תדפיס אישי
סימולטנית ארצית נובמבר 2019 - משוקלל | ||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 10/11/19 | סניף: מרכז ההתאגדות |
מנהל תחרות: עמית אסף |
אומסי נעמי - פורטונה ארנון
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
16297 | אומסי נעמי | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
5150 | פורטונה ארנון | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-17/04/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 49.216 מקום ישיבה:H15# דרוג: 635 מקדמה: 1.24 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | -420 | 30.92 | ♥3 | 4♠= [W] | טל דן - פסטרנק יוסף | |
2 | NS | -110 | 39.25 | ♦K | 2♣+1 [E] | ||
3 | NS | 150 | 35.37 | ♠6 | 2N+1 [N] | דוד אילן - צינמן מיכל | |
4 | NS | -180 | 37.35 | ♣5 | 2N+2 [E] | ||
5 | NS | -450 | 30.94 | ♠K | 5♥= [W] | ירוס מיכאל - מור אהוד | |
6 | NS | -170 | 45.06 | ♦8 | 2♠+2 [W] | ||
7 | NS | -630 | 40.41 | ♥5 | 3N+1 [E] | אבידר אופליה - סרבן דניאלה | |
8 | NS | 460 | 65.83 | ♠J | 3N+2 [S] | ||
9 | NS | 980 | 92.32 | ♥7 | 6♠= [N] | טורבוביץ ציפי - מירקין לודמילה | |
10 | NS | 90 | 87.82 | ♥3 | 2♦= [S] | ||
11 | NS | -120 | 73.88 | ♥J | 1N+1 [E] | אוסדצ'י-קפלן אורנה - ברנר מרים | |
12 | NS | -450 | 38.18 | ♠K | 4♥+1 [W] | ||
13 | NS | -100 | 9.41 | ♦9 | 4♠-1 [S] | רוזנשיין אלכסנדר - שלייפר ישראל | |
14 | NS | 50 | 29.11 | ♠A | 5♥-1 [E] | ||
15 | NS | 140 | 72.33 | ♣J | 2♥+1 [N] | בן אפרים דוד - שטיינוג עפרה | |
16 | NS | -1470 | 32.38 | ♠2 | 6N+1 [W] | ||
17 | EW | -460 | 76.59 | ♥J | 3N+2 [E] | וילנסקי סטפן - זק יניב | |
18 | EW | 0 | 49.76 | PASS | |||
19 | EW | -150 | 91.98 | ♣5 | 3N-3 [N] | נביא יהודה - נביא רות | |
20 | EW | 100 | 43.99 | ♥4 | 3N-1 [E] | ||
29 | NS | -680 | 1.38 | ♣J | 4♠+2 [E] | אורנשטיין איתן - גלסר אנדרי | |
30 | NS | -100 | 34.01 | ♣A | 3♦X-1 [N] | ||
31 | NS | -100 | 16.22 | ♦A | 5♠-1 [S] | הוכברג אריה - הוכברג אבלין | |
32 | NS | 100 | 76.93 | ♣5 | 1N-1 [W] |