תדפיס אישי
זוגות מעורבים - אילת 2019 | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 08/11/19 | סניף: פסטיבל הים האדום | מקדם: 14.39 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
חייט צבי - ניצן רינה
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
4654 | חייט צבי | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
20459 | ניצן רינה | אמן בכיר ארד | 5311 | 258 | 5 | 8141 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-12/05/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל12/05/2024 |
תוצאה: 51.14 מקום ישיבה:A5NS דרוג: 21 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | -110 | 11.43 | ♠6 | 2♠= [W] | Simic Olga - Benadiba Jacques | |
2 | NS | 660 | 77.92 | ♠A | 3N+2 [N] | ||
9 | NS | 460 | 85.71 | ♠J | 3N+2 [N] | שמיון דגן ג'ודי - לוי יצחק | |
10 | NS | -680 | 47.14 | ♥8 | 5♠+1 [E] | ||
11 | NS | -420 | 35.71 | ♣5 | 4♥= [E] | פרנק יוסף - רום מיכל | |
12 | NS | 180 | 51.43 | ♥2 | 1N+3 [N] | ||
13 | NS | -650 | 42.86 | ♠4 | 4♥+1 [E] | לייבוביץ אנטון - בן יהודה יהודית | |
14 | NS | -100 | 31.43 | ♥8 | 3♦X-1 [S] | ||
15 | NS | -200 | 7.14 | ♣3 | 3N-2 [S] | גבע חיים - גבע עדנה | |
16 | NS | -630 | 2.98 | ♥T | 3N+1 [W] | ||
17 | NS | -50 | 21.43 | ♣6 | 4♠-1 [N] | Leutbecher Roland - Leutbecher Mary | |
18 | NS | -400 | 36.78 | ♥4 | 5♦= [W] | ||
19 | NS | -210 | 85.71 | ♥6 | 1N+4 [W] | Taieb David - Sender Blauche | |
20 | NS | -710 | 97.14 | ♠5 | 5♠+2 [W] | ||
21 | NS | 0 | 57.14 | PASS | אגוזי יורם - אגוזי בתיה | ||
22 | NS | 400 | 95.71 | ♠A | 3♥-4 [W] | ||
23 | NS | 100 | 80.00 | ♦5 | 3♥-1 [E] | פרקש רות - טובביס אלכס | |
24 | NS | -450 | 11.43 | ♥A | 4♠+1 [W] | ||
25 | NS | 110 | 68.57 | ♦9 | 2♠= [N] | הכרמלי עמליה - מוסקוביץ הקטור | |
26 | NS | -650 | 32.86 | ♣A | 4♠+1 [E] | ||
27 | NS | -990 | 58.57 | ♠J | 6N= [W] | דניאלי מיכה - דניאלי יהודית | |
28 | NS | -460 | 70.26 | ♥6 | 3N+2 [E] | ||
29 | NS | 100 | 90.00 | ♦6 | 1N-1 [E] | ססרקו לאה - יעקב מלכה | |
30 | NS | -120 | 27.96 | ♣5 | 1N+1 [W] |