פירוט תוצאות
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון | |||
מפגש 6 מתוך 11 | תאריך: 07-09-19 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 30.70 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
תוצאות המושב
קבוצה | VP | תוצאה | VP | נגד | |
---|---|---|---|---|---|
לזר אלון | 18.65 | 56 | 14 | 1.35 | מרק סוניה |
בנין בר רוני | 7.03 | 16 | 26 | 12.97 | עמית מיכה |
זק שחר | 1.47 | 10 | 51 | 18.53 | בירמן אלון |
מינזלי אאידה | 12.71 | 35 | 26 | 7.29 | ארבל דייויד |
גרינבאום ליאוניד | 15.46 | 39 | 18 | 4.54 | עציון אמיר |
אופק טל | 3.79 | 18 | 43 | 16.21 | ברקת אילן |
פירוט לפי לוחות
17 | ♠ QT8 ♥ A97 ♦ T63 ♣ AJ74 |
|
♠ K95 ♥ KJ52 ♦ 974 ♣ T86 |
♠ AJ743 ♥ 64 ♦ AQ ♣ Q932 | |
♠ 62 ♥ QT83 ♦ KJ852 ♣ K5 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 5 | 8 | 8 | 6 |
S | 6 | 5 | 8 | 8 | 6 |
E | 6 | 8 | 5 | 4 | 7 |
W | 6 | 8 | 5 | 4 | 7 |
Par: -100 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 50 | ♥5 | 2♠-1 [E] | לוי הילה - מרק סוניה | (12) | ||
לירן ינון - חכימי אהרן | 140 | ♠2 | 2♠+1 [E] | לזר אלון - בר יוסף יותם | (6) | |||
2 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 110 | ♠5 | 3♦= [S] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
חץ נתן - לוינגר אסא | 50 | ♠2 | 3♠-1 [E] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
2 | זק שחר - בראונשטיין אריאל | 50 | ♣6 | 2♣-1 [S] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | ||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 110 | ♠2 | 2♠= [E] | טל דנה - טל נגה | (8) | |||
2 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 50 | ♠5 | 3♦-1 [S] | ארבל דייויד - אורי עמי | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 110 | ♣K | 2♠= [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 110 | ♣K | 2♠= [E] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
זמיר עמי - אלספל חנן | 110 | ♥3 | 2♠= [E] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
2 | צדיק ארז - ינר יובל | 110 | ♣K | 2♠= [E] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 50 | ♠5 | 3♦-1 [S] | אופק טל - עממי צבי | (11) |
18 | ♠ AT5 ♥ QJT75 ♦ 87 ♣ 763 |
|
♠ 843 ♥ 96432 ♦ J ♣ AQ95 |
♠ QJ ♥ K8 ♦ KQ9543 ♣ K84 | |
♠ K9762 ♥ A ♦ AT62 ♣ JT2 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 7 | 10 | 8 | 5 | 6 |
S | 7 | 10 | 8 | 5 | 6 |
E | 5 | 3 | 5 | 8 | 6 |
W | 5 | 3 | 5 | 8 | 6 |
Par: 500 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 50 | ♠6 | 3♦-1 [E] | לוי הילה - מרק סוניה | (12) | ||
לירן ינון - חכימי אהרן | 150 | ♣J | 2♥-3 [E] | לזר אלון - בר יוסף יותם | (6) | |||
1 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 110 | ♦J | 2♠= [S] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
חץ נתן - לוינגר אסא | 140 | ♦J | 2♠+1 [S] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
6 | זק שחר - בראונשטיין אריאל | 100 | ♦J | 2♠-1 [S] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | ||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 150 | ♣J | 2♥-3 [E] | טל דנה - טל נגה | (8) | |||
5 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 50 | ♣J | 3♦-1 [E] | ארבל דייויד - אורי עמי | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 250 | ♠6 | 2N-5 [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
3 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 50 | ♠2 | 3♦-1 [E] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - אלספל חנן | 150 | ♣J | 5♥-3 [E] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
7 | צדיק ארז - ינר יובל | 170 | ♦J | 2♠+2 [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 100 | ♦J | 3♠-1 [S] | אופק טל - עממי צבי | (11) |
