תדפיס אישי
זוגות פתוחה אילת 2019 - מוקדמות | |||
מושב 2 מתוך 2 | תאריך: 14/11/19 | סניף: פסטיבל הים האדום | מקדם: 13.74 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
גרינברג טדי - אדטו משה
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
41444 | גרינברג טדי | אמן זהב | 2097 | 139 | 0 | 3487 |
15250 | אדטו משה | אמן בכיר ארד | 3236 | 264 | 0 | 5876 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-27/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 55.44 מקום ישיבה:E4NS דרוג: 37 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
7 | NS | -1390 | 26.42 | ♣9 | 6♣+1 [W] | Sebaoun Jackie - Sebaoun Alain | |
8 | NS | 140 | 68.87 | ♥K | 1♠+2 [S] | ||
9 | NS | 200 | 79.24 | ♥4 | 3♥X-1 [W] | פרג משה - רוזנטל מרטין | |
10 | NS | 300 | 65.86 | ♥A | 4♣-3 [W] | ||
11 | NS | 150 | 64.15 | ♣3 | 4♣+1 [S] | מולכו רזיאן - אטוויל שנטל | |
12 | NS | 100 | 36.32 | ♦2 | 2♠-2 [W] | ||
13 | NS | 110 | 46.23 | ♣8 | 2♠= [N] | Sharabski Alexei - גולדפרב איליה | |
14 | NS | 140 | 90.09 | ♣A | 3♠= [S] | ||
15 | NS | 690 | 74.53 | ♣7 | 3N+3 [S] | Birman Maurice - Lahmi Simoue | |
16 | NS | -90 | 68.39 | ♠2 | 1N= [E] | ||
17 | NS | 420 | 92.52 | ♦T | 4♠= [N] | Raccat Deni - Pariente Claude | |
18 | NS | 50 | 40.00 | ♥T | 2♦-1 [E] | ||
19 | NS | -100 | 2.90 | ♠2 | 3N-2 [N] | הירשמן איריס - גולדשטיין גבי | |
20 | NS | -600 | 15.24 | ♣2 | 3N= [E] | ||
21 | NS | 170 | 40.10 | ♠5 | 3♥+1 [S] | ארבל דודו - גולן אלעד | |
22 | NS | -100 | 89.99 | ♥K | 1♠-2 [S] | ||
23 | NS | -200 | 59.43 | ♣K | 4♠X-1 [S] | קרמר שמואל - טל יוסף | |
24 | NS | -400 | 45.28 | ♠5 | 3N= [W] | ||
25 | NS | -50 | 38.32 | ♣A | 4♠-1 [N] | סולקוביץ אלכס - לונשטיין דני | |
26 | NS | 230 | 7.01 | ♥2 | 3♥+3 [S] | ||
27 | NS | 180 | 99.05 | ♦Q | 1NX= [S] | אטוויל ז'אן-פול - אנגל יוסי | |
28 | NS | 50 | 66.98 | ♣4 | 2♦-1 [E] | ||
29 | NS | 100 | 87.67 | ♥6 | 4♠-1 [W] | Sitbon Gabrielle - Zerbib Robert | |
30 | NS | -50 | 25.86 | ♥T | 2♠-1 [N] |