תדפיס אישי
זוגות IMP | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 12/11/19 | סניף: פסטיבל הים האדום | מקדם: 11.03 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
אלדר יורם - אטלי סילביה
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
23133 | אלדר יורם | סגן אמן כסף | 588 | 2 | 0 | 608 |
15457 | אטלי סילביה | סגן אמן ארד | 1109 | 1 | 0 | 1119 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-02/05/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: -78.0 מקום ישיבה:B9EW דרוג: 85 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | 130 | -1.00 | ♥2 | 2♦+2 [S] | Ponomarova Tatiana - Garkavyi Alexander | |
2 | EW | -650 | 8.00 | ♠K | 5♥X= [E] | ||
3 | EW | 110 | -5.00 | ♥A | 3♣= [N] | מסר רות - גראובר מלכה | |
4 | EW | 140 | -9.00 | ♦8 | 3♥= [S] | ||
7 | EW | -90 | 3.00 | ♦7 | 2♣= [W] | זולקוב גנריאטה - לנקביץ' זופיה | |
8 | EW | -50 | 4.00 | ♦3 | 2♠-1 [S] | ||
11 | EW | 140 | -4.00 | ♠K | 3♥= [N] | Stock Gill - Stock Lynton | |
12 | EW | 200 | -9.00 | ♦J | 2♦-4 [W] | ||
15 | EW | -110 | -2.00 | ♠J | 3♣= [W] | Tassone Cristina - Cohen Ricardo | |
16 | EW | 420 | -1.00 | ♦9 | 4♠= [N] | ||
17 | EW | -430 | 0.00 | ♠K | 3N+1 [E] | יעקב אברהם - פרי מוטי | |
18 | EW | 100 | -7.00 | ♣9 | 3N-2 [W] | ||
19 | EW | -680 | -13.00 | ♠3 | 5♠+1 [W] | ברוידא שרה - קרביץ אירית | |
20 | EW | -90 | -3.00 | ♠T | 2♦= [W] | ||
21 | EW | 50 | -2.00 | ♠A | 3♥-1 [W] | Guerrien Dany - Friedman Markel Zitka | |
22 | EW | -50 | -10.00 | ♠9 | 4♥-1 [N] | ||
23 | EW | 90 | 0.00 | ♥8 | 2♦= [N] | Sitbon Gabrielle - Zerbib Robert | |
24 | EW | 50 | -2.00 | ♦5 | 4♠-1 [W] | ||
25 | EW | -620 | -1.00 | ♠5 | 4♠= [E] | אברהם טניה - הראל תמי | |
26 | EW | -620 | 0.00 | ♣J | 4♠= [E] | ||
27 | EW | 420 | -3.00 | ♥A | 4♠= [S] | פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית | |
28 | EW | 170 | -2.00 | ♣K | 2♠+2 [N] | ||
29 | EW | 300 | -9.00 | ♥8 | 3N-3 [E] | Milot Edouard - Rose Lyne | |
30 | EW | 690 | -10.00 | ♦Q | 4♥X+1 [N] |