תדפיס קבוצה
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 22-11-19 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

בירמן אלון
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
15015 בירמן אלון רב אמן בינלאומי כסף 7331 3203 3734 226061
14780 טרנובסקי בר רב אמן בינלאומי 9159 2774 1472 110499
2960 אלטשולר גלעד לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג
368 פרידריך יוליאן רב אמן בינלאומי כסף 22962 9856 10240 633522
991 אנגל יוסי רב אמן בינלאומי 33718 8453 2408 238648
3867 כהן דני רב אמן בינלאומי כסף 33653 9907 3925 328973
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/06/2020 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2020


תוצאה: 113.03  דרוג: 5
מושב נגד IMP VP
- +
1 מינזלי אאידה 40 32 7.56
2 אופק טל 4 32 16.72
3 עציון אמיר 33 24 7.29
4 מרק סוניה 15 21 11.87
5 לזר אלון 41 23 5.15
6 זק שחר 10 51 18.53
7 גרינבאום ליאוניד 22 11 6.77
8 ברקת אילן 41 27 6.04
9 ארבל דייויד 16 22 11.87
10 עמית מיכה 17 27 12.97
11 בנין בר רוני 36 38 10.66
סהכ 275 308 113.03

מפגש 11 נגד (7) בנין בר רוני
פכטמן רון - רשף אופיר צפון - דרום בירמן אלון - טרנובסקי בר
אלטשולר גלעד - כהן דני מזרח - מערב הרבסט אופיר - הרבסט אילן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     420 A 4 [S]  420 K 4 [S] 17
14    850 A 5X [S] 200  7 5-2 [S] 18
  1 660  A 3N+2 [W] 630  3 3N+1 [W] 19
15    500 A 4X-2 [E] 650  7 4+1 [W] 20
  5 300  5 3-3 [N] 110  K 3 [E] 21
  12 630  A 3N+1 [W]  100 J 5-1 [E] 22
  12 500  J 2X-2 [N]  200 2 3NX-1 [E] 23
  2 110  7 3 [E] 50  T 2-1 [N] 24
  2 150  5 1N-3 [S] 100  2 1N-2 [S] 25
     150 8 1N+2 [N]  150 9 1N+2 [N] 26
  4  150 2 1N+2 [N]  300 K 2X-2 [W] 27
    140  K 3 [W] 140  4 3 [W] 28
5    80 A 1 [N] 90  6 2 [E] 29
2   50  5 3-1 [S] 110  4 3 [W] 30
36 38 IMP
9.34 10.66 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (5) עמית מיכה
לוינגר אסא - חץ נתן צפון - דרום בירמן אלון - טרנובסקי בר
כהן דני - אלטשולר גלעד מזרח - מערב גלברד מרדכי - מינץ יעקב

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    460  3 3N+2 [E] 460  J 3N+2 [E] 1
2    100 K 3-2 [W]  50 A 2-1 [W] 2
    650  K 4+1 [W] 650  A 4+1 [W] 3
1    120 3 1N+1 [S]  90 T 2 [S] 4
2    100 K 3-2 [W]  50 8 3-1 [W] 5
     140 7 3 [S]  140 7 2+1 [S] 6
    200  T 3N-2 [N] 200  T 3N-2 [N] 7
     430 9 3N+1 [N]  430 2 3N+1 [N] 8
12    100 5 4-1 [W] 600  5 3N [W] 9
    150  2 2N+1 [W] 150  7 2N+1 [W] 10
  11  480 2 4+2 [S]  980 K 6 [S] 11
  12  50 2 3-1 [W]  690 6 3N+3 [S] 12
  3 200  2 2-2 [N] 100  K 2-1 [S] 13
  1 170  2 1+3 [E] 140  3 2+1 [E] 14
17 27 IMP
7.03 12.97 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (3) ארבל דייויד
אורי עמי - ארבל דייויד צפון - דרום בירמן אלון - טרנובסקי בר
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן מזרח - מערב בנירי עילי - יקותיאלי אסף

