לירן ינון | 100 | ♣7 | 2♥-1 [W] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | |||
3 | חץ נתן - מינץ יעקב | 200 | ♠K | 3♦X-1 [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 110 | ♦8 | 2♥= [W] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
5 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 110 | ♦6 | 2♥= [W] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 100 | ♣2 | 2♥-1 [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
7 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 100 | ♣7 | 2♥-1 [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 200 | ♠K | 3♦X-1 [S] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
5 | טל נגה - טל דנה | 100 | ♦8 | 2♥-1 [W] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 110 | ♦8 | 2♥= [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
1 | ידלין דורון - אסרף ערן | 180 | ♠K | 2♦X= [S] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 200 | ♠7 | 3♥-2 [W] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) |
24 | ♠ QJ85 ♥ J8 ♦ T85 ♣ KQ53 |
|
♠ K642 ♥ K73 ♦ 94 ♣ T872 |
♠ AT9 ♥ AT642 ♦ J763 ♣ 9 | |
♠ 73 ♥ Q95 ♦ AKQ2 ♣ AJ64 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 9 | 7 | 6 | 8 | 9 |
S | 9 | 7 | 6 | 8 | 9 |
E | 4 | 5 | 6 | 5 | 4 |
W | 4 | 6 | 6 | 4 | 4 |
Par: 400 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
כהן דני - אלטשולר גלעד | 50 | ♥3 | 3N-1 [S] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | |||
חכימי אהרן - לירן ינון | 50 | ♥3 | 3N-1 [S] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | |||
10 | חץ נתן - מינץ יעקב | 400 | ♥3 | 3N= [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 50 | ♥3 | 3N-1 [S] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
10 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 400 | ♥3 | 3N= [S] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 50 | ♥3 | 3N-1 [S] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
10 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 50 | ♥3 | 3N-1 [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 400 | ♥3 | 3N= [S] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
טל נגה - טל דנה | 50 | ♥3 | 3N-1 [S] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
ינר יובל - צדיק ארז | 50 | ♥3 | 3N-1 [S] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
ידלין דורון - אסרף ערן | 400 | ♥3 | 3N= [S] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 400 | ♠2 | 3N= [S] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) |
25 | ♠ KQ8 ♥ 84 ♦ J42 ♣ AJ652 |
|
♠ T9732 ♥ K3 ♦ AKQ7 ♣ K3 |
♠ A64 ♥ QJT62 ♦ T98 ♣ Q9 | |
♠ J5 ♥ A975 ♦ 653 ♣ T874 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 4 | 4 | 3 | 3 | 7 |
S | 4 | 4 | 3 | 3 | 7 |
E | 7 | 9 | 9 | 9 | 6 |
W | 7 | 9 | 9 | 9 | 6 |
Par: -140 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
כהן דני - אלטשולר גלעד | 140 | ♥8 | 2♠+1 [W] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | |||
חכימי אהרן - לירן ינון | 140 | ♦2 | 1♠+2 [W] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | |||
חץ נתן - מינץ יעקב | 100 | ♥8 | 4♠-1 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 100 | ♣5 | 3N-1 [W] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 100 | ♣A | 4♠-1 [W] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 100 | ♣A | 4♠-1 [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
10 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 140 | ♠J | 2♥+1 [E] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 620 | ♥8 | 4♠= [W] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
6 | טל נגה - טל דנה | 100 | ♦2 | 4♠-1 [W] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 140 | ♦2 | 2♠+1 [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
ידלין דורון - אסרף ערן | 140 | ♥8 | 3♠= [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 140 | ♥8 | 3♠= [W] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) |
26 | ♠ QJ8 ♥ KT4 ♦ QJT4 ♣ J63 |
|
♠ AT752 ♥ A63 ♦ 95 ♣ T75 |
♠ K3 ♥ QJ85 ♦ AK ♣ AK982 | |
♠ 964 ♥ 972 ♦ 87632 ♣ Q4 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 2 | 2 | 2 | 5 | 2 |
S | 2 | 2 | 2 | 5 | 2 |
E | 9 | 11 | 11 | 8 | 11 |
W | 9 | 11 | 11 | 8 | 11 |
Par: -650 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 600 | ♦7 | 3N= [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
חכימי אהרן - לירן ינון | 660 | ♦7 | 3N+2 [E] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | |||
1 | חץ נתן - מינץ יעקב | 630 | ♠6 | 3N+1 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 600 | ♦7 | 3N= [E] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 660 | ♣Q | 3N+2 [E] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 660 | ♥7 | 3N+2 [E] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
3 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 690 | ♦7 | 3N+3 [E] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 600 | ♦7 | 3N= [E] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
12 | טל נגה - טל דנה | 600 | ♦3 | 3N= [E] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 100 | ♦7 | 3N-1 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
12 | ידלין דורון - אסרף ערן | 100 | ♦7 | 3N-1 [E] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 600 | ♦7 | 3N= [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) |
27 | ♠ AQ84 ♥ AQ85 ♦ 863 ♣ 86 |
|
♠ T95 ♥ 9742 ♦ KT7 ♣ AQ5 |
♠ 32 ♥ J6 ♦ QJ9542 ♣ KT7 | |
♠ KJ76 ♥ KT3 ♦ A ♣ J9432 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 9 | 11 | 10 | 5 | 9 |
S | 9 | 11 | 10 | 5 | 9 |
E | 4 | 2 | 3 | 8 | 3 |
W | 4 | 2 | 3 | 8 | 3 |
