פירוט תוצאות
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון | |||
מפגש 7 מתוך 11 | תאריך: 07-09-19 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 30.70 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
תוצאות המושב
קבוצה | VP | תוצאה | VP | נגד | |
---|---|---|---|---|---|
בנין בר רוני | 15.85 | 34 | 11 | 4.15 | מרק סוניה |
זק שחר | 5.15 | 26 | 44 | 14.85 | לזר אלון |
מינזלי אאידה | 8.13 | 32 | 38 | 11.87 | עמית מיכה |
גרינבאום ליאוניד | 13.23 | 22 | 11 | 6.77 | בירמן אלון |
אופק טל | 16.55 | 53 | 26 | 3.45 | ארבל דייויד |
ברקת אילן | 6.04 | 13 | 27 | 13.96 | עציון אמיר |
פירוט לפי לוחות
1 | ♠ 87 ♥ 32 ♦ AQ87643 ♣ J9 |
|
♠ AT32 ♥ Q64 ♦ K5 ♣ KT76 |
♠ 965 ♥ AT5 ♦ T2 ♣ AQ542 | |
♠ KQJ4 ♥ KJ987 ♦ J9 ♣ 83 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 6 | 7 | 9 | 5 |
S | 6 | 6 | 7 | 9 | 5 |
E | 6 | 7 | 6 | 4 | 8 |
W | 7 | 7 | 6 | 4 | 8 |
Par: 110 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | פכטמן רון - גלבוע אורי | 100 | ♠K | 4♣-2 [E] | לירן ינון - חכימי אהרן | (12) | ||
לוי הילה - מרק סוניה | 50 | ♠6 | 3♦-1 [N] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
7 | טל דנה - טל נגה | 500 | ♦J | 5♣X-3 [E] | בר יוסף יותם - לזר אלון | (6) | ||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 200 | ♠Q | 3N-4 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
4 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 50 | ♠6 | 3♦-1 [N] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
סגל איטה - חץ נתן | 110 | ♠6 | 3♦= [N] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
1 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 130 | ♠6 | 3♦+1 [N] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | ||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 110 | ♠6 | 3♦= [N] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
1 | ינר יובל - צדיק ארז | 100 | ♠8 | 4♠-2 [W] | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | (3) | ||
אורי עמי - ארבל דייויד | 130 | ♠6 | 3♦+1 [N] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
6 | זק יניב - בראל מיכאל | 130 | ♠6 | 3♦+1 [N] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 100 | ♠6 | 3♦X-1 [N] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) |
2 | ♠ KQ732 ♥ 2 ♦ T952 ♣ QT9 |
|
♠ ♥ QJT7654 ♦ AKQ ♣ KJ4 |
♠ T965 ♥ 93 ♦ 843 ♣ A875 | |
♠ AJ84 ♥ AK8 ♦ J76 ♣ 632 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 7 | 8 | 3 | 8 | 4 |
S | 7 | 8 | 3 | 8 | 4 |
E | 5 | 5 | 10 | 5 | 7 |
W | 5 | 5 | 10 | 5 | 8 |
Par: -420 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | פכטמן רון - גלבוע אורי | 100 | ♠K | 5♥X-1 [W] | לירן ינון - חכימי אהרן | (12) | ||
לוי הילה - מרק סוניה | 200 | ♥7 | 4♠-2 [N] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
12 | טל דנה - טל נגה | 100 | ♠K | 5♥X-1 [W] | בר יוסף יותם - לזר אלון | (6) | ||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 500 | ♥3 | 4♠X-2 [N] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
12 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 800 | ♥9 | 5♠X-3 [N] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
סגל איטה - חץ נתן | 200 | ♥9 | 4♠-2 [N] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
6 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 420 | ♠K | 4♥= [W] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | ||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 200 | ♥9 | 4♠-2 [N] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
11 | ינר יובל - צדיק ארז | 420 | ♥2 | 4♥= [W] | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | (3) | ||
אורי עמי - ארבל דייויד | 100 | ♠Q | 5♥X-1 [W] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
