תדפיס אישי
גביע מיכל אמבר | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 21/02/20 | סניף: קריות/חיפה | מקדם: 16.38 |
מנהל תחרות: עמית אסף |
שטרן בן - ציפין שמואל
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
19887 | שטרן בן | אמן זהב | 3739 | 111 | 1 | 4899 |
24169 | ציפין שמואל | אמן זהב | 2257 | 137 | 1 | 3677 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/03/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל06/03/2024 |
תוצאה: 50.23 מקום ישיבה:A9# דרוג: 32 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | -480 | 48.22 | ♦4 | 4♥+2 [E] | גרוס ריצ'ארד - מירקין לודמילה | |
2 | EW | -110 | 77.71 | ♦7 | 3♣= [W] | ||
3 | EW | 140 | 51.78 | ♣5 | 2♠+1 [N] | שזיפי חנה - שזיפי אילן | |
4 | EW | 200 | 46.43 | ♠Q | 3NX-1 [E] | ||
5 | EW | 680 | 21.46 | ♣4 | 4♥+2 [N] | אורון דוד - בילגוראי שרה | |
6 | EW | -620 | 31.53 | ♥J | 4♥= [W] | ||
7 | NS | -500 | 8.98 | ♣A | 5♦X-2 [N] | קורן תקוה - הרבסט מיכאלה | |
8 | NS | -110 | 3.63 | ♦A | 2♠= [E] | ||
9 | EW | 420 | 55.35 | ♣4 | 4♠= [N] | רהב יוסף - אדלשטיין פרידה | |
10 | EW | -100 | 73.19 | ♣2 | 3N-1 [N] | ||
11 | NS | 100 | 87.46 | ♦Q | 4♥-2 [W] | מורוזנסקי לאוניד - צבעוני פנחס | |
12 | NS | 140 | 58.92 | ♦9 | 2♠+1 [N] | ||
13 | EW | -130 | 26.81 | ♣6 | 3♦+1 [W] | בנישטי משה - נוי לאודין | |
14 | EW | -50 | 62.49 | ♣K | 1N-1 [S] | ||
17 | EW | -100 | 78.54 | ♠A | 4♥-2 [N] | שידלובסקי אורן - אשכנזי יוסי | |
18 | EW | 50 | 42.87 | ♣T | 1N-1 [W] | ||
19 | EW | -1400 | 32.16 | ♥A | 5♣X-6 [N] | מונטאנו אלכסנדר - מונטאנו אאורליה | |
20 | EW | -100 | 89.24 | ♥T | 4♠-1 [S] | ||
21 | EW | -300 | 99.94 | ♦3 | 4♠-3 [N] | קינן דני - מחרז רוזי בריזיט | |
22 | EW | -110 | 92.81 | ♣A | 2♠= [W] | ||
23 | EW | 110 | 3.63 | ♠J | 2♣+1 [S] | גלסר אנדרי - אורנשטיין איתן | |
24 | EW | 120 | 25.03 | ♥7 | 2N= [S] | ||
25 | EW | -50 | 23.25 | ♦A | 2♥-1 [S] | בייצר מוטי - ארזיל אתי | |
26 | EW | 620 | 16.11 | ♠2 | 4♠= [S] | ||
27 | EW | 100 | 60.70 | ♥7 | 3N-2 [E] | טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה | |
28 | EW | 130 | 74.97 | ♥9 | 3♣+1 [S] | ||
29 | EW | -620 | 58.62 | ♦J | 4♠= [E] | הרץ ראובן - הולינגר אבי | |
30 | EW | -120 | 55.17 | ♣9 | 1N+1 [E] | ||
31 | EW | -140 | 75.86 | ♥7 | 3♠= [W] | רפפורט לאה - בן דוד רמי | |
32 | EW | 420 | 24.14 | ♣5 | 4♠= [N] |