19 | ♠ KJT6 ♥ AK53 ♦ K7 ♣ J94 |
|
♠ A754 ♥ 9 ♦ T65 ♣ Q8765 |
♠ Q82 ♥ QJ82 ♦ A43 ♣ T32 | |
♠ 93 ♥ T764 ♦ QJ982 ♣ AK |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 8 | 8 | 9 | 9 | 7 |
S | 8 | 8 | 9 | 9 | 7 |
E | 4 | 5 | 4 | 3 | 6 |
W | 4 | 5 | 4 | 3 | 6 |
Par: 140 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 50 | ♣T | 4♥-1 [N] | לוי הילה - מרק סוניה | (12) | |||
לירן ינון - חכימי אהרן | 50 | ♣2 | 4♥-1 [N] | לזר אלון - בר יוסף יותם | (6) | |||
פכטמן רון - בנין בר רוני | 50 | ♦A | 4♥-1 [N] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
חץ נתן - לוינגר אסא | 50 | ♣3 | 4♥-1 [N] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
2 | זק שחר - בראונשטיין אריאל | 50 | ♣6 | 4♥-1 [N] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | ||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 100 | ♣5 | 4♥-2 [N] | טל דנה - טל נגה | (8) | |||
2 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 50 | ♣2 | 4♥-1 [N] | ארבל דייויד - אורי עמי | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 100 | ♠2 | 4♥-2 [N] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 50 | ♣3 | 4♥-1 [N] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
זמיר עמי - אלספל חנן | 50 | ♠2 | 4♥-1 [N] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
2 | צדיק ארז - ינר יובל | 100 | ♥7 | 4♥-2 [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 50 | ♦5 | 4♥-1 [S] | אופק טל - עממי צבי | (11) |
20 | ♠ J8 ♥ KQT84 ♦ 752 ♣ K82 |
|
♠ 9752 ♥ A ♦ AK96 ♣ Q976 |
♠ A6 ♥ J97652 ♦ 84 ♣ AJ3 | |
♠ KQT43 ♥ 3 ♦ QJT3 ♣ T54 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 |
S | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 |
E | 7 | 8 | 9 | 8 | 10 |
W | 7 | 8 | 9 | 8 | 10 |
Par: -140 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 1400 | ♥A | 2♠X-5 [S] | לוי הילה - מרק סוניה | (12) | ||
לירן ינון - חכימי אהרן | 130 | ♠J | 3♣+1 [W] | לזר אלון - בר יוסף יותם | (6) | |||
פכטמן רון - בנין בר רוני | 110 | ♠K | 2♥= [E] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
חץ נתן - לוינגר אסא | 110 | ♠J | 2♣+1 [W] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 110 | ♠K | 2♥= [E] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 120 | ♦Q | 1N+1 [E] | טל דנה - טל נגה | (8) | |||
8 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 150 | ♠K | 2N+1 [E] | ארבל דייויד - אורי עמי | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 500 | ♦8 | 2♣-5 [N] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
11 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 300 | ♥A | 2♠-3 [S] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - אלספל חנן | 200 | ♠K | 3N-2 [E] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
12 | צדיק ארז - ינר יובל | 1100 | ♠3 | 2♠X-4 [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 400 | ♦A | 2♠-4 [S] | אופק טל - עממי צבי | (11) |
21 | ♠ QT98642 ♥ 743 ♦ 64 ♣ 9 |
|
♠ K7 ♥ KJ92 ♦ 73 ♣ KJ752 |
♠ J5 ♥ 86 ♦ AK952 ♣ QT86 | |
♠ A3 ♥ AQT5 ♦ QJT8 ♣ A43 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 4 | 8 | 6 | 5 | 3 |
S | 4 | 9 | 6 | 5 | 3 |
E | 9 | 4 | 6 | 6 | 10 |
W | 8 | 4 | 6 | 6 | 10 |
Par: -200 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 300 | ♦A | 4♥-3 [N] | לוי הילה - מרק סוניה | (12) | ||
לירן ינון - חכימי אהרן | 170 | ♥2 | 2♠+2 [S] | לזר אלון - בר יוסף יותם | (6) | |||
1 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 140 | ♦8 | 3♠= [S] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
חץ נתן - לוינגר אסא | 110 | ♥8 | 2♠= [N] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
