תדפיס אישי
ארצית ע"ש פנינה מינץ ז"ל | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 15/02/20 | סניף: רמת השרון | מקדם: 19.89 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
רוסלר אמנון - הרצקה רוני
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
4373 | רוסלר אמנון | רב אמן זהב | 27406 | 4114 | 579 | 97496 |
99 | הרצקה רוני | רב אמן זהב | 28150 | 5582 | 920 | 129970 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 63.12 מקום ישיבה:A8# דרוג: 1 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | 50 | 73.19 | ♠K | 4♥-1 [E] | שמש סמי - שמש רותי | |
2 | NS | 300 | 82.10 | ♦4 | 4♥X-2 [E] | ||
3 | NS | 100 | 67.84 | ♥4 | 1N-1 [W] | פיוטרו קקלוד - פלאי רענן | |
4 | NS | 140 | 53.57 | ♥K | 3♠= [S] | ||
5 | NS | -100 | 8.98 | ♠4 | 6♥-1 [N] | פרידלנדר דודי - יעקב אברהם | |
6 | NS | 980 | 91.02 | ♦7 | 6♥= [S] | ||
7 | NS | 650 | 64.27 | ♠6 | 4♥+1 [S] | חן ליאת - הרבסט אילן | |
8 | NS | 990 | 98.16 | ♠T | 6N= [S] | ||
9 | EW | -650 | 58.92 | ♠3 | 4♠+1 [W] | מיוחס מושיקו - רום שושנה | |
10 | EW | 650 | 12.54 | ♦Q | 4♠+1 [S] | ||
11 | EW | -150 | 67.84 | ♦A | 3♣+2 [E] | חכימי תמר - לידור דניאלה | |
12 | EW | -450 | 67.84 | ♣A | 4♥+1 [W] | ||
15 | NS | 1370 | 87.46 | ♠7 | 6♦= [S] | אנטונוב לריסה - טובביס אלכס | |
16 | NS | 430 | 37.51 | ♥6 | 3N+1 [N] | ||
17 | NS | -480 | 32.16 | ♣3 | 4♠+2 [E] | עזרא משה - מנחם אבינועם | |
18 | NS | 130 | 69.62 | ♥4 | 3♦+1 [S] | ||
19 | NS | 120 | 57.13 | ♠5 | 2N= [S] | גוניק-ששון אורנה - לובינסקי יובל | |
20 | NS | -170 | 89.24 | ♥3 | 3♠+1 [W] | ||
21 | NS | -420 | 44.65 | ♠7 | 4♥= [W] | רטר קורן - פטלקו ליה | |
22 | NS | 110 | 85.67 | ♥2 | 2♠= [S] | ||
23 | NS | -600 | 17.90 | ♠Q | 3N= [E] | נחום ארז - כהן שמואל | |
24 | NS | 50 | 82.10 | ♦5 | 3N-1 [E] | ||
25 | NS | 400 | 94.59 | ♠K | 3♥-4 [E] | וייסבלום כלנית - רייכמן יוסי | |
26 | NS | -100 | 23.25 | ♣Q | 3N-1 [S] | ||
27 | NS | 490 | 99.94 | ♥8 | 3N+3 [N] | גרינברג שוש - לנדסמן אטי | |
28 | NS | 100 | 78.54 | ♠6 | 1N-2 [E] | ||
29 | NS | 200 | 93.10 | ♦A | 3♣-2 [E] | רבינוביץ' יונתן - גיסין איתן | |
30 | NS | -150 | 13.79 | ♠A | 3♥-3 [S] | ||
31 | NS | 300 | 98.03 | ♠K | 5NX-2 [W] | טננבוים אורלי - בן דוד אבישי | |
32 | NS | 200 | 42.61 | ♣6 | 3♦-2 [W] |