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
6    430 T 3N+1 [S]  170 J 3+1 [S] 17
    120  3 1N+1 [E] 110  5 2+1 [E] 18
     400 A 3N [N]  400 Q 3N [N] 19
     200 T 2-2 [W]  200 4 2-2 [W] 20
  1  630 2 3N+1 [S]  650 T 4+1 [N] 21
    600  J 5 [W] 600  J 5 [W] 22
  13 200  A 6-2 [S]  680 T 4+2 [N] 23
3    50 8 2-1 [W] 50  K 2-1 [N] 24
     170 Q 3+1 [N]  170 Q 3+1 [N] 25
    100  K 2-1 [S] 100  K 2-1 [S] 26
    100  K 3N-2 [S] 100  2 3N-2 [S] 27
  4  50 6 2-1 [E]  200 4 4-4 [W] 28
  4 150  6 2N+1 [W] 0 PASS 29
7    420 4 4 [N]  140 2 3 [N] 30
16 22 IMP
8.13 11.87 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (1) ברקת אילן
רול יוסף - לוין אמיר צפון - דרום בירמן אלון - טרנובסקי בר
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן מזרח - מערב זק יניב - בראל מיכאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  11 50  4 5-1 [S]  460 3 4N+1 [S] 1
    450  5 4+1 [W] 450  A 4+1 [W] 2
13    200 Q 3N-2 [W] 600  Q 3N [W] 3
7    200 T 3-2 [W] 100  5 3N-1 [S] 4
5    300 8 5X-2 [W]  100 2 4X-1 [W] 5
  1  90 5 1N [S]  110 A 2 [S] 6
  7 170  7 3+1 [W]  100 7 3-1 [E] 7
  7  150 6 4+1 [N]  420 Q 4 [N] 8
  1 660  3 3N+2 [E] 630  2 3N+1 [E] 9
12    600 2 3N [N] 100  2 3N-1 [N] 10
1    120 6 2N [S]  80 6 1 [S] 11
-3 -3  50 6 3N-1 [W] AM 12
     100 K 4-1 [E]  100 K 4-1 [E] 13
     420 A 4 [S]  420 A 4 [S] 14
38 27 IMP
12.44 6.04 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (10) גרינבאום ליאוניד
לובינסקי יובל - מרק מיכה צפון - דרום טרנובסקי בר - בירמן אלון
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן מזרח - מערב צ'ורניי מיכאל - קובאליו סרג'יו

