תדפיס קבוצה
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 22-11-19 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

עמית מיכה
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
790 עמית מיכה רב אמן בינלאומי 39377 7402 1791 202947
5622 עמית אסף רב אמן בינלאומי 17110 2787 2773 183630
10642 חץ נתן רב אמן זהב 17969 3653 659 87449
8769 לוינגר אסא לא נמצא ברשימת שחקני ההתאגדות הישראלית לברידג
175 מינץ יעקב רב אמן זהב 21559 2627 704 83029
612 גלברד מרדכי רב אמן בינלאומי כסף 67799 13307 3048 353269
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/06/2020 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2020


תוצאה: 96.63  דרוג: 9
מושב נגד IMP VP
- +
1 זק שחר 30 14 5.58
2 גרינבאום ליאוניד 45 10 2.23
3 ברקת אילן 42 39 9.03
4 ארבל דייויד 33 21 6.52
5 מרק סוניה 18 35 14.64
6 בנין בר רוני 16 26 12.97
7 מינזלי אאידה 32 38 11.87
8 אופק טל 24 28 11.28
9 עציון אמיר 22 32 12.97
10 בירמן אלון 27 17 7.03
11 לזר אלון 45 12 2.51
סהכ 334 272 96.63

מפגש 11 נגד (6) לזר אלון
לזר אלון - בר יוסף יותם צפון - דרום גלברד מרדכי - מינץ יעקב
לוינגר אסא - חץ נתן מזרח - מערב ורשבסקי ארן - ישראלי דן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     420 K 4 [N]  420 K 4 [S] 17
13    680 A 5+1 [S] 100  A 5-1 [S] 18
10   150  9 2N+1 [W] 600  8 3N [W] 19
9    620 K 4 [N]  200 3 4-2 [W] 20
5    100 A 3N-2 [E] 100  T 2-1 [S] 21
1   600  A 3N [W] 630  7 3N+1 [W] 22
  5 110  K 2 [W]  100 K 2-1 [W] 23
7    100 J 2-2 [W] 170  Q 3+1 [W] 24
  1 140  4 2+1 [E] 120  2 1N+1 [W] 25
     180 8 1N+3 [N]  180 9 1N+3 [N] 26
     120 5 2N [S]  120 2 1N+1 [N] 27
  6 140  T 3 [E]  100 6 4-2 [W] 28
     100 8 3-1 [E]  110 8 2 [N] 29
    100  5 3X-1 [S] 100  3 4-2 [S] 30
45 12 IMP
17.49 2.51 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (4) בירמן אלון
בירמן אלון - טרנובסקי בר צפון - דרום לוינגר אסא - חץ נתן
גלברד מרדכי - מינץ יעקב מזרח - מערב כהן דני - אלטשולר גלעד

