תדפיס קבוצה
ליגה לאומית 2019 - שלב ראשון
מפגש 11 מתוך 11 תאריך: 22-11-19 סניף: ארצי - התאגדות
מנהל תחרות: שזיפי אילן

לזר אלון
פרטים אישיים ניקוד ברשומות ההתאגדות הישראלית לברידג'
מספר חבר שם תואר מקומיות ארציות בינ"ל משוקללות
15053 לזר אלון רב אמן כסף 6359 2118 394 47239
18008 פיטרס דירק רב אמן כסף 6511 1456 327 37421
1314 ורשבסקי ארן רב אמן זהב 3243 910 1622 93443
1233 לידור אורן רב אמן כסף 8293 1213 357 38273
13777 בר יוסף יותם רב אמן זהב 7216 2213 911 74896
14669 ישראלי דן רב אמן כסף 7070 1602 444 45290
רשימת חברי התאגדות נכונה ל-28/06/2020 נקודות אמן ותארים נכונים ל13/06/2020


תוצאה: 149.47  דרוג: 2
מושב נגד IMP VP
- +
1 בנין בר רוני 44 21 4.15
2 מינזלי אאידה 17 48 17.19
3 אופק טל 6 58 19.65
4 עציון אמיר 17 30 13.72
5 בירמן אלון 23 41 14.85
6 מרק סוניה 14 56 18.65
7 זק שחר 26 44 14.85
8 גרינבאום ליאוניד 27 41 13.96
9 ברקת אילן 33 8 3.79
10 ארבל דייויד 10 20 12.97
11 עמית מיכה 12 45 17.49
סהכ 229 412 149.47

מפגש 11 נגד (5) עמית מיכה
גלברד מרדכי - מינץ יעקב צפון - דרום לזר אלון - בר יוסף יותם
ורשבסקי ארן - ישראלי דן מזרח - מערב לוינגר אסא - חץ נתן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
     420 K 4 [S]  420 K 4 [N] 17
  13 100  A 5-1 [S]  680 A 5+1 [S] 18
  10 600  8 3N [W] 150  9 2N+1 [W] 19
  9  200 3 4-2 [W]  620 K 4 [N] 20
  5 100  T 2-1 [S]  100 A 3N-2 [E] 21
  1 630  7 3N+1 [W] 600  A 3N [W] 22
5    100 K 2-1 [W] 110  K 2 [W] 23
  7 170  Q 3+1 [W]  100 J 2-2 [W] 24
1   120  2 1N+1 [W] 140  4 2+1 [E] 25
     180 9 1N+3 [N]  180 8 1N+3 [N] 26
     120 2 1N+1 [N]  120 5 2N [S] 27
6    100 6 4-2 [W] 140  T 3 [E] 28
     110 8 2 [N]  100 8 3-1 [E] 29
    100  3 4-2 [S] 100  5 3X-1 [S] 30
12 45 IMP
2.51 17.49 VP
חזרה
מפגש 10 נגד (3) ארבל דייויד
חוטורסקי ניר - זייטק אביב צפון - דרום פיטרס דירק - לידור אורן
ורשבסקי ארן - ישראלי דן מזרח - מערב בנירי עילי - יקותיאלי אסף