Par: 450 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
כהן דני - אלטשולר גלעד | 420 | ♠5 | 4♠= [S] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | |||
חכימי אהרן - לירן ינון | 420 | ♠5 | 4♠= [S] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | |||
חץ נתן - מינץ יעקב | 420 | ♥7 | 4♠= [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 420 | ♦Q | 4♠= [N] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
1 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 420 | ♦7 | 4♠= [S] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 450 | ♠T | 4♠+1 [S] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
1 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 450 | ♦7 | 4♠+1 [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 420 | ♦7 | 4♠= [S] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
11 | טל נגה - טל דנה | 100 | ♠5 | 4♠-2 [S] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 450 | ♠5 | 4♠+1 [S] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
1 | ידלין דורון - אסרף ערן | 450 | ♦7 | 4♠+1 [S] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 420 | ♠T | 4♠= [S] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) |
28 | ♠ J762 ♥ 963 ♦ Q9 ♣ QJ76 |
|
♠ T983 ♥ AJ85 ♦ 75 ♣ K93 |
♠ AKQ ♥ K4 ♦ KJ862 ♣ T42 | |
♠ 54 ♥ QT72 ♦ AT43 ♣ A85 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 4 | 4 | 5 | 3 | 5 |
S | 4 | 4 | 5 | 3 | 5 |
E | 9 | 9 | 8 | 9 | 8 |
W | 9 | 9 | 8 | 9 | 8 |
Par: -400 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 50 | ♥2 | 3N-1 [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
חכימי אהרן - לירן ינון | 100 | ♥2 | 3N-2 [E] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | |||
10 | חץ נתן - מינץ יעקב | 50 | ♥2 | 3N-1 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 400 | ♦3 | 3N= [E] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
1 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 110 | ♠5 | 2♠= [E] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 150 | ♠5 | 2N+1 [E] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
פכטמן רון - בנין בר רוני | 50 | ♠5 | 3N-1 [E] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | |||
זק יניב - בראל מיכאל | 50 | ♥2 | 3N-1 [E] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
2 | טל נגה - טל דנה | 100 | ♠5 | 3N-2 [E] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 50 | ♥2 | 3N-1 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
10 | ידלין דורון - אסרף ערן | 400 | ♥2 | 3N= [E] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 50 | ♥2 | 3N-1 [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) |
29 | ♠ AQ9542 ♥ AQ4 ♦ Q92 ♣ 3 |
|
♠ 8 ♥ 9753 ♦ 8 ♣ AKJT952 |
♠ 763 ♥ K862 ♦ AKJT73 ♣ | |
♠ KJT ♥ JT ♦ 654 ♣ Q8764 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 8 | 8 | 2 | 5 | 3 |
S | 5 | 8 | 2 | 4 | 3 |
E | 5 | 5 | 10 | 8 | 9 |
W | 5 | 5 | 10 | 8 | 9 |
Par: -500 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | כהן דני - אלטשולר גלעד | 100 | ♥J | 4♦-1 [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
חכימי אהרן - לירן ינון | 130 | ♠J | 3♦+1 [E] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | |||
11 | חץ נתן - מינץ יעקב | 100 | ♦K | 3♠-1 [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 400 | ♠5 | 3N-4 [W] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
1 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 100 | ♦K | 3♠-1 [N] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 130 | ♠A | 4♣= [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
5 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 100 | ♠J | 4♦-1 [E] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 100 | ♦A | 3♠-1 [N] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
2 | טל נגה - טל דנה | 200 | ♦K | 4♠-2 [N] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 130 | ♠A | 4♣= [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
1 | ידלין דורון - אסרף ערן | 100 | ♦A | 3♠-1 [N] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 130 | ♠A | 4♣= [W] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) |
30 | ♠ 872 ♥ JT83 ♦ T92 ♣ AT9 |
|
♠ J ♥ AK72 ♦ J4 ♣ QJ8652 |
♠ AKQ54 ♥ Q6 ♦ AQ863 ♣ 3 | |
♠ T963 ♥ 954 ♦ K75 ♣ K74 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 3 | 1 | 3 | 1 | 3 |
S | 3 | 1 | 3 | 1 | 3 |
E | 10 | 11 | 9 | 11 | 10 |
W | 10 | 11 | 9 | 11 | 10 |
Par: -450 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
כהן דני - אלטשולר גלעד | 420 | ♣K | 5♦+1 [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | |||
חכימי אהרן - לירן ינון | 430 | ♥5 | 3N+1 [E] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | |||
2 | חץ נתן - מינץ יעקב | 430 | ♥J | 3N+1 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 490 | ♥J | 4N+2 [W] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 430 | ♥3 | 3N+1 [W] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 430 | ♥J | 4N= [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
3 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 400 | ♥3 | 3N= [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 490 | ♥J | 3N+3 [W] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
2 | טל נגה - טל דנה | 490 | ♥T | 3N+3 [W] | אופק טל - עממי צבי | (11) | ||
ינר יובל - צדיק ארז | 420 | ♥5 | 5♦+1 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
2 | ידלין דורון - אסרף ערן | 490 | ♥J | 3N+3 [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | ||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 430 | ♥J | 4N= [W] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) |