10 | זק שחר - בראונשטיין אריאל | 620 | ♦K | 4♠= [N] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | ||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 140 | ♣2 | 2♠+1 [S] | טל דנה - טל נגה | (8) | |||
8 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 200 | ♦K | 4♠-2 [N] | ארבל דייויד - אורי עמי | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 140 | ♦4 | 2♠+1 [S] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 620 | ♦A | 4♠= [N] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
זמיר עמי - אלספל חנן | 620 | ♥K | 4♠= [S] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
צדיק ארז - ינר יובל | 140 | ♦7 | 2♠+1 [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | |||
זק יניב - בראל מיכאל | 140 | ♦7 | 2♠+1 [S] | אופק טל - עממי צבי | (11) |
22 | ♠ J8 ♥ JT42 ♦ K43 ♣ AK93 |
|
♠ T74 ♥ 9865 ♦ A87 ♣ QT8 |
♠ AKQ3 ♥ A73 ♦ 95 ♣ J754 | |
♠ 9652 ♥ KQ ♦ QJT62 ♣ 62 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 6 | 6 | 9 | 6 |
S | 6 | 6 | 6 | 9 | 6 |
E | 6 | 7 | 6 | 4 | 7 |
W | 6 | 7 | 6 | 4 | 7 |
Par: 110 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 90 | ♦Q | 1N= [E] | לוי הילה - מרק סוניה | (12) | ||
לירן ינון - חכימי אהרן | 150 | ♠K | 2N-3 [N] | לזר אלון - בר יוסף יותם | (6) | |||
3 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 200 | ♦Q | 1N-2 [E] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
חץ נתן - לוינגר אסא | 110 | ♣8 | 2♦+1 [S] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
4 | זק שחר - בראונשטיין אריאל | 100 | ♦3 | 2♥-1 [W] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | ||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 50 | ♠A | 2N-1 [N] | טל דנה - טל נגה | (8) | |||
1 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 120 | ♣3 | 1N+1 [W] | ארבל דייויד - אורי עמי | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 100 | ♣4 | 2N-2 [N] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
13 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 760 | ♦Q | 1NXX= [E] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - אלספל חנן | 100 | ♦Q | 1N-1 [E] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
5 | צדיק ארז - ינר יובל | 110 | ♥6 | 2♦+1 [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 80 | ♦J | 1♠= [E] | אופק טל - עממי צבי | (11) |
23 | ♠ J854 ♥ J943 ♦ J542 ♣ Q |
|
♠ Q32 ♥ 72 ♦ T8 ♣ KJT943 |
♠ AT9 ♥ KQ85 ♦ Q97 ♣ 852 | |
♠ K76 ♥ AT6 ♦ AK63 ♣ A76 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 8 | 8 | 9 | 5 |
S | 6 | 8 | 8 | 9 | 5 |
E | 6 | 5 | 5 | 4 | 8 |
W | 6 | 5 | 5 | 4 | 8 |
Par: 110 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 110 | ♥2 | 3♦= [S] | לוי הילה - מרק סוניה | (12) | ||
לירן ינון - חכימי אהרן | 200 | ♣2 | 3♥-2 [N] | לזר אלון - בר יוסף יותם | (6) | |||
10 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 600 | ♣T | 3N= [S] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
חץ נתן - לוינגר אסא | 120 | ♣T | 2N= [S] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
6 | זק שחר - בראונשטיין אריאל | 120 | ♣6 | 2N= [N] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | ||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 100 | ♣T | 3N-1 [S] | טל דנה - טל נגה | (8) | |||
6 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 110 | ♦2 | 3♣= [W] | ארבל דייויד - אורי עמי | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 120 | ♣J | 2N= [S] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