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    490  6 3N+3 [E] 490  3 3N+3 [E] 1
  5 100  T 2-1 [N]  80 T 1 [N] 2
4   650  A 4+1 [W] 800  A 5X-4 [N] 3
1    110 J 3 [S]  90 T 1N [S] 4
    300  4 1N-3 [N] 300  4 2N-3 [N] 5
5    140 2 3 [S] 50  7 3-1 [S] 6
    200  9 3N-2 [N] 200  T 3N-2 [N] 7
     430 8 3N+1 [N]  430 2 3N+1 [N] 8
    600  8 3N [W] 600  5 3N [W] 9
  10 600  2 3N [E] 150  3 2N+1 [E] 10
     450 9 4+1 [S]  450 K 5 [S] 11
  2  50 2 2-1 [W]  100 3 3-2 [E] 12
  3 300  2 1N-3 [N] 200  K 2-2 [S] 13
    140  2 3 [W] 140  3 2+1 [E] 14
10 20 IMP
7.03 12.97 VP
חזרה
מפגש 9 נגד (1) ברקת אילן
רול יוסף - לוין אמיר צפון - דרום פיטרס דירק - לידור אורן
ורשבסקי ארן - ישראלי דן מזרח - מערב זק יניב - בראל מיכאל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
7    400 3 3N [N]  100 2 2-2 [W] 17
1   110  6 3 [W] 150  3 1N+2 [E] 18
  7  200 A 4X-1 [W]  490 A 3N+3 [N] 19
  1  630 2 3N+1 [S]  660 2 3N+2 [S] 20
     680 Q 4+2 [N]  680 Q 4+2 [N] 21
     100 Q 5-1 [W]  100 Q 5-1 [W] 22
     680 9 4+2 [N]  680 9 4+2 [N] 23
     100 6 3-2 [W]  100 6 3-2 [W] 24
1    200 4 3-2 [W]  170 J 2+2 [S] 25
6    110 K 2 [S] 110  T 3 [W] 26
2   100  K 3N-2 [S] 150  K 4-3 [S] 27
     150 4 4-3 [W]  140 A 3 [N] 28
5    200 4 3N-2 [E] 0 PASS 29
11    480 7 4+2 [N] 50  5 4-1 [N] 30
33 8 IMP
16.21 3.79 VP
חזרה
מפגש 8 נגד (10) גרינבאום ליאוניד
גרינבאום ליאוניד - ברנשטיין גרגורי צפון - דרום פיטרס דירק - לידור אורן
בר יוסף יותם - לזר אלון מזרח - מערב מרק מיכה - לובינסקי יובל

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
    50  4 6N-1 [N] 50  6 6N-1 [S] 1
    450  K 4+1 [W] 450  5 4+1 [W] 2
12    100 K 3N-1 [W] 600  K 3N [W] 3
  8 140  5 2+1 [E]  200 9 2-2 [W] 4
5    300 7 5X-2 [W]  100 6 5X-1 [W] 5
  5 50  9 3-1 [N]  140 8 2+1 [S] 6
9   240  A 2N+4 [E] 650  7 4+1 [E] 7
  6  170 Q 2+4 [N]  400 T 3N [S] 8
    630  3 3N+1 [E] 630  3 3N+1 [E] 9
     600 4 3N [N]  600 2 3N [N] 10
     120 2 2N [S]  110 6 1+1 [S] 11
  10 420  J 4 [W]  50 6 3N-1 [W] 12
  12 500  5 3X-2 [S]  200 K 5-2 [E] 13
1    450 A 4+1 [S]  420 A 4 [S] 14
27 41 IMP
6.04 13.96 VP
חזרה
מפגש 7 נגד (8) זק שחר
זק שחר - בראונשטיין אריאל צפון - דרום בר יוסף יותם - לזר אלון
ורשבסקי ארן - ישראלי דן מזרח - מערב טל דנה - טל נגה

