תדפיס אישי
זוגות מעורבים - אילת 2019 | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 08/11/19 | סניף: פסטיבל הים האדום | מקדם: 14.39 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
פרחי לינה - נאמן אריה
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
15050 | פרחי לינה | אמן בכיר כסף | 5299 | 387 | 5 | 9419 |
8734 | נאמן אריה | אמן זהב | 7199 | 94 | 0 | 8139 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 48.17 מקום ישיבה:C3NS דרוג: 28 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | ||
5 | NS | 100 | 91.43 | ♠T | 5♦X-1 [E] | טובי יעקב - שחר נטע | ||
6 | NS | -1460 | 47.14 | ♣J | 6♥+1 [E] | |||
7 | NS | -100 | 57.14 | ♠A | 3♥-1 [N] | לזר שוקי - לזר נעמי | ||
8 | NS | 150 | 68.57 | ♥Q | 2N+1 [S] | |||
9 | NS | 400 | 18.57 | ♠6 | 3N= [S] | גלברד מרדכי - לבל טליה | ||
10 | NS | -680 | 47.14 | ♥8 | 4♠+2 [E] | |||
11 | NS | -450 | 5.71 | ♠4 | 4♥+1 [E] | גוטפריד ורדה - גוטפריד שי | ||
12 | NS | 140 | 30.00 | ♦K | 1♥+2 [N] | |||
13 | NS | -650 | 42.86 | ♠2 | 4♥+1 [E] | וקסמן סופי - לונשטיין תומר | ||
14 | NS | -250 | 0.00 | ♣2 | 3N-5 [N] | |||
15 | NS | -200 | 7.14 | ♣3 | 3N-2 [S] | פול יואכים - עקנין רות | ||
16 | NS | -500 | 23.55 | ♣5 | 4♠X-3 [S] | |||
17 | NS | 140 | 72.86 | ♣2 | 2♠+1 [N] | בורק לואיזה - רפאלי דוד | ||
18 | NS | -400 | 36.78 | ♥2 | 5♦= [W] | |||
19 | NS | -630 | 42.86 | ♦3 | 3N+1 [E] | רוטברט רינה - סלטי חיים | ||
20 | NS | -710 | 97.14 | ♣2 | 4♠+3 [W] | |||
21 | NS | -100 | 37.14 | ♠6 | 1N-1 [N] | פגי לוטי - זקרדזה מארק | ||
22 | NS | 110 | 40.00 | ♥4 | 2♦+1 [S] | |||
23 | NS | 150 | 88.57 | ♦T | 3♦+2 [N] | הרצברג אסתי - הרצברג אליה | ||
24 | NS | -150 | 64.29 | ♥2 | 4♦+1 [E] | |||
25 | NS | -50 | 18.57 | ♥4 | 2♠-1 [N] | קלט דיצה - פזי זהבה | ||
26 | NS | -200 | 81.43 | ♣A | 3♠+2 [E] | |||
27 | NS | -500 | 87.14 | ♥K | 4♠X-3 [S] | שעובי אביהוא - הזנפרץ אתי | ||
28 | NS | [c] | 50 | 50.00 | ♦A | 4♥-1 [E] |