תדפיס אישי
זוגות IMP | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 12/11/19 | סניף: פסטיבל הים האדום | מקדם: 11.03 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
Uszynski Woyciech - וקסמן סופי
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
POL | Uszynski Woyciech | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
22555 | וקסמן סופי | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-02/05/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 4.0 מקום ישיבה:E2NS דרוג: 41 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
3 | NS | -50 | 0.00 | ♥A | 3♣-1 [N] | אריאלי דנה - אריאלי אמנון | |
4 | NS | -200 | 2.00 | ♦8 | 4♥-2 [S] | ||
5 | NS | -200 | -8.00 | ♥9 | 2♥X-1 [N] | Marilia Geme E.Gatti - Benaderette Rafael | |
6 | NS | -150 | 2.00 | ♥A | 3♠-3 [N] | ||
7 | NS | 100 | 3.00 | ♦K | 3♠-1 [E] | Halimi Gilles - Harrar Leon | |
8 | NS | -100 | -5.00 | ♥5 | 4♠-2 [S] | ||
9 | NS | 420 | 5.00 | ♣A | 4♠= [S] | גליקסמן דודו - פשה רוני | |
10 | NS | -130 | 2.00 | ♦2 | 2♣+2 [E] | ||
11 | NS | -50 | -2.00 | ♦Q | 3N-1 [S] | קופמן שרה - גרינברג שוש | |
12 | NS | -200 | 1.00 | ♣8 | 5♦X-1 [N] | ||
13 | NS | -600 | -4.00 | ♥5 | 3N= [W] | Smalinsky Lia Ana - Baucia Ines | |
14 | NS | -1020 | -3.00 | ♣J | 6N+1 [E] | ||
15 | NS | -400 | -6.00 | ♠J | 3N= [W] | טרגן אברהם - צייטין דוד | |
16 | NS | 450 | 2.00 | ♥4 | 4♠+1 [S] | ||
17 | NS | -300 | 3.00 | ♣4 | 2♥X-2 [S] | Solodar Philip - Beirminskaya Mariys | |
18 | NS | 50 | 6.00 | ♥9 | 3N-1 [E] | ||
19 | NS | -1440 | 0.00 | ♣3 | 6N= [E] | גרייצר מרים - ינאי יוסף | |
20 | NS | -110 | 2.00 | ♠T | 2♦+1 [W] | ||
21 | NS | 50 | 2.00 | ♥Q | 3♠-1 [E] | שוהם יורם - ינאי זאב | |
22 | NS | -650 | -4.00 | ♥K | 5♠= [W] | ||
23 | NS | 150 | 2.00 | ♥6 | 3♣+2 [N] | Natorski Janusz - Cieslik Ryszard | |
24 | NS | 100 | 3.00 | ♥J | 3N-2 [E] | ||
25 | NS | -650 | 0.00 | ♣8 | 4♠+1 [E] | קרמר שמואל - וייסבלום כלנית | |
26 | NS | -600 | 1.00 | ♣J | 3N= [E] |