תדפיס קבוצה
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 22-11-19 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

מרק סוניה
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
6937 מרק סוניה רב אמן כסף 20534 2904 270 63074
17919 גרסטנר גל רב אמן כסף 4408 1362 731 54578
17077 לוי הילה רב אמן זהב 4045 1039 900 59435
2429 חכימי אהרן רב אמן כסף 9500 2142 108 36320
23593 מורג שי אמן בכיר זהב 3590 540 45 11240
11122 לירן ינון רב אמן בינלאומי 16064 4249 2654 191254
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/06/2020 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2020


תוצאה: 71.82  דרוג: 12
מושב נגד IMP VP
- +
1 ברקת אילן 26 21 8.42
2 עציון אמיר 19 49 17.04
3 ארבל דייויד 38 18 4.74
4 בירמן אלון 21 15 8.13
5 עמית מיכה 35 18 5.36
6 לזר אלון 56 14 1.35
7 בנין בר רוני 34 11 4.15
8 זק שחר 43 20 4.15
9 מינזלי אאידה 26 11 5.81
10 גרינבאום ליאוניד 27 21 8.13
11 אופק טל 41 20 4.54
סהכ 366 218 71.82

מפגש 11 נגד (11) אופק טל
צדיק ארז - ינר יובל צפון - דרום גרסטנר גל - מרק סוניה
לוי הילה - חכימי אהרן מזרח - מערב דב אלכס - גולן אודי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     420 2 4 [S]  420 8 4 [N] 17
    100  7 5-1 [S] 100  7 5-1 [S] 18
14    300 9 3N-3 [W] 600  8 3N [W] 19
  11  100 A 4-1 [E]  620 K 4 [N] 20
3   100  T 3-1 [S] 200  4 3-2 [N] 21
12    100 J 5-1 [E] 630  A 3N+1 [W] 22
  8 140  T 2+1 [W]  200 7 3N-2 [E] 23
2   50  4 2-1 [S] 130  7 3+1 [E] 24
    110  4 2 [E] 120  J 1N+1 [W] 25
1    180 8 1N+3 [N]  150 8 1N+2 [N] 26
1    150 3 1N+2 [N]  120 3 1N+1 [N] 27
7    100 4 4-2 [W] 170  A 2+2 [E] 28
  1 140  2 2+1 [W] 110  J 3 [E] 29
1   110  9 1+1 [E] 130  3 4 [E] 30
41 20 IMP
15.46 4.54 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (10) גרינבאום ליאוניד
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי צפון - דרום גרסטנר גל - מרק סוניה
לוי הילה - חכימי אהרן מזרח - מערב צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    490  4 3N+3 [E] 490  3 3N+3 [E] 1
4    50 K 1N-1 [E] 90  K 1N [W] 2
    650  A 4+1 [W] 650  K 4+1 [E] 3
6    130 3 3+1 [S] 100  5 1N-1 [S] 4
  7 200  4 4-2 [N]  90 2 2 [N] 5
1    170 7 2+2 [S]  140 7 3 [S] 6
3   100  T 3N-1 [N] 200  T 3N-2 [N] 7
  11 150  2 3N-3 [N]  430 2 3N+1 [N] 8
  2 110  5 3 [W] 50  9 2-1 [N] 9
    120  6 2N [W] 120  7 1N+1 [W] 10
     480 2 4+2 [S]  480 2 4+2 [S] 11
13    650 5 4+1 [N] 100  5 4-1 [N] 12
    140  J 3 [E] 140  J 2+1 [E] 13
  1 170  2 2+2 [E] 140  2 2+1 [E] 14
27 21 IMP
11.87 8.13 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (9) מינזלי אאידה
מיוחס מושיקו - אופיר גלעד צפון - דרום גרסטנר גל - מרק סוניה
מורג שי - לוי הילה מזרח - מערב ליבסטר בני - ידלין דורון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
7    420 K 4 [S]  140 7 3 [S] 17
    150  8 3+2 [E] 150  3 2+3 [E] 18
     400 Q 3N [N]  400 A 3N [N] 19
  9 100  2 3N-1 [S]  300 4 2-3 [W] 20
  2  600 5 3N [S]  650 T 4+1 [N] 21
     100 J 5-1 [W]  100 J 5-1 [W] 22
2    690 5 3N+3 [S]  620 6 4 [N] 23
    110  6 2 [W] 100  J 4-2 [S] 24
7    170 J 2+2 [S] 140  5 3 [W] 25
    200  K 3-2 [S] 200  K 3-2 [S] 26
    100  4 4-2 [S] 100  K 3N-2 [S] 27
6    100 8 3-2 [W] 140  J 2+1 [E] 28
3   0 PASS 110  J 1+1 [E] 29
1    490 9 3N+3 [N]  450 5 4+1 [N] 30
26 11 IMP
14.19 5.81 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (8) זק שחר
