תדפיס אישי
פסטיבל Online - זוגות פתוחה - גמר ב | |||
מושב 3 מתוך 3 | תאריך: 16/07/20 | סניף: הפסטיבל הבינלאומי | מקדם: 17.60 |
מנהל תחרות: אבנר ברי |
גינוסר איתמר - תמרי גדי
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
19061 | גינוסר איתמר | רב אמן כסף | 13813 | 1568 | 426 | 50793 |
1448 | תמרי גדי | אמן זהב | 3499 | 116 | 0 | 4659 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-27/04/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 53.27 מקום ישיבה:A18# דרוג: 32 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | 100 | 82.22 | ♦A | 3♥X-1 [E] | בן נון אביבה - גולדרינג אהובה | |
2 | NS | 50 | 82.94 | ♥A | 4♠-1 [E] | ||
3 | NS | 500 | 97.78 | ♣A | 5♦X-2 [W] | בר סבר יפה - הרבסט מיכאלה | |
4 | NS | -140 | 87.78 | ♦5 | 3♠= [W] | ||
5 | NS | -140 | 51.11 | ♦K | 2♠+1 [E] | גל ויגלר אורית - טל-שחר עופר | |
6 | NS | -300 | 18.89 | ♠A | 5♦X-2 [S] | ||
7 | NS | -200 | 27.78 | ♦8 | 4♥-2 [S] | לוי עמליה - פרץ שמואל | |
8 | NS | 450 | 62.22 | ♥J | 4♠+1 [N] | ||
9 | NS | -100 | 12.22 | ♣9 | 2N-2 [N] | פולק אוסקר - פרקש רות | |
10 | NS | 0 | 32.22 | PASS | |||
11 | NS | -170 | 86.67 | ♦A | 4♣+2 [W] | זיגלמן רונאל - קובאליו סרג'יו | |
12 | NS | 50 | 50.00 | ♦4 | 4♥-1 [E] | ||
13 | NS | -140 | 52.22 | ♣7 | 2♠+1 [E] | כהן יהודה - אביטבול מרדכי | |
14 | NS | -100 | 12.22 | ♦5 | 3N-2 [S] | ||
15 | NS | 120 | 64.44 | ♦T | 1N+1 [N] | Solal Julien - גרסטנר גל | |
16 | NS | 790 | 91.11 | ♥A | 4♠X+2 [N] | ||
17 | NS | 450 | 57.78 | ♣A | 4♥+1 [N] | אינדורסקי שמעון - אינדורסקי שרה | |
18 | NS | -1520 | 16.67 | ♦2 | 7N= [W] | ||
19 | NS | -140 | 74.44 | ♥T | 2♠+1 [W] | וילר אווי - זיידנר חנה | |
20 | NS | -90 | 25.56 | ♣A | 2♦= [E] | ||
21 | NS | 660 | 80.00 | ♠5 | 3N+2 [S] | שטאובר אריה - פרידלנדר דודי | |
22 | NS | -790 | 0.00 | ♣K | 4♠X= [W] | ||
23 | NS | -650 | 43.33 | ♦T | 4♥+1 [E] | יהל נילי - חכמי מיכל | |
24 | NS | 480 | 68.89 | ♥A | 4♠+2 [N] |