תדפיס קבוצה
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 22-11-19 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

ארבל דייויד
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
6534 ארבל דייויד רב אמן ארד 8518 1358 93 26748
3135 אורי עמי רב אמן זהב 23942 3902 397 82812
18268 יקותיאלי אסף רב אמן ארד 3669 782 343 28639
21805 בנירי עילי רב אמן 1534 555 253 19734
23739 חוטורסקי ניר רב אמן 1895 526 203 17305
23751 זייטק אביב רב אמן 1628 538 167 15358
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/06/2020 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2020


תוצאה: 99.42  דרוג: 8
מושב נגד IMP VP
- +
1 גרינבאום ליאוניד 25 41 14.42
2 ברקת אילן 68 30 1.83
3 מרק סוניה 18 38 15.26
4 עמית מיכה 21 33 13.48
5 בנין בר רוני 12 52 18.41
6 מינזלי אאידה 35 26 7.29
7 אופק טל 53 26 3.45
8 עציון אמיר 54 33 4.54
9 בירמן אלון 22 16 8.13
10 לזר אלון 20 10 7.03
11 זק שחר 39 23 5.58
סהכ 367 328 99.42

מפגש 11 נגד (8) זק שחר
זק שחר - בראונשטיין אריאל צפון - דרום חוטורסקי ניר - זייטק אביב
בנירי עילי - יקותיאלי אסף מזרח - מערב טל נגה - טל דנה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     420 7 4 [N]  420 K 4 [N] 17
4    50 3 4-1 [E] 100  7 4-1 [S] 18
13    200 9 3N-2 [W] 600  8 3N [W] 19
  13 200  2 5X-1 [S]  620 K 4 [N] 20
    130  A 3+1 [E] 130  6 3+1 [W] 21
12    100 J 5-1 [E] 630  A 3N+1 [W] 22
3   110  T 2 [E] 200  J 3-2 [N] 23
4    50 7 3-1 [W] 110  7 3 [E] 24
2   50  3 2-1 [S] 100  Q 1N-2 [S] 25
  10  180 8 1N+3 [N]  630 8 3N+1 [N] 26
1    120 3 1N+1 [N]  90 2 1N [N] 27
     50 4 3-1 [W]  50 K 4-1 [E] 28
     110 A 2 [N]  110 A 2 [N] 29
     110 5 3 [S]  100 5 3N-2 [W] 30
39 23 IMP
14.42 5.58 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (6) לזר אלון
פיטרס דירק - לידור אורן צפון - דרום חוטורסקי ניר - זייטק אביב
בנירי עילי - יקותיאלי אסף מזרח - מערב ורשבסקי ארן - ישראלי דן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    490  3 3N+3 [E] 490  6 3N+3 [E] 1
5    80 T 1 [N] 100  T 2-1 [N] 2
  4 800  A 5X-4 [N] 650  A 4+1 [W] 3
  1  90 T 1N [S]  110 J 3 [S] 4
    300  4 2N-3 [N] 300  4 1N-3 [N] 5
  5 50  7 3-1 [S]  140 2 3 [S] 6
    200  T 3N-2 [N] 200  9 3N-2 [N] 7
     430 2 3N+1 [N]  430 8 3N+1 [N] 8
    600  5 3N [W] 600  8 3N [W] 9
10   150  3 2N+1 [E] 600  2 3N [E] 10
     450 K 5 [S]  450 9 4+1 [S] 11
2    100 3 3-2 [E]  50 2 2-1 [W] 12
3   200  K 2-2 [S] 300  2 1N-3 [N] 13
    140  3 2+1 [E] 140  2 3 [W] 14
20 10 IMP
12.97 7.03 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (4) בירמן אלון
בירמן אלון - טרנובסקי בר צפון - דרום אורי עמי - ארבל דייויד
בנירי עילי - יקותיאלי אסף מזרח - מערב אנגל יוסי - פרידריך יוליאן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  6  170 J 3+1 [S]  430 T 3N+1 [S] 17
    110  5 2+1 [E] 120  3 1N+1 [E] 18
     400 Q 3N [N]  400 A 3N [N] 19
     200 4 2-2 [W]  200 T 2-2 [W] 20
1    650 T 4+1 [N]  630 2 3N+1 [S] 21
    600  J 5 [W] 600  J 5 [W] 22
13    680 T 4+2 [N] 200  A 6-2 [S] 23
  3 50  K 2-1 [N]  50 8 2-1 [W] 24
     170 Q 3+1 [N]  170 Q 3+1 [N] 25
    100  K 2-1 [S] 100  K 2-1 [S] 26
    100  2 3N-2 [S] 100  K 3N-2 [S] 27
4    200 4 4-4 [W]  50 6 2-1 [E] 28
4   0 PASS 150  6 2N+1 [W] 29
  7  140 2 3 [N]  420 4 4 [N] 30
22 16 IMP
11.87 8.13 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (2) עציון אמיר
עציון אמיר - אלספל חנן צפון - דרום בנירי עילי - יקותיאלי אסף
אורי עמי - ארבל דייויד מזרח - מערב זמיר עמי - טולדנו אורן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1  430 8 4N [N]  460 3 4N+1 [S] 1
    450  8 4+1 [E] 450  A 4+1 [W] 2
13    200 K 3NX-1 [W] 600  3 3N [E] 3
  13 670  5 2X [E]  100 T 2-1 [W] 4
  1  620 K 4 [S]  650 K 4+1 [S] 5
  6 110  J 1+1 [W]  140 5 2+1 [S] 6
9   200  K 3-2 [N] 600  3 3N [E] 7
  10 50  Q 4-1 [N]  400 J 5 [N] 8
11   130  6 4 [W] 660  3 3N+2 [E] 9
12    600 K 3N [N] 100  T 3N-1 [S] 10
     120 2 1N+1 [N]  120 7 2N [N] 11
     50 J 4-1 [W]  50 6 3N-1 [W] 12
9   100  6 3-1 [S] 500  3 3X-2 [S] 13
  2  420 6 4 [S]  480 A 4+2 [S] 14
54 33 IMP
15.46 4.54 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (11) אופק טל
אופק טל - עממי צבי צפון - דרום בנירי עילי - יקותיאלי אסף
אורי עמי - ארבל דייויד מזרח - מערב ינר יובל - צדיק ארז

