תדפיס קבוצה
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 22-11-19 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

אופק טל
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
4720 אופק טל רב אמן זהב 15308 2647 399 61728
3452 עממי צבי רב אמן זהב 18703 3241 425 72363
12008 דב אלכס רב אמן כסף 14810 2114 326 52250
2181 גולן אודי רב אמן כסף 16668 2000 137 43518
10981 ינר יובל רב אמן כסף 7344 1984 414 47884
2934 צדיק ארז רב אמן כסף 12756 2327 183 45176
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/06/2020 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2020


תוצאה: 88.60  דרוג: 10
מושב נגד IMP VP
- +
1 עציון אמיר 63 26 1.96
2 בירמן אלון 32 4 3.28
3 לזר אלון 58 6 0.35
4 זק שחר 34 35 10.33
5 גרינבאום ליאוניד 29 38 12.71
6 ברקת אילן 43 18 3.79
7 ארבל דייויד 26 53 16.55
8 עמית מיכה 28 24 8.72
9 בנין בר רוני 38 28 7.03
10 מינזלי אאידה 27 22 8.42
11 מרק סוניה 20 41 15.46
סהכ 398 295 88.60

מפגש 11 נגד (12) מרק סוניה
גרסטנר גל - מרק סוניה צפון - דרום צדיק ארז - ינר יובל
דב אלכס - גולן אודי מזרח - מערב לוי הילה - חכימי אהרן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     420 8 4 [N]  420 2 4 [S] 17
    100  7 5-1 [S] 100  7 5-1 [S] 18
  14 600  8 3N [W]  300 9 3N-3 [W] 19
11    620 K 4 [N]  100 A 4-1 [E] 20
  3 200  4 3-2 [N] 100  T 3-1 [S] 21
  12 630  A 3N+1 [W]  100 J 5-1 [E] 22
8    200 7 3N-2 [E] 140  T 2+1 [W] 23
  2 130  7 3+1 [E] 50  4 2-1 [S] 24
    120  J 1N+1 [W] 110  4 2 [E] 25
  1  150 8 1N+2 [N]  180 8 1N+3 [N] 26
  1  120 3 1N+1 [N]  150 3 1N+2 [N] 27
  7 170  A 2+2 [E]  100 4 4-2 [W] 28
1   110  J 3 [E] 140  2 2+1 [W] 29
  1 130  3 4 [E] 110  9 1+1 [E] 30
20 41 IMP
4.54 15.46 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (9) מינזלי אאידה
מיוחס מושיקו - אופיר גלעד צפון - דרום צדיק ארז - ינר יובל
גולן אודי - דב אלכס מזרח - מערב ליבסטר בני - ידלין דורון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    460  3 3N+2 [E] 460  J 3N+2 [E] 1
  5 90  K 1N [E]  80 T 1 [N] 2
  8 650  Q 4+1 [W] 300  A 5X-2 [N] 3
3    180 5 1N+3 [S]  90 5 2 [S] 4
1    90 9 2 [N]  50 K 3-1 [E] 5
6    170 7 2+2 [S] 50  7 4-1 [S] 6
3   100  T 3N-1 [S] 200  9 3N-2 [N] 7
1    430 2 3N+1 [N]  400 2 3N [N] 8
6    110 2 2 [S] 110  2 3 [W] 9
6    100 6 2N-1 [W] 120  2 1N+1 [W] 10
1    480 K 4+2 [S]  450 6 4+1 [N] 11
  4 100  J 4-1 [N]  50 T 3-1 [W] 12
  3 200  A 2-2 [S] 110  J 2 [E] 13
  2 170  2 3+1 [E] 110  2 1+1 [E] 14
27 22 IMP
11.58 8.42 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (7) בנין בר רוני
פכטמן רון - רשף אופיר צפון - דרום אופק טל - עממי צבי
דב אלכס - גולן אודי מזרח - מערב בנין בר רוני - הרבסט אילן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    50  7 4-1 [S] 50  7 4-1 [S] 17
1   130  A 3+1 [E] 150  5 3+2 [E] 18
  2  400 A 3N [N]  480 K 4+2 [N] 19
  11 200  J 5X-1 [N]  300 5 2-3 [W] 20
1    680 A 4+2 [N]  660 T 3N+2 [S] 21
6    200 Q 6-2 [W] 50  A 4-1 [S] 22
13    680 9 4+2 [N] 200  A 6-2 [S] 23
     50 7 2-1 [W]  50 6 2-1 [W] 24
6    420 2 4 [N]  170 2 3+1 [N] 25
  3 200  K 3-2 [S] 110  T 2+1 [W] 26
  11 100  K 3N-2 [S]  430 K 3N+1 [S] 27
  1  110 7 3 [S]  140 A 3 [N] 28
    0 PASS 0 PASS 29
11    450 K 4+1 [N] 50  5 6-1 [N] 30
38 28 IMP
12.97 7.03 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (5) עמית מיכה
עמית מיכה - עמית אסף צפון - דרום אופק טל - עממי צבי
דב אלכס - גולן אודי מזרח - מערב גלברד מרדכי - מינץ יעקב