7 | זק יניב - בראל מיכאל | 200 | ♦K | 4♠-2 [S] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 500 | ♦K | 4♠X-2 [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) |
3 | ♠ AKQJ ♥ 943 ♦ JT9 ♣ T75 |
|
♠ 9754 ♥ KQ6 ♦ ♣ AKQ943 |
♠ T862 ♥ AT85 ♦ A8763 ♣ | |
♠ 3 ♥ J72 ♦ KQ542 ♣ J862 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 5 | 4 | 3 | 5 | 3 |
S | 5 | 4 | 3 | 5 | 3 |
E | 8 | 8 | 9 | 5 | 8 |
W | 8 | 8 | 9 | 5 | 8 |
Par: -140 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
פכטמן רון - גלבוע אורי | 90 | ♠A | 2♣= [W] | לירן ינון - חכימי אהרן | (12) | |||
לוי הילה - מרק סוניה | 90 | ♠A | 2♣= [W] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
טל דנה - טל נגה | 100 | ♦4 | 3N-1 [E] | בר יוסף יותם - לזר אלון | (6) | |||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 100 | ♦2 | 3N-1 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
מינזלי אאידה - אסרף ערן | 100 | ♠A | 3♣-1 [W] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
סגל איטה - חץ נתן | 100 | ♠K | 3♣-1 [W] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
3 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 200 | ♠K | 4♥-2 [W] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | ||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 100 | ♠K | 3♣-1 [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
12 | ינר יובל - צדיק ארז | 500 | ♠A | 4♠X-2 [W] | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | (3) | ||
אורי עמי - ארבל דייויד | 140 | ♠K | 2♠+1 [W] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
זק יניב - בראל מיכאל | 100 | ♠A | 3♣-1 [W] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 100 | ♠A | 3♣-1 [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) |
4 | ♠ KQJ842 ♥ 97 ♦ 943 ♣ KQ |
|
♠ 763 ♥ J3 ♦ K87 ♣ JT952 |
♠ ♥ AK82 ♦ AQT52 ♣ A873 | |
♠ AT95 ♥ QT654 ♦ J6 ♣ 64 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 5 | 8 | 5 | 1 | 1 |
S | 5 | 8 | 5 | 1 | 1 |
E | 7 | 5 | 8 | 12 | 12 |
W | 7 | 5 | 7 | 12 | 12 |
Par: -1100 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | פכטמן רון - גלבוע אורי | 170 | ♠K | 4♣+2 [W] | לירן ינון - חכימי אהרן | (12) | ||
לוי הילה - מרק סוניה | 150 | ♠K | 4♣+1 [W] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
3 | טל דנה - טל נגה | 620 | ♣K | 5♣+1 [E] | בר יוסף יותם - לזר אלון | (6) | ||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 500 | ♥A | 4♠X-2 [N] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
2 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 150 | ♣6 | 3♦+2 [E] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
סגל איטה - חץ נתן | 100 | ♥K | 3♠-1 [N] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 170 | ♠K | 4♣+2 [W] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 170 | ♠K | 4♣+2 [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
13 | ינר יובל - צדיק ארז | 140 | ♥A | 3♠= [N] | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | (3) | ||
אורי עמי - ארבל דייויד | 620 | ♠Q | 5♣+1 [W] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
1 | זק יניב - בראל מיכאל | 620 | ♠K | 5♣+1 [W] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 600 | ♠K | 5♣= [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) |
5 | ♠ A65 ♥ AKJ4 ♦ J974 ♣ T4 |
|
♠ K98 ♥ QT9 ♦ QT85 ♣ 985 |
♠ T74 ♥ 85 ♦ K32 ♣ J7632 | |
♠ QJ32 ♥ 7632 ♦ A6 ♣ AKQ |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 11 | 11 | 12 | 10 | 8 |
S | 11 | 11 | 12 | 10 | 8 |
E | 2 | 2 | 1 | 3 | 5 |
W | 2 | 2 | 1 | 3 | 5 |
Par: 1430 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
פכטמן רון - גלבוע אורי | 660 | ♥8 | 3N+2 [N] | לירן ינון - חכימי אהרן | (12) | |||
לוי הילה - מרק סוניה | 650 | ♦5 | 4♥+1 [S] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
