תדפיס אישי
זוגות IMP | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 12/11/19 | סניף: פסטיבל הים האדום | מקדם: 11.03 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
ליבוביץ אביבה - ליבוביץ ג'ורג'
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
19135 | ליבוביץ אביבה | אמן בכיר ארד | 7122 | 243 | 7 | 9902 |
19136 | ליבוביץ גורג | אמן בכיר ארד | 6867 | 233 | 7 | 9547 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-02/05/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: -63.0 מקום ישיבה:E9EW דרוג: 79 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | 430 | -8.00 | ♥K | 3N+1 [N] | Djian Joelle - Djian Cecilia | |
2 | EW | -200 | -3.00 | ♥A | 5♠-2 [S] | ||
3 | EW | 90 | -4.00 | ♥A | 1N= [N] | אליאס סורין - Chelu Eugen | |
4 | EW | -200 | -2.00 | ♠A | 5♥-2 [N] | ||
5 | EW | 600 | -10.00 | ♣4 | 5♦= [S] | לונשטיין תומר - יופה אנטול | |
6 | EW | -630 | 9.00 | ♥2 | 3N+1 [W] | ||
7 | EW | 90 | -3.00 | ♣5 | 1N= [S] | שריג נוגה - סער ליאורה | |
8 | EW | 110 | -1.00 | ♥5 | 2♠= [S] | ||
9 | EW | 500 | -7.00 | ♦A | 5♣X-2 [W] | Simic Olga - פאלוך אבלין | |
10 | EW | -150 | -2.00 | ♥A | 3♣+2 [E] | ||
13 | EW | -130 | -8.00 | ♠4 | 2♣+2 [E] | צ'ורניי מיכאל - Ryskin Aleksanop | |
14 | EW | -510 | -9.00 | ♦K | 4♠+3 [W] | ||
17 | EW | -460 | 1.00 | ♠K | 3N+2 [W] | Biernat Tadek - Galka Kazimierz | |
18 | EW | -400 | 5.00 | ♥8 | 3N= [E] | ||
19 | EW | -1460 | 0.00 | ♥T | 6♠+1 [W] | אהרוני אורית - גל עדנה | |
20 | EW | -180 | 0.00 | ♠T | 1N+3 [W] | ||
21 | EW | 50 | -2.00 | ♦A | 3♠-1 [E] | נחום ארז - כהן שמואל | |
22 | EW | -50 | -10.00 | ♦A | 4♥-1 [S] | ||
23 | EW | 200 | -3.00 | ♦8 | 2♠-2 [E] | לשם יוספה - גינזבורג שיקה | |
24 | EW | 100 | -3.00 | ♥K | 4♠-2 [W] | ||
25 | EW | -650 | 0.00 | ♣8 | 4♠+1 [E] | Marta Sukova - Jungova Katerina | |
26 | EW | -680 | 2.00 | ♥A | 4♠+2 [E] | ||
27 | EW | 420 | -3.00 | ♥A | 4♠= [S] | קריגל רמי - מילשבסקי מירוסלב | |
28 | EW | 140 | -2.00 | ♣K | 2♠+1 [N] |