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
8    460 3 3N+2 [S]  130 6 3+1 [S] 1
    450  A 4+1 [W] 450  5 4+1 [W] 2
    600  K 3N [W] 600  Q 3N [W] 3
    110  5 2 [E] 110  4 2 [E] 4
  8 200  K 5-2 [S]  140 K 3 [S] 5
4    100 7 3-1 [W] 50  5 1N-1 [S] 6
5    100 8 3-1 [E] 70  7 1 [E] 7
     430 3 3N+1 [S]  430 Q 3N+1 [N] 8
4   500  8 4X-3 [S] 630  4 3N+1 [W] 9
  12 100  2 3N-1 [N]  600 4 3N [N] 10
7    400 2 3N [S]  120 2 2N [N] 11
     50 6 3N-1 [W]  50 T 4-1 [W] 12
  3  100 K 4-1 [E]  200 Q 5X-1 [E] 13
  1  420 A 4 [S]  450 4 4+1 [S] 14
28 24 IMP
11.28 8.72 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (3) ארבל דייויד
בנירי עילי - יקותיאלי אסף צפון - דרום אופק טל - עממי צבי
ינר יובל - צדיק ארז מזרח - מערב אורי עמי - ארבל דייויד

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1  100 8 4-2 [W]  130 6 3+1 [N] 1
  11 420  2 4 [W]  100 Q 5X-1 [W] 2
12    500 A 4X-2 [W] 140  K 2+1 [W] 3
13    140 A 3 [N] 620  Q 5+1 [W] 4
     650 8 4+1 [S]  650 8 4+1 [S] 5
1    110 8 3 [N]  90 A 2 [N] 6
  1 630  Q 3N+1 [E] 600  3 3N [E] 7
  15 800  5 4X-4 [S]  300 8 3X-2 [E] 8
  6 50  2 4-1 [S]  200 K 3X-1 [W] 9
  13 650  8 4+1 [W]  100 8 5-1 [W] 10
    490  J 3N+3 [E] 490  2 3N+3 [W] 11
    100  A 4-1 [N] 100  5 4-1 [N] 12
     680 4 4+2 [S]  680 4 4+2 [N] 13
  6  170 A 3+1 [S]  420 4 4 [S] 14
26 53 IMP
3.45 16.55 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (1) ברקת אילן
ברקת אילן - לנגי אסף צפון - דרום אופק טל - עממי צבי
צדיק ארז - ינר יובל מזרח - מערב זק יניב - בראל מיכאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2 110  K 2 [E] 50  5 3-1 [S] 17
7    170 J 2+2 [S] 100  J 3-1 [S] 18
  2 100  7 4-2 [S] 50  5 4-1 [S] 19
  12 1100  3 2X-4 [S] 400  A 2-4 [S] 20
     140 7 2+1 [S]  140 7 2+1 [S] 21
5    110 6 2+1 [S] 80  J 1 [E] 22
     120 T 2N [S]  110 7 2+1 [S] 23
  1  50 3 2-1 [W]  80 3 1 [N] 24
    50  K 3-1 [S] 50  A 2-1 [S] 25
12    100 6 3N-1 [W] 630  6 3N+1 [W] 26
  1 450  Q 4+1 [W] 420  A 4 [E] 27
6   170  J 3+1 [W] 420  8 4 [W] 28
13    600 Q 3N [N] 200  Q 3N-2 [N] 29
    130  2 4 [W] 130  2 4 [W] 30
43 18 IMP
16.21 3.79 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (10) גרינבאום ליאוניד
לובינסקי יובל - מרק מיכה צפון - דרום ינר יובל - צדיק ארז
עממי צבי - אופק טל מזרח - מערב גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
9    500 K 5X-3 [E]  100 9 3N-2 [W] 1
  10  200 3 3+2 [S]  650 2 4+1 [S] 2
     100 J 4-1 [W]  100 K 4-1 [E] 3
  6 110  5 3 [W]  130 K 3+1 [S] 4
8    50 8 2-1 [E] 300  8 2-3 [N] 5
    620  T 4 [W] 620  T 4 [W] 6
    200  A 3-2 [N] 200  5 3-2 [S] 7
  10 920  A 6 [W] 490  J 3N+3 [E] 8
12   660  5 3N+2 [W] 1370  J 6 [E] 9
    130  5 3+1 [E] 130  5 3+1 [E] 10
    940  4 6+1 [W] 940  3 6+1 [W] 11
  6 110  A 2 [E]  110 4 2+1 [N] 12
  1 140  K 3 [E] 120  4 1N+1 [E] 13
  5 110  3 3 [W]  100 3 3-2 [W] 14
29 38 IMP
7.29 12.71 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (8) זק שחר
זק שחר - בראונשטיין אריאל צפון - דרום אופק טל - עממי צבי
ינר יובל - צדיק ארז מזרח - מערב טל נגה - טל דנה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     450 Q 4+1 [S]  450 K 4+1 [S] 17
  6 110  2 2 [W]  130 K 3+1 [S] 18
  6 100  T 4-2 [N]  120 3 2N [S] 19
  10 620  7 4 [E] 140  7 2+1 [E] 20
     50 T 4-1 [E]  50 5 4-1 [E] 21
7    200 A 2-2 [W] 80  A 1 [W] 22
  5 110  8 2 [W]  100 8 2-1 [W] 23
    50  3 3N-1 [S] 50  3 3N-1 [S] 24
  6 140  2 2+1 [W]  100 2 4-1 [W] 25
12    100 7 3N-1 [E] 600  3 3N [E] 26
11    450 5 4+1 [S] 100  5 4-2 [S] 27
  2  50 2 3N-1 [E]  100 5 3N-2 [E] 28
2   130  A 4 [W] 200  K 4-2 [N] 29
2   420  5 5+1 [E] 490  T 3N+3 [W] 30
34 35 IMP
9.67 10.33 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (6) לזר אלון
לידור אורן - פיטרס דירק צפון - דרום אופק טל - עממי צבי
ינר יובל - צדיק ארז מזרח - מערב בר יוסף יותם - לזר אלון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
12    550 4 5X [S] 100  A 6X-1 [S] 1
     600 7 3N [S]  600 4 3N [S] 2
    630  J 3N+1 [E] 630  T 3N+1 [E] 3
7    170 K 3+1 [N] 100  A 4-1 [N] 4
     650 K 4+1 [N]  650 K 4+1 [N] 5
  3  100 7 4-1 [E]  200 4 4-2 [W] 6
13   660  Q 4N+1 [E] 1430  6 6 [W] 7
6    140 A 3 [S] 90  3 2 [E] 8
    100  Q 4X-1 [N] 100  Q 4X-1 [N] 9
9    300 3N-3 [W] 90  5 1N [E] 10
11    50 A 6-1 [E] 450  4 4+1 [W] 11
    100  9 5-1 [S] 100  J 5-1 [N] 12
     110 2 2 [S]  110 2 3 [S] 13
  3 50  9 3-1 [S]  50 J 2-1 [W] 14
58 6 IMP
19.65 0.35 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (4) בירמן אלון
טרנובסקי בר - בירמן אלון צפון - דרום ינר יובל - צדיק ארז
עממי צבי - אופק טל מזרח - מערב כהן דני - אלטשולר גלעד

