פירוט תוצאות
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון | |||
מפגש 5 מתוך 11 | תאריך: 07-09-19 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 30.70 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
תוצאות המושב
קבוצה | VP | תוצאה | VP | נגד | |
---|---|---|---|---|---|
עמית מיכה | 14.64 | 35 | 18 | 5.36 | מרק סוניה |
לזר אלון | 14.85 | 41 | 23 | 5.15 | בירמן אלון |
בנין בר רוני | 1.59 | 12 | 52 | 18.41 | ארבל דייויד |
זק שחר | 9.67 | 34 | 35 | 10.33 | עציון אמיר |
מינזלי אאידה | 3.97 | 27 | 51 | 16.03 | ברקת אילן |
גרינבאום ליאוניד | 7.29 | 29 | 38 | 12.71 | אופק טל |
פירוט לפי לוחות
1 | ♠ JT532 ♥ 4 ♦ 85 ♣ AT982 |
|
♠ AQ76 ♥ A652 ♦ Q6 ♣ 765 |
♠ 94 ♥ KQT9 ♦ AJT9743 ♣ | |
♠ K8 ♥ J873 ♦ K2 ♣ KQJ43 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 6 | 2 | 1 | 9 |
S | 6 | 6 | 2 | 1 | 9 |
E | 7 | 7 | 10 | 12 | 4 |
W | 7 | 7 | 10 | 12 | 4 |
Par: -800 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | חץ נתן - מינץ יעקב | 50 | ♣K | 4♥-1 [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - מורג שי | 100 | ♦Q | 4♣X-1 [S] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
3 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 200 | ♣K | 6♥-4 [E] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | ||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 300 | ♦8 | 3NX-2 [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
11 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 420 | ♣K | 5♦+1 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 100 | ♣T | 3N-2 [W] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
2 | טל נגה - טל דנה | 150 | ♣T | 3N-3 [W] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (2) | ||
עציון אמיר - אורמן ליאור | 100 | ♣9 | 3N-2 [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
5 | ידלין דורון - אסרף ערן | 100 | ♥K | 2♠X-1 [N] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 300 | ♦Q | 5♣X-2 [S] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
9 | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 100 | ♣9 | 3N-2 [W] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | ||
עממי צבי - אופק טל | 500 | ♣K | 5♥X-3 [E] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) |
2 | ♠ J ♥ KT94 ♦ K93 ♣ AK976 |
|
♠ QT32 ♥ J3 ♦ T762 ♣ J83 |
♠ AK964 ♥ 752 ♦ AJ8 ♣ 42 | |
♠ 875 ♥ AQ86 ♦ Q54 ♣ QT5 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 7 | 5 | 11 | 7 | 10 |
S | 7 | 5 | 11 | 6 | 10 |
E | 4 | 8 | 2 | 5 | 3 |
W | 4 | 8 | 2 | 5 | 3 |
Par: 500 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | חץ נתן - מינץ יעקב | 680 | ♠A | 4♥+2 [N] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - מורג שי | 500 | ♥A | 4♠X-3 [E] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
11 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 100 | ♥A | 3♠-2 [E] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | ||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 650 | ♠3 | 4♥+1 [S] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
4 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 650 | ♠2 | 4♥+1 [S] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 500 | ♣A | 2♦X-3 [W] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
5 | טל נגה - טל דנה | 680 | ♠T | 4♥+2 [S] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (2) | ||
עציון אמיר - אורמן ליאור | 500 | ♣5 | 4♠X-3 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
9 | ידלין דורון - אסרף ערן | 300 | ♠8 | 4♠X-2 [E] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 680 | ♠2 | 4♥+2 [S] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
10 | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 650 | ♠2 | 4♥+1 [S] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | ||
עממי צבי - אופק טל | 200 | ♠3 | 3♥+2 [S] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) |
3 | ♠ JT8 ♥ J2 ♦ Q7643 ♣ 742 |
|
♠ A962 ♥ 743 ♦ KJ95 ♣ A3 |
♠ Q743 ♥ A96 ♦ AT ♣ QJ95 | |
♠ K5 ♥ KQT85 ♦ 82 ♣ KT86 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 4 | 3 | 5 | 4 | 4 |
S | 4 | 3 | 5 | 4 | 4 |
E | 9 | 10 | 8 | 9 | 8 |
W | 9 | 10 | 7 | 9 | 8 |
Par: -620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | חץ נתן - מינץ יעקב | 100 | ♥J | 4♠-1 [W] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - מורג שי | 200 | ♥J | 4♠-2 [W] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
13 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 620 | ♦3 | 4♠= [W] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | ||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 200 | ♥K | 3N-2 [E] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
