Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות

תדפיס אישי
סגל קרייתי 2020 - בית א' מחזור 3
מפגש 15 מתוך 15 תאריך: 04-03-20 סניף: קריות/חיפה
מנהל תחרות: מונטאנו אאורליה

לייבו אדי - בן יהודה יהודית
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
850 לייבו אדי רב אמן כסף 25453 2499 108 55843
2218 בן יהודה יהודית רב אמן כסף 22635 2268 115 51065
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-10/08/2020 נקודות אמן ותארים נכונים ל11/08/2020


תוצאה: 117.97  דרוג: 13
מפגש 15
נגד עמית מיכה - עמית אסף
ניקוד IMP הובלה חוזה לוח
-90  1J 1N [W] 17
0 0 PASS 18
 480 -2Q 5+1 [S] 19
-650  6J 4+1 [E] 20
 650 -19 4+1 [N] 21
 100 -88 4-1 [E] 22
-680  -104 4+2 [E] 23
 420 -7A 4 [S] 24
תוצאה( 7 - 28 ) 3.32 VP
מפגש 14
נגד עמיר אריה - קפלן אהרון
ניקוד IMP הובלה חוזה לוח
-50  4J 3-1 [N] 9
 100 -14 3-1 [E] 10
 50 -82 4-1 [E] 11
 120 -37 1N+1 [S] 12
 200 -83 3N-2 [E] 13
 420 -12 4 [S] 14
 1370 -64 6 [S] 15
 400 09 3N [N] 16
תוצאה( 4 - 27 ) 2.89 VP
מפגש 13
נגד אורנשטיין איתן - גלסר אנדרי
ניקוד IMP הובלה חוזה לוח
 50 08 3N-1 [W] 1
 150 -2T 4-3 [W] 2
 170 -5A 3+1 [N] 3
 650 -10Q 4+1 [S] 4
-100  65 3N-1 [N] 5
-790  7K 4X [E] 6
-100  -2A 4-1 [S] 7
 100 2T 4-2 [E] 8
תוצאה( 15 - 19 ) 8.33 VP
מפגש 12
נגד דב אלכס - גולן אודי
ניקוד IMP הובלה חוזה לוח
 980 08 6 [S] 17
-140  0J 2+1 [W] 18
-150  08 2+3 [W] 19
-660  15 3N+2 [W] 20
-420  3J 4 [E] 21
-620  -44 4 [E] 22
 600 0A 3N [S] 23
-110  -22 3 [W] 24
תוצאה( 4 - 6 ) 9.14 VP
מפגש 11
נגד מאר רוני - ארזיל אתי
ניקוד IMP הובלה חוזה לוח
 170 4T 2+2 [N] 9
 110 -4J 2 [S] 10
-100  47 5-2 [S] 11
 170 44 3+1 [N] 12
 660 -18 3N+2 [N] 13
-150  27 3-3 [N] 14
 200 75 3+2 [N] 15
 420 0A 5+1 [S] 16
תוצאה( 21 - 5 ) 15.5 VP
מפגש 10
נגד אהרונוביץ מיכאל - פסטרנק יוסף
ניקוד IMP הובלה חוזה לוח
 100 -18 2-2 [W] 1
 650 1J 4+1 [S] 2
 450 12 4+1 [S] 3
-100  -15T 6N-1 [N] 4
 100 -1Q 4-2 [W] 5
 200 -49 3-2 [E] 6
-100  -5K 3-1 [N] 7
-130  -2A 2+2 [E] 8
תוצאה( 2 - 28 ) 2.31 VP
מפגש 9
נגד גל שמואל - טל עופר
ניקוד IMP הובלה חוזה לוח
 50 -9K 5-1 [W] 17
-450  06 4+1 [E] 18
 300 -6A 3N-3 [E] 19
