תדפיס אישי
פסטיבל ONLINE - תחרויות בוקר | |||
מושב 4 מתוך 5 | תאריך: 15/07/20 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 14.80 |
מנהל תחרות: מיוחס מושיקו |
מילר אלכסיי - ויסבוך ינקה לוצ'יה
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
20909 | מילר אלכסיי | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
8001 | ויסבוך ינקה לוצ'יה | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-17/04/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 48.908 מקום ישיבה:B40# דרוג: 91 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | -50 | 80.77 | ♣K | 4♥-1 [N] | (רובוט) - כפיר שושי | |
2 | EW | 630 | 31.41 | ♠8 | 3N+1 [N] | ||
3 | EW | -110 | 35.26 | ♣A | 2♥= [W] | (רובוט) - וייס מנחם | |
4 | EW | -100 | 80.13 | ♥A | 4♠-1 [S] | ||
5 | EW | 110 | 19.87 | ♠T | 3♦= [N] | קליין יעקב - בכר פנחס | |
6 | EW | -600 | 94.23 | ♥2 | 3N= [E] | ||
7 | EW | -630 | 41.67 | ♦3 | 3N+1 [E] | בר סבר יפה - הרבסט מיכאלה | |
8 | EW | 100 | 19.23 | ♠A | 5♦-2 [W] | ||
9 | EW | -100 | 96.15 | ♠J | 4♥-2 [N] | אנדרמן ד"ר דוריאן - קרן אורה | |
10 | EW | 630 | 12.82 | ♠7 | 3N+1 [N] | ||
11 | EW | 50 | 48.72 | ♠2 | 3♥-1 [W] | גורטלר לאה - גורטלר יוסף | |
12 | EW | -100 | 44.87 | ♣K | 3♠-1 [N] | ||
13 | EW | 100 | 49.36 | ♦K | 3N-1 [E] | פומרנץ ישראל - בן יהודה יהודית | |
14 | EW | -300 | 69.07 | ♥T | 4♠X-2 [S] | ||
15 | EW | -420 | 72.44 | ♠9 | 4♥= [W] | batsal - ליבוביץ דוד | |
16 | EW | -100 | 45.40 | ♦K | 2♠X-1 [N] | ||
17 | EW | 90 | 28.85 | ♥4 | 1N= [S] | זיידמן רונית - קרמר זהבה | |
18 | EW | -140 | 77.92 | ♥3 | 1♠+2 [W] | ||
19 | EW | 500 | 5.77 | ♦A | 5♣X-2 [W] | פרג רחל - פרג אלי | |
20 | EW | 100 | 22.44 | ♣T | 3♠-1 [E] | ||
21 | EW | 680 | 53.85 | ♣9 | 4♥+2 [N] | (רובוט) - zohary | |
22 | EW | -170 | 96.15 | ♣J | 3♥+1 [W] | ||
23 | EW | 170 | 39.10 | ♠7 | 2♥+2 [S] | רייכמן יוסי - וייסבלום כלנית | |
24 | EW | 790 | 8.33 | ♦7 | 4♥X+2 [S] |