6 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 100 | ♥K | 4♠-1 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 150 | ♥3 | 2♥-3 [S] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
1 | טל נגה - טל דנה | 100 | ♣A | 2♥-2 [S] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (2) | ||
עציון אמיר - אורמן ליאור | 140 | ♥K | 2♠+1 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
ידלין דורון - אסרף ערן | 620 | ♥K | 4♠= [E] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | |||
זק יניב - בראל מיכאל | 620 | ♥K | 4♠= [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 100 | ♥K | 4♠-1 [E] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | |||
עממי צבי - אופק טל | 100 | ♥J | 4♠-1 [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) |
4 | ♠ A874 ♥ AQ ♦ J875 ♣ A75 |
|
♠ KQ32 ♥ 72 ♦ 4 ♣ KQJ963 |
♠ 9 ♥ KJ9843 ♦ A96 ♣ T42 | |
♠ JT65 ♥ T65 ♦ KQT32 ♣ 8 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 7 | 8 | 5 | 10 | 3 |
S | 7 | 8 | 5 | 10 | 3 |
E | 6 | 4 | 6 | 3 | 10 |
W | 6 | 4 | 6 | 3 | 10 |
Par: 130 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | חץ נתן - מינץ יעקב | 140 | ♣8 | 2♥+1 [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - מורג שי | 130 | ♥7 | 3♦+1 [S] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
7 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 170 | ♦7 | 2♥+2 [W] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | ||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 110 | ♣2 | 2♠= [N] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
1 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 140 | ♠9 | 3♠= [N] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 170 | ♣K | 2♠+2 [S] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
7 | טל נגה - טל דנה | 140 | ♠9 | 2♠+1 [S] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (2) | ||
עציון אמיר - אורמן ליאור | 140 | ♣8 | 2♥+1 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
ידלין דורון - אסרף ערן | 140 | ♣2 | 3♠= [N] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | |||
זק יניב - בראל מיכאל | 130 | ♥7 | 3♦+1 [S] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
6 | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 130 | ♣K | 3♦+1 [S] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | ||
עממי צבי - אופק טל | 110 | ♦5 | 3♣= [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) |
5 | ♠ K ♥ J9752 ♦ T6 ♣ KJT97 |
|
♠ Q5 ♥ KQT86 ♦ A32 ♣ Q62 |
♠ T87632 ♥ 4 ♦ KJ8 ♣ A53 | |
♠ AJ94 ♥ A3 ♦ Q9754 ♣ 84 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 7 | 6 | 7 | 8 | 7 |
S | 7 | 6 | 7 | 8 | 7 |
E | 6 | 6 | 6 | 4 | 6 |
W | 6 | 7 | 6 | 5 | 6 |
Par: 90 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | חץ נתן - מינץ יעקב | 50 | ♣8 | 2♠-1 [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - מורג שי | 150 | ♣8 | 3♠-3 [E] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
11 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 100 | ♣T | 3N-2 [W] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | ||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 470 | ♥A | 2♠X= [E] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
12 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 300 | ♦4 | 4♠X-2 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 300 | ♠7 | 2♥-3 [N] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
5 | טל נגה - טל דנה | 90 | ♥4 | 2♣= [N] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (2) | ||
עציון אמיר - אורמן ליאור | 110 | ♦5 | 2♠= [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
2 | ידלין דורון - אסרף ערן | 100 | ♦T | 2♠-2 [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 50 | ♣8 | 2♠-1 [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
8 | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 300 | ♠8 | 2♥-3 [N] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | ||
עממי צבי - אופק טל | 50 | ♣8 | 2♠-1 [E] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) |
6 | ♠ 9873 ♥ Q6 ♦ Q6543 ♣ T8 |
|
♠ AKJT ♥ KJT872 ♦ J ♣ J3 |
♠ 42 ♥ A954 ♦ K87 ♣ 9765 | |
♠ Q65 ♥ 3 ♦ AT92 ♣ AKQ42 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 3 | 3 | 3 | 8 | 7 |
S | 3 | 3 | 3 | 8 | 7 |
E | 9 | 9 | 10 | 4 | 5 |
W | 5 | 6 | 10 | 3 | 6 |
Par: -500 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | חץ נתן - מינץ יעקב | 170 | ♣T | 3♥+1 [W] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - מורג שי | 500 | ♠A | 5♦X-3 [S] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