זק שחר - בראונשטיין אריאל צפון - דרום גרסטנר גל - מרק סוניה
מורג שי - לוי הילה מזרח - מערב טל דנה - טל נגה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     460 J 4N+1 [N]  460 A 3N+2 [S] 1
    450  K 4+1 [W] 450  K 4+1 [W] 2
12    100 Q 3N-1 [W] 630  7 3N+1 [W] 3
    100  5 3N-1 [S] 100  J 3N-1 [N] 4
8    620 K 4 [S]  300 6 5X-2 [W] 5
     110 8 2 [S]  110 A 2 [S] 6
  2  140 K 3 [N]  200 K 4-2 [E] 7
10    430 T 3N+1 [N] 50  Q 5-1 [N] 8
12   50  8 3-1 [S] 660  5 3N+2 [W] 9
  2  600 2 3N [N]  660 2 3N+2 [N] 10
1    150 6 1N+2 [S]  120 T 2N [N] 11
     50 J 4-1 [W]  50 J 4-1 [W] 12
  5  100 K 4-1 [E]  300 K 3-3 [E] 13
  11 100  A 6-2 [S]  450 A 4+1 [S] 14
43 20 IMP
15.85 4.15 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (7) בנין בר רוני
הרבסט אופיר - הרבסט אילן צפון - דרום לירן ינון - חכימי אהרן
לוי הילה - מרק סוניה מזרח - מערב פכטמן רון - גלבוע אורי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  4 50  6 3-1 [N]  100 K 4-2 [E] 1
  7 200  7 4-2 [N]  100 K 5X-1 [W] 2
    90  A 2 [W] 90  A 2 [W] 3
1   150  K 4+1 [W] 170  K 4+2 [W] 4
     650 5 4+1 [S]  660 8 3N+2 [N] 5
2   50  K 2-1 [N] 110  K 2 [E] 6
    630  2 3N+1 [E] 630  9 3N+1 [E] 7
11    600 Q 3XX-2 [W]  50 8 4-1 [E] 8
     130 J 3+1 [N]  140 2 2+1 [S] 9
13    100 8 6-1 [W] 650  8 5 [W] 10
    480  3 4+2 [W] 480  2 4+2 [W] 11
2    200 4 3+2 [N]  150 T 2N+1 [N] 12
     680 4 4+2 [N]  680 Q 4+2 [N] 13
5    790 A 4X+2 [S]  590 8 4X [N] 14
34 11 IMP
15.85 4.15 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (6) לזר אלון
לזר אלון - בר יוסף יותם צפון - דרום לוי הילה - מרק סוניה
לירן ינון - חכימי אהרן מזרח - מערב ורשבסקי ארן - ישראלי דן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  5 140  2 2+1 [E]  50 5 2-1 [E] 17
3    150 J 2-3 [E]  50 6 3-1 [E] 18
    50  2 4-1 [N] 50  T 4-1 [N] 19
15   130  J 3+1 [W] 1400  A 2X-5 [S] 20
10    170 2 2+2 [S] 300  A 4-3 [N] 21
  2 150  K 2N-3 [N] 90  Q 1N [E] 22
  7 200  2 3-2 [N]  110 2 3 [S] 23
2   50  T 1N-1 [S] 120  5 1N+1 [E] 24
13    200 Q 4-2 [W] 620  Q 4 [W] 25
10   150  9 1N+2 [W] 630  8 3N+1 [W] 26
    450  Q 4+1 [W] 450  4 4+1 [E] 27
    420  5 4 [W] 420  8 4 [W] 28
3   100  Q 3N-1 [N] 200  J 3NX-1 [N] 29
     50 2 4-1 [W]  50 K 4-1 [E] 30
56 14 IMP
18.65 1.35 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (5) עמית מיכה
עמית מיכה - עמית אסף צפון - דרום גרסטנר גל - מרק סוניה
לוי הילה - מורג שי מזרח - מערב חץ נתן - מינץ יעקב

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  4 100  Q 4X-1 [S]  50 K 4-1 [E] 1
  5  500 A 4X-3 [E]  680 A 4+2 [N] 2
3    200 J 4-2 [W]  100 J 4-1 [W] 3
7    130 7 3+1 [S] 140  8 2+1 [E] 4
3    150 8 3-3 [E]  50 8 2-1 [E] 5
  8 500  A 5X-3 [S] 170  T 3+1 [W] 6
     200 4 2N-2 [E]  200 4 3N-2 [E] 7
    490  J 3N+3 [E] 490  3 3N+3 [E] 8
  1 690  J 3N+3 [E] 660  J 3N+2 [E] 9
8    200 9 3N-2 [W] 130  2 3+1 [E] 10
    940  7 6+1 [W] 940  7 6+1 [W] 11
5    90 4 2 [N] 110  A 2+1 [W] 12
7    90 6 2 [S] 180  4 1N+3 [E] 13
2    100 3 4-2 [W]  50 3 3-1 [W] 14
35 18 IMP
14.64 5.36 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (4) בירמן אלון
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן צפון - דרום גרסטנר גל - מרק סוניה
חכימי אהרן - לירן ינון מזרח - מערב כהן דני - אלטשולר גלעד