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  7  200 Q 3N-4 [E]  500 J 5X-3 [E] 1
  12 500  3 4X-2 [N]  100 K 5X-1 [W] 2
     100 2 3N-1 [E]  100 4 3N-1 [E] 3
3   500  A 4X-2 [N] 620  K 5+1 [E] 4
     660 9 3N+2 [S]  650 8 4+1 [S] 5
  2 150  Q 3-3 [S] 100  Q 2-2 [S] 6
1   630  2 3N+1 [E] 660  3 3N+2 [E] 7
  2  50 Q 4-1 [W]  100 Q 3-2 [W] 8
  2 100  T 3N-2 [N] 50  J 3N-1 [N] 9
  13 1430  T 6 [E] 650  9 4+1 [W] 10
1   480  2 4+2 [W] 500  A 2X-3 [N] 11
  6 100  4 4-1 [N]  140 Q 2+1 [N] 12
1    680 4 4+2 [N]  650 Q 4+1 [N] 13
20    590 3 4X [S] 1700  Q 5X-7 [N] 14
26 44 IMP
5.15 14.85 VP
חזרה
מפגש 6 נגד (12) מרק סוניה
לוי הילה - מרק סוניה צפון - דרום לזר אלון - בר יוסף יותם
ורשבסקי ארן - ישראלי דן מזרח - מערב לירן ינון - חכימי אהרן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
5    50 5 2-1 [E] 140  2 2+1 [E] 17
  3  50 6 3-1 [E]  150 J 2-3 [E] 18
    50  T 4-1 [N] 50  2 4-1 [N] 19
  15 1400  A 2X-5 [S] 130  J 3+1 [W] 20
  10 300  A 4-3 [N]  170 2 2+2 [S] 21
2   90  Q 1N [E] 150  K 2N-3 [N] 22
7    110 2 3 [S] 200  2 3-2 [N] 23
  2 120  5 1N+1 [E] 50  T 1N-1 [S] 24
  13 620  Q 4 [W]  200 Q 4-2 [W] 25
  10 630  8 3N+1 [W] 150  9 1N+2 [W] 26
    450  4 4+1 [E] 450  Q 4+1 [W] 27
    420  8 4 [W] 420  5 4 [W] 28
  3 200  J 3NX-1 [N] 100  Q 3N-1 [N] 29
     50 K 4-1 [E]  50 2 4-1 [W] 30
14 56 IMP
1.35 18.65 VP
חזרה
מפגש 5 נגד (4) בירמן אלון
אנגל יוסי - פרידריך יוליאן צפון - דרום לידור אורן - פיטרס דירק
ורשבסקי ארן - ישראלי דן מזרח - מערב אלטשולר גלעד - כהן דני

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  3  200 K 6-4 [E]  300 8 3NX-2 [W] 1
  11  100 A 3-2 [E]  650 3 4+1 [S] 2
  13 620  3 4 [W]  200 K 3N-2 [E] 3
  7 170  7 2+2 [W]  110 2 2 [N] 4
11    100 T 3N-2 [W] 470  A 2X [E] 5
3   500  J 5X-3 [S] 620  T 4 [W] 6
  2 200  A 2-2 [N] 130  2 4 [E] 7
    490  3 3N+3 [E] 490  3 3N+3 [E] 8
  1 660  J 3N+2 [E] 630  2 3N+1 [W] 9
8    200 5 3N-2 [W] 130  T 4 [W] 10
    940  6 6+1 [W] 940  6 6+1 [W] 11
    110  Q 2+1 [W] 110  A 2+1 [W] 12
1   120  4 1N+1 [E] 140  2 2+1 [E] 13
  4 110  8 3 [E]  50 3 3-1 [W] 14
23 41 IMP
5.15 14.85 VP
חזרה
מפגש 4 נגד (2) עציון אמיר
אורמן ליאור - עציון אמיר צפון - דרום לידור אורן - פיטרס דירק
ורשבסקי ארן - ישראלי דן מזרח - מערב זמיר עמי - טולדנו אורן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  6  450 K 4+1 [S]  690 Q 4X+1 [S] 17
  3  630 A 3N+1 [S]  750 A 3NX [S] 18
5    140 3 3 [S] 50  A 3-1 [N] 19
  12 620  7 4 [E]  100 7 4-1 [E] 20
     50 2 4-1 [E]  50 T 4-1 [E] 21
  3  100 8 2-1 [W]  200 J 2-2 [W] 22
  5 110  6 2 [W]  100 2 2-1 [W] 23
10    400 3 3N [S] 50  3 3N-1 [S] 24
     100 A 4-1 [W]  100 A 4-1 [W] 25
    660  Q 3N+2 [E] 660  7 3N+2 [E] 26
  1  420 7 4 [S]  450 T 4+1 [S] 27
1   110  5 2 [E] 150  5 2N+1 [E] 28
1   100  K 3-1 [N] 130  A 4 [W] 29
    430  3 3N+1 [W] 430  J 4N [W] 30
17 30 IMP
6.28 13.72 VP
חזרה
מפגש 3 נגד (11) אופק טל
אופק טל - עממי צבי צפון - דרום לידור אורן - פיטרס דירק
בר יוסף יותם - לזר אלון מזרח - מערב ינר יובל - צדיק ארז

