תדפיס קבוצה
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 22-11-19 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

ברקת אילן
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
9312 ברקת אילן רב אמן בינלאומי כסף 16827 6097 3407 248147
9321 לוין אמיר רב אמן בינלאומי כסף 17341 6987 5406 357511
9402 רול יוסף רב אמן בינלאומי כסף 14930 5285 3833 259430
12940 לנגי אסף רב אמן בינלאומי כסף 39299 6665 3188 265349
4281 זק יניב רב אמן בינלאומי כסף 27740 8022 4792 347560
8453 בראל מיכאל רב אמן בינלאומי כסף 17013 6428 5025 332543
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/06/2020 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2020


תוצאה: 151.67  דרוג: 1
מושב נגד IMP VP
- +
1 מרק סוניה 21 26 11.58
2 ארבל דייויד 30 68 18.17
3 עמית מיכה 39 42 10.97
4 בנין בר רוני 25 36 13.23
5 מינזלי אאידה 27 51 16.03
6 אופק טל 18 43 16.21
7 עציון אמיר 27 13 6.04
8 בירמן אלון 30 38 12.44
9 לזר אלון 8 33 16.21
10 זק שחר 11 46 17.77
11 גרינבאום ליאוניד 27 43 14.42
סהכ 263 439 151.67

מפגש 11 נגד (10) גרינבאום ליאוניד
לובינסקי יובל - מרק מיכה צפון - דרום רול יוסף - לוין אמיר
לנגי אסף - ברקת אילן מזרח - מערב צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
6    420 K 4 [N]  170 K 3+1 [N] 17
  9 500  7 5X-2 [S] 100  7 4-1 [S] 18
  10 250  J 4-5 [N]  200 8 3N-2 [W] 19
     100 4 4-1 [W]  100 A 4-1 [E] 20
1   110  K 3 [E] 130  A 3+1 [E] 21
    630  A 3N+1 [W] 630  A 3N+1 [W] 22
  7 100  J 2-1 [N]  200 3 3N-2 [E] 23
  5 100  T 3-2 [N]  100 J 2-2 [W] 24
5    150 2 1N+2 [N] 50  5 1N-1 [S] 25
  1  180 4 1N+3 [N]  210 8 1N+4 [N] 26
4    300 K 1NX-2 [W]  140 4 2+1 [S] 27
  6 140  6 3 [W]  100 4 4-2 [W] 28
  5 90  2 1N [W]  80 A 1 [N] 29
11    470 5 3X [S] 50  K 3-1 [N] 30
27 43 IMP
5.58 14.42 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (8) זק שחר
טל נגה - טל דנה צפון - דרום רול יוסף - לוין אמיר
לנגי אסף - ברקת אילן מזרח - מערב זק שחר - בראונשטיין אריאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  11 990  A 6N [W] 460  3 3N+2 [E] 1
  3 200  2 2-2 [S] 90  Q 1N [E] 2
    650  K 4+1 [W] 650  A 4+1 [W] 3
1    120 T 1N+1 [S]  90 5 2 [S] 4
2    100 K 3-2 [W]  50 8 3-1 [W] 5
  6 100  A 4X-1 [S]  140 7 2+1 [S] 6
3   100  T 3N-1 [N] 200  9 3N-2 [N] 7
  1  400 9 3N [N]  430 9 3N+1 [N] 8
  11 600  8 3N [W] 100  J 2-2 [N] 9
  1 150  2 1N+2 [W] 120  2 2N [W] 10
  1  450 K 4+1 [S]  480 9 4+2 [S] 11
  12 100  5 4-1 [N]  620 5 4 [N] 12
5    100 A 3-1 [W] 110  7 2 [W] 13
    170  3 2+2 [E] 170  5 3+1 [E] 14
11 46 IMP
2.23 17.77 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (6) לזר אלון
פיטרס דירק - לידור אורן צפון - דרום רול יוסף - לוין אמיר
זק יניב - בראל מיכאל מזרח - מערב ורשבסקי ארן - ישראלי דן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  7  100 2 2-2 [W]  400 3 3N [N] 17
  1 150  3 1N+2 [E] 110  6 3 [W] 18
7    490 A 3N+3 [N]  200 A 4X-1 [W] 19
1    660 2 3N+2 [S]  630 2 3N+1 [S] 20
     680 Q 4+2 [N]  680 Q 4+2 [N] 21
     100 Q 5-1 [W]  100 Q 5-1 [W] 22
     680 9 4+2 [N]  680 9 4+2 [N] 23
     100 6 3-2 [W]  100 6 3-2 [W] 24
  1  170 J 2+2 [S]  200 4 3-2 [W] 25
  6 110  T 3 [W]  110 K 2 [S] 26
  2 150  K 4-3 [S] 100  K 3N-2 [S] 27
     140 A 3 [N]  150 4 4-3 [W] 28
  5 0 PASS  200 4 3N-2 [E] 29
  11 50  5 4-1 [N]  480 7 4+2 [N] 30
8 33 IMP
