תדפיס אישי
זוגות Top-Bottom - אילת 2019 | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 09/11/19 | סניף: פסטיבל הים האדום | מקדם: 13.22 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
פרנק יוסף - גוטפריד שי
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
5364 | פרנק יוסף | רב אמן זהב | 14964 | 4551 | 822 | 101574 |
17756 | גוטפריד שי | אמן בכיר כסף | 5479 | 357 | 4 | 9249 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 45.32 מקום ישיבה:C8EW דרוג: 31 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | 90 | 39.71 | ♣5 | 1N= [N] | גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל | |
2 | EW | 150 | 5.92 | ♦5 | 3N-3 [E] | ||
3 | EW | 200 | 34.87 | ♦J | 3♦-2 [W] | כהן ליאור - צדיק ארז | |
4 | EW | -90 | 36.39 | ♠5 | 1N= [W] | ||
5 | EW | 630 | 25.02 | ♥T | 3N+1 [S] | לזר שוקי - לבנה דורון | |
6 | EW | -50 | 86.30 | ♥J | 3N-1 [S] | ||
7 | EW | 200 | 29.43 | ♥K | 4♠X-1 [E] | אלון הדסה - צווייג יחזקאל | |
8 | EW | 100 | 5.92 | ♦K | 3N-2 [E] | ||
11 | EW | 100 | 22.08 | ♣5 | 4♠-2 [E] | פרקש רות - טובביס אלכס | |
12 | EW | -150 | 51.47 | ♣2 | 2N+1 [W] | ||
15 | EW | 50 | 30.90 | ♣T | 2♠-1 [E] | אלישר שלמה - אלישר נועם | |
16 | EW | -90 | 48.53 | ♠A | 2♦= [E] | ||
17 | EW | -100 | 71.43 | ♦K | 4♠X-1 [S] | Sharp Natalie - Ellis Jonathan | |
18 | EW | 50 | 17.14 | ♣9 | 4♥-1 [E] | ||
19 | EW | 450 | 16.20 | ♦5 | 4♠+1 [N] | ברגר מיכאל - לבוביץ יורם | |
20 | EW | -110 | 85.27 | ♣8 | 2♠= [W] | ||
21 | EW | 140 | 17.14 | ♥J | 2♠+1 [N] | נצר גמליאלי - זהבי יוחנן | |
22 | EW | -50 | 92.86 | ♦J | 4♠-1 [N] | ||
23 | EW | 150 | 27.14 | ♠3 | 2N+1 [N] | קלט דיצה - פזי זהבה | |
24 | EW | -120 | 60.00 | ♠8 | 1N+1 [W] | ||
25 | EW | -130 | 50.00 | ♠3 | 3♦+1 [W] | Huggins Michael - Robinson Irena | |
26 | EW | -100 | 61.76 | ♣Q | 4♠-1 [N] | ||
27 | EW | -50 | 83.28 | ♥J | 4♠-1 [S] | Leutbecher Roland - Schoenebeck Florian | |
28 | EW | -450 | 88.96 | ♣7 | 4♥+1 [E] |