3 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 500 | ♦J | 5♣X-3 [S] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | ||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 620 | ♣T | 4♥= [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
10 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 140 | ♣T | 3♥= [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 620 | ♣T | 4♥= [W] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
5 | טל נגה - טל דנה | 790 | ♣T | 4♥X= [W] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (2) | ||
עציון אמיר - אורמן ליאור | 620 | ♣T | 4♥= [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
14 | ידלין דורון - אסרף ערן | 990 | ♣T | 4♥X+1 [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 100 | ♣T | 4♥-1 [W] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 620 | ♣T | 4♥= [W] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | |||
עממי צבי - אופק טל | 620 | ♣T | 4♥= [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) |
7 | ♠ AK8742 ♥ 2 ♦ QJ3 ♣ 542 |
|
♠ T3 ♥ QJ973 ♦ 75 ♣ KJT3 |
♠ Q965 ♥ A8 ♦ AT9 ♣ AQ87 | |
♠ J ♥ KT654 ♦ K8642 ♣ 96 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 5 | 6 | 5 | 7 | 4 |
S | 5 | 6 | 5 | 7 | 4 |
E | 8 | 7 | 8 | 5 | 9 |
W | 8 | 7 | 8 | 5 | 9 |
Par: -120 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
חץ נתן - מינץ יעקב | 200 | ♦4 | 3N-2 [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | |||
לוי הילה - מורג שי | 200 | ♦4 | 2N-2 [E] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
2 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 200 | ♥A | 2♠-2 [N] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | ||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 130 | ♥2 | 4♣= [E] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
11 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 100 | ♠A | 4♣-1 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 400 | ♦7 | 3♦-4 [S] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
13 | טל נגה - טל דנה | 600 | ♠J | 3N= [E] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (2) | ||
עציון אמיר - אורמן ליאור | 200 | ♦2 | 3N-2 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
12 | ידלין דורון - אסרף ערן | 800 | ♦4 | 3NX-3 [E] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 200 | ♦4 | 3N-2 [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 200 | ♦5 | 3♦-2 [S] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | |||
עממי צבי - אופק טל | 200 | ♥A | 3♠-2 [N] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) |
8 | ♠ A65 ♥ K954 ♦ J3 ♣ 8532 |
|
♠ K942 ♥ 8 ♦ AT876 ♣ KQ4 |
♠ QJ3 ♥ AQ6 ♦ K542 ♣ AT7 | |
♠ T87 ♥ JT732 ♦ Q9 ♣ J96 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 1 | 4 | 1 | 2 |
S | 1 | 1 | 4 | 1 | 2 |
E | 12 | 12 | 9 | 12 | 11 |
W | 12 | 12 | 9 | 12 | 11 |
Par: -990 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
חץ נתן - מינץ יעקב | 490 | ♥3 | 3N+3 [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | |||
לוי הילה - מורג שי | 490 | ♥J | 3N+3 [E] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 490 | ♥3 | 3N+3 [E] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | |||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 490 | ♥3 | 3N+3 [E] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
פכטמן רון - בנין בר רוני | 490 | ♥J | 3N+3 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 490 | ♥2 | 3N+3 [E] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
טל נגה - טל דנה | 490 | ♥3 | 3N+3 [E] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (2) | |||
עציון אמיר - אורמן ליאור | 490 | ♥2 | 3N+3 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
ידלין דורון - אסרף ערן | 490 | ♥3 | 3N+3 [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | |||
זק יניב - בראל מיכאל | 490 | ♥3 | 3N+3 [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
10 | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 490 | ♥J | 3N+3 [E] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | ||
עממי צבי - אופק טל | 920 | ♠A | 6♦= [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) |
9 | ♠ J865 ♥ Q542 ♦ 632 ♣ A7 |
|
♠ K92 ♥ A983 ♦ Q95 ♣ QT8 |
♠ AQ43 ♥ K7 ♦ AK ♣ K9652 | |
♠ T7 ♥ JT6 ♦ JT874 ♣ J43 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 |
S | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 |
E | 12 | 11 | 10 | 9 | 12 |