3.79 16.21 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (4) בירמן אלון
בירמן אלון - טרנובסקי בר צפון - דרום רול יוסף - לוין אמיר
זק יניב - בראל מיכאל מזרח - מערב אנגל יוסי - פרידריך יוליאן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
11    460 3 4N+1 [S] 50  4 5-1 [S] 1
    450  A 4+1 [W] 450  5 4+1 [W] 2
  13 600  Q 3N [W]  200 Q 3N-2 [W] 3
  7 100  5 3N-1 [S]  200 T 3-2 [W] 4
  5  100 2 4X-1 [W]  300 8 5X-2 [W] 5
1    110 A 2 [S]  90 5 1N [S] 6
7    100 7 3-1 [E] 170  7 3+1 [W] 7
7    420 Q 4 [N]  150 6 4+1 [N] 8
1   630  2 3N+1 [E] 660  3 3N+2 [E] 9
  12 100  2 3N-1 [N]  600 2 3N [N] 10
  1  80 6 1 [S]  120 6 2N [S] 11
-3 -3 AM  50 6 3N-1 [W] 12
     100 K 4-1 [E]  100 K 4-1 [E] 13
     420 A 4 [S]  420 A 4 [S] 14
27 38 IMP
6.04 12.44 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (2) עציון אמיר
אורמן ליאור - עציון אמיר צפון - דרום ברקת אילן - לנגי אסף
זק יניב - בראל מיכאל מזרח - מערב זמיר עמי - טולדנו אורן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
6    130 6 3+1 [N] 100  6 3X-1 [N] 1
7   200  K 4-2 [S] 500  K 4X-2 [S] 2
     100 A 3-1 [W]  100 A 3-1 [W] 3
  1 620  K 5+1 [W] 600  K 5 [W] 4
  2  620 9 4 [S]  690 5 3N+3 [S] 5
    50  A 3-1 [N] 50  A 3-1 [N] 6
  1 630  3 3N+1 [E] 600  3 3N [E] 7
  3 150  6 2-3 [S] 50  5 2-1 [S] 8
6    140 3 3 [S] 100  6 3-2 [N] 9
    680  8 4+2 [W] 680  3 4+2 [W] 10
    480  4 4+2 [W] 480  2 4+2 [W] 11
7    170 4 3+1 [N] 100  9 4-1 [N] 12
1    680 K 4+2 [N]  650 K 4+1 [N] 13
  6 100  5 4X-1 [N]  140 6 3 [N] 14
27 13 IMP
13.96 6.04 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (11) אופק טל
אופק טל - עממי צבי צפון - דרום ברקת אילן - לנגי אסף
זק יניב - בראל מיכאל מזרח - מערב צדיק ארז - ינר יובל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2   50  5 3-1 [S] 110  K 2 [E] 17
  7 100  J 3-1 [S]  170 J 2+2 [S] 18
2   50  5 4-1 [S] 100  7 4-2 [S] 19
12   400  A 2-4 [S] 1100  3 2X-4 [S] 20
     140 7 2+1 [S]  140 7 2+1 [S] 21
  5 80  J 1 [E]  110 6 2+1 [S] 22
     110 7 2+1 [S]  120 T 2N [S] 23
1    80 3 1 [N]  50 3 2-1 [W] 24
    50  A 2-1 [S] 50  K 3-1 [S] 25
  12 630  6 3N+1 [W]  100 6 3N-1 [W] 26
1   420  A 4 [E] 450  Q 4+1 [W] 27
  6 420  8 4 [W] 170  J 3+1 [W] 28
  13 200  Q 3N-2 [N]  600 Q 3N [N] 29
    130  2 4 [W] 130  2 4 [W] 30
18 43 IMP
3.79 16.21 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (9) מינזלי אאידה
מיוחס מושיקו - אופיר גלעד צפון - דרום ברקת אילן - לנגי אסף
זק יניב - בראל מיכאל מזרח - מערב ידלין דורון - אסרף ערן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  5 300  Q 5X-2 [S] 100  K 2X-1 [N] 1
9    680 2 4+2 [S]  300 8 4X-2 [E] 2
    620  K 4 [E] 620  K 4 [E] 3
     130 7 3+1 [S]  140 2 3 [N] 4
  2  50 8 2-1 [E]  100 T 2-2 [W] 5
14    100 T 4-1 [W] 990  T 4X+1 [W] 6
  12  200 4 3N-2 [E]  800 4 3NX-3 [E] 7
    490  3 3N+3 [E] 490  3 3N+3 [W] 8
  13 660  J 3N+2 [E]  100 J 6-1 [W] 9
  8 130  5 4 [E]  200 9 3N-2 [W] 10
  11 940  6 6+1 [W] 440  6 5+2 [W] 11
    110  A 2+1 [W] 110  9 2+1 [W] 12
    120  4 1N+1 [E] 120  5 1N+1 [E] 13
4    50 8 3-1 [W] 100  A 3-2 [S] 14
27 51 IMP
3.97 16.03 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (7) בנין בר רוני
הרבסט אופיר - הרבסט אילן צפון - דרום ברקת אילן - לנגי אסף
זק יניב - בראל מיכאל מזרח - מערב פכטמן רון - בנין בר רוני