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    460  J 3N+2 [E] 460  3 3N+2 [E] 1
  2  50 A 2-1 [W]  100 K 3-2 [W] 2
    650  A 4+1 [W] 650  K 4+1 [W] 3
  1  90 T 2 [S]  120 3 1N+1 [S] 4
  2  50 8 3-1 [W]  100 K 3-2 [W] 5
     140 7 2+1 [S]  140 7 3 [S] 6
    200  T 3N-2 [N] 200  T 3N-2 [N] 7
     430 2 3N+1 [N]  430 9 3N+1 [N] 8
  12 600  5 3N [W]  100 5 4-1 [W] 9
    150  7 2N+1 [W] 150  2 2N+1 [W] 10
11    980 K 6 [S]  480 2 4+2 [S] 11
12    690 6 3N+3 [S]  50 2 3-1 [W] 12
3   100  K 2-1 [S] 200  2 2-2 [N] 13
1   140  3 2+1 [E] 170  2 1+3 [E] 14
27 17 IMP
12.97 7.03 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (2) עציון אמיר
אורמן ליאור - עציון אמיר צפון - דרום עמית מיכה - עמית אסף
גלברד מרדכי - מינץ יעקב מזרח - מערב טולדנו אורן - זמיר עמי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  3  50 2 2-1 [W]  170 4 3+1 [S] 17
  1 130  5 2+2 [E] 110  3 2+1 [E] 18
5    400 Q 3N [N]  200 A 3+2 [N] 19
  7 110  5 2 [W]  200 4 2-2 [E] 20
1    660 5 3N+2 [S]  630 9 3N+1 [S] 21
  11 1110  J 4X+2 [W] 600  J 5 [W] 22
1    720 5 3N+4 [S]  680 2 4+2 [S] 23
  6 140  A 2+1 [W]  100 8 3-2 [W] 24
11    420 Q 4 [N] 140  7 3 [W] 25
3   110  5 3 [W] 200  K 3-2 [S] 26
  2 100  Q 3N-2 [S] 50  6 3N-1 [S] 27
  2  50 J 2-1 [E]  100 5 4-2 [W] 28
     100 4 2N-1 [W]  100 4 2N-1 [E] 29
1    480 8 4+2 [N]  450 5 4+1 [N] 30
22 32 IMP
7.03 12.97 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (11) אופק טל
אופק טל - עממי צבי צפון - דרום עמית מיכה - עמית אסף
גלברד מרדכי - מינץ יעקב מזרח - מערב דב אלכס - גולן אודי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  8  130 6 3+1 [S]  460 3 3N+2 [S] 1
    450  5 4+1 [W] 450  A 4+1 [W] 2
    600  Q 3N [W] 600  K 3N [W] 3
    110  4 2 [E] 110  5 2 [E] 4
8    140 K 3 [S] 200  K 5-2 [S] 5
  4 50  5 1N-1 [S]  100 7 3-1 [W] 6
  5 70  7 1 [E]  100 8 3-1 [E] 7
     430 Q 3N+1 [N]  430 3 3N+1 [S] 8
  4 630  4 3N+1 [W] 500  8 4X-3 [S] 9
12    600 4 3N [N] 100  2 3N-1 [N] 10
  7  120 2 2N [N]  400 2 3N [S] 11
     50 T 4-1 [W]  50 6 3N-1 [W] 12
3    200 Q 5X-1 [E]  100 K 4-1 [E] 13
1    450 4 4+1 [S]  420 A 4 [S] 14
24 28 IMP
8.72 11.28 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (9) מינזלי אאידה
מיוחס מושיקו - אופיר גלעד צפון - דרום עמית מיכה - עמית אסף
סגל איטה - חץ נתן מזרח - מערב מינזלי אאידה - אסרף ערן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
4    110 6 3 [N] 50  6 3-1 [N] 1
12   200  9 4-2 [N] 800  9 5X-3 [N] 2
     100 K 3-1 [W]  100 A 3-1 [W] 3
2   100  K 3-1 [N] 150  6 3+2 [E] 4
     650 5 4+1 [S]  650 3 4+1 [N] 5
  1 140  4 3 [E] 110  4 2 [E] 6
  12 600  3 3N [E]  100 7 4-1 [E] 7
  5 100  5 2-2 [S]  100 8 4-2 [E] 8
     130 J 4 [N]  140 J 2+1 [N] 9
  2 680  8 4+2 [E] 630  9 3N+1 [W] 10
1   450  4 5 [W] 480  6 4+2 [W] 11
  1  170 4 3+1 [N]  200 9 3+2 [N] 12
13    1430 4 6 [N]  680 4 4+2 [N] 13
  17 1100  A 5X-5 [S]  450 A 4+1 [S] 14
32 38 IMP
8.13 11.87 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (7) בנין בר רוני
הרבסט אופיר - הרבסט אילן צפון - דרום עמית מיכה - עמית אסף
חץ נתן - לוינגר אסא מזרח - מערב פכטמן רון - בנין בר רוני

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  2  50 2 3-1 [E]  110 5 3 [S] 17
1    140 J 2+1 [S]  110 J 2 [S] 18
    50  3 4-1 [N] 50  A 4-1 [N] 19
    110  J 2+1 [W] 110  K 2 [E] 20
  1  110 8 2 [N]  140 8 3 [S] 21
  3  110 8 2+1 [S]  200 Q 1N-2 [E] 22
  10  120 T 2N [S]  600 T 3N [S] 23
  5 90  5 1N [E]  100 2 2-2 [W] 24
10   140  Q 2+1 [W] 620  Q 4 [E] 25
  1 630  9 3N+1 [W] 600  3 3N [E] 26
    420  4 4 [E] 430  6 3N+1 [E] 27
  1 450  9 4+1 [W] 420  9 4 [W] 28
5    100 7 4-1 [W] 100  K 3-1 [S] 29
  3  50 7 4-1 [W]  140 3 3 [S] 30
16 26 IMP
7.03 12.97 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (12) מרק סוניה
גרסטנר גל - מרק סוניה צפון - דרום עמית מיכה - עמית אסף
חץ נתן - מינץ יעקב מזרח - מערב לוי הילה - מורג שי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
4    50 K 4-1 [E] 100  Q 4X-1 [S] 1
5    680 A 4+2 [N]  500 A 4X-3 [E] 2
  3  100 J 4-1 [W]  200 J 4-2 [W] 3
  7 140  8 2+1 [E]  130 7 3+1 [S] 4
  3  50 8 2-1 [E]  150 8 3-3 [E] 5
8   170  T 3+1 [W] 500  A 5X-3 [S] 6
     200 4 3N-2 [E]  200 4 2N-2 [E] 7
    490  3 3N+3 [E] 490  J 3N+3 [E] 8
1   660  J 3N+2 [E] 690  J 3N+3 [E] 9
  8 130  2 3+1 [E]  200 9 3N-2 [W] 10
    940  7 6+1 [W] 940  7 6+1 [W] 11
  5 110  A 2+1 [W]  90 4 2 [N] 12
  7 180  4 1N+3 [E]  90 6 2 [S] 13
  2  50 3 3-1 [W]  100 3 4-2 [W] 14
18 35 IMP
5.36 14.64 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (3) ארבל דייויד
חוטורסקי ניר - זייטק אביב צפון - דרום עמית מיכה - עמית אסף
חץ נתן - מינץ יעקב מזרח - מערב בנירי עילי - יקותיאלי אסף

