תדפיס קבוצה
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 22-11-19 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

עציון אמיר
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
20704 עציון אמיר רב אמן כסף 5316 1196 561 45326
16044 אלספל חנן רב אמן ארד 7488 1088 77 22218
20506 טולדנו אורן רב אמן כסף 4604 1105 607 46004
18540 אורמן ליאור לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג
19705 זמיר עמי רב אמן כסף 6385 1291 584 48495
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/06/2020 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2020


תוצאה: 115.60  דרוג: 3
מושב נגד IMP VP
- +
1 אופק טל 26 63 18.04
2 מרק סוניה 49 19 2.96
3 בירמן אלון 24 33 12.71
4 לזר אלון 30 17 6.28
5 זק שחר 34 35 10.33
6 גרינבאום ליאוניד 39 18 4.54
7 ברקת אילן 13 27 13.96
8 ארבל דייויד 33 54 15.46
9 עמית מיכה 32 22 7.03
10 בנין בר רוני 17 18 10.33
11 מינזלי אאידה 18 32 13.96
סהכ 315 338 115.60

מפגש 11 נגד (9) מינזלי אאידה
מיוחס מושיקו - אופיר גלעד צפון - דרום אורמן ליאור - עציון אמיר
טולדנו אורן - זמיר עמי מזרח - מערב ליבסטר בני - ידלין דורון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     420 K 4 [N]  420 K 4 [N] 17
  5  100 3 4-2 [E]  300 3 4X-2 [E] 18
  14 800  A 3X-4 [N]  100 8 3N-1 [W] 19
9    620 K 4 [N]  200 A 4-2 [E] 20
    130  A 3+1 [W] 130  A 3+1 [E] 21
    500  A 4X-3 [N] 500  A 4X-3 [N] 22
  6 140  T 2+1 [W]  100 4 3N-1 [E] 23
4    50 A 3-1 [E] 110  7 3 [E] 24
    100  7 1N-2 [S] 90  J 1N [W] 25
     150 8 1N+2 [N]  150 8 1N+2 [N] 26
  1  90 3 1N [N]  120 4 2N [S] 27
5    50 K 4-1 [W] 140  4 3 [W] 28
     100 K 3-1 [E]  110 A 2 [N] 29
  6 110  6 2+1 [W]  110 K 3 [N] 30
18 32 IMP
6.04 13.96 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (7) בנין בר רוני
פכטמן רון - רשף אופיר צפון - דרום אורמן ליאור - עציון אמיר
זמיר עמי - טולדנו אורן מזרח - מערב הרבסט אופיר - הרבסט אילן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1   460  8 3N+2 [W] 490  3 3N+3 [E] 1
  5 90  Q 1N [W]  80 T 1 [N] 2
    650  2 5 [E] 650  K 4+1 [W] 3
5    110 J 2+1 [S] 100  T 1N-1 [S] 4
     50 8 3-1 [W]  50 8 2-1 [W] 5
    50  7 4-1 [S] 50  7 4-1 [S] 6
    200  5 3N-2 [N] 200  3 3N-2 [N] 7
  1  400 2 3N [N]  430 2 3N+1 [N] 8
  11 600  5 3N [W] 50  J 2-1 [N] 9
  1 150  2 2N+1 [E] 120  2 1N+1 [W] 10
     480 T 4+2 [S]  480 T 5+1 [S] 11
11    620 5 4 [N]  50 T 3-1 [W] 12
    100  K 2-1 [S] 110  J 2 [E] 13
    170  5 3+1 [E] 170  3 1+3 [E] 14
17 18 IMP
9.67 10.33 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (5) עמית מיכה
עמית מיכה - עמית אסף צפון - דרום אורמן ליאור - עציון אמיר
טולדנו אורן - זמיר עמי מזרח - מערב גלברד מרדכי - מינץ יעקב

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
3    170 4 3+1 [S]  50 2 2-1 [W] 17
1   110  3 2+1 [E] 130  5 2+2 [E] 18
  5  200 A 3+2 [N]  400 Q 3N [N] 19
7    200 4 2-2 [E] 110  5 2 [W] 20
  1  630 9 3N+1 [S]  660 5 3N+2 [S] 21
11   600  J 5 [W] 1110  J 4X+2 [W] 22
  1  680 2 4+2 [S]  720 5 3N+4 [S] 23
6    100 8 3-2 [W] 140  A 2+1 [W] 24
  11 140  7 3 [W]  420 Q 4 [N] 25
  3 200  K 3-2 [S] 110  5 3 [W] 26
2   50  6 3N-1 [S] 100  Q 3N-2 [S] 27
2    100 5 4-2 [W]  50 J 2-1 [E] 28
     100 4 2N-1 [E]  100 4 2N-1 [W] 29
  1  450 5 4+1 [N]  480 8 4+2 [N] 30
32 22 IMP
12.97 7.03 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (3) ארבל דייויד
בנירי עילי - יקותיאלי אסף צפון - דרום עציון אמיר - אלספל חנן
זמיר עמי - טולדנו אורן מזרח - מערב אורי עמי - ארבל דייויד

