תדפיס אישי
פסטיבל ONLINE - תחרויות בוקר | |||
מושב 1 מתוך 5 | תאריך: 12/07/20 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 16.07 |
מנהל תחרות: מיוחס מושיקו |
אורנשטיין איתן - גלסר אנדרי
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
801 | אורנשטיין איתן | רב אמן בינלאומי | 40750 | 7863 | 1436 | 191180 |
9069 | גלסר אנדרי | רב אמן ארד | 15519 | 1746 | 135 | 39729 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-02/05/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 58.082 מקום ישיבה:B9# דרוג: 16 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | -300 | 80.15 | ♥5 | 4♠X-2 [N] | עמרם ציפי - ברזילי ליאורה | |
2 | EW | -420 | 46.32 | ♣T | 4♠= [E] | ||
3 | EW | 100 | 66.18 | ♦A | 3♥-1 [E] | אורון דוד - בילגוראי שרה | |
4 | EW | -620 | 66.91 | ♦6 | 4♠= [E] | ||
5 | EW | 120 | 33.82 | ♠2 | 1N+1 [N] | (רובוט) - ליפצ'וק חנה | |
6 | EW | -650 | 59.56 | ♠6 | 4♠+1 [W] | ||
7 | EW | -100 | 40.44 | ♠A | 1N-1 [N] | אלעזרי פליציה - גלבוע נחמה | |
8 | EW | 120 | 20.47 | ♠J | 1N+1 [S] | ||
9 | EW | -140 | 94.77 | ♣A | 2♥+1 [W] | אבידן חנה - שפירא אורה | |
10 | EW | 100 | 70.14 | ♠T | 2♦-1 [E] | ||
11 | EW | -50 | 87.50 | ♠A | 3♦-1 [S] | בך ורדה - הס רנה | |
12 | EW | -120 | 52.94 | ♣T | 1N+1 [E] | ||
13 | EW | 630 | 78.68 | ♥4 | 3N+1 [N] | וולפגור אתי - אלקלעי משה | |
14 | EW | 420 | 84.32 | ♥5 | 4♠= [N] | ||
15 | EW | -170 | 40.44 | ♦4 | 3♠+1 [W] | סדיס ג'ובינה - אופנהיים נגה | |
16 | EW | 200 | 7.35 | ♥A | 4♠-2 [W] | ||
17 | EW | 100 | 22.79 | ♠3 | 3♥-2 [W] | עזורי איוון - כהן שמואל | |
18 | EW | 680 | 60.29 | ♥2 | 4♠+2 [S] | ||
19 | EW | -200 | 64.71 | ♦5 | 4♠-4 [S] | עזרא משה - מנחם אבינועם | |
20 | EW | -650 | 47.79 | ♣3 | 4♠+1 [W] | ||
21 | EW | -450 | 68.38 | ♣8 | 4♥+1 [W] | שטאובר אריה - פרידלנדר דודי | |
22 | EW | 510 | 94.12 | ♠5 | 4♥+3 [N] | ||
23 | EW | 620 | 22.79 | ♦J | 4♥= [S] | גבע עופר - נויברט טדי | |
24 | EW | -100 | 83.09 | ♦5 | 4♥X-1 [N] |