תדפיס אישי
אליפות ישראל טופ-בוטום אונליין - גמר ב' | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 19/03/21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 18.47 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
טיקוצינסקי מלכה - ניצן רינה
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
8643 | טיקוצינסקי מלכה | אמן בכיר ארד | 7950 | 294 | 0 | 10890 |
20459 | ניצן רינה | אמן בכיר ארד | 5216 | 258 | 5 | 8046 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-02/05/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 42.85 מקום ישיבה:A38# דרוג: 74 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | NS | 100 | 40.48 | ♥A | 5♣-2 [E] | בילגוראי שרה - אורון דוד | |
2 | NS | 150 | 59.52 | ♥2 | 5♣-3 [W] | ||
3 | NS | -620 | 3.57 | ♠A | 4♠= [W] | הרבסט אילן - בנין בר רוני | |
4 | NS | 600 | 32.14 | ♦5 | 3N= [S] | ||
5 | NS | 680 | 82.14 | ♣5 | 5♥+1 [S] | גלילי נתן - עוזר יורם | |
6 | NS | -130 | 47.62 | ♠A | 3♣+1 [W] | ||
7 | NS | 110 | 65.48 | ♣7 | 2♠= [N] | פדון עמליה - רובין דורית | |
8 | NS | 120 | 92.66 | ♥8 | 1N+1 [S] | ||
9 | NS | -170 | 2.38 | ♥K | 2♠+2 [E] | פיברט יוסף - פיברט גל | |
10 | NS | 1460 | 77.47 | ♠6 | 6♠+1 [S] | ||
11 | NS | -920 | 61.90 | ♥4 | 6♦= [W] | פטרושקה רועי - ליפשיץ יותם | |
12 | NS | 380 | 78.57 | ♠4 | 2♦X+1 [N] | ||
13 | NS | -100 | 40.48 | ♠A | 2♥-1 [S] | יזהר רפי - פרץ פולדי | |
14 | NS | 170 | 26.19 | ♣K | 3♠+1 [N] | ||
15 | NS | -420 | 51.19 | ♥A | 4♠= [W] | פול יואכים - ברגיל אבי | |
16 | NS | 400 | 11.90 | ♥K | 3N= [N] | ||
17 | NS | -50 | 14.29 | ♣5 | 3N-1 [N] | רגב נחום - דנן אלן ארי | |
18 | NS | 600 | 26.19 | ♦5 | 3N= [S] | ||
19 | NS | 200 | 54.76 | ♠Q | 3N-2 [E] | דקל אברהם - אשר נחמיה | |
20 | NS | 140 | 34.52 | ♦Q | 3♥= [S] | ||
21 | NS | -100 | 50.00 | ♦9 | 3♥-1 [N] | הנדל אביהו - מורן מוטי | |
22 | NS | 450 | 71.43 | ♦2 | 4♠+1 [N] | ||
23 | NS | -200 | 9.52 | ♣3 | 2N-2 [N] | רוזנטל אבי - בן-אפרים רן | |
24 | NS | -500 | 0.03 | ♠K | 4♦X-3 [S] | ||
25 | NS | -50 | 48.81 | ♠7 | 1N-1 [S] | מילר בני - זומר אהרון | |
26 | NS | 90 | 54.76 | ♥A | 2♣= [N] | ||
27 | NS | -100 | 29.76 | ♥9 | 3N-2 [S] | הראל אתי - ולרשטיין בתיה | |
28 | NS | 600 | 83.33 | ♦8 | 3N= [N] | ||
29 | NS | 680 | 5.95 | ♠J | 4♥+2 [N] | וינקלר עמית - שיפטר שושי | |
30 | NS | 50 | 32.14 | ♦4 | 2♥-1 [E] | ||
31 | NS | 50 | 52.38 | ♣3 | 4♥-1 [E] | בנימין סלביה - פז שרה | |
32 | NS | -620 | 16.67 | ♥2 | 4♥= [W] | ||
33 | NS | -50 | 0.00 | ♦4 | 5♠-1 [S] | יקיר דני - טוויג אהרון | |
34 | NS | 50 | 94.05 | ♣4 | 6♥-1 [W] | ||
35 | NS | -630 | 47.62 | ♥T | 3N+1 [W] | אורון רות - סדיס גובינה | |
36 | NS | -100 | 42.86 | ♦3 | 1N-1 [N] |