תדפיס אישי
סגל קרייתי 2020 - בית ב' מחזור 3 | |||
מושב 2 מתוך 5 | תאריך: 12/02/20 | סניף: קריות/חיפה | מקדם: 15.33 |
מנהל תחרות: מונטאנו אאורליה |
בן עוזיון מלכה - בן עוזיון עופר
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
7776 | בן עוזיון מלכה | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
23-58 | בן עוזיון עופר | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: -70.0 מקום ישיבה:A3EW דרוג: 10 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | 510 | 8.00 | ♦Q | 5♠+2 [S] | תמיר טובה - בייצר מוטי | |
2 | EW | 620 | -8.00 | ♣T | 4♥= [N] | ||
3 | EW | 150 | -4.00 | ♥9 | 2N+1 [S] | ||
7 | EW | DEAL | --- | ויינשטיין אבישי - מרקוביץ רוני | |||
8 | EW | DEAL | --- | ||||
9 | EW | DEAL | --- | ||||
10 | EW | 600 | -2.00 | ♥8 | 3N= [N] | שני גילה - עמיר מירה | |
11 | EW | 400 | -4.00 | ♥A | 5♦= [S] | ||
12 | EW | 100 | -6.00 | ♠J | 4♥-2 [E] | ||
13 | EW | -630 | 7.00 | ♣T | 3N+1 [E] | גולדשטיין יעקב - מלמד אהרון | |
14 | EW | -50 | 0.00 | ♠4 | 2♦-1 [S] | ||
15 | EW | 50 | -2.00 | ♥2 | 3N-1 [W] | ||
16 | EW | 800 | -13.00 | ♥K | 2♣X-3 [W] | שקד יצחק - לוי אבי | |
17 | EW | 170 | -2.00 | ♣3 | 2♥+2 [N] | ||
18 | EW | 650 | -2.00 | ♦T | 4♠+1 [S] | ||
19 | EW | -690 | -11.00 | ♠6 | 3N+3 [W] | בר רבקה - מאר ריבי | |
20 | EW | -620 | -5.00 | ♥9 | 5♦+1 [W] | ||
21 | EW | -300 | -3.00 | ♣3 | 2♦-3 [N] | ||
22 | EW | 100 | -5.00 | ♥3 | 3♥-1 [E] | קוגן זאב - גונן שרה | |
23 | EW | 130 | -2.00 | ♣7 | 3♦+1 [N] | ||
24 | EW | 110 | 1.00 | ♣3 | 2♠= [S] | ||
25 | EW | 140 | 2.00 | ♠6 | 3♠= [S] | בטצייג רחל - בטצייג ישראל | |
26 | EW | 200 | -13.00 | ♣Q | 6♥-2 [E] | ||
27 | EW | -50 | -1.00 | ♥6 | 3♣-1 [S] | ||
28 | EW | 80 | -2.00 | ♣4 | 1♥= [N] | אפשטיין אהרון - אביזמר פני | |
29 | EW | -680 | 0.00 | ♠9 | 4♥+2 [W] | ||
30 | EW | 100 | -3.00 | ♥7 | 5♠X-1 [W] |