פירוט תוצאות
ליגה א' - בית 2 (רעננה) | |||
מפגש 10 מתוך 11 | תאריך: 25-10-19 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 18.96 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
תוצאות המושב
קבוצה | VP | תוצאה | VP | נגד | |
---|---|---|---|---|---|
לב מוניק | 8.95 | 27 | 30 | 11.05 | ספייר אלברט |
מזרחי יפה | 7.39 | 30 | 38 | 12.61 | שרו חורחה |
טל משה | 2.14 | 9 | 42 | 17.86 | בנבניסטי רונן |
שליט רות | 17.24 | 46 | 17 | 2.76 | נויברט טדי |
רם ראובן | 2.00 | 14 | 48 | 18.00 | אבן אדיר |
וזינה אורי | 3.27 | 29 | 55 | 16.73 | לוי עופר |
פירוט לפי לוחות
1 | ♠ QJ ♥ Q862 ♦ AT3 ♣ 8652 |
|
♠ 6543 ♥ A9 ♦ 6 ♣ AJ9743 |
♠ T2 ♥ KJ3 ♦ Q8542 ♣ KQT | |
♠ AK987 ♥ T754 ♦ KJ97 ♣ |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 4 | 9 | 9 | 7 | 3 |
S | 4 | 9 | 9 | 7 | 3 |
E | 4 | 4 | 3 | 6 | 9 |
W | 4 | 4 | 3 | 5 | 9 |
Par: 100 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | נצר שלמה - מרמלשטיין גבי | 130 | ♠Q | 3♣+1 [W] | ספייר אלברט - בלוך שרה | (130) | ||
אופיר רונית - דשא גיל | 140 | ♦6 | 2♠+1 [S] | קפואנו יום טוב - צדיק מוטי | (132) | |||
7 | קיש תמר - סורל רבקה | 170 | ♦6 | 3♥+1 [S] | אפשטיין אורי - הראל אמנון | (129) | ||
ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש | 100 | ♦6 | 3♥-2 [S] | פז שרה - מזרחי יפה | (131) | |||
3 | רובינשטיין אסתר - טלפיר רנה | 140 | ♦6 | 3♠= [S] | שמעון ציפי - דגן זבולון | (128) | ||
בנבניסטי רונן - בואנו אביב | 50 | ♠A | 2♦-1 [E] | טל משה - ורד רונית | (121) | |||
6 | טוויג אהרון - מילר בני | 50 | ♦6 | 4♥-1 [S] | אריאלי אמנון - לרנר משה | (127) | ||
פכטמן אהובה - טולדנו חנה | 170 | ♦6 | 3♥+1 [S] | מיימון סאייג - קושניר ללה | (122) | |||
5 | זילברשטין לייזר - פלדמן אברהם | 140 | ♦6 | 3♥= [S] | הראל משה - וישניצקי מירי | (126) | ||
פיוטרו קלוד - פלאי רענן | 50 | ♦6 | 4♥-1 [S] | פלג אסף - רם ראובן | (123) | |||
נימן מירי - איתן חיותה | 140 | ♦6 | 2♠+1 [S] | קמעו שי - לוי עופר | (125) | |||
אור גל - יצחקי עמוס | 140 | ♦6 | 3♥= [S] | קאופמן ישראל - צביקל אריה | (124) |
2 | ♠ Q52 ♥ KQ ♦ 932 ♣ AK752 |
|
♠ KJT843 ♥ J4 ♦ 86 ♣ J98 |
♠ A9 ♥ A7532 ♦ JT74 ♣ Q3 | |
♠ 76 ♥ T986 ♦ AKQ5 ♣ T64 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 9 | 6 | 8 | 8 | 8 |
S | 8 | 5 | 8 | 8 | 8 |
E | 4 | 7 | 5 | 4 | 4 |
W | 4 | 7 | 5 | 4 | 4 |
Par: 500 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | נצר שלמה - מרמלשטיין גבי | 50 | ♦A | 2♠-1 [E] | ספייר אלברט - בלוך שרה | (130) | ||
אופיר רונית - דשא גיל | 110 | ♠A | 3♣= [N] | קפואנו יום טוב - צדיק מוטי | (132) | |||
2 | קיש תמר - סורל רבקה | 110 | ♠A | 3♣= [N] | אפשטיין אורי - הראל אמנון | (129) | ||
ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש | 180 | ♥J | 2♦X= [N] | פז שרה - מזרחי יפה | (131) | |||
2 | רובינשטיין אסתר - טלפיר רנה | 100 | ♣A | 3♠-2 [W] | שמעון ציפי - דגן זבולון | (128) | ||
בנבניסטי רונן - בואנו אביב | 50 | ♣A | 2♠-1 [W] | טל משה - ורד רונית | (121) | |||
5 | טוויג אהרון - מילר בני | 110 | ♣A | 2♠= [W] | אריאלי אמנון - לרנר משה | (127) | ||
פכטמן אהובה - טולדנו חנה | 300 | ♠A | 3N-3 [N] | מיימון סאייג - קושניר ללה | (122) | |||
7 | זילברשטין לייזר - פלדמן אברהם | 100 | ♣A | 3♠-2 [W] | הראל משה - וישניצקי מירי | (126) | ||
פיוטרו קלוד - פלאי רענן | 200 | ♠A | 4♣-2 [N] | פלג אסף - רם ראובן | (123) | |||
4 | נימן מירי - איתן חיותה | 50 | ♣A | 2♠-1 [W] | קמעו שי - לוי עופר | (125) | ||
אור גל - יצחקי עמוס | 100 | ♠A | 3♣-1 [N] | קאופמן ישראל - צביקל אריה | (124) |
3 | ♠ K973 ♥ J874 ♦ 7 ♣ AJ63 |
|
♠ AQJT64 ♥ KQ95 ♦ J95 ♣ |
♠ 85 ♥ AT63 ♦ AQT2 ♣ Q82 | |
♠ 2 ♥ 2 ♦ K8643 ♣ KT9754 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 7 | 2 | 2 | 4 | 9 |
S | 7 | 2 | 2 | 4 | 10 |
E | 6 | 10 | 11 | 8 | 3 |
W | 6 | 10 | 11 | 7 | 3 |
Par: -300 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | נצר שלמה - מרמלשטיין גבי | 100 | ♠8 | 5♣X-1 [N] | ספייר אלברט - בלוך שרה | (130) | ||
אופיר רונית - דשא גיל | 300 | ♣7 | 3N-3 [E] | קפואנו יום טוב - צדיק מוטי | (132) | |||
5 | קיש תמר - סורל רבקה | 100 | ♣7 | 4♥-1 [E] | אפשטיין אורי - הראל אמנון | (129) | ||
ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש | 300 | ♦3 | 3N-3 [E] | פז שרה - מזרחי יפה | (131) | |||
3 | רובינשטיין אסתר - טלפיר רנה | 200 | ♣A | 4♥-2 [W] | שמעון ציפי - דגן זבולון | (128) | ||
בנבניסטי רונן - בואנו אביב | 100 | ♠2 | 5♥-1 [E] | טל משה - ורד רונית | (121) | |||
14 | טוויג אהרון - מילר בני | 200 | ♦7 | 4♥-2 [W] | אריאלי אמנון - לרנר משה | (127) | ||
פכטמן אהובה - טולדנו חנה | 1100 | ♣A | 6♥X-4 [W] | מיימון סאייג - קושניר ללה | (122) | |||
זילברשטין לייזר - פלדמן אברהם | 650 | ♦7 | 4♠+1 [W] | הראל משה - וישניצקי מירי | (126) | |||
פיוטרו קלוד - פלאי רענן | 650 | ♦7 | 4♠+1 [W] | פלג אסף - רם ראובן | (123) | |||
15 | נימן מירי - איתן חיותה | 510 | ♠8 | 4♣X= [N] | קמעו שי - לוי עופר | (125) | ||
אור גל - יצחקי עמוס | 620 | ♣A | 4♠= [W] | קאופמן ישראל - צביקל אריה | (124) |
4 | ♠ T985 ♥ AQ87 ♦ JT96 ♣ K |
|
♠ QJ3 ♥ K64 ♦ AK43 ♣ J93 |
♠ AK7 ♥ J92 ♦ 75 ♣ AQT42 | |
♠ 642 ♥ T53 ♦ Q82 ♣ 8765 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 |
S | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 |
E | 10 | 10 | 9 | 8 | 11 |
W | 10 | 10 | 9 | 10 | 11 |
Par: -630 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | נצר שלמה - מרמלשטיין גבי | 600 | ♠9 | 3N= [W] | ספייר אלברט - בלוך שרה | (130) | ||
אופיר רונית - דשא גיל | 630 | ♠T | 3N+1 [W] | קפואנו יום טוב - צדיק מוטי | (132) | |||
1 | קיש תמר - סורל רבקה | 630 | ♣7 | 3N+1 [E] | אפשטיין אורי - הראל אמנון | (129) | ||
ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש | 660 | ♣8 | 3N+2 [E] | פז שרה - מזרחי יפה | (131) | |||
רובינשטיין אסתר - טלפיר רנה | 630 | ♠T | 3N+1 [W] | שמעון ציפי - דגן זבולון | (128) | |||
בנבניסטי רונן - בואנו אביב | 630 | ♣8 | 3N+1 [E] | טל משה - ורד רונית | (121) | |||
1 | טוויג אהרון - מילר בני | 690 | ♥Q | 3N+3 [W] | אריאלי אמנון - לרנר משה | (127) | ||
פכטמן אהובה - טולדנו חנה | 660 | ♥7 | 3N+2 [W] | מיימון סאייג - קושניר ללה | (122) | |||
זילברשטין לייזר - פלדמן אברהם | 630 | ♠9 | 3N+1 [W] | הראל משה - וישניצקי מירי | (126) | |||
פיוטרו קלוד - פלאי רענן | 630 | ♠T | 3N+1 [W] | פלג אסף - רם ראובן | (123) | |||
נימן מירי - איתן חיותה | 630 | ♠T | 3N+1 [W] | קמעו שי - לוי עופר | (125) | |||
אור גל - יצחקי עמוס | 630 | ♠T | 3N+1 [W] | קאופמן ישראל - צביקל אריה | (124) |
5 | ♠ 6 ♥ KQJ63 ♦ 6542 ♣ Q76 |
|
♠ AQJ8 ♥ A85 ♦ QJT9 ♣ A5 |
♠ 75432 ♥ T74 ♦ AK ♣ KT8 | |
♠ KT9 ♥ 92 ♦ 873 ♣ J9432 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 0 | 4 | 2 | 4 |
S | 1 | 0 | 4 | 2 | 4 |
E | 12 | 13 | 9 | 11 | 9 |
W | 12 | 13 | 9 | 11 | 9 |
Par: -1510 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
נצר שלמה - מרמלשטיין גבי | 510 | ♥9 | 4♠+3 [E] | ספייר אלברט - בלוך שרה | (130) | |||
אופיר רונית - דשא גיל | 510 | ♥9 | 4♠+3 [E] | קפואנו יום טוב - צדיק מוטי | (132) | |||
2 | קיש תמר - סורל רבקה | 420 | ♥9 | 4♠= [E] | אפשטיין אורי - הראל אמנון | (129) | ||
ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש | 480 | ♥5 | 4♠+2 [W] | פז שרה - מזרחי יפה | (131) | |||
1 | רובינשטיין אסתר - טלפיר רנה | 450 | ♥9 | 4♠+1 [E] | שמעון ציפי - דגן זבולון | (128) | ||
בנבניסטי רונן - בואנו אביב | 480 | ♥9 | 4♠+2 [E] | טל משה - ורד רונית | (121) | |||
טוויג אהרון - מילר בני | 510 | ♥9 | 4♠+3 [E] | אריאלי אמנון - לרנר משה | (127) | |||
פכטמן אהובה - טולדנו חנה | 510 | ♥9 | 4♠+3 [E] | מיימון סאייג - קושניר ללה | (122) | |||
1 | זילברשטין לייזר - פלדמן אברהם | 450 | ♥K | 4♠+1 [W] | הראל משה - וישניצקי מירי | (126) | ||
פיוטרו קלוד - פלאי רענן | 420 | ♥9 | 4♠= [E] | פלג אסף - רם ראובן | (123) | |||
1 | נימן מירי - איתן חיותה | 480 | ♥9 | 4♠+2 [E] | קמעו שי - לוי עופר | (125) | ||
אור גל - יצחקי עמוס | 510 | ♥9 | 4♠+3 [E] | קאופמן ישראל - צביקל אריה | (124) |
6 | ♠ K6 ♥ Q65 ♦ J76543 ♣ 75 |
|
♠ AQJ93 ♥ ♦ AKQ9 ♣ KQ83 |
♠ 72 ♥ 9843 ♦ 2 ♣ AJT942 | |
♠ T854 ♥ AKJT72 ♦ T8 ♣ 6 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 3 | 1 | 7 | 6 | 0 |
S | 3 | 1 | 7 | 6 | 0 |
E | 7 | 10 | 6 | 7 | 13 |
W | 7 | 10 | 6 | 7 | 13 |
Par: -1400 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | נצר שלמה - מרמלשטיין גבי | 500 | ♥5 | 6♠-5 [W] | ספייר אלברט - בלוך שרה | (130) | ||
אופיר רונית - דשא גיל | 620 | ♥A | 5♣+1 [E] | קפואנו יום טוב - צדיק מוטי | (132) | |||
15 | קיש תמר - סורל רבקה | 950 | ♥K | 5♣X+1 [E] | אפשטיין אורי - הראל אמנון | (129) | ||
ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש | 300 | ♥Q | 4♠-3 [W] | פז שרה - מזרחי יפה | (131) | |||
רובינשטיין אסתר - טלפיר רנה | 650 | ♦7 | 4♠+1 [W] | שמעון ציפי - דגן זבולון | (128) | |||
בנבניסטי רונן - בואנו אביב | 650 | ♥Q | 4♠+1 [W] | טל משה - ורד רונית | (121) | |||
11 | טוויג אהרון - מילר בני | 170 | ♥A | 4♣+2 [E] | אריאלי אמנון - לרנר משה | (127) | ||
פכטמן אהובה - טולדנו חנה | 680 | ♦5 | 4♠+2 [W] | מיימון סאייג - קושניר ללה | (122) | |||
13 | זילברשטין לייזר - פלדמן אברהם | 500 | ♦A | 5♥X-3 [S] | הראל משה - וישניצקי מירי | (126) | ||
פיוטרו קלוד - פלאי רענן | 1370 | ♥A | 6♣= [E] | פלג אסף - רם ראובן | (123) | |||
9 | נימן מירי - איתן חיותה | 170 | ♥5 | 3♠+1 [W] | קמעו שי - לוי עופר | (125) | ||
אור גל - יצחקי עמוס | 200 | ♥5 | 3♠-2 [W] | קאופמן ישראל - צביקל אריה | (124) |
7 | ♠ KJ5 ♥ KQJ865 ♦ 32 ♣ Q5 |
|
♠ A832 ♥ T742 ♦ 8 ♣ K986 |
♠ QT64 ♥ A3 ♦ AQJ7 ♣ A73 | |
♠ 97 ♥ 9 ♦ KT9654 ♣ JT42 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 4 | 3 | 6 | 6 | 4 |
S | 4 | 3 | 6 | 6 | 4 |
E | 9 | 10 | 7 | 7 | 9 |
W | 8 | 10 | 7 | 7 | 9 |
Par: -620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | נצר שלמה - מרמלשטיין גבי | 150 | ♦9 | 1N+2 [E] | ספייר אלברט - בלוך שרה | (130) | ||
אופיר רונית - דשא גיל | 100 | ♥K | 4♠-1 [W] | קפואנו יום טוב - צדיק מוטי | (132) | |||
6 | קיש תמר - סורל רבקה | 110 | ♠4 | 2♥= [N] | אפשטיין אורי - הראל אמנון | (129) | ||
ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש | 140 | ♥9 | 2♠+1 [E] | פז שרה - מזרחי יפה | (131) | |||
14 | רובינשטיין אסתר - טלפיר רנה | 140 | ♥K | 2♠+1 [W] | שמעון ציפי - דגן זבולון | (128) | ||
בנבניסטי רונן - בואנו אביב | 1100 | ♣6 | 3♦X-4 [S] | טל משה - ורד רונית | (121) | |||
טוויג אהרון - מילר בני | 170 | ♦3 | 3♠+1 [W] | אריאלי אמנון - לרנר משה | (127) | |||
פכטמן אהובה - טולדנו חנה | 170 | ♥K | 2♠+2 [W] | מיימון סאייג - קושניר ללה | (122) | |||
10 | זילברשטין לייזר - פלדמן אברהם | 140 | ♥9 | 3♠= [E] | הראל משה - וישניצקי מירי | (126) | ||
פיוטרו קלוד - פלאי רענן | 620 | ♥K | 4♠= [W] | פלג אסף - רם ראובן | (123) | |||
10 | נימן מירי - איתן חיותה | 620 | ♦3 | 4♠= [W] | קמעו שי - לוי עופר | (125) | ||
אור גל - יצחקי עמוס | 140 | ♥K | 3♠= [W] | קאופמן ישראל - צביקל אריה | (124) |
8 | ♠ T95 ♥ AKQT92 ♦ 9752 ♣ |
|
♠ AJ8 ♥ 843 ♦ KQ ♣ QJT95 |
♠ 42 ♥ 75 ♦ A83 ♣ 876432 | |
♠ KQ763 ♥ J6 ♦ JT64 ♣ AK |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 9 | 9 | 9 | 9 | 5 |
S | 9 | 9 | 9 | 9 | 5 |
E | 4 | 4 | 3 | 4 | 8 |
W | 4 | 4 | 3 | 4 | 8 |
Par: 300 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
נצר שלמה - מרמלשטיין גבי | 50 | ♣Q | 4♠-1 [S] | ספייר אלברט - בלוך שרה | (130) | |||
אופיר רונית - דשא גיל | 50 | ♣Q | 4♠-1 [S] | קפואנו יום טוב - צדיק מוטי | (132) | |||
8 | קיש תמר - סורל רבקה | 140 | ♠7 | 3♥= [N] | אפשטיין אורי - הראל אמנון | (129) | ||
ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש | 500 | ♥A | 5♣X-3 [W] | פז שרה - מזרחי יפה | (131) | |||
8 | רובינשטיין אסתר - טלפיר רנה | 50 | ♣Q | 4♠-1 [S] | שמעון ציפי - דגן זבולון | (128) | ||
בנבניסטי רונן - בואנו אביב | 300 | ♥A | 4♣X-2 [W] | טל משה - ורד רונית | (121) | |||
8 | טוויג אהרון - מילר בני | 140 | ♣7 | 3♥= [N] | אריאלי אמנון - לרנר משה | (127) | ||
פכטמן אהובה - טולדנו חנה | 500 | ♥A | 5♣X-3 [W] | מיימון סאייג - קושניר ללה | (122) | |||
8 | זילברשטין לייזר - פלדמן אברהם | 420 | ♣2 | 4♥= [N] | הראל משה - וישניצקי מירי | (126) | ||
פיוטרו קלוד - פלאי רענן | 100 | ♥A | 4♣-2 [W] | פלג אסף - רם ראובן | (123) | |||
8 | נימן מירי - איתן חיותה | 500 | ♥A | 5♣X-3 [W] | קמעו שי - לוי עופר | (125) | ||
אור גל - יצחקי עמוס | 140 | ♣Q | 2♠+1 [S] | קאופמן ישראל - צביקל אריה | (124) |
9 | ♠ T92 ♥ T985 ♦ KJT2 ♣ J2 |
|
♠ AQ843 ♥ K7 ♦ 85 ♣ K743 |
♠ 7 ♥ AJ632 ♦ A64 ♣ QT86 | |
♠ KJ65 ♥ Q4 ♦ Q973 ♣ A95 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 4 | 3 | 3 | 6 | 2 |
S | 4 | 3 | 3 | 6 | 2 |
E | 9 | 9 | 10 | 7 | 11 |
W | 9 | 9 | 10 | 7 | 11 |
Par: -620 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | נצר שלמה - מרמלשטיין גבי | 100 | ♦3 | 4♥-1 [E] | ספייר אלברט - בלוך שרה | (130) | ||
אופיר רונית - דשא גיל | 200 | ♦3 | 3N-2 [E] | קפואנו יום טוב - צדיק מוטי | (132) | |||
קיש תמר - סורל רבקה | 100 | ♦3 | 3♥-1 [E] | אפשטיין אורי - הראל אמנון | (129) | |||
ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש | 100 | ♦T | 3N-1 [W] | פז שרה - מזרחי יפה | (131) | |||
1 | רובינשטיין אסתר - טלפיר רנה | 130 | ♠8 | 3♣+1 [E] | שמעון ציפי - דגן זבולון | (128) | ||
בנבניסטי רונן - בואנו אביב | 150 | ♥K | 3♦-3 [S] | טל משה - ורד רונית | (121) | |||
1 | טוויג אהרון - מילר בני | 150 | ♣5 | 3♣+2 [E] | אריאלי אמנון - לרנר משה | (127) | ||
פכטמן אהובה - טולדנו חנה | 180 | ♠9 | 2N+2 [W] | מיימון סאייג - קושניר ללה | (122) | |||
5 | זילברשטין לייזר - פלדמן אברהם | 100 | ♣J | 2♠-1 [W] | הראל משה - וישניצקי מירי | (126) | ||
פיוטרו קלוד - פלאי רענן | 110 | ♣J | 1♠+1 [W] | פלג אסף - רם ראובן | (123) | |||
10 | נימן מירי - איתן חיותה | 300 | ♦3 | 4♥-3 [E] | קמעו שי - לוי עופר | (125) | ||
אור גל - יצחקי עמוס | 170 | ♦3 | 3♥+1 [E] | קאופמן ישראל - צביקל אריה | (124) |
10 | ♠ AK53 ♥ K943 ♦ 93 ♣ KQ8 |
|
♠ 986 ♥ J5 ♦ KT6 ♣ JT432 |
♠ QT742 ♥ AT82 ♦ A2 ♣ 97 | |
♠ J ♥ Q76 ♦ QJ8754 ♣ A65 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 7 | 6 | 8 | 9 | 7 |
S | 7 | 6 | 8 | 9 | 7 |
E | 4 | 7 | 5 | 4 | 6 |
W | 4 | 7 | 5 | 4 | 6 |
Par: 110 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | נצר שלמה - מרמלשטיין גבי | 630 | ♠4 | 3N+1 [N] | ספייר אלברט - בלוך שרה | (130) | ||
אופיר רונית - דשא גיל | 600 | ♠4 | 3N= [N] | קפואנו יום טוב - צדיק מוטי | (132) | |||
13 | קיש תמר - סורל רבקה | 630 | ♠6 | 3N+1 [N] | אפשטיין אורי - הראל אמנון | (129) | ||
ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש | 200 | ♠4 | 3N-2 [N] | פז שרה - מזרחי יפה | (131) | |||
14 | רובינשטיין אסתר - טלפיר רנה | 600 | ♠4 | 3N= [N] | שמעון ציפי - דגן זבולון | (128) | ||
בנבניסטי רונן - בואנו אביב | 300 | ♦A | 5♥-3 [N] | טל משה - ורד רונית | (121) | |||
12 | טוויג אהרון - מילר בני | 110 | ♦Q | 2♠= [E] | אריאלי אמנון - לרנר משה | (127) | ||
פכטמן אהובה - טולדנו חנה | 630 | ♠4 | 3N+1 [N] | מיימון סאייג - קושניר ללה | (122) | |||
1 | זילברשטין לייזר - פלדמן אברהם | 630 | ♠7 | 3N+1 [N] | הראל משה - וישניצקי מירי | (126) | ||
פיוטרו קלוד - פלאי רענן | 660 | ♠4 | 3N+2 [N] | פלג אסף - רם ראובן | (123) | |||
10 | נימן מירי - איתן חיותה | 1100 | ♦Q | 3♠X-4 [E] | קמעו שי - לוי עופר | (125) | ||
אור גל - יצחקי עמוס | 630 | ♠4 | 3N+1 [N] | קאופמן ישראל - צביקל אריה | (124) |
11 | ♠ KT9832 ♥ AQ7 ♦ J8 ♣ 97 |
|
♠ A4 ♥ KT653 ♦ 75 ♣ KQT4 |
♠ 5 ♥ 94 ♦ AKT9643 ♣ AJ5 | |
♠ QJ76 ♥ J82 ♦ Q2 ♣ 8632 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 1 | 7 | 3 | 1 | 0 |
S | 1 | 7 | 3 | 1 | 0 |
E | 11 | 6 | 10 | 11 | 11 |
W | 12 | 6 | 10 | 12 | 12 |
Par: -990 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | נצר שלמה - מרמלשטיין גבי | 420 | ♠Q | 5♦+1 [E] | ספייר אלברט - בלוך שרה | (130) | ||
אופיר רונית - דשא גיל | 520 | ♠8 | 3N+4 [W] | קפואנו יום טוב - צדיק מוטי | (132) | |||
קיש תמר - סורל רבקה | 420 | ♠Q | 5♦+1 [E] | אפשטיין אורי - הראל אמנון | (129) | |||
ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש | 420 | ♠Q | 5♦+1 [E] | פז שרה - מזרחי יפה | (131) | |||
4 | רובינשטיין אסתר - טלפיר רנה | 170 | ♠Q | 4♦+2 [E] | שמעון ציפי - דגן זבולון | (128) | ||
בנבניסטי רונן - בואנו אביב | 300 | ♦K | 3♠X-2 [N] | טל משה - ורד רונית | (121) | |||
5 | טוויג אהרון - מילר בני | 500 | ♦A | 4♠X-3 [N] | אריאלי אמנון - לרנר משה | (127) | ||
פכטמן אהובה - טולדנו חנה | 300 | ♦A | 4♠X-2 [N] | מיימון סאייג - קושניר ללה | (122) | |||
11 | זילברשטין לייזר - פלדמן אברהם | 490 | ♠T | 3N+3 [W] | הראל משה - וישניצקי מירי | (126) | ||
פיוטרו קלוד - פלאי רענן | 50 | ♣9 | 4♥-1 [W] | פלג אסף - רם ראובן | (123) | |||
7 | נימן מירי - איתן חיותה | 170 | ♠Q | 4♦+2 [E] | קמעו שי - לוי עופר | (125) | ||
אור גל - יצחקי עמוס | 440 | ♠T | 5♣+2 [W] | קאופמן ישראל - צביקל אריה | (124) |
12 | ♠ J643 ♥ QJ854 ♦ ♣ J632 |
|
♠ AT92 ♥ A ♦ 743 ♣ AQ984 |
♠ KQ87 ♥ KT963 ♦ KQT ♣ 5 | |
♠ 5 ♥ 72 ♦ AJ98652 ♣ KT7 |
NT | ♠ | ♥ | ♦ | ♣ | |
N | 3 | 2 | 3 | 5 | 3 |
S | 3 | 2 | 3 | 5 | 3 |
E | 10 | 11 | 9 | 7 | 10 |
W | 10 | 11 | 10 | 7 | 10 |
Par: -450 |
IMP | מזרח - מערב | תוצאה | הובלה | חוזה | צפון - דרום | קבוצה | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | נצר שלמה - מרמלשטיין גבי | 50 | ♥5 | 4♠-1 [W] | ספייר אלברט - בלוך שרה | (130) | ||
אופיר רונית - דשא גיל | 420 | ♥8 | 4♠= [W] | קפואנו יום טוב - צדיק מוטי | (132) | |||
9 | קיש תמר - סורל רבקה | 430 | ♦8 | 3N+1 [E] | אפשטיין אורי - הראל אמנון | (129) | ||
ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש | 800 | ♥A | 4♦X-3 [S] | פז שרה - מזרחי יפה | (131) | |||
1 | רובינשטיין אסתר - טלפיר רנה | 420 | ♦A | 4♠= [E] | שמעון ציפי - דגן זבולון | (128) | ||
בנבניסטי רונן - בואנו אביב | 400 | ♠6 | 5♣= [W] | טל משה - ורד רונית | (121) | |||
טוויג אהרון - מילר בני | 420 | ♥5 | 4♠= [W] | אריאלי אמנון - לרנר משה | (127) | |||
פכטמן אהובה - טולדנו חנה | 420 | ♦A | 4♠= [E] | מיימון סאייג - קושניר ללה | (122) | |||
1 | זילברשטין לייזר - פלדמן אברהם | 450 | ♥7 | 4♠+1 [E] | הראל משה - וישניצקי מירי | (126) | ||
פיוטרו קלוד - פלאי רענן | 420 | ♥Q | 4♠= [W] | פלג אסף - רם ראובן | (123) | |||
10 | נימן מירי - איתן חיותה | 420 | ♥Q | 4♠= [E] | קמעו שי - לוי עופר | (125) | ||
אור גל - יצחקי עמוס | 50 | ♥5 | 4♠-1 [W] | קאופמן ישראל - צביקל אריה | (124) |