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1    130 6 3+1 [N]  100 8 4-2 [W] 1
11    100 Q 5X-1 [W] 420  2 4 [W] 2
  12 140  K 2+1 [W]  500 A 4X-2 [W] 3
  13 620  Q 5+1 [W]  140 A 3 [N] 4
     650 8 4+1 [S]  650 8 4+1 [S] 5
  1  90 A 2 [N]  110 8 3 [N] 6
1   600  3 3N [E] 630  Q 3N+1 [E] 7
15    300 8 3X-2 [E] 800  5 4X-4 [S] 8
6    200 K 3X-1 [W] 50  2 4-1 [S] 9
13    100 8 5-1 [W] 650  8 4+1 [W] 10
    490  2 3N+3 [W] 490  J 3N+3 [E] 11
    100  5 4-1 [N] 100  A 4-1 [N] 12
     680 4 4+2 [N]  680 4 4+2 [S] 13
6    420 4 4 [S]  170 A 3+1 [S] 14
53 26 IMP
16.55 3.45 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (9) מינזלי אאידה
מיוחס מושיקו - אופיר גלעד צפון - דרום ארבל דייויד - אורי עמי
בנירי עילי - יקותיאלי אסף מזרח - מערב מינזלי אאידה - אסרף ערן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2 110  K 2 [E] 50  5 3-1 [S] 17
5    250 6 2N-5 [E]  50 J 3-1 [E] 18
  2 100  2 4-2 [N] 50  2 4-1 [N] 19
  8 500  8 2-5 [N] 150  K 2N+1 [E] 20
8    140 4 2+1 [S] 200  K 4-2 [N] 21
1   100  4 2N-2 [N] 120  3 1N+1 [W] 22
6    120 J 2N [S] 110  2 3 [W] 23
1    90 5 1N [S]  50 J 1N-1 [E] 24
    170  Q 2+2 [W] 170  Q 2+2 [W] 25
  13 630  8 3N+1 [W]  200 9 3N-2 [W] 26
    420  A 4 [E] 420  6 4 [E] 27
  1 170  9 3+1 [W] 140  8 3 [W] 28
3   100  J 3N-1 [N] 200  K 4-2 [S] 29
11    420 2 4 [S] 130  3 4 [W] 30
35 26 IMP
12.71 7.29 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (7) בנין בר רוני
הרבסט אופיר - הרבסט אילן צפון - דרום חוטורסקי ניר - זייטק אביב
בנירי עילי - יקותיאלי אסף מזרח - מערב פכטמן רון - בנין בר רוני

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
11    100 T 3N-2 [W] 420  K 5+1 [E] 1
  4  500 A 2X-3 [W]  650 2 4+1 [S] 2
  6 150  3 2-3 [S]  100 K 4-1 [E] 3
1    170 K 2+2 [S]  140 9 3 [N] 4
  12 300  7 2-3 [N]  300 4 4X-2 [E] 5
  10 620  T 4 [W] 140  T 3 [W] 6
  11 400  7 3-4 [S]  100 A 4-1 [W] 7
    490  2 3N+3 [E] 490  J 3N+3 [E] 8
    660  J 4N+1 [E] 660  J 3N+2 [E] 9
  5  100 5 5-1 [E]  300 A 3N-3 [W] 10
    940  4 6+1 [W] 940  2 6+1 [W] 11
    100  A 3-1 [N] 90  A 2 [W] 12
    120  2 1N+1 [E] 120  4 1N+1 [E] 13
  4 100  A 2-2 [S]  50 3 3-1 [W] 14
12 52 IMP
1.59 18.41 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (5) עמית מיכה
עמית מיכה - עמית אסף צפון - דרום חוטורסקי ניר - זייטק אביב
בנירי עילי - יקותיאלי אסף מזרח - מערב חץ נתן - מינץ יעקב

