תדפיס אישי
אליפות ישראל טופ-בוטום אונליין - גמר ב' | |||
מושב 1 מתוך 1 | תאריך: 19/03/21 | סניף: ארצי - התאגדות | מקדם: 18.47 |
מנהל תחרות: | |||
פירוט תוצאות ב-BBO |
בסקין בן - רוזנטל ניר
פרטים אישיים | ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג' | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
מספר חבר | שם | תואר | מקומיות | ארציות | בינ"ל | משוקללות |
18804 | בסקין בן | רב אמן | 4591 | 748 | 63 | 15221 |
17557 | רוזנטל ניר | רב אמן ארד | 6355 | 1210 | 89 | 22905 |
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-02/05/2024 | נקודות אמן ותארים נכונים ל14/04/2024 |
תוצאה: 61.74 מקום ישיבה:A46# דרוג: 2 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
לוח | כיוון | ניקוד | תוצאה | הובלה | חוזה | נגד | |
1 | EW | 140 | 38.10 | ♣K | 2♥+1 [S] | ענבר דוד - פלאי רענן | |
2 | EW | 100 | 69.05 | ♥2 | 4♣-2 [W] | ||
3 | EW | -170 | 58.33 | ♠A | 3♠+1 [W] | וילסקר בוריס - ללוש יעל | |
4 | EW | 170 | 90.48 | ♦J | 3♣+3 [S] | ||
5 | EW | 1430 | 2.38 | ♣5 | 6♥= [S] | ידדוב רמי - שפוצ'ניק גרש | |
6 | EW | 100 | 28.57 | ♥9 | 3♠-1 [W] | ||
7 | EW | 100 | 48.81 | ♣2 | 4♦-1 [W] | זינגר מריקה - פורת רמי | |
8 | EW | -140 | 76.81 | ♠9 | 3♠= [W] | ||
9 | EW | -140 | 82.14 | ♥K | 2♠+1 [E] | מן פנינה - מן שמשון | |
10 | EW | 680 | 91.20 | ♣A | 4♥+2 [N] | ||
11 | EW | 50 | 1.19 | ♠6 | 7♦-1 [W] | אלנבוגן בני - פרטיג מיכאל | |
12 | EW | 50 | 88.10 | ♣K | 1N-1 [E] | ||
13 | EW | 140 | 10.71 | ♣Q | 2♥+1 [S] | נוה גל - מזרחי יפה | |
14 | EW | 140 | 84.52 | ♥6 | 2♠+1 [N] | ||
15 | EW | -420 | 48.81 | ♦6 | 4♠= [W] | ירוס מיכאל - גולדנברג שלום | |
16 | EW | -100 | 100.00 | ♥2 | 4♠-2 [S] | ||
17 | EW | -50 | 85.71 | ♣5 | 3N-1 [N] | עומר זך - עומר יותם | |
18 | EW | 630 | 52.38 | ♦5 | 3N+1 [S] | ||
19 | EW | -100 | 70.24 | ♣A | 4♠X-1 [S] | כהן-טל ישי - פוקסמן ירחמיאל | |
20 | EW | 140 | 65.48 | ♠J | 2♥+1 [S] | ||
21 | EW | -470 | 95.24 | ♥K | 3♦X= [W] | זק יניב - כהן אילן | |
22 | EW | 480 | 13.10 | ♦A | 4♥+2 [S] | ||
23 | EW | -100 | 64.29 | ♣3 | 2N-1 [N] | כהן מזל - ליבסטר בני | |
24 | EW | -200 | 93.88 | ♥6 | 3♥-4 [N] | ||
25 | EW | 90 | 25.00 | ♠7 | 1N= [S] | גלעדי ירון - גרסטנר גל | |
26 | EW | -100 | 80.95 | ♠4 | 1N-1 [S] | ||
27 | EW | -50 | 46.43 | ♠A | 3N-1 [N] | רום מיכל - מרמר רוני | |
28 | EW | -200 | 83.33 | ♠8 | 4♥-2 [S] | ||
29 | EW | 710 | 63.10 | ♠4 | 4♥+3 [S] | גלסר אנדרי - ברקוביץ אריה | |
30 | EW | 120 | 44.05 | ♣A | 2N= [N] | ||
31 | EW | -500 | 97.62 | ♥A | 6♠X-2 [S] | סוכמן גידי - סוכמן צבי | |
32 | EW | -600 | 65.48 | ♠7 | 3N= [E] | ||
33 | EW | 450 | 69.05 | ♦5 | 4♥+1 [N] | בן יהודה יהודית - לייבו אדי | |
34 | EW | -450 | 42.86 | ♣4 | 4♥+1 [W] | ||
35 | EW | -660 | 88.10 | ♠5 | 3N+2 [E] | וייס גבי - חכמה דוד | |
36 | EW | -100 | 57.14 | ♥A | 3♠-1 [S] |