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1    460 3 4N+1 [S]  430 8 4N [N] 1
    450  A 4+1 [W] 450  8 4+1 [E] 2
  13 600  3 3N [E]  200 K 3NX-1 [W] 3
13    100 T 2-1 [W] 670  5 2X [E] 4
1    650 K 4+1 [S]  620 K 4 [S] 5
6    140 5 2+1 [S] 110  J 1+1 [W] 6
  9 600  3 3N [E] 200  K 3-2 [N] 7
10    400 J 5 [N] 50  Q 4-1 [N] 8
  11 660  3 3N+2 [E] 130  6 4 [W] 9
  12 100  T 3N-1 [S]  600 K 3N [N] 10
     120 7 2N [N]  120 2 1N+1 [N] 11
     50 6 3N-1 [W]  50 J 4-1 [W] 12
  9 500  3 3X-2 [S] 100  6 3-1 [S] 13
2    480 A 4+2 [S]  420 6 4 [S] 14
33 54 IMP
4.54 15.46 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (1) ברקת אילן
ברקת אילן - לנגי אסף צפון - דרום אורמן ליאור - עציון אמיר
זמיר עמי - טולדנו אורן מזרח - מערב זק יניב - בראל מיכאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  6 100  6 3X-1 [N]  130 6 3+1 [N] 1
  7 500  K 4X-2 [S] 200  K 4-2 [S] 2
     100 A 3-1 [W]  100 A 3-1 [W] 3
1   600  K 5 [W] 620  K 5+1 [W] 4
2    690 5 3N+3 [S]  620 9 4 [S] 5
    50  A 3-1 [N] 50  A 3-1 [N] 6
1   600  3 3N [E] 630  3 3N+1 [E] 7
3   50  5 2-1 [S] 150  6 2-3 [S] 8
  6 100  6 3-2 [N]  140 3 3 [S] 9
    680  3 4+2 [W] 680  8 4+2 [W] 10
    480  2 4+2 [W] 480  4 4+2 [W] 11
  7 100  9 4-1 [N]  170 4 3+1 [N] 12
  1  650 K 4+1 [N]  680 K 4+2 [N] 13
6    140 6 3 [N] 100  5 4X-1 [N] 14
13 27 IMP
6.04 13.96 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (10) גרינבאום ליאוניד
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי צפון - דרום אורמן ליאור - עציון אמיר
זמיר עמי - אלספל חנן מזרח - מערב צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    110  3 2 [E] 110  K 2 [E] 17
3    150 J 5-3 [E]  50 2 3-1 [E] 18
    50  2 4-1 [N] 50  3 4-1 [N] 19
11    200 K 3N-2 [E] 300  A 2-3 [S] 20
     620 K 4 [S]  620 A 4 [N] 21
13    100 Q 1N-1 [E] 760  Q 1NXX [E] 22
  11 400  K 3N-4 [S]  150 T 2N+1 [S] 23
  5 90  T 1N [E]  90 3 1N [N] 24
2   110  Q 2 [W] 170  Q 2+2 [W] 25
1   600  3 3N [E] 630  9 3N+1 [W] 26
1   420  A 4 [E] 450  2 4+1 [W] 27
  2 170  8 3+1 [W] 90  A 1N [W] 28
3   200  Q 3N-2 [N] 300  J 3N-3 [N] 29
5    140 3 3 [S] 50  2 4-1 [S] 30
39 18 IMP
15.46 4.54 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (8) זק שחר
זק שחר - בראונשטיין אריאל צפון - דרום זמיר עמי - טולדנו אורן
עציון אמיר - אורמן ליאור מזרח - מערב טל נגה - טל דנה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2  100 9 3N-2 [W]  150 T 3N-3 [W] 1
  5  500 5 4X-3 [E]  680 T 4+2 [S] 2
  1 140  K 2+1 [E] 100  A 2-2 [S] 3
  7 140  8 2+1 [E]  140 9 2+1 [S] 4
  5 110  5 2 [E]  90 4 2 [N] 5
5   620  T 4 [W] 790  T 4X [W] 6
13    200 2 3N-2 [E] 600  J 3N [E] 7
    490  2 3N+3 [E] 490  3 3N+3 [E] 8
  13 690  3 4N+2 [W]  100 T 6-1 [E] 9
8    200 3 3N-2 [W] 130  5 4 [E] 10
  2 1020  Q 6N+1 [E] 940  6 6+1 [W] 11
    110  K 2+1 [W] 110  A 2+1 [W] 12
    120  2 1N+1 [E] 120  4 1N+1 [E] 13
8   50  A 2-1 [S] 400  6 3N [W] 14
34 35 IMP
9.67 10.33 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (6) לזר אלון
לידור אורן - פיטרס דירק צפון - דרום אורמן ליאור - עציון אמיר
זמיר עמי - טולדנו אורן מזרח - מערב ורשבסקי ארן - ישראלי דן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
6    690 Q 4X+1 [S]  450 K 4+1 [S] 17
3    750 A 3NX [S]  630 A 3N+1 [S] 18
  5 50  A 3-1 [N]  140 3 3 [S] 19
12    100 7 4-1 [E] 620  7 4 [E] 20
     50 T 4-1 [E]  50 2 4-1 [E] 21
3    200 J 2-2 [W]  100 8 2-1 [W] 22
5    100 2 2-1 [W] 110  6 2 [W] 23
  10 50  3 3N-1 [S]  400 3 3N [S] 24
     100 A 4-1 [W]  100 A 4-1 [W] 25
    660  7 3N+2 [E] 660  Q 3N+2 [E] 26
1    450 T 4+1 [S]  420 7 4 [S] 27
  1 150  5 2N+1 [E] 110  5 2 [E] 28
  1 130  A 4 [W] 100  K 3-1 [N] 29
    430  J 4N [W] 430  3 3N+1 [W] 30
30 17 IMP
13.72 6.28 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (4) בירמן אלון
טרנובסקי בר - בירמן אלון צפון - דרום אורמן ליאור - עציון אמיר
זמיר עמי - טולדנו אורן מזרח - מערב כהן דני - אלטשולר גלעד