11 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 150 | ♣T | 2N+1 [S] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - אלספל חנן | 400 | ♣K | 3N-4 [S] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
צדיק ארז - ינר יובל | 120 | ♣T | 2N= [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | |||
זק יניב - בראל מיכאל | 110 | ♥7 | 2♦+1 [S] | אופק טל - עממי צבי | (11) |
24 | ♠ AQ87 ♥ Q92 ♦ KT3 ♣ J86 |
|
♠ 642 ♥ T3 ♦ J965 ♣ A753 |
♠ K93 ♥ AJ84 ♦ A42 ♣ K42 | |
♠ JT5 ♥ K765 ♦ Q87 ♣ QT9 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 7 | 7 | 6 | 6 |
S | 6 | 7 | 7 | 6 | 6 |
E | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 |
W | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 |
Par: 80 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 120 | ♥5 | 1N+1 [E] | לוי הילה - מרק סוניה | (12) | ||
לירן ינון - חכימי אהרן | 50 | ♥T | 1N-1 [S] | לזר אלון - בר יוסף יותם | (6) | |||
5 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 100 | ♥2 | 2♣-2 [W] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
חץ נתן - לוינגר אסא | 90 | ♥5 | 1N= [E] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
1 | זק שחר - בראונשטיין אריאל | 90 | ♦5 | 1N= [S] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | ||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 50 | ♥2 | 2♣-1 [W] | טל דנה - טל נגה | (8) | |||
1 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 50 | ♠J | 1N-1 [E] | ארבל דייויד - אורי עמי | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 90 | ♦5 | 1N= [S] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
5 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 90 | ♠3 | 1N= [N] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - אלספל חנן | 90 | ♣T | 1N= [E] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
1 | צדיק ארז - ינר יובל | 50 | ♣3 | 2♦-1 [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 80 | ♠3 | 1♠= [N] | אופק טל - עממי צבי | (11) |
25 | ♠ QJ ♥ T52 ♦ K65 ♣ QJT73 |
|
♠ K3 ♥ A7643 ♦ A93 ♣ A98 |
♠ T98652 ♥ K ♦ Q872 ♣ 54 | |
♠ A74 ♥ QJ98 ♦ JT4 ♣ K62 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 3 | 6 | 4 | 6 |
S | 6 | 3 | 6 | 4 | 6 |
E | 6 | 10 | 7 | 8 | 6 |
W | 6 | 10 | 7 | 8 | 6 |
Par: -620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 620 | ♣Q | 4♠= [W] | לוי הילה - מרק סוניה | (12) | ||
לירן ינון - חכימי אהרן | 200 | ♣Q | 4♠-2 [W] | לזר אלון - בר יוסף יותם | (6) | |||
10 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 620 | ♥Q | 4♠= [E] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
חץ נתן - לוינגר אסא | 140 | ♣Q | 2♠+1 [W] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 100 | ♣Q | 3♠-1 [W] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 100 | ♥Q | 4♠-1 [E] | טל דנה - טל נגה | (8) | |||
מינזלי אאידה - אסרף ערן | 170 | ♣Q | 2♠+2 [W] | ארבל דייויד - אורי עמי | (3) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 170 | ♣Q | 2♠+2 [W] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
2 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 170 | ♣Q | 2♠+2 [W] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - אלספל חנן | 110 | ♣Q | 2♠= [W] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
צדיק ארז - ינר יובל | 50 | ♠K | 3♣-1 [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | |||
זק יניב - בראל מיכאל | 50 | ♥A | 2♣-1 [S] | אופק טל - עממי צבי | (11) |
26 | ♠ AJ7 ♥ 98762 ♦ 42 ♣ QT5 |
|
♠ KT8 ♥ AQJ4 ♦ A98 ♣ AJ7 |
♠ 652 ♥ KT ♦ QJ765 ♣ 984 | |
♠ Q943 ♥ 53 ♦ KT3 ♣ K632 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 4 | 6 | 5 | 3 | 6 |
S | 4 | 6 | 5 | 3 | 6 |
E | 8 | 6 | 8 | 9 | 7 |
W | 8 | 6 | 8 | 9 | 7 |