W | 12 | 11 | 10 | 9 | 12 |
Par: -1440 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | חץ נתן - מינץ יעקב | 660 | ♥J | 3N+2 [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - מורג שי | 690 | ♦J | 3N+3 [E] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
1 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 660 | ♦J | 3N+2 [E] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | ||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 630 | ♥2 | 3N+1 [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
פכטמן רון - בנין בר רוני | 660 | ♦J | 3N+2 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 660 | ♦J | 4N+1 [E] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
13 | טל נגה - טל דנה | 100 | ♥T | 6♣-1 [E] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (2) | ||
עציון אמיר - אורמן ליאור | 690 | ♦3 | 4N+2 [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
13 | ידלין דורון - אסרף ערן | 100 | ♦J | 6♣-1 [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 660 | ♦J | 3N+2 [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
12 | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 1370 | ♦J | 6♣= [E] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | ||
עממי צבי - אופק טל | 660 | ♠5 | 3N+2 [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) |
10 | ♠ KJ3 ♥ T95 ♦ 7 ♣ A98753 |
|
♠ A987 ♥ Q73 ♦ A643 ♣ QT |
♠ 2 ♥ AJ8 ♦ QJT9852 ♣ J2 | |
♠ QT654 ♥ K642 ♦ K ♣ K64 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 4 | 9 | 7 | 3 | 8 |
S | 4 | 9 | 7 | 3 | 8 |
E | 7 | 3 | 5 | 10 | 3 |
W | 7 | 3 | 5 | 10 | 3 |
Par: -130 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | חץ נתן - מינץ יעקב | 130 | ♥2 | 3♦+1 [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - מורג שי | 200 | ♣9 | 3N-2 [W] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
8 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 200 | ♣5 | 3N-2 [W] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | ||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 130 | ♥T | 4♦= [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
5 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 300 | ♣A | 3N-3 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 100 | ♠5 | 5♦-1 [E] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
8 | טל נגה - טל דנה | 130 | ♠5 | 4♦= [E] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (2) | ||
עציון אמיר - אורמן ליאור | 200 | ♣3 | 3N-2 [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
8 | ידלין דורון - אסרף ערן | 200 | ♣9 | 3N-2 [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 130 | ♠5 | 4♦= [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 130 | ♠5 | 3♦+1 [E] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | |||
עממי צבי - אופק טל | 130 | ♠5 | 3♦+1 [E] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) |
11 | ♠ 832 ♥ T764 ♦ 653 ♣ 987 |
|
♠ AQ6 ♥ J85 ♦ J ♣ AJT642 |
♠ KJ4 ♥ A ♦ AKQT74 ♣ Q53 | |
♠ T975 ♥ KQ932 ♦ 982 ♣ K |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
S | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
E | 13 | 12 | 9 | 13 | 13 |
W | 13 | 12 | 9 | 13 | 13 |
Par: -1520 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
חץ נתן - מינץ יעקב | 940 | ♥7 | 6♣+1 [W] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | |||
לוי הילה - מורג שי | 940 | ♥7 | 6♣+1 [W] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 940 | ♥6 | 6♣+1 [W] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | |||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 940 | ♥6 | 6♣+1 [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
פכטמן רון - בנין בר רוני | 940 | ♠2 | 6♣+1 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 940 | ♥4 | 6♣+1 [W] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
2 | טל נגה - טל דנה | 940 | ♥6 | 6♣+1 [W] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (2) | ||
עציון אמיר - אורמן ליאור | 1020 | ♥Q | 6N+1 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
11 | ידלין דורון - אסרף ערן | 440 | ♥6 | 5♣+2 [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 940 | ♥6 | 6♣+1 [W] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 940 | ♠3 | 6♣+1 [W] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | |||
עממי צבי - אופק טל | 940 | ♥4 | 6♣+1 [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) |
12 | ♠ T9 ♥ Q3 ♦ AK9 ♣ K98432 |
|
♠ AQ532 ♥ J4 ♦ QT65 ♣ QJ |
♠ 4 ♥ AKT75 ♦ J732 ♣ T75 | |
♠ KJ876 ♥ 9862 ♦ 84 ♣ A6 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 7 | 7 | 5 | 4 | 8 |