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
6    450 A 4+1 [S]  200 Q 3+2 [S] 17
    140  2 3 [W] 140  Q 2+1 [W] 18
    50  7 4-1 [S] 50  K 4-1 [N] 19
  10 620  7 4 [E] 140  7 3 [E] 20
     50 T 4-1 [E]  50 T 4-1 [E] 21
  1 80  5 1 [W] 50  K 3N-1 [S] 22
3   110  8 2 [W] 200  K 3X-1 [S] 23
  10 50  3 3N-1 [S]  400 3 3N [S] 24
     100 5 3N-1 [W]  100 8 4-1 [W] 25
1   600  7 3N [E] 630  6 3N+1 [E] 26
     420 Q 4 [N]  420 7 4 [S] 27
  10 400  3 3N [E]  50 2 3N-1 [E] 28
11    400 5 3N-4 [W] 100  K 3-1 [N] 29
  2 490  J 4N+2 [W] 430  J 3N+1 [W] 30
21 33 IMP
6.52 13.48 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (12) מרק סוניה
גרסטנר גל - מרק סוניה צפון - דרום חוטורסקי ניר - זייטק אביב
בנירי עילי - יקותיאלי אסף מזרח - מערב מורג שי - לוי הילה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
3    400 3 5 [S]  300 K 6X-2 [E] 1
  9  100 2 4-2 [E]  500 2 4X-3 [E] 2
  8 150  K 3+2 [E]  200 K 6-2 [E] 3
     120 K 1N+1 [N]  120 K 1N+1 [N] 4
1    620 K 4 [N]  600 Q 3N [N] 5
  1 140  7 2+1 [W] 110  4 2 [W] 6
  13 650  A 4+1 [W]  100 A 6-1 [W] 7
     140 7 2+1 [S]  140 6 3 [S] 8
14    100 J 6-1 [E] 850  J 5X [E] 9
  7 110  9 3 [E]  200 9 2N-2 [E] 10
    480  4 4+2 [W] 480  T 4+2 [W] 11
    800  9 5X-3 [S] 800  A 5X-3 [N] 12
     110 2 3 [S]  110 A 3 [N] 13
     50 K 1N-1 [E]  50 Q 2-1 [W] 14
18 38 IMP
4.74 15.26 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (1) ברקת אילן
רול יוסף - ברקת אילן צפון - דרום חוטורסקי ניר - זייטק אביב
בנירי עילי - יקותיאלי אסף מזרח - מערב זק יניב - בראל מיכאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
11    100 5 3N-2 [W] 450  Q 4+1 [W] 17
7   140  5 2+1 [E] 420  2 4 [E] 18
    140  6 2+1 [E] 140  A 2+1 [E] 19
1   620  K 4 [W] 650  T 4+1 [W] 20
    420  2 4 [E] 420  J 4 [E] 21
9    300 K 2-3 [E] 90  Q 1N [E] 22
  8 500  A 3X-2 [S] 170  9 2+2 [W] 23
6    110 T 3 [N] 110  A 3 [W] 24
15    110 5 2 [S] 1100  A 5X-5 [N] 25
  13 100  T 4-1 [N]  650 T 4+1 [N] 26
6    120 3 1N+1 [N] 100  5 1NX-1 [S] 27
  8 800  K 2X-3 [N] 480  J 4+2 [W] 28
13    650 6 4+1 [N] 200  5 6-2 [N] 29
  1 420  K 5+1 [E] 400  K 5 [E] 30
68 30 IMP
18.17 1.83 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (10) גרינבאום ליאוניד
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי צפון - דרום חוטורסקי ניר - זייטק אביב
בנירי עילי - יקותיאלי אסף מזרח - מערב מרק מיכה - לובינסקי יובל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
2   90  8 1N [W] 140  K 3 [E] 1
     680 T 4+2 [N]  680 K 4+2 [S] 2
     130 J 3+1 [S]  130 J 4 [S] 3
  13 650  6 4+1 [W]  200 6 4N-2 [W] 4
     630 9 3N+1 [N]  630 8 3N+1 [S] 5
  1  130 4 2+2 [S]  170 4 2+2 [S] 6
  12 600  4 3N [W]  100 4 3N-1 [W] 7
5    500 3 5X-3 [E]  300 5 5X-2 [W] 8
  5  100 J 3N-1 [E]  300 5 3N-3 [E] 9
     650 Q 4+1 [N]  650 8 4+1 [N] 10
  7  480 A 5+1 [N]  790 Q 4X+2 [S] 11
7   140  Q 2+1 [E] 450  Q 4+1 [E] 12
  3 200  A 2-2 [N] 100  T 2-1 [S] 13
11    460 3 3N+2 [N] 100  2 6-2 [S] 14
25 41 IMP
5.58 14.42 VP
חזרה