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  6  200 Q 3+2 [S]  450 A 4+1 [S] 17
    140  Q 2+1 [W] 140  2 3 [W] 18
    50  K 4-1 [N] 50  7 4-1 [S] 19
10   140  7 3 [E] 620  7 4 [E] 20
     50 T 4-1 [E]  50 T 4-1 [E] 21
1   50  K 3N-1 [S] 80  5 1 [W] 22
  3 200  K 3X-1 [S] 110  8 2 [W] 23
10    400 3 3N [S] 50  3 3N-1 [S] 24
     100 8 4-1 [W]  100 5 3N-1 [W] 25
  1 630  6 3N+1 [E] 600  7 3N [E] 26
     420 7 4 [S]  420 Q 4 [N] 27
10    50 2 3N-1 [E] 400  3 3N [E] 28
  11 100  K 3-1 [N]  400 5 3N-4 [W] 29
2   430  J 3N+1 [W] 490  J 4N+2 [W] 30
33 21 IMP
13.48 6.52 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (1) ברקת אילן
רול יוסף - ברקת אילן צפון - דרום גלברד מרדכי - מינץ יעקב
חץ נתן - לוינגר אסא מזרח - מערב זק יניב - בראל מיכאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  10 50  4 6-1 [S]  420 2 5+1 [S] 1
12    750 2 3NX [S]  130 7 4 [S] 2
    620  K 5+1 [E] 620  K 5+1 [E] 3
  11  120 A 1N+1 [N]  620 K 4 [N] 4
     680 Q 4+2 [N]  680 K 4+2 [N] 5
     100 K 4-1 [E]  100 4 3-1 [W] 6
1   650  6 4+1 [W] 680  6 4+2 [W] 7
  4 50  6 4-1 [S]  110 7 2 [S] 8
    100  3 4X-1 [N] 100  K 4X-1 [N] 9
10   110  9 3 [E] 600  A 3N [W] 10
14    50 A 6-1 [E] 980  4 6 [W] 11
  9 590  A 4X [E] 200  2 3N-2 [N] 12
5    110 A 3 [N] 100  8 3-1 [S] 13
  5 50  6 3N-1 [S]  140 J 3 [N] 14
42 39 IMP
10.97 9.03 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (10) גרינבאום ליאוניד
לובינסקי יובל - מרק מיכה צפון - דרום חץ נתן - לוינגר אסא
גלברד מרדכי - מינץ יעקב מזרח - מערב גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  1 450  8 4+1 [W] 420  Q 4 [W] 17
10    50 7 4-1 [E] 420  3 4 [E] 18
    50  4 1N-1 [S] 50  5 1N-1 [S] 19
    620  T 4 [W] 620  5 4 [W] 20
  6 420  J 4 [E] 170  3 3+1 [W] 21
4    110 K 2+1 [S] 50  A 2-1 [S] 22
  1 620  9 4 [W] 600  6 3N [E] 23
5    110 3 3 [N] 100  A 3-2 [S] 24
11   300  Q 3X-2 [S] 800  A 4X-4 [N] 25
    100  T 4-1 [N] 100  T 4-1 [N] 26
    110  J 2+1 [W] 110  J 3 [W] 27
  1 450  J 4+1 [W] 420  5 4 [E] 28
  1  170 5 1+3 [N]  200 T 1+4 [N] 29
15    100 K 5X-1 [E] 1090  K 6X [E] 30
45 10 IMP
17.77 2.23 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (8) זק שחר
זק שחר - בראונשטיין אריאל צפון - דרום גלברד מרדכי - מינץ יעקב
חץ נתן - לוינגר אסא מזרח - מערב טל נגה - טל דנה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
5    100 Q 4-2 [E] 110  K 2 [E] 1
     650 9 4+1 [N]  650 4 4+1 [S] 2
    50  J 5-1 [S] 50  J 5-1 [S] 3
    650  6 4+1 [W] 650  3 4+1 [W] 4
     630 2 3N+1 [N]  630 J 3N+1 [S] 5
  2  90 A 2 [S]  150 4 1N+2 [S] 6
1   600  J 3N [W] 630  J 3N+1 [W] 7
9    500 4 6X-3 [W]  100 4 4X-1 [W] 8
  12 600  T 3N [E]  100 T 3N-1 [E] 9
     650 8 4+1 [N]  650 8 4+1 [N] 10
     480 Q 4+2 [S]  480 K 4+2 [S] 11
1   420  Q 4 [E] 450  9 4+1 [W] 12
12    100 6 4-1 [E] 620  K 4 [W] 13
2    490 3 3N+3 [N]  430 2 3N+1 [N] 14
30 14 IMP
14.42 5.58 VP
חזרה