תדפיס אישי
גביע מיכל אמבר | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 21/02/20 | סניף: קריות/חיפה | מקדם: 16.38 |
מנהל תחרות: עמית אסף |
רזניק פרץ - טאומן ירון
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
8294 | רזניק פרץ | אמן בכיר כסף | 5705 | 451 | 4 | 10415 |
1932 | טאומן ירון | אמן בכיר זהב | 5420 | 532 | 18 | 11640 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 46.37 מקום ישיבה:A5# דרוג: 49 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | -480 | 48.22 | ♦4 | 4♥+2 [E] | בייצר מוטי - ארזיל אתי | |
2 | EW | 100 | 11.21 | ♦7 | 3N-2 [W] | ||
3 | NS | 100 | 3.63 | ♥A | 3♣-1 [W] | טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה | |
4 | NS | -600 | 12.54 | ♥7 | 5♣= [W] | ||
5 | EW | 1430 | 0.06 | ♣4 | 6♥= [N] | הרץ ראובן - הולינגר אבי | |
6 | EW | -680 | 88.79 | ♣J | 4♥+2 [W] | ||
9 | EW | 450 | 19.68 | ♣4 | 4♠+1 [N] | רפפורט לאה - בן דוד רמי | |
10 | EW | -100 | 73.19 | ♣2 | 3N-1 [N] | ||
11 | EW | 100 | 12.54 | ♦Q | 4♥X-1 [W] | אורון דוד - בילגוראי שרה | |
12 | EW | 140 | 41.08 | ♣T | 2♠+1 [N] | ||
13 | EW | -630 | 64.27 | ♥4 | 3N+1 [E] | שזיפי חנה - שזיפי אילן | |
14 | EW | -50 | 62.49 | ♣K | 1N-1 [S] | ||
15 | EW | 50 | 58.92 | ♦2 | 3♠-1 [E] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | |
16 | EW | 980 | 14.90 | ♥A | 6♠= [S] | ||
17 | EW | -50 | 48.22 | ♠A | 4♥-1 [S] | קורן תקוה - הרבסט מיכאלה | |
18 | EW | -90 | 74.97 | ♠Q | 1N= [W] | ||
19 | EW | -1460 | 64.27 | ♣4 | 6♥+1 [E] | בנישטי משה - נוי לאודין | |
20 | EW | 140 | 73.19 | ♥2 | 3♠= [N] | ||
21 | EW | 120 | 19.68 | ♦6 | 1N+1 [S] | מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס | |
22 | EW | 100 | 58.92 | ♣A | 3♠-1 [W] | ||
23 | EW | -200 | 80.32 | ♠2 | 1N-2 [N] | כוכבי אלי - מץ דליה | |
24 | EW | -100 | 87.46 | ♥7 | 3N-2 [S] | ||
25 | EW | -170 | 53.57 | ♦J | 3♠+1 [E] | שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי | |
26 | EW | -200 | 92.81 | ♦T | 3N-2 [S] | ||
27 | EW | 150 | 12.54 | ♥J | 3N-3 [E] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | |
28 | EW | 630 | 32.16 | ♦8 | 3N+1 [S] | ||
29 | EW | -620 | 58.62 | ♠7 | 4♠= [E] | קינן דני - מחרז רוזי בריזיט | |
30 | EW | -150 | 93.10 | ♠2 | 1N+2 [E] | ||
31 | NS | -140 | 24.14 | ♣4 | 3♠= [W] | גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן | |
32 | NS | -100 | 5.67 | ♥7 | 3N-2 [N] |