-150  06 1N+2 [E] 20
 300 -37 3NX-2 [W] 21
 420 15 4 [N] 22
-650  -4Q 4+1 [E] 23
 450 -3Q 4+1 [S] 24
תוצאה( 1 - 25 ) 2.69 VP
מפגש 8
נגד ציטרון פטרו - גרינברג צדוק
ניקוד IMP הובלה חוזה לוח
-170  62 3+1 [W] 9
 170 0K 2+2 [S] 10
 490 8J 3N+3 [N] 11
-170  -25 3+1 [E] 12
 110 -22 3 [N] 13
-50  13 2N-1 [N] 14
-450  83 4+1 [W] 15
 200 33 4-2 [W] 16
תוצאה( 26 - 4 ) 16.9 VP
מפגש 7
נגד אופק טל - עממי צבי
ניקוד IMP הובלה חוזה לוח
 180 -3T 1N+3 [N] 1
-450  0T 4+1 [W] 2
-100  -3A 4X-1 [S] 3
-170  -5A 2+2 [E] 4
 50 -23 4-1 [W] 5
-110  -2A 3 [E] 6
-650  -18 4+1 [W] 7
 300 -1K 4X-2 [W] 8
תוצאה( 0 - 17 ) 4.25 VP
מפגש 6
נגד זק שחר - בראונשטיין אריאל
ניקוד IMP הובלה חוזה לוח
-420  0Q 4 [W] 17
-430  -5K 3N+1 [E] 18
-50  -55 3-1 [N] 19
-630  12 3N+1 [W] 20
 620 -1A 5+1 [N] 21
-50  -7A 4-1 [N] 22
 130 4Q 4 [S] 23
-110  -4Q 2 [E] 24
תוצאה( 5 - 22 ) 4.25 VP
מפגש 5
נגד אדלשטיין פרידה - רהב יוסף
ניקוד IMP הובלה חוזה לוח
 170 09 2+2 [S] 9
-90  4T 2 [W] 10
 800 -96 4X-4 [E] 11
-100  12J 5-1 [S] 12
-600  1T 3N [E] 13
-140  0T 3 [W] 14
 140 1A 2+1 [S] 15
-50  2K 2-1 [N] 16
תוצאה( 20 - 9 ) 14.09 VP
מפגש 4
נגד טורפשטיין ירון - זיגרסון ורדה
ניקוד IMP הובלה חוזה לוח
 480 -23 4+2 [N] 1
-420  -1Q 4 [W] 2
 110 17 2 [S] 3
 300 56 3-3 [W] 4
 140 33 3 [S] 5
-800  -12A 5X-4 [N] 6
 680 -107 4+2 [S] 7
 170 3K 2+2 [N] 8
תוצאה( 12 - 25 ) 5.32 VP
מפגש 3
נגד מונטאנו אלכסנדר - שקדי צבי
ניקוד IMP הובלה חוזה לוח
-50  08 4-1 [N] 17
 170 -2T 2+2 [S] 18
-1460  -96 6+1 [W] 19
 600 52 3N [S] 20
0 -2 PASS 21
 200 14 4-2 [E] 22
 660 6T 3N+2 [S] 23
-50  -43 3-1 [S] 24
תוצאה( 12 - 17 ) 7.95 VP
מפגש 2
נגד גל טיבור - פואה דורית
ניקוד IMP הובלה חוזה לוח
 420 2A 4 [N] 9
-170  1A 2+2 [E] 10
-140  -2J 3 [E] 11
-120  -12 2N [E] 12
 140 1K 2+1 [S] 13
-420  08 4 [E] 14
 110 45 3 [N] 15
 200 4T 3-2 [E] 16
תוצאה( 12 - 3 ) 13.45 VP
מפגש 1
נגד כץ אפרים - קרבי עפר
ניקוד IMP הובלה חוזה לוח
 460 -26 3N+2 [N] 1
-450  1A 4+1 [E] 2
-650  5T 5 [E] 3
 120 -22 1N+1 [S] 4
-420  3Q 4 [E] 5
 100 22 2-1 [E] 6
 730 -145 3X [S] 7
-430  13 3N+1 [W] 8
תוצאה( 12 - 18 ) 7.58 VP