טל דנה - טל נגה | 650 | ♣8 | 4♥+1 [S] | בר יוסף יותם - לזר אלון | (6) | |||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 660 | ♣9 | 3N+2 [S] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
מינזלי אאידה - אסרף ערן | 650 | ♥3 | 4♥+1 [N] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
סגל איטה - חץ נתן | 650 | ♦5 | 4♥+1 [S] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 660 | ♦5 | 3N+2 [S] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 650 | ♠8 | 4♥+1 [S] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
ינר יובל - צדיק ארז | 650 | ♣8 | 4♥+1 [S] | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | (3) | |||
אורי עמי - ארבל דייויד | 650 | ♣8 | 4♥+1 [S] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
2 | זק יניב - בראל מיכאל | 620 | ♣9 | 4♥= [S] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 690 | ♦5 | 3N+3 [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) |
6 | ♠ A973 ♥ 93 ♦ AJ862 ♣ Q7 |
|
♠ T85 ♥ QJ ♦ QT97 ♣ K954 |
♠ QJ4 ♥ AKT752 ♦ 4 ♣ JT8 | |
♠ K62 ♥ 864 ♦ K53 ♣ A632 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 8 | 5 | 8 | 6 |
S | 6 | 8 | 5 | 8 | 6 |
E | 7 | 4 | 8 | 5 | 6 |
W | 7 | 4 | 8 | 5 | 7 |
Par: 110 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | פכטמן רון - גלבוע אורי | 110 | ♠K | 2♥= [E] | לירן ינון - חכימי אהרן | (12) | ||
לוי הילה - מרק סוניה | 50 | ♥K | 2♠-1 [N] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
2 | טל דנה - טל נגה | 100 | ♥Q | 2♠-2 [S] | בר יוסף יותם - לזר אלון | (6) | ||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 150 | ♥Q | 3♣-3 [S] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
1 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 110 | ♥4 | 2♥= [E] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
סגל איטה - חץ נתן | 140 | ♥4 | 3♥= [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 150 | ♥Q | 3♣-3 [S] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 150 | ♥Q | 3♣-3 [S] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
1 | ינר יובל - צדיק ארז | 110 | ♣8 | 3♦= [N] | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | (3) | ||
אורי עמי - ארבל דייויד | 90 | ♥A | 2♦= [N] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
זק יניב - בראל מיכאל | 50 | ♥A | 3♦-1 [N] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 50 | ♥A | 3♦-1 [N] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) |
7 | ♠ AT6 ♥ Q87 ♦ 987 ♣ J864 |
|
♠ Q852 ♥ 532 ♦ AT ♣ T953 |
♠ KJ4 ♥ KJ64 ♦ K64 ♣ AKQ | |
♠ 973 ♥ AT9 ♦ QJ532 ♣ 72 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 4 | 3 | 3 | 6 | 4 |
S | 4 | 3 | 3 | 6 | 4 |
E | 9 | 10 | 10 | 7 | 9 |
W | 9 | 10 | 10 | 7 | 9 |
Par: -620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
פכטמן רון - גלבוע אורי | 630 | ♠9 | 3N+1 [E] | לירן ינון - חכימי אהרן | (12) | |||
לוי הילה - מרק סוניה | 630 | ♦2 | 3N+1 [E] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
1 | טל דנה - טל נגה | 660 | ♦3 | 3N+2 [E] | בר יוסף יותם - לזר אלון | (6) | ||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 630 | ♦2 | 3N+1 [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
12 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 100 | ♣7 | 4♥-1 [E] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
סגל איטה - חץ נתן | 600 | ♦3 | 3N= [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
1 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 660 | ♦2 | 3N+2 [E] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | ||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 630 | ♦3 | 3N+1 [E] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
1 | ינר יובל - צדיק ארז | 630 | ♦Q | 3N+1 [E] | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | (3) | ||