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1  110 6 3 [N]  130 6 3+1 [N] 1
6   200  9 4-2 [N] 420  K 4 [W] 2
  3  100 K 3-1 [W]  200 K 4-2 [W] 3
    170  K 4+2 [W] 170  K 4+2 [W] 4
     650 8 4+1 [S]  660 5 3N+2 [S] 5
    150  Q 3-3 [S] 150  Q 3-3 [S] 6
1   630  3 3N+1 [E] 660  2 3N+2 [E] 7
     300 Q 4X-2 [W]  300 Q 4X-2 [W] 8
    100  4 2N-2 [N] 100  J 3-2 [N] 9
1   620  5 4 [W] 650  8 4+1 [W] 10
    480  2 4+2 [W] 480  4 4+2 [W] 11
13    600 7 3N [N] 200  5 4-2 [N] 12
1    680 4 4+2 [N]  650 K 4+1 [N] 13
  7  130 A 3+1 [S]  420 3 4 [S] 14
22 11 IMP
13.23 6.77 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (8) זק שחר
טל דנה - טל נגה צפון - דרום טרנובסקי בר - בירמן אלון
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן מזרח - מערב זק שחר - בראונשטיין אריאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2 110  2 2 [E] 50  6 2-1 [S] 17
6    150 J 2-3 [E] 100  J 2-1 [S] 18
  2 100  5 4-2 [N] 50  6 4-1 [N] 19
    120  Q 1N+1 [E] 110  K 2 [E] 20
  10  140 2 2+1 [S]  620 K 4 [N] 21
  4 50  A 2N-1 [N]  100 3 2-1 [W] 22
  6 100  T 3N-1 [S]  120 6 2N [N] 23
  1  50 2 2-1 [W]  90 5 1N [S] 24
     100 Q 4-1 [E]  100 Q 3-1 [W] 25
  13 630  9 3N+1 [W]  200 9 3N-2 [W] 26
    420  2 4 [W] 420  2 4 [E] 27
     50 8 4-1 [W]  50 6 4-1 [W] 28
  13 200  K 3N-2 [S]  600 Q 3N [N] 29
4    100 K 4-2 [E] 50  2 4-1 [S] 30
10 51 IMP
1.47 18.53 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (6) לזר אלון
לידור אורן - פיטרס דירק צפון - דרום אנגל יוסי - פרידריך יוליאן
אלטשולר גלעד - כהן דני מזרח - מערב ורשבסקי ארן - ישראלי דן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
3    300 8 3NX-2 [W]  200 K 6-4 [E] 1
11    650 3 4+1 [S]  100 A 3-2 [E] 2
13    200 K 3N-2 [E] 620  3 4 [W] 3
7    110 2 2 [N] 170  7 2+2 [W] 4
  11 470  A 2X [E]  100 T 3N-2 [W] 5
  3 620  T 4 [W] 500  J 5X-3 [S] 6
2   130  2 4 [E] 200  A 2-2 [N] 7
    490  3 3N+3 [E] 490  3 3N+3 [E] 8
1   630  2 3N+1 [W] 660  J 3N+2 [E] 9
  8 130  T 4 [W]  200 5 3N-2 [W] 10
    940  6 6+1 [W] 940  6 6+1 [W] 11
    110  A 2+1 [W] 110  Q 2+1 [W] 12
  1 140  2 2+1 [E] 120  4 1N+1 [E] 13
4    50 3 3-1 [W] 110  8 3 [E] 14
41 23 IMP
14.85 5.15 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (12) מרק סוניה
גרסטנר גל - מרק סוניה צפון - דרום אנגל יוסי - פרידריך יוליאן
כהן דני - אלטשולר גלעד מזרח - מערב חכימי אהרן - לירן ינון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  6  200 A 3+2 [S]  450 A 4+1 [S] 17
6    100 2 4-2 [W] 140  Q 3 [W] 18
  1  120 7 1N+1 [S]  140 A 3 [N] 19
  12 620  7 4 [E]  100 7 4-1 [E] 20
     50 8 4-1 [E]  50 T 4-1 [E] 21
1   80  8 1 [W] 100  J 3-2 [N] 22
     100 8 3-1 [W]  100 7 2-1 [W] 23
    50  3 3N-1 [S] 50  3 3N-1 [S] 24
    140  8 2+1 [W] 140  2 1+2 [W] 25
2   600  7 3N [E] 660  7 3N+2 [E] 26
     420 5 4 [S]  420 5 4 [S] 27
  2  50 2 3N-1 [E]  100 2 3N-2 [E] 28
6    100 J 4-1 [E] 130  J 3+1 [E] 29
    420  K 5+1 [E] 430  5 3N+1 [E] 30
15 21 IMP
8.13 11.87 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (2) עציון אמיר
אורמן ליאור - עציון אמיר צפון - דרום טרנובסקי בר - בירמן אלון
כהן דני - אלטשולר גלעד מזרח - מערב זמיר עמי - טולדנו אורן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    50  A 6-1 [S] 50  A 6-1 [S] 1
7    600 4 3N [S]  300 2 3X-2 [E] 2
13   620  J 4 [E] 1370  K 6 [E] 3
1    170 A 3+1 [N]  140 K 3 [N] 4
     650 8 4+1 [N]  650 K 4+1 [N] 5
    100  K 2X-1 [S] 110  4 1+1 [W] 6
     100 A 6-1 [W]  100 6 5-1 [W] 7
5    140 A 3 [S] 50  7 3-1 [S] 8
2   50  Q 4-1 [N] 100  K 4X-1 [N] 9
    130  6 3+1 [W] 130  7 3+1 [E] 10
  13 1210  K 6X [E] 400  K 5 [E] 11
  11  100 K 4X-1 [E]  600 A 3N [N] 12
5    110 A 3 [N] 100  2 3-1 [N] 13
    100  6 3N-2 [S] 90  4 1N [E] 14
33 24 IMP
12.71 7.29 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (11) אופק טל
ינר יובל - צדיק ארז צפון - דרום טרנובסקי בר - בירמן אלון
כהן דני - אלטשולר גלעד מזרח - מערב עממי צבי - אופק טל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    450  5 4+1 [W] 450  Q 4+1 [W] 17
    420  8 4 [W] 420  2 4 [E] 18
    50  4 1N-1 [S] 50  4 1N-1 [S] 19
    620  T 4 [W] 620  T 4 [W] 20
    420  J 4 [E] 420  6 4 [W] 21
2    200 6 2-2 [W]  140 4 2+1 [N] 22
  1 620  9 4 [W] 600  6 3N [E] 23
  4 110  K 3 [W]  50 K 4-1 [W] 24
  2  100 7 4-1 [E]  170 5 2+2 [S] 25
  13 200  A 4X-1 [S]  650 5 4+1 [N] 26
2   50  4 1N-1 [S] 130  J 2+2 [W] 27
  1 480  3 4+2 [E] 450  J 4+1 [E] 28
  11  150 T 1+4 [N]  650 9 4+1 [N] 29
    420  K 5+1 [E] 420  K 5+1 [E] 30
4 32 IMP
3.28 16.72 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (9) מינזלי אאידה
מיוחס מושיקו - אסרף ערן צפון - דרום טרנובסקי בר - בירמן אלון
כהן דני - אלטשולר גלעד מזרח - מערב ליבסטר בני - ידלין דורון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1    90 K 1N [S]  50 Q 3-1 [E] 1
     680 2 4+2 [S]  680 6 4+2 [N] 2
    150  J 3N-3 [S] 150  J 4-3 [S] 3
    650  5 4+1 [W] 650  3 4+1 [W] 4
1    660 2 3N+2 [N]  630 J 3N+1 [S] 5
  2  120 5 1N+1 [S]  170 4 2+2 [S] 6
  13 630  J 3N+1 [W]  200 J 3N-2 [W] 7
15    690 Q 4X+1 [N] 470  7 3X [W] 8
  12 600  J 3N [E]  100 J 4-1 [E] 9
     650 8 4+1 [N]  650 T 4+1 [S] 10
  5  300 5 5X-2 [W]  480 Q 4+2 [S] 11
    450  Q 4+1 [E] 450  Q 4+1 [E] 12
12    100 K 3N-1 [W] 620  K 4 [W] 13
11    490 2 3N+3 [N] 50  8 6-1 [S] 14
40 32 IMP
12.44 7.56 VP
חזרה