תדפיס אישי
זוגות IMP | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 12/11/19 | סניף: פסטיבל הים האדום | מקדם: 11.03 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
גל און נורית - גל און אלכס
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
6252 | גל און נורית | רב אמן | 10001 | 1136 | 53 | 24011 |
6253 | גל און אלכס | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: -4.0 מקום ישיבה:B6NS דרוג: 48 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | 110 | 1.00 | ♣5 | 3♦= [S] | בן דוד אבישי - לביא נירה | |
2 | NS | -450 | -4.00 | ♠J | 5♥= [W] | ||
3 | NS | -110 | -2.00 | ♦2 | 2♥= [E] | שרו חורחה - ארבל דייויד | |
4 | NS | -170 | 2.00 | ♥9 | 3♠+1 [W] | ||
11 | NS | -110 | -3.00 | ♥2 | 2♠= [W] | שניידר בלה - שניידר ישי | |
12 | NS | 140 | 8.00 | ♠A | 2♠+1 [S] | ||
13 | NS | -600 | -4.00 | ♥2 | 3N= [W] | בירמן דניאלה - Gulevich Anna | |
14 | NS | -1010 | -3.00 | ♦K | 6♠+1 [W] | ||
15 | NS | -100 | 2.00 | ♠A | 2♥-1 [N] | Cole Margie - Bianchedi Alejandro | |
16 | NS | 450 | 2.00 | ♥5 | 4♠+1 [S] | ||
17 | NS | -430 | 0.00 | ♠7 | 3N+1 [E] | בורלא יוסף - חיזקי אסתר | |
18 | NS | -110 | 3.00 | ♣4 | 2♠= [W] | ||
19 | NS | -1440 | 0.00 | ♣8 | 6N= [E] | בן נון אביבה - חסין נטשה | |
20 | NS | 100 | 7.00 | ♣4 | 3N-1 [W] | ||
21 | NS | -100 | -3.00 | ♥J | 4♦-1 [N] | גרינבאום ליאוניד - Medushevski Hendzi | |
22 | NS | -650 | -4.00 | ♥K | 4♠+1 [W] | ||
23 | NS | -1400 | -16.00 | ♥8 | 3NX-5 [N] | Von-Armin Daniela - Moberqueze Eric | |
24 | NS | 50 | 2.00 | ♥J | 4♠-1 [E] | ||
25 | NS | 100 | 13.00 | ♣7 | 4♠-1 [E] | Assouline Pierre - Roukine Karlay | |
26 | NS | -650 | -1.00 | ♥A | 4♠+1 [E] | ||
27 | NS | 420 | 3.00 | ♦5 | 4♠= [S] | Senensky Barry - Shnier Barbara | |
28 | NS | 170 | 2.00 | ♥3 | 2♠+2 [S] | ||
29 | NS | -150 | -2.00 | ♥8 | 2N+1 [E] | ויזל לילי - חריר אילנה | |
30 | NS | -50 | -7.00 | ♦J | 6♥-1 [S] |