תדפיס אישי
זוגות פתוחה אילת 2019 - מוקדמות | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 14/11/19 | סניף: פסטיבל הים האדום | מקדם: 13.74 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
ממן גיא - שונק שושנה
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
17554 | ממן גיא | רב אמן ארד | 5806 | 1115 | 238 | 28856 |
7923 | שונק שושנה | רב אמן כסף | 11064 | 1599 | 196 | 36854 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-17/04/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 62.31 מקום ישיבה:B13EW דרוג: 12 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | -450 | 80.19 | ♦2 | 4♥+1 [E] | סילם חנה - גרייצר מרים | |
2 | EW | 710 | 15.10 | ♠T | 4♠+3 [N] | ||
3 | EW | -100 | 41.51 | ♥4 | 2♠-2 [S] | שידלוב שלמה - שידלוב מרים | |
4 | EW | -120 | 75.23 | ♥Q | 1N+1 [E] | ||
5 | EW | 80 | 53.30 | ♦7 | 1♠= [N] | וויינשטוק פאול - Micescu Viorel | |
6 | EW | -50 | 59.90 | ♦2 | 2♠-1 [N] | ||
7 | EW | -1390 | 73.58 | ♠3 | 6♣+1 [W] | אורמן ליאור - סוסמן אילנה | |
8 | EW | -100 | 93.86 | ♥2 | 3N-2 [N] | ||
9 | EW | 570 | 3.31 | ♥J | 3♣X+1 [N] | בירנבך דוד - קריספי ניסים | |
10 | EW | 170 | 68.26 | ♦Q | 3♠+1 [N] | ||
11 | EW | 130 | 55.66 | ♠A | 4♣= [S] | ארבל אליאס - רם משה | |
12 | EW | 600 | 15.10 | ♦7 | 3N= [N] | ||
13 | EW | 110 | 53.77 | ♣8 | 2♠= [N] | מי-טל כפיר - בנבניסטי רונן | |
14 | EW | -850 | 97.64 | ♠T | 5♥X+2 [W] | ||
15 | EW | 660 | 58.96 | ♥3 | 3N+2 [S] | שרי לאוניד - שחר אשר | |
16 | EW | -150 | 87.73 | ♦8 | 1N+2 [E] | ||
17 | EW | -500 | 88.79 | ♣A | 5♠X-3 [N] | מונטאנו אאורליה - מונטאנו אלכסנדר | |
18 | EW | -200 | 85.71 | ♦8 | 2♣X-1 [S] | ||
21 | EW | 500 | 41.04 | ♣5 | 4♦X-3 [E] | רייטר אלן - קובאליו סרג'יו | |
22 | EW | -650 | 79.99 | ♣3 | 4♥+1 [E] | ||
25 | EW | -100 | 78.50 | ♣3 | 4♠X-1 [S] | נאור גליה - שעובי אביהוא | |
26 | EW | 720 | 31.31 | ♠8 | 3N+4 [S] | ||
27 | EW | -120 | 77.36 | ♥6 | 2N= [E] | רובינשטיין אסתר - טלפיר רנה | |
28 | EW | -140 | 79.71 | ♣4 | 2♠+1 [E] |