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
6    450 A 4+1 [S]  200 A 3+2 [S] 17
  6 140  Q 3 [W]  100 2 4-2 [W] 18
1    140 A 3 [N]  120 7 1N+1 [S] 19
12    100 7 4-1 [E] 620  7 4 [E] 20
     50 T 4-1 [E]  50 8 4-1 [E] 21
  1 100  J 3-2 [N] 80  8 1 [W] 22
     100 7 2-1 [W]  100 8 3-1 [W] 23
    50  3 3N-1 [S] 50  3 3N-1 [S] 24
    140  2 1+2 [W] 140  8 2+1 [W] 25
  2 660  7 3N+2 [E] 600  7 3N [E] 26
     420 5 4 [S]  420 5 4 [S] 27
2    100 2 3N-2 [E]  50 2 3N-1 [E] 28
  6 130  J 3+1 [E]  100 J 4-1 [E] 29
    430  5 3N+1 [E] 420  K 5+1 [E] 30
21 15 IMP
11.87 8.13 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (3) ארבל דייויד
חוטורסקי ניר - זייטק אביב צפון - דרום גרסטנר גל - מרק סוניה
מורג שי - לוי הילה מזרח - מערב בנירי עילי - יקותיאלי אסף

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  3  300 K 6X-2 [E]  400 3 5 [S] 1
9    500 2 4X-3 [E]  100 2 4-2 [E] 2
8    200 K 6-2 [E] 150  K 3+2 [E] 3
     120 K 1N+1 [N]  120 K 1N+1 [N] 4
  1  600 Q 3N [N]  620 K 4 [N] 5
1   110  4 2 [W] 140  7 2+1 [W] 6
13    100 A 6-1 [W] 650  A 4+1 [W] 7
     140 6 3 [S]  140 7 2+1 [S] 8
  14 850  J 5X [E]  100 J 6-1 [E] 9
7    200 9 2N-2 [E] 110  9 3 [E] 10
    480  T 4+2 [W] 480  4 4+2 [W] 11
    800  A 5X-3 [N] 800  9 5X-3 [S] 12
     110 A 3 [N]  110 2 3 [S] 13
     50 Q 2-1 [W]  50 K 1N-1 [E] 14
38 18 IMP
15.26 4.74 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (2) עציון אמיר
אורמן ליאור - טולדנו אורן צפון - דרום גרסטנר גל - מרק סוניה
מורג שי - לוי הילה מזרח - מערב זמיר עמי - אלספל חנן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  11 450  Q 4+1 [W]  100 Q 4-2 [W] 17
    420  3 4 [E] 420  3 4 [E] 18
1   110  6 2 [E] 150  5 1N-3 [S] 19
  10 650  T 4+1 [W] 210  6 1N+4 [E] 20
    420  J 4 [E] 420  J 4 [E] 21
8    200 6 2X-1 [W] 120  K 2N [E] 22
  1 620  9 4 [W] 600  6 3N [E] 23
  2  50 A 3-1 [W]  110 3 3 [N] 24
  10 500  4 4X-3 [S] 50  4 2-1 [S] 25
  6 100  T 4-1 [N]  140 T 3 [N] 26
     100 J 3N-2 [W]  100 J 2-2 [W] 27
    450  5 4+1 [E] 450  J 4+1 [E] 28
10    650 5 4+1 [N]  200 T 1+4 [N] 29
  9  50 K 5-1 [E]  450 A 5 [N] 30
19 49 IMP
2.96 17.04 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (1) ברקת אילן
רול יוסף - ברקת אילן צפון - דרום חכימי אהרן - לירן ינון
מורג שי - לוי הילה מזרח - מערב זק יניב - בראל מיכאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    110  J 2 [E] 110  K 2 [E] 1
  3  680 2 4+2 [S] AP/AM 2
3   50  J 5-1 [S] 140  K 3 [E] 3
  13 650  6 5 [W]  200 4 6-2 [W] 4
1    660 T 3N+2 [N]  630 J 3N+1 [S] 5
     170 4 2+2 [S]  170 4 3+1 [S] 6
    600  J 3N [W] 600  J 3N [W] 7
     100 T 4-2 [E]  100 K 3N-2 [E] 8
13    200 J 3N-2 [E] 600  J 3N [E] 9
  1  650 Q 4+1 [N]  680 8 4+2 [N] 10
  4  300 3 5X-2 [W]  450 8 5 [N] 11
    420  Q 4 [E] 420  Q 4 [E] 12
9   200  5 2-2 [S] 620  7 4 [E] 13
     460 4 3N+2 [S]  460 3 3N+2 [N] 14
26 21 IMP
11.58 8.42 VP
חזרה