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    50  A 6-1 [S] 50  A 6-1 [S] 1
  7  300 2 3X-2 [E]  600 4 3N [S] 2
  13 1370  K 6 [E] 620  J 4 [E] 3
  1  140 K 3 [N]  170 A 3+1 [N] 4
     650 K 4+1 [N]  650 8 4+1 [N] 5
    110  4 1+1 [W] 100  K 2X-1 [S] 6
     100 6 5-1 [W]  100 A 6-1 [W] 7
  5 50  7 3-1 [S]  140 A 3 [S] 8
  2 100  K 4X-1 [N] 50  Q 4-1 [N] 9
    130  7 3+1 [E] 130  6 3+1 [W] 10
13   400  K 5 [E] 1210  K 6X [E] 11
11    600 A 3N [N]  100 K 4X-1 [E] 12
  5 100  2 3-1 [N]  110 A 3 [N] 13
    90  4 1N [E] 100  6 3N-2 [S] 14
24 33 IMP
7.29 12.71 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (12) מרק סוניה
גרסטנר גל - מרק סוניה צפון - דרום אורמן ליאור - טולדנו אורן
זמיר עמי - אלספל חנן מזרח - מערב מורג שי - לוי הילה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
11    100 Q 4-2 [W] 450  Q 4+1 [W] 17
    420  3 4 [E] 420  3 4 [E] 18
  1 150  5 1N-3 [S] 110  6 2 [E] 19
10   210  6 1N+4 [E] 650  T 4+1 [W] 20
    420  J 4 [E] 420  J 4 [E] 21
  8 120  K 2N [E]  200 6 2X-1 [W] 22
1   600  6 3N [E] 620  9 4 [W] 23
2    110 3 3 [N]  50 A 3-1 [W] 24
10   50  4 2-1 [S] 500  4 4X-3 [S] 25
6    140 T 3 [N] 100  T 4-1 [N] 26
     100 J 2-2 [W]  100 J 3N-2 [W] 27
    450  J 4+1 [E] 450  5 4+1 [E] 28
  10  200 T 1+4 [N]  650 5 4+1 [N] 29
9    450 A 5 [N]  50 K 5-1 [E] 30
49 19 IMP
17.04 2.96 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (11) אופק טל
אופק טל - עממי צבי צפון - דרום אורמן ליאור - טולדנו אורן
זמיר עמי - אלספל חנן מזרח - מערב ינר יובל - צדיק ארז

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
3    50 8 1N-1 [W] 50  K 2N-1 [S] 1
  1  650 3 4+1 [N]  680 T 4+2 [N] 2
  13 870  Q 2X+1 [E] 50  J 5-1 [S] 3
    650  4 4+1 [W] 650  6 4+1 [W] 4
     600 T 3N [N]  600 6 5 [N] 5
    50  Q 4-1 [N] 50  5 4-1 [S] 6
10   140  8 2+1 [E] 630  J 3N+1 [W] 7
  13 100  A 4X-1 [S]  690 Q 4X+1 [N] 8
  13 600  5 3N [E]  200 J 4-2 [E] 9
  13 100  A 6-1 [N]  650 8 4+1 [N] 10
  10  50 7 4-1 [W]  480 Q 4+2 [S] 11
    450  J 4+1 [E] 450  Q 4+1 [E] 12
3   100  4 2-1 [N] 200  4 2-2 [S] 13
10    400 J 5 [S] 50  8 6-1 [S] 14
26 63 IMP
1.96 18.04 VP
חזרה