אורי עמי - ארבל דייויד | 600 | ♦3 | 3N= [E] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
1 | זק יניב - בראל מיכאל | 630 | ♦3 | 3N+1 [E] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 600 | ♦3 | 3N= [E] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) |
8 | ♠ Q ♥ J97 ♦ T765 ♣ AQJT6 |
|
♠ ♥ AQ86 ♦ J43 ♣ K97532 |
♠ K9865 ♥ T532 ♦ AK92 ♣ | |
♠ AJT7432 ♥ K4 ♦ Q8 ♣ 84 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 6 | 3 | 4 | 6 |
S | 6 | 6 | 3 | 4 | 5 |
E | 7 | 7 | 10 | 9 | 7 |
W | 7 | 7 | 10 | 9 | 7 |
Par: -420 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | פכטמן רון - גלבוע אורי | 50 | ♣8 | 4♥-1 [E] | לירן ינון - חכימי אהרן | (12) | ||
לוי הילה - מרק סוניה | 600 | ♠Q | 3♣XX-2 [W] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
2 | טל דנה - טל נגה | 100 | ♠Q | 3♣-2 [W] | בר יוסף יותם - לזר אלון | (6) | ||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 50 | ♠Q | 4♥-1 [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
5 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 100 | ♣8 | 4♥-2 [E] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
סגל איטה - חץ נתן | 100 | ♣5 | 2♠-2 [S] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 300 | ♠Q | 4♥X-2 [W] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 300 | ♠Q | 4♥X-2 [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
15 | ינר יובל - צדיק ארז | 800 | ♣5 | 4♠X-4 [S] | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | (3) | ||
אורי עמי - ארבל דייויד | 300 | ♣8 | 3♠X-2 [E] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
3 | זק יניב - בראל מיכאל | 150 | ♣6 | 2♠-3 [S] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 50 | ♦5 | 2♠-1 [S] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) |
9 | ♠ K6 ♥ AK4 ♦ AJ642 ♣ K95 |
|
♠ AQ ♥ Q932 ♦ 8 ♣ AQ8732 |
♠ T743 ♥ JT8 ♦ QT9 ♣ J64 | |
♠ J9852 ♥ 765 ♦ K753 ♣ T |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 6 | 9 | 6 | 10 | 5 |
S | 6 | 9 | 6 | 10 | 5 |
E | 6 | 4 | 6 | 3 | 8 |
W | 6 | 4 | 6 | 3 | 8 |
Par: 140 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
פכטמן רון - גלבוע אורי | 140 | ♥2 | 2♠+1 [S] | לירן ינון - חכימי אהרן | (12) | |||
לוי הילה - מרק סוניה | 130 | ♥J | 3♦+1 [N] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
2 | טל דנה - טל נגה | 50 | ♥J | 3N-1 [N] | בר יוסף יותם - לזר אלון | (6) | ||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 100 | ♥T | 3N-2 [N] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
מינזלי אאידה - אסרף ערן | 140 | ♥J | 2♠+1 [N] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | |||
סגל איטה - חץ נתן | 130 | ♥J | 4♦= [N] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 100 | ♥J | 3♠-2 [N] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 100 | ♣4 | 2N-2 [N] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
6 | ינר יובל - צדיק ארז | 50 | ♥2 | 4♠-1 [S] | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | (3) | ||
אורי עמי - ארבל דייויד | 200 | ♥K | 3♣X-1 [W] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
6 | זק יניב - בראל מיכאל | 140 | ♥3 | 3♠= [S] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 100 | ♥6 | 3♠-2 [N] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) |
10 | ♠ J9875 ♥ Q2 ♦ Q832 ♣ 87 |
|
♠ AK6 ♥ AKJT ♦ K76 ♣ Q53 |
♠ T ♥ 9843 ♦ AJ94 ♣ A962 | |
♠ Q432 ♥ 765 ♦ T5 ♣ KJT4 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 5 | 1 | 1 | 2 |
S | 1 | 5 | 1 | 1 | 2 |
E | 12 | 8 | 12 | 12 | 11 |
W | 12 | 8 | 12 | 12 | 11 |
Par: -1440 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | פכטמן רון - גלבוע אורי | 650 | ♣8 | 5♥= [W] | לירן ינון - חכימי אהרן | (12) | ||