S | 7 | 7 | 5 | 4 | 8 |
E | 6 | 6 | 8 | 9 | 5 |
W | 6 | 6 | 8 | 9 | 5 |
Par: -110 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | חץ נתן - מינץ יעקב | 110 | ♦A | 2♦+1 [W] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - מורג שי | 90 | ♠4 | 2♣= [N] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 110 | ♥Q | 2♦+1 [W] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | |||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 110 | ♦A | 2♦+1 [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
פכטמן רון - בנין בר רוני | 90 | ♦A | 2♦= [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 100 | ♥A | 3♣-1 [N] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
טל נגה - טל דנה | 110 | ♦A | 2♦+1 [W] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (2) | |||
עציון אמיר - אורמן ליאור | 110 | ♦K | 2♦+1 [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
ידלין דורון - אסרף ערן | 110 | ♣9 | 2♦+1 [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | |||
זק יניב - בראל מיכאל | 110 | ♦A | 2♦+1 [W] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
6 | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 110 | ♠4 | 2♣+1 [N] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | ||
עממי צבי - אופק טל | 110 | ♣A | 2♥= [E] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) |
13 | ♠ Q7 ♥ AKJ ♦ T973 ♣ 9874 |
|
♠ T654 ♥ 743 ♦ 6 ♣ AQT63 |
♠ AK32 ♥ Q86 ♦ QJ5 ♣ KJ5 | |
♠ J98 ♥ T952 ♦ AK842 ♣ 2 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 4 | 7 | 10 | 4 |
S | 6 | 4 | 7 | 9 | 4 |
E | 6 | 9 | 5 | 3 | 9 |
W | 6 | 9 | 5 | 3 | 9 |
Par: 130 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | חץ נתן - מינץ יעקב | 180 | ♦4 | 1N+3 [E] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - מורג שי | 90 | ♦6 | 2♦= [S] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
1 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 120 | ♦4 | 1N+1 [E] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | ||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 140 | ♣2 | 2♠+1 [E] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
פכטמן רון - בנין בר רוני | 120 | ♦4 | 1N+1 [E] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 120 | ♦2 | 1N+1 [E] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
טל נגה - טל דנה | 120 | ♦4 | 1N+1 [E] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (2) | |||
עציון אמיר - אורמן ליאור | 120 | ♦2 | 1N+1 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
ידלין דורון - אסרף ערן | 120 | ♦5 | 1N+1 [E] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | |||
זק יניב - בראל מיכאל | 120 | ♦4 | 1N+1 [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
1 | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 120 | ♦4 | 1N+1 [E] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | ||
עממי צבי - אופק טל | 140 | ♦K | 3♠= [E] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) |
14 | ♠ AJ94 ♥ 843 ♦ J85 ♣ K52 |
|
♠ T63 ♥ Q ♦ AK9762 ♣ T73 |
♠ Q72 ♥ A972 ♦ QT4 ♣ AJ4 | |
♠ K85 ♥ KJT65 ♦ 3 ♣ Q986 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 5 | 7 | 8 | 4 | 7 |
S | 5 | 7 | 8 | 4 | 7 |
E | 8 | 6 | 5 | 9 | 6 |
W | 8 | 5 | 5 | 8 | 5 |
Par: -100 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | חץ נתן - מינץ יעקב | 50 | ♥3 | 3♦-1 [W] | גרסטנר גל - מרק סוניה | (12) | ||
לוי הילה - מורג שי | 100 | ♥3 | 4♦-2 [W] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
4 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 110 | ♣8 | 3♦= [E] | אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | (4) | ||
אלטשולר גלעד - כהן דני | 50 | ♥3 | 3♦-1 [W] | לידור אורן - פיטרס דירק | (6) | |||
4 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 50 | ♥3 | 3♦-1 [W] | חוטורסקי ניר - זייטק אביב | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 100 | ♦A | 2♥-2 [S] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
8 | טל נגה - טל דנה | 400 | ♣6 | 3N= [W] | זמיר עמי - טולדנו אורן | (2) | ||
עציון אמיר - אורמן ליאור | 50 | ♦A | 2♥-1 [S] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
4 | ידלין דורון - אסרף ערן | 100 | ♦A | 3♥-2 [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 50 | ♥8 | 3♦-1 [W] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
5 | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | 100 | ♥3 | 3♦-2 [W] | ינר יובל - צדיק ארז | (11) | ||
עממי צבי - אופק טל | 110 | ♥3 | 3♦= [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) |