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     450 A 4+1 [S]  450 A 4+1 [S] 17
  8 140  Q 3 [W]  200 2 4-4 [W] 18
  1  120 3 1N+1 [S]  140 2 3 [S] 19
12    100 7 4-1 [E] 620  7 4 [E] 20
     50 T 4-1 [E]  50 T 4-1 [E] 21
  1  100 K 2-1 [W]  120 A 1N+1 [S] 22
  7 200  K 3X-1 [S]  100 7 2-1 [W] 23
10    400 3 3N [S] 50  3 3N-1 [S] 24
  10 620  8 4 [W] 140  J 2+1 [E] 25
3   600  7 3N [E] 690  7 3N+3 [E] 26
  1  420 7 4 [S]  450 7 4+1 [S] 27
     50 2 3N-1 [E]  50 5 3N-1 [E] 28
  5 100  A 3-1 [N]  100 J 4-1 [E] 29
  3 490  J 3N+3 [W] 400  3 3N [W] 30
25 36 IMP
6.77 13.23 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (5) עמית מיכה
גלברד מרדכי - מינץ יעקב צפון - דרום רול יוסף - ברקת אילן
זק יניב - בראל מיכאל מזרח - מערב חץ נתן - לוינגר אסא

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
10    420 2 5+1 [S] 50  4 6-1 [S] 1
  12  130 7 4 [S]  750 2 3NX [S] 2
    620  K 5+1 [E] 620  K 5+1 [E] 3
11    620 K 4 [N]  120 A 1N+1 [N] 4
     680 K 4+2 [N]  680 Q 4+2 [N] 5
     100 4 3-1 [W]  100 K 4-1 [E] 6
  1 680  6 4+2 [W] 650  6 4+1 [W] 7
4    110 7 2 [S] 50  6 4-1 [S] 8
    100  K 4X-1 [N] 100  3 4X-1 [N] 9
  10 600  A 3N [W] 110  9 3 [E] 10
  14 980  4 6 [W]  50 A 6-1 [E] 11
9   200  2 3N-2 [N] 590  A 4X [E] 12
  5 100  8 3-1 [S]  110 A 3 [N] 13
5    140 J 3 [N] 50  6 3N-1 [S] 14
39 42 IMP
9.03 10.97 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (3) ארבל דייויד
חוטורסקי ניר - זייטק אביב צפון - דרום רול יוסף - ברקת אילן
זק יניב - בראל מיכאל מזרח - מערב בנירי עילי - יקותיאלי אסף

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  11 450  Q 4+1 [W]  100 5 3N-2 [W] 17
  7 420  2 4 [E] 140  5 2+1 [E] 18
    140  A 2+1 [E] 140  6 2+1 [E] 19
  1 650  T 4+1 [W] 620  K 4 [W] 20
    420  J 4 [E] 420  2 4 [E] 21
  9 90  Q 1N [E]  300 K 2-3 [E] 22
8   170  9 2+2 [W] 500  A 3X-2 [S] 23
  6 110  A 3 [W]  110 T 3 [N] 24
  15 1100  A 5X-5 [N]  110 5 2 [S] 25
13    650 T 4+1 [N] 100  T 4-1 [N] 26
  6 100  5 1NX-1 [S]  120 3 1N+1 [N] 27
8   480  J 4+2 [W] 800  K 2X-3 [N] 28
  13 200  5 6-2 [N]  650 6 4+1 [N] 29
1   400  K 5 [E] 420  K 5+1 [E] 30
30 68 IMP
1.83 18.17 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (12) מרק סוניה
חכימי אהרן - לירן ינון צפון - דרום רול יוסף - ברקת אילן
זק יניב - בראל מיכאל מזרח - מערב מורג שי - לוי הילה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    110  K 2 [E] 110  J 2 [E] 1
3   AP/AM  680 2 4+2 [S] 2
  3 140  K 3 [E] 50  J 5-1 [S] 3
13    200 4 6-2 [W] 650  6 5 [W] 4
  1  630 J 3N+1 [S]  660 T 3N+2 [N] 5
     170 4 3+1 [S]  170 4 2+2 [S] 6
    600  J 3N [W] 600  J 3N [W] 7
     100 K 3N-2 [E]  100 T 4-2 [E] 8
  13 600  J 3N [E]  200 J 3N-2 [E] 9
1    680 8 4+2 [N]  650 Q 4+1 [N] 10
4    450 8 5 [N]  300 3 5X-2 [W] 11
    420  Q 4 [E] 420  Q 4 [E] 12
  9 620  7 4 [E] 200  5 2-2 [S] 13
     460 3 3N+2 [N]  460 4 3N+2 [S] 14
21 26 IMP
8.42 11.58 VP
חזרה