לוי הילה - מרק סוניה | 100 | ♣8 | 6♥-1 [W] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
13 | טל דנה - טל נגה | 650 | ♠9 | 4♥+1 [W] | בר יוסף יותם - לזר אלון | (6) | ||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 1430 | ♣T | 6♥= [E] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
2 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 630 | ♠9 | 3N+1 [W] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
סגל איטה - חץ נתן | 680 | ♣8 | 4♥+2 [E] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
1 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 650 | ♣8 | 4♥+1 [W] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | ||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 620 | ♠5 | 4♥= [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
13 | ינר יובל - צדיק ארז | 650 | ♣8 | 4♥+1 [W] | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | (3) | ||
אורי עמי - ארבל דייויד | 100 | ♣8 | 5♥-1 [W] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
זק יניב - בראל מיכאל | 680 | ♣8 | 4♥+2 [W] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 680 | ♣3 | 4♥+2 [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) |
11 | ♠ A7643 ♥ 5 ♦ Q642 ♣ 865 |
|
♠ T8 ♥ KQJ942 ♦ KJ ♣ K72 |
♠ KQ95 ♥ A7 ♦ 83 ♣ AQJ93 | |
♠ J2 ♥ T863 ♦ AT975 ♣ T4 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 2 | 4 | 1 | 7 | 1 |
S | 2 | 4 | 1 | 7 | 1 |
E | 11 | 9 | 11 | 6 | 11 |
W | 11 | 9 | 11 | 6 | 11 |
Par: -460 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
פכטמן רון - גלבוע אורי | 480 | ♦2 | 4♥+2 [W] | לירן ינון - חכימי אהרן | (12) | |||
לוי הילה - מרק סוניה | 480 | ♠3 | 4♥+2 [W] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
1 | טל דנה - טל נגה | 500 | ♥A | 2♠X-3 [N] | בר יוסף יותם - לזר אלון | (6) | ||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 480 | ♦2 | 4♥+2 [W] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
1 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 480 | ♣6 | 4♥+2 [W] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
סגל איטה - חץ נתן | 450 | ♦4 | 5♥= [W] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 480 | ♦4 | 4♥+2 [W] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | |||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 480 | ♦2 | 4♥+2 [W] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
ינר יובל - צדיק ארז | 490 | ♠J | 3N+3 [E] | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | (3) | |||
אורי עמי - ארבל דייויד | 490 | ♦2 | 3N+3 [W] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
זק יניב - בראל מיכאל | 480 | ♦4 | 4♥+2 [W] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | |||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 480 | ♦2 | 4♥+2 [W] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) |
12 | ♠ AT86 ♥ K983 ♦ QT8 ♣ K8 |
|
♠ Q75 ♥ 42 ♦ 9742 ♣ A962 |
♠ 94 ♥ AJT76 ♦ KJ65 ♣ Q4 | |
♠ KJ32 ♥ Q5 ♦ A3 ♣ JT753 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 8 | 10 | 8 | 6 | 9 |
S | 8 | 10 | 7 | 6 | 8 |
E | 4 | 3 | 5 | 6 | 4 |
W | 4 | 3 | 5 | 6 | 4 |
Par: 620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | פכטמן רון - גלבוע אורי | 150 | ♥T | 2N+1 [N] | לירן ינון - חכימי אהרן | (12) | ||
לוי הילה - מרק סוניה | 200 | ♠4 | 3♠+2 [N] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
6 | טל דנה - טל נגה | 140 | ♠Q | 2♠+1 [N] | בר יוסף יותם - לזר אלון | (6) | ||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 100 | ♠4 | 4♠-1 [N] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
1 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 200 | ♠9 | 3♠+2 [N] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
סגל איטה - חץ נתן | 170 | ♠4 | 3♠+1 [N] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
