תדפיס אישי
זוגות פתוחה אילת 2019 - גמר א | |||
מושב 3 מתוך 3 | תאריך: 15/11/19 | סניף: פסטיבל הים האדום | מקדם: 20.13 |
מנהל תחרות: אבנר ברי |
בריפמן אפרים - קונפינו יוסי
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
4370 | בריפמן אפרים | רב אמן זהב | 28865 | 3277 | 453 | 84285 |
6516 | קונפינו יוסי | רב אמן זהב | 23248 | 2838 | 337 | 68478 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 53.79 מקום ישיבה:B11# דרוג: 16 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | -250 | 2.17 | ♠A | 5♦-5 [N] | שרויט שמעון - כהן ליאור | |
2 | NS | -200 | 69.57 | ♦Q | 2♥-2 [S] | ||
3 | EW | 470 | 0.00 | ♦J | 3♣X= [S] | אלון הדסה - בן דוד אבישי | |
4 | EW | -300 | 100.00 | ♦5 | 1N-3 [N] | ||
5 | NS | 110 | 58.70 | ♣5 | 2♥= [N] | ברניר זוהר - מלאך יעקב | |
6 | NS | 110 | 65.22 | ♥2 | 3♣= [S] | ||
7 | EW | 140 | 39.13 | ♣J | 2♥+1 [S] | אורנשטיין איתן - שגיב יהודה | |
8 | EW | -150 | 93.48 | ♦J | 3♦-3 [N] | ||
11 | EW | -140 | 78.26 | ♣A | 3♥= [E] | טולדנו אורן - זמיר עמי | |
12 | EW | 650 | 47.83 | ♥Q | 5♠= [N] | ||
15 | EW | 230 | 65.22 | ♥J | 3♠+3 [S] | Von-Armin Daniela - Moberqueze Eric | |
16 | EW | 200 | 19.57 | ♥J | 5♣X-1 [W] | ||
19 | EW | -50 | 67.39 | ♠3 | 1N-1 [S] | לירן ינון - בנין בר רוני | |
20 | EW | -630 | 84.78 | ♥Q | 3N+1 [W] | ||
21 | EW | 140 | 23.91 | ♦A | 2♥+1 [N] | וקסמן סופי - Uszynski Woyciech | |
22 | EW | -1460 | 65.88 | ♦3 | 6♥+1 [W] | ||
23 | EW | -100 | 86.96 | ♥4 | 3N-1 [S] | Ponomarova Tatiana - Garkavyi Alexander | |
24 | EW | 50 | 52.17 | ♥9 | 2♠-1 [W] | ||
25 | EW | 200 | 28.26 | ♦A | 3♥X-1 [W] | מיוחס מושיקו - רום שושנה | |
26 | EW | 870 | 0.00 | ♠K | 2♠X+1 [S] | ||
27 | EW | 420 | 56.52 | ♠T | 4♥= [S] | Levy Jean Piere - Benadiba Jacques | |
28 | EW | -430 | 25.05 | ♣Q | 3N+1 [E] | ||
29 | EW | 100 | 71.74 | ♦K | 4♠-1 [W] | ממן גיא - שונק שושנה | |
30 | EW | -420 | 89.13 | ♥3 | 4♥= [W] |