תדפיס אישי
זוגות IMP | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 12/11/19 | סניף: פסטיבל הים האדום | מקדם: 11.03 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
אטוויל אלן - Lucacio Alex
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
41802 | אטוויל אלן | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
FRA | Lucacio Alex | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 29.0 מקום ישיבה:C1EW דרוג: 19 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | 110 | -1.00 | ♣5 | 3♦= [S] | Moberg Lars-Erik - Nilsson Galina | |
2 | EW | -450 | 4.00 | ♠7 | 4♥+1 [W] | ||
3 | EW | -170 | 3.00 | ♦7 | 3♠+1 [W] | שיף שמעון - זוארץ אבי | |
4 | EW | -230 | -1.00 | ♦Q | 3♠+3 [W] | ||
5 | EW | -100 | 6.00 | ♠A | 6♦-1 [N] | פרקש רות - פולק אוסקר | |
6 | EW | 100 | -8.00 | ♦7 | 3N-1 [W] | ||
7 | EW | -100 | 3.00 | ♠4 | 2♥-1 [N] | סוצקובר אהוד - סוצקובר פרידה | |
8 | EW | 110 | -1.00 | ♥5 | 2♠= [S] | ||
9 | EW | -140 | 9.00 | ♠Q | 2♥+1 [E] | שליטין נעמי - שליטין גדי | |
10 | EW | -600 | 9.00 | ♠5 | 3N= [W] | ||
11 | EW | 50 | -2.00 | ♥A | 2♠-1 [E] | ברוידא אלירם - שנרך מרים | |
12 | EW | -450 | 6.00 | ♣2 | 4♥+1 [E] | ||
13 | EW | -630 | 4.00 | ♥3 | 3N+1 [W] | Svoboda Otakar - Svobodova Pavla | |
14 | EW | -1020 | 3.00 | ♦8 | 6N+1 [E] | ||
15 | EW | -400 | 6.00 | ♥3 | 3N= [W] | לוי אבי - רוזנברג שרה | |
16 | EW | 450 | -2.00 | ♥5 | 4♠+1 [S] | ||
17 | EW | -460 | 1.00 | ♦2 | 3N+2 [W] | Bogacki Patrick - Sauvage Valerie | |
18 | EW | 50 | -6.00 | ♥8 | 3N-1 [E] | ||
21 | EW | -110 | 3.00 | ♦A | 2♠= [E] | Lipski Stephane - Lamay Christine | |
22 | EW | -300 | -5.00 | ♠T | 5♥X-2 [N] | ||
25 | EW | -650 | 0.00 | ♦A | 4♠+1 [E] | תמרי גדי - יצחקי עמוס | |
26 | EW | -680 | 2.00 | ♣J | 4♠+2 [E] | ||
29 | EW | -110 | 1.00 | ♦5 | 2♦+1 [W] | רום מיכל - Sabljic Milka | |
30 | EW | 430 | -5.00 | ♦J | 3N+1 [S] |