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
  12 100  A 6X-1 [S]  550 4 5X [S] 1
     600 4 3N [S]  600 7 3N [S] 2
    630  T 3N+1 [E] 630  J 3N+1 [E] 3
  7 100  A 4-1 [N]  170 K 3+1 [N] 4
     650 K 4+1 [N]  650 K 4+1 [N] 5
3    200 4 4-2 [W]  100 7 4-1 [E] 6
  13 1430  6 6 [W] 660  Q 4N+1 [E] 7
  6 90  3 2 [E]  140 A 3 [S] 8
    100  Q 4X-1 [N] 100  Q 4X-1 [N] 9
  9 90  5 1N [E]  300 3N-3 [W] 10
  11 450  4 4+1 [W]  50 A 6-1 [E] 11
    100  J 5-1 [N] 100  9 5-1 [S] 12
     110 2 3 [S]  110 2 2 [S] 13
3    50 J 2-1 [W] 50  9 3-1 [S] 14
6 58 IMP
0.35 19.65 VP
חזרה
מפגש 2 נגד (9) מינזלי אאידה
מינזלי אאידה - אסרף ערן צפון - דרום לידור אורן - פיטרס דירק
לזר אלון - בר יוסף יותם מזרח - מערב ליבסטר בני - ידלין דורון

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
1   420  Q 4 [W] 450  Q 4+1 [W] 17
  10 420  A 4 [E]  50 Q 4-1 [W] 18
2   50  5 1N-1 [S] 100  4 1N-2 [S] 19
  7 200  T 2+3 [W]  100 7 3N-1 [W] 20
    420  J 4 [E] 420  3 4 [W] 21
  11 50  K 2-1 [S]  500 6 3X-2 [W] 22
  10 650  9 5 [W] 170  Q 3+1 [W] 23
     110 A 2 [S]  110 3 3 [N] 24
  10 500  5 3X-3 [S] 50  4 2-1 [S] 25
9    500 K 3X-2 [W]  100 7 3-1 [E] 26
4    50 J 2-1 [W] 80  J 1 [W] 27
1   430  5 3N+1 [E] 450  3 4+1 [E] 28
     200 5 1+4 [N]  200 9 1+4 [N] 29
    420  K 5+1 [E] 420  K 5+1 [E] 30
17 48 IMP
2.81 17.19 VP
חזרה
מפגש 1 נגד (7) בנין בר רוני
פכטמן רון - רשף אופיר צפון - דרום לידור אורן - פיטרס דירק
לזר אלון - בר יוסף יותם מזרח - מערב בנין בר רוני - הרבסט אילן

I. M. P. שולחן 2 שולחן 1 לוח
- + תוצאה הובלה חוזה תוצאה הובלה חוזה
4    90 T 2 [N] 50  A 2-1 [N] 1
     680 K 4+2 [S]  680 2 4+2 [S] 2
3   50  T 5-1 [S] 150  J 3N-3 [S] 3
13    100 6 6-1 [W] 660  5 4N+1 [W] 4
1    630 6 3N+1 [S]  600 6 5 [N] 5
     120 5 1N+1 [S]  130 3 3+1 [S] 6
1   600  4 3N [W] 630  4 3N+1 [W] 7
10    420 K 4 [S] 50  8 4-1 [N] 8
  11 600  J 3N [E] 100  A 2-2 [N] 9
1    680 8 4+2 [N]  650 8 4+1 [N] 10
  5  300 Q 5X-2 [W]  480 Q 4+2 [S] 11
    450  Q 4+1 [E] 450  Q 4+1 [E] 12
  5 100  4 2-1 [S]  100 K 3N-1 [W] 13
11    460 Q 3N+2 [N] 100  7 6-2 [N] 14
44 21 IMP
15.85 4.15 VP
חזרה