13 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 200 | ♦5 | 4♠-2 [N] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | ||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 600 | ♥7 | 3N= [N] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
ינר יובל - צדיק ארז | 100 | ♥A | 4♠-1 [N] | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | (3) | |||
אורי עמי - ארבל דייויד | 100 | ♦5 | 4♠-1 [N] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
7 | זק יניב - בראל מיכאל | 170 | ♠4 | 3♠+1 [N] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 100 | ♠9 | 4♠-1 [N] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) |
13 | ♠ AKT3 ♥ 96542 ♦ AT8 ♣ A |
|
♠ J98765 ♥ 83 ♦ J63 ♣ 65 |
♠ 4 ♥ QT ♦ KQ5 ♣ KJT9842 | |
♠ Q2 ♥ AKJ7 ♦ 9742 ♣ Q73 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 11 | 8 | 12 | 10 | 6 |
S | 11 | 8 | 12 | 10 | 6 |
E | 2 | 4 | 1 | 3 | 7 |
W | 2 | 4 | 1 | 3 | 7 |
Par: 1430 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
פכטמן רון - גלבוע אורי | 680 | ♥Q | 4♥+2 [N] | לירן ינון - חכימי אהרן | (12) | |||
לוי הילה - מרק סוניה | 680 | ♠4 | 4♥+2 [N] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
1 | טל דנה - טל נגה | 650 | ♥Q | 4♥+1 [N] | בר יוסף יותם - לזר אלון | (6) | ||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 680 | ♠4 | 4♥+2 [N] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
13 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 680 | ♠4 | 4♥+2 [N] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
סגל איטה - חץ נתן | 1430 | ♠4 | 6♥= [N] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
1 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 650 | ♣K | 4♥+1 [N] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | ||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 680 | ♠4 | 4♥+2 [N] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
ינר יובל - צדיק ארז | 680 | ♠4 | 4♥+2 [S] | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | (3) | |||
אורי עמי - ארבל דייויד | 680 | ♠4 | 4♥+2 [N] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
1 | זק יניב - בראל מיכאל | 680 | ♦K | 4♥+2 [N] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 650 | ♦K | 4♥+1 [N] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) |
14 | ♠ JT985 ♥ 9743 ♦ JT72 ♣ |
|
♠ 743 ♥ AJ8 ♦ AQ964 ♣ A5 |
♠ Q ♥ KT652 ♦ 85 ♣ 98643 | |
♠ AK62 ♥ Q ♦ K3 ♣ KQJT72 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 5 | 10 | 4 | 4 | 7 |
S | 5 | 10 | 4 | 4 | 7 |
E | 8 | 3 | 8 | 7 | 5 |
W | 8 | 3 | 8 | 7 | 6 |
Par: 300 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | פכטמן רון - גלבוע אורי | 590 | ♦8 | 4♠X= [N] | לירן ינון - חכימי אהרן | (12) | ||
לוי הילה - מרק סוניה | 790 | ♣A | 4♠X+2 [S] | הרבסט אופיר - הרבסט אילן | (7) | |||
20 | טל דנה - טל נגה | 1700 | ♠Q | 5♦X-7 [N] | בר יוסף יותם - לזר אלון | (6) | ||
ורשבסקי ארן - ישראלי דן | 590 | ♠3 | 4♠X= [S] | זק שחר - בראונשטיין אריאל | (8) | |||
17 | מינזלי אאידה - אסרף ערן | 450 | ♦A | 4♠+1 [S] | עמית מיכה - עמית אסף | (5) | ||
סגל איטה - חץ נתן | 1100 | ♥A | 5♣X-5 [S] | מיוחס מושיקו - אופיר גלעד | (9) | |||
7 | צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו | 420 | ♠3 | 4♠= [S] | טרנובסקי בר - בירמן אלון | (4) | ||
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן | 130 | ♣A | 3♣+1 [S] | לובינסקי יובל - מרק מיכה | (10) | |||
6 | ינר יובל - צדיק ארז | 170 | ♥A | 3♠+1 [S] | בנירי עילי - יקותיאלי אסף | (3) | ||
אורי עמי - ארבל דייויד | 420 | ♠4 | 4♠= [S] | אופק טל - עממי צבי | (11) | |||
6 | זק יניב - בראל מיכאל | 100 | ♥5 | 4♠X-1 [N] | אורמן ליאור - עציון אמיר | (2) | ||
זמיר עמי - טולדנו אורן | 140 | ♣6 | 3♠= [N] | ברקת אילן - לנגי אסף | (1) |