תדפיס אישי
סימולטנית ארצית אונליין - 24.7.20 | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 24/07/20 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 13.15 |
מנהל תחרות: שזיפי אילן |
Tkeshet - קשת מרים
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
Tkeshet | Tkeshet | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
5026 | קשת מרים | לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג | ||||
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-02/05/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 45.58 מקום ישיבה:C33# דרוג: 257 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | -150 | 82.20 | ♠4 | 2♦+3 [E] | נתן מיכה - הנדל אביהו | |
2 | NS | -100 | 15.91 | ♦A | 3♥-1 [S] | ||
3 | NS | 420 | 57.63 | ♦7 | 4♥= [S] | לדרמן לאון - חוזמן אלכסנדר | |
4 | NS | -650 | 39.83 | ♦K | 4♥+1 [E] | ||
5 | NS | 50 | 44.92 | ♦7 | 4♥-1 [W] | בלס רמי - בלס יהודית | |
6 | NS | 480 | 93.50 | ♥2 | 4♠+2 [S] | ||
7 | NS | -200 | 12.43 | ♦K | 2♥-2 [N] | אינדורסקי שמעון - אינדורסקי שרה | |
8 | NS | -170 | 13.07 | ♥3 | 2♦+4 [W] | ||
9 | NS | 100 | 94.92 | ♥2 | 3N-1 [E] | גלעדי מיכאל - גלעדי ציפי | |
10 | NS | -130 | 44.29 | ♥K | 3♦+1 [W] | ||
11 | NS | 420 | 59.89 | ♥3 | 4♥= [N] | ירדני יעל - ספיר מרים | |
12 | NS | -420 | 49.72 | ♥6 | 5♦+1 [W] | ||
13 | NS | -100 | 33.33 | ♣7 | 3♥-1 [S] | -------------------- | |
14 | NS | -50 | 3.13 | ♥J | 7♦-1 [S] | ||
15 | NS | -450 | 49.72 | ♣A | 4♠+1 [W] | איתן יבגניה - איתן מוניה | |
16 | NS | -690 | 17.80 | ♠4 | 3N+3 [W] | ||
17 | NS | 400 | 28.53 | ♣5 | 3N= [N] | קרמרמן רותי - אבני אבי | |
18 | NS | 130 | 79.66 | ♥A | 4♦= [S] | ||
19 | NS | -630 | 35.59 | ♣T | 3N+1 [W] | קולדן יהודית - סצ'י קלר | |
20 | NS | 100 | 55.40 | ♠3 | 5♦-1 [W] | ||
21 | NS | 690 | 72.60 | ♣6 | 3N+3 [S] | קלר יצחק - שינבאום שלמה | |
22 | NS | -110 | 44.92 | ♣A | 2♦+1 [W] | ||
23 | NS | -200 | 2.26 | ♥7 | 5♣X-1 [S] | קראוסהר יהודה - קרסו חמדה | |
24 | NS | -90 | 62.71 | ♥5 | 1N= [E] |