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    450  Q 4+1 [W] 450  5 4+1 [W] 17
    420  2 4 [E] 420  8 4 [W] 18
    50  4 1N-1 [S] 50  4 1N-1 [S] 19
    620  T 4 [W] 620  T 4 [W] 20
    420  6 4 [W] 420  J 4 [E] 21
  2  140 4 2+1 [N]  200 6 2-2 [W] 22
1   600  6 3N [E] 620  9 4 [W] 23
4    50 K 4-1 [W] 110  K 3 [W] 24
2    170 5 2+2 [S]  100 7 4-1 [E] 25
13    650 5 4+1 [N] 200  A 4X-1 [S] 26
  2 130  J 2+2 [W] 50  4 1N-1 [S] 27
1   450  J 4+1 [E] 480  3 4+2 [E] 28
11    650 9 4+1 [N]  150 T 1+4 [N] 29
    420  K 5+1 [E] 420  K 5+1 [E] 30
32 4 IMP
16.72 3.28 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (2) עציון אמיר
אורמן ליאור - טולדנו אורן צפון - דרום אופק טל - עממי צבי
ינר יובל - צדיק ארז מזרח - מערב זמיר עמי - אלספל חנן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  3 50  K 2N-1 [S]  50 8 1N-1 [W] 1
1    680 T 4+2 [N]  650 3 4+1 [N] 2
13   50  J 5-1 [S] 870  Q 2X+1 [E] 3
    650  6 4+1 [W] 650  4 4+1 [W] 4
     600 6 5 [N]  600 T 3N [N] 5
    50  5 4-1 [S] 50  Q 4-1 [N] 6
  10 630  J 3N+1 [W] 140  8 2+1 [E] 7
13    690 Q 4X+1 [N] 100  A 4X-1 [S] 8
13    200 J 4-2 [E] 600  5 3N [E] 9
13    650 8 4+1 [N] 100  A 6-1 [N] 10
10    480 Q 4+2 [S]  50 7 4-1 [W] 11
    450  Q 4+1 [E] 450  J 4+1 [E] 12
  3 200  4 2-2 [S] 100  4 2-1 [N] 13
  10 50  8 6-1 [S]  400 J 5 [S] 14
63 26 IMP
18.04 1.96 VP
חזרה