Par: -120 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 630 | ♥8 | 3N+1 [W] | לוי הילה - מרק סוניה | (12) | ||
לירן ינון - חכימי אהרן | 150 | ♥9 | 1N+2 [W] | לזר אלון - בר יוסף יותם | (6) | |||
1 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 600 | ♠3 | 3N= [E] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
חץ נתן - לוינגר אסא | 630 | ♥9 | 3N+1 [W] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
13 | זק שחר - בראונשטיין אריאל | 200 | ♥9 | 3N-2 [W] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | ||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 630 | ♥9 | 3N+1 [W] | טל דנה - טל נגה | (8) | |||
13 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 200 | ♥9 | 3N-2 [W] | ארבל דייויד - אורי עמי | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 630 | ♥8 | 3N+1 [W] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
1 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 630 | ♥9 | 3N+1 [W] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - אלספל חנן | 600 | ♠3 | 3N= [E] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
12 | צדיק ארז - ינר יובל | 100 | ♥6 | 3N-1 [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 630 | ♥6 | 3N+1 [W] | אופק טל - עממי צבי | (11) |
27 | ♠ T32 ♥ 632 ♦ Q5 ♣ K9752 |
|
♠ 974 ♥ AK754 ♦ J62 ♣ T8 |
♠ KQ ♥ QJT8 ♦ A943 ♣ AQ3 | |
♠ AJ865 ♥ 9 ♦ KT87 ♣ J64 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 4 | 7 | 3 | 4 | 6 |
S | 4 | 7 | 3 | 4 | 6 |
E | 9 | 6 | 10 | 9 | 6 |
W | 9 | 6 | 10 | 9 | 6 |
Par: -420 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 450 | ♣4 | 4♥+1 [E] | לוי הילה - מרק סוניה | (12) | |||
לירן ינון - חכימי אהרן | 450 | ♦Q | 4♥+1 [W] | לזר אלון - בר יוסף יותם | (6) | |||
פכטמן רון - בנין בר רוני | 430 | ♠6 | 3N+1 [E] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
חץ נתן - לוינגר אסא | 420 | ♣4 | 4♥= [E] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 420 | ♠2 | 4♥= [E] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 420 | ♠2 | 4♥= [W] | טל דנה - טל נגה | (8) | |||
מינזלי אאידה - אסרף ערן | 420 | ♣6 | 4♥= [E] | ארבל דייויד - אורי עמי | (3) | |||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 420 | ♠A | 4♥= [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
1 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 450 | ♠2 | 4♥+1 [W] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - אלספל חנן | 420 | ♠A | 4♥= [E] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
1 | צדיק ארז - ינר יובל | 450 | ♦Q | 4♥+1 [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 420 | ♠A | 4♥= [E] | אופק טל - עממי צבי | (11) |
28 | ♠ J ♥ A87 ♦ 9864 ♣ KJ652 |
|
♠ AQ654 ♥ QJ5 ♦ JT ♣ A43 |
♠ 8732 ♥ KT62 ♦ KQ75 ♣ T | |
♠ KT9 ♥ 943 ♦ A32 ♣ Q987 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 3 | 4 | 5 | 7 |
S | 6 | 3 | 4 | 5 | 7 |
E | 7 | 10 | 9 | 8 | 6 |
W | 7 | 10 | 9 | 8 | 6 |
Par: -420 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 420 | ♦8 | 4♠= [W] | לוי הילה - מרק סוניה | (12) | |||
לירן ינון - חכימי אהרן | 420 | ♣5 | 4♠= [W] | לזר אלון - בר יוסף יותם | (6) | |||
1 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 420 | ♦9 | 4♠= [W] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
חץ נתן - לוינגר אסא | 450 | ♦9 | 4♠+1 [W] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
זק שחר - בראונשטיין אריאל | 50 | ♦6 | 4♠-1 [W] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 50 | ♦8 | 4♠-1 [W] | טל דנה - טל נגה | (8) | |||
1 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 140 | ♦8 | 3♠= [W] | ארבל דייויד - אורי עמי | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 170 | ♦9 | 3♠+1 [W] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
2 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 90 | ♣A | 1N= [W] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - אלספל חנן | 170 | ♦8 | 3♠+1 [W] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
6 | צדיק ארז - ינר יובל | 170 | ♠J | 3♠+1 [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 420 | ♦8 | 4♠= [W] | אופק טל - עממי צבי | (11) |
29 | ♠ Q876 ♥ K54 ♦ 765 ♣ A54 |
|
♠ A943 ♥ T2 ♦ 94 ♣ KQJT3 |
♠ JT5 ♥ AQJ876 ♦ 32 ♣ 72 | |
♠ K2 ♥ 93 ♦ AKQJT8 ♣ 986 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 5 | 3 | 8 | 3 |
S | 6 | 5 | 3 | 8 | 3 |
E | 6 | 8 | 9 | 5 | 8 |
W | 6 | 8 | 9 | 5 | 8 |
Par: -140 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 200 | ♠J | 3NX-1 [N] | לוי הילה - מרק סוניה | (12) | ||
לירן ינון - חכימי אהרן | 100 | ♥Q | 3N-1 [N] | לזר אלון - בר יוסף יותם | (6) | |||
5 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 100 | ♣K | 3♦-1 [S] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
חץ נתן - לוינגר אסא | 100 | ♦7 | 4♥-1 [W] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
13 | זק שחר - בראונשטיין אריאל | 600 | ♥Q | 3N= [N] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | ||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 200 | ♣K | 3N-2 [S] | טל דנה - טל נגה | (8) | |||
3 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 200 | ♣K | 4♦-2 [S] | ארבל דייויד - אורי עמי | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 100 | ♠J | 3N-1 [N] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
3 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 300 | ♠J | 3N-3 [N] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - אלספל חנן | 200 | ♥Q | 3N-2 [N] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
13 | צדיק ארז - ינר יובל | 600 | ♥Q | 3N= [N] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | ||
זק יניב - בראל מיכאל | 200 | ♥Q | 3N-2 [N] | אופק טל - עממי צבי | (11) |
30 | ♠ AT95 ♥ 532 ♦ AT4 ♣ 952 |
|
♠ 632 ♥ 84 ♦ 732 ♣ AQ643 |
♠ KQJ7 ♥ Q ♦ KQ965 ♣ KJT | |
♠ 84 ♥ AKJT976 ♦ J8 ♣ 87 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 8 | 5 | 9 | 4 | 4 |
S | 8 | 5 | 9 | 3 | 3 |
E | 4 | 8 | 4 | 9 | 9 |
W | 4 | 8 | 4 | 9 | 9 |
Par: 100 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 50 | ♥K | 4♦-1 [E] | לוי הילה - מרק סוניה | (12) | |||
לירן ינון - חכימי אהרן | 50 | ♥2 | 4♣-1 [W] | לזר אלון - בר יוסף יותם | (6) | |||
3 | פכטמן רון - בנין בר רוני | 140 | ♣3 | 3♥= [S] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
חץ נתן - לוינגר אסא | 50 | ♥7 | 4♣-1 [W] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
4 | זק שחר - בראונשטיין אריאל | 50 | ♦2 | 4♥-1 [S] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | ||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 100 | ♥K | 4♠-2 [E] | טל דנה - טל נגה | (8) | |||
11 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 130 | ♥3 | 4♣= [W] | ארבל דייויד - אורי עמי | (3) | ||
בנירי עילי - יקותיאלי אסף | 420 | ♦2 | 4♥= [S] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
5 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 50 | ♦2 | 4♥-1 [S] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - אלספל חנן | 140 | ♦3 | 3♥= [S] | גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי | (10) | |||
צדיק ארז - ינר יובל | 130 | ♥2 | 4♣= [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) | |||
זק יניב - בראל מיכאל | 130 | ♥2 | 4♣= [W] | אופק טל - עממי צבי | (11) |