תדפיס אישי
ארצית סוף שנה בככר המדינה | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 28/09/19 | סניף: כיכר המדינה ת"א | מקדם: 20.39 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
גלברד מרדכי - לבל טליה
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
612 | גלברד מרדכי | רב אמן בינלאומי כסף | 76888 | 13523 | 3117 | 367968 |
10397 | לבל טליה | רב אמן | 14412 | 944 | 24 | 25052 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 55.97 מקום ישיבה:A7EW דרוג: 12 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | 100 | 90.33 | ♣5 | 4♠X-1 [W] | שפירו לאה - גינוסר איתמר | |
2 | NS | -450 | 51.92 | ♥T | 4♠+1 [W] | ||
3 | EW | 500 | 15.43 | ♠A | 5♥X-2 [E] | רוטשטיין אדלה - ברנר אילנה | |
4 | EW | -630 | 90.33 | ♣6 | 3N+1 [W] | ||
5 | NS | 180 | 94.17 | ♠5 | 1N+3 [S] | טל שחר עופר - ויגלר (גל) אורית | |
6 | NS | -100 | 53.84 | ♠J | 3♥-2 [N] | ||
7 | EW | -660 | 69.20 | ♥T | 3N+2 [W] | אייזנברג בני - גיסין איתן | |
8 | EW | 50 | 46.16 | ♣K | 2♠-1 [W] | ||
11 | EW | -420 | 40.40 | ♥J | 4♠= [W] | לידור דניאלה - חכימי תמר | |
12 | EW | -200 | 71.12 | ♥A | 5♦-2 [N] | ||
13 | EW | -630 | 21.19 | ♣6 | 3N+1 [W] | אורון דוד - בילגוראי שרה | |
14 | EW | -430 | 96.09 | ♦8 | 3N+1 [E] | ||
15 | NS | -100 | 44.24 | ♦5 | 1N-1 [S] | ליפין גנאדי - ריזנברג אורלי | |
16 | NS | 750 | 92.25 | ♥A | 5♣X+2 [S] | ||
17 | EW | -480 | 46.16 | ♣Q | 4♥+2 [E] | מנחם אבינועם - עזרא משה | |
18 | EW | 120 | 57.68 | ♣2 | 1N+1 [S] | ||
19 | EW | -620 | 30.80 | ♠5 | 4♠= [E] | רום שושנה - מיוחס מושיקו | |
20 | EW | 200 | 50.00 | ♣5 | 3♠+2 [S] | ||
21 | EW | -800 | 92.25 | ♦K | 5♠X-3 [N] | קורנט עמית - מושקוביץ עידו | |
22 | EW | -110 | 59.60 | ♠A | 3♦= [W] | ||
23 | NS | 140 | 46.16 | ♦K | 2♥+1 [S] | גוטמן הנרי - סולניק אריה | |
24 | NS | -400 | 76.89 | ♠A | 3N= [E] | ||
25 | EW | 200 | 38.48 | ♥Q | 4♠-2 [E] | קדם משה - ניסנסון בלהה | |
26 | EW | 140 | 36.56 | ♦8 | 3♥= [N] | ||
27 | EW | 430 | 64.81 | ♠6 | 3N+1 [S] | סדיס ג'ובינה - מרקוס עמירם | |
28 | EW | -200 | 18.52 | ♥T | 3♣X-1 [N] | ||
29 | EW | 200 | 7.41 | ♠4 | 7N-2 [E] | וסרמן גילדה - ערמי רות | |
30 | EW | -50 | 66.67 | ♥4 | 4♦-1 [N] | ||
31 | EW | -920 | 80.25 | ♦Q | 6♣= [W] | טרגן אברהם - צייטין דוד | |
